Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

henika81
5. sep 2010

@bemimi nemas zaco, v pohode. podla tehotenskej kalkulacky co je tu ne nete tak som v 4 tyzdni a 4dni, uvidim co mi zajtra povie doktorka, ale ty kedze si uz jedno babo mala, tak si nespozorovala zeby si mohla byt tehotna? a zvlast ked aj test ti vyjde pozitivny? no zima je aj mne a strieda sa s navalmi tepla. to su hormony, ale tebe ako mamicke, ti to hovorit nemusim, keed mas jedno tehu za sebou.no a este co mam tak su aj obcasne bolesti brucha, tak jak pred MS.

bemimi
5. sep 2010

@henika81 ani pri prvom synovi som nemala ziadne priznaky do 7-8.tyzdna. 😎
ja sa chystam k doktorovi najskor buduci tyzden. Len stale tomu nemozem uverit, fakt ma to prekvapilo.
Potom daj vediet ako si dopadla u doktora. 🙂

henika81
5. sep 2010

ok, dam ti vediet 🙂 a v 7-8 tyzdni si ake zacala mat priznaky? zacalo ti potom byt zle,alebo ako? 🙂

janka_a
5. sep 2010

@henika81 gratulujeeem!🙂drzim palce nech vsetko bude dobre🙂

bemimi
5. sep 2010

Potom prisli tie ranne nevolnosti, bolo mi strasne zle kazde rano, a dokonca som este schudla 3kg, mala som cudne chute. pri synovi som brala hrozne vela liekov, mala som rizikove tehotenstvo, hrozil mi potrat, ale zvladli sme to, dufam ze teraz to bude bezproblemove..... 🙂 Zajtra rano este spravim dalsi test, len tak pre istotu.

henika81
5. sep 2010

@janka_a , dakujeem, dakujeem, fakt sa tesim ale aj hrozne bojim 🙂

janka_a
5. sep 2010

@henika81 nie je zaco🙂 a strach je prirodzeny..ale uvidis bude dobre vsetko🙂

henika81
5. sep 2010

@bemimi fúúha, tak to si si prezila svoje, no len dufam, ze so mnou to takto nebude, lebo ja si nemozem dovolit schudnut, lebo automaticky potratim, mam vahu len 41kg, mam viac zdrav. problemov ale aj napiek tomu mi lekari odporucali tehotenstvo, ze mozem pribrat a ze hormony v tehu dokazu urobit zmeny a moj stav sa moze zlepsit. ja mam problemy s priberanim, lebo mam celiakiu a aj laktozovu intoleranciu a alergiu na kravske mlieko, chronicku pankreatitidu, epilepsiu, a je toho este viac,ale aj napriek tomu sa viem tesit zo zivota, len dufam ze sa mi narodi zdrave dieta, ktore aj vynosim. Aj preto mam strach, aby to male sa vo mne udrzalo! No uvidime co cas ponukne. ako panbozko nadeli tak bude. 🙂

janka_a
5. sep 2010

@henika81 fuha mas dost problemov ale snad sa ti to pocas tehu nezhorsi... inac na tehu nevolnosti je vraj dobry zazvor😉 mozno ked budes mat nevolnosti tak pomoze a neschudnes..

bemimi
5. sep 2010

@henika81 nemas to lahke, drzim ti palce nech je vsetko v poriadku. 😉
strach je teraz prirodzeny, aj ja mam obavy a strach aj ked je to moje druhe tehotenstvo, mozno este vacsi ako prvykrat....

janka_a
5. sep 2010

@bemimi ahoj.. a ako stare mas prve dieta teraz?🙂 a kazde tehu je ine..ale uvidis nakoniec bude vsetko dobrE🙂

henika81
5. sep 2010

diky vam babenky za podporu, snad to bude ok, a prave som dostala teplotu mam 37,3 ale precitala som si tu, ze je to normalne do 37,5 ze to patri k tehu priznakom, tak neviem, uz som zacala stresovat, ze co sa tam v bruchu robi, tak uz len cakam na rano k doktorke, nech mi povie co a ako, som nervozna z tej neistoty., ci je vsetko ok , jak ma byt,alebo 🙂 nie.

janka_a
5. sep 2010

@henika81 snaz as verit ze bude vsetko v poriadku-ale ved uvidis zajtra😉 drzim palce🙂 potom daj vediet 😵

bemimi
5. sep 2010

@janka_a on ma teraz 4 roky 🙂
Ty uz mas dieta alebo ho planujete mat?

janka_a
5. sep 2010

@bemimi velky chlap🙂.. ja dieta nemam... ale planujeme mat ale nejako sa zatial nedari...dnes som sice 29DC...na menzes sa necitim ale ani na tehu ale uvidime🙂

bemimi
5. sep 2010

@janka_a syn bol planovane dieta, otehotnela som po 4 mesiacoch snazenia, preto sa cudujem ze teraz sa to rak podarilo....mozno ze si uz aj ty tehotna, ja tiez nic necitim. 🙂

janka_a
5. sep 2010

@bemimi s mojimi zdravotnymi problemami pochybujem ze som tehu.....
a podla mna sa nemas comu cudovat..niekedy sa podari skor a niekedy neskor🙂

henika81
6. sep 2010

tak baby, tak som doma a este stale musim cakat na potvrdenie krvou, zajtra budu vysledky,ale robila mi sondou vysetrenie tak ukazala mi ze je to tam malilinke jak spendlikova hlavicka, ostatne sa dozviem zajtra,ale uz mi povedala ze budem musiet brat nejake lieky na podporu tehotenstva, tak mam strach

bemimi
6. sep 2010

@henika81 ahoj, gratulujem, neboj sa, vsetko bude v poriadku, 😉 drzim ti palce!
ja tiez som brala dost liekov pri prvom, a nakoniec bolo vsetko OK.

henika81
6. sep 2010

@bemimi dakujem, uz aby som bola aspon v polovici, strasne sa bojim ze potratim, ako si to mohla prezit ty? sak to muselo byt hrozne pre teba sa bat ze hocikedy mozes potratit. ale dakujem ti za povzbudive slova 🙂 , budem sa snzait ako to len pojde aby som bola ok. 🙂

janka_a
6. sep 2010

@henika81 gratulujem🙂a neboj sa doktori vedia co maju robit.. vsetko bud dobre len mysli pozitivne!🙂

bemimi
6. sep 2010

ja som povodne cakala dvojicky, a jeden plod v 5. tyzdni odumrel, hrozilo ze pridem aj o druhe, asi do 20. tyzdna som brala duphaston, a vselijake ine lieky proti krcom.ale zvladli sme to, musis sa setrit aj ty a mysli iba na pozitivne veci,psychika spravi svoje..... a uvidis ze vsetko bude v poriadku.... 😉

henika81
6. sep 2010

@janka_a dik , budem sa snazit mysliet pozitivne 🙂

janka_a
6. sep 2010

@henika81 nemas zaco tak ako pisala bemimi psychika robi svoje😉

inac ak chces tak kuk:
https://www.modrykonik.sk/forum/spolocny-termin-miesto/maj-2011-je-tu-niekto-kto-sa-tesi-tak-ako-ja/
je tu dost vela tehuliek ktore maju termin v maji...vtedy niekedy by mal vychadzat aj tebe terminze?🙂

henika81
6. sep 2010

@bemimi , no presne o tom lieku mi hovorila duphaston,, ze ten budem brat,, len to bude o to horsie, ze obsahuje laktozu a ju nesmiem, brala som uz podobny liek na oddialenie MS ked sme boli na dovolenke a nebolo mi vsetko jedno, ma prehanalo a neustale krutenie po bruchu. no proste neviem co to so mnou urobi, ako dlho sa zvykne uzivat? ked by to bolo kratsie mozno by som to nejako vydrzala,ale ak ho mam brat mesiace, tak neviem ako by dopadlo moje crevo,asi by som skoncila na infuzkach a so zlatou zilou. no som zvedava co mi povie zajtra. mala si velke krce? ako u teba prebiehalo tehu? a kedy ti vlastne zistili ze mas dvojicky? to uz tak skoro v 5 tyzdni si vedela ze mas dvojicky, to bolo uz vidno?? 🙂

henika81
6. sep 2010

@janka_a dik kuknem tam, dufam ze aj odrodim v maji, tak strasne by som chcela 🙂

janka_a
6. sep 2010

@henika81 duphaston sa zvykne brat cca do 20tyzdna sa mi zda😉-- a dvojicky sa daju zistit skoro- bud podla hladiny hcg alebo na ultrazvuku - ked su 2 miminka..ale niekedy su schovane jedno za druhym tak sa pride na dvojicky neskor...
a ked ti dr povedala ze tehu si tak tehu aj budes🙂 a uvidis dotiahnes to krasne az do maja🙂

henika81
6. sep 2010

@janka_a fuuha, tak toto neviem, skusit ho skusim ked na tom bude dr.trvat,ale ked budem z tych hnaciek vystavena tak ho nebudem brat, do 20tyzdna to je dost dlho, aj 4 uz je na mna vela,kazdy den laktozu do seba davat, to je pre moje telo jed, idem aj ku gasto. tak sa jej opytam ci nie je na to nejake homeopatikum ktroym by sa to dalo vyvzit aby mi ta laktoza az tak neskodila, tak som zvedava. si strasne zlata, ze ma takto psychicky podporujes, necakala by som to od cloveka ktory ma nepozna, uz som sa strasne na vela ludoch popalila, ale vidim ze este su na svete aj dobre dusicky ako TY! este raz dik. a vies ze som s vzdy priala dvojicky? chlapca a dievcaa, len tak sme s manzelom rozmyslali, a co keby boli dve? 🙂 ale to by sme museli mat fakt velke stastie, ale ja budem spokojna aj s jednym a nech bude zdrave, to si prajem najviac. 🙂

janka_a
6. sep 2010

@henika81 dakujem za kompliment-ale ked mozem tak rada pomozem aspon podporim trosku...
a mat dvojicky by bolo krasne taky parik🙂.. ale niekedy postaci aj jendo presne tak ako pises hlavne nech je zdrave miminko🙂
a uvidis co ti na tie lieky povie doktorka ci je nutne aby si ich brala alebo ci ti nemoze predpisat ine...

elli333
13. sep 2010

ahojte baby 🙂 som teraz 18DC a vkuse vraciam 😒 tak 10x za deň a hrozne ma páli žáha,nič zlé som nezjedla lebo všetko čo som jedla,jedli aj ostatní v rodine a nikomu zle nebolo,lenže ja som dostala aj angínu ale doktorka mi vravela že z angíny sa takto nezvracia a zvlásť ked nie sú teploty,že ona si myslí že som tehu,ani antibiotiká mi kvôli tomu nedala na tú angínu.čo myslíte je to možné??mať takto skoro takéto príšerné nevolnosti,že 18DC,myslím že ovulka bola asi pred 6timi dňami.mala to už niektorá a bola naozaj tehu?veľmi by som si to priala 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre