Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

mareklucka
22. júl 2008

Tak BT značí,že si tehu lebo sa drží pekne hore 😵 Vieš čo moja gynek. mi hovorila,že ona testom veľmi neverí a že už mala takú pacientku,ktorá bola tehu a testy mala stále negatívne... Takže nechaj testy testami,alebo skús sa pozrieť ešte sem: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
alebo https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... 😉

mravvcek
22. júl 2008

Dakujem za odkazy,no z toho je jasne ze ziadne testy nie su 100%.Tak asi pockam este tyzden a v nedelu spravim test a v pondelok pojdem k lekarovi,co ty na to mareklucka?

mareklucka
22. júl 2008

Ako chceš veď nedeľa nieje ďaleko... Ale ja už poznám Tvoju diagnozu 😀 😉 😀
Je to sranda s tými testami,hlavne že na tom firmy bohovsky zarábajú 😠

mravvcek
22. júl 2008

Ved to vycalujes v lekarni kopec prachov,citis ze to je tehu,ved preco by som mala priznaky a test ti neukaze nic,myslis ze sa mam objednat skor,ak by som bola tehu tak by som bola v 5tt.Ty si neskutocne dobry cloviecik 😉 si jezibabka ze vies ci som alebo nie som tehu ? 😀

bianus
22. júl 2008

mravvcek, samoska , ma USG. na USG k nemu chodia pacientky aj z inych ambulancii, kde nemaju usg. ako som pisala, je dobry odbornik na USG. skus tam ist. je tam objednavaci system. samoska, za objednanie sa neplati. drzim palce.

kwatka
22. júl 2008

ahojte, tak včera večer som dostala MS, som sklamana ale len trošku, lebo sa až tak veľmi nesnažilkujeme, používame aj ochranu, len som mala také divné pocity, tak som sa dala do čítania tejto témy. Tak čaute a všetkým, ktoré chcu otehotnieť držím palčeky

mareklucka
22. júl 2008

mravvcek 😀 odhalila si ma 😀 😉 No neviem s tým objednaním vieš podľa toho koľko ma ľudí ten doktor,ja si myslím že niekedy budúci týždeň by malo stačiť 😉

mravvcek
22. júl 2008

On ani skor nebude moct,ma to tam natrieskane,musim ist za nim pre kartu a potom k novemu 😉 jezibabka 😉 keby som tak mohla byt na sekundu jasnovidka a dozvediet sa pravdu 😎

mareklucka
22. júl 2008

To žiaľ nieje nikto ☹ Ale tá radosť potom stojí za to 😉

babotinush
22. júl 2008

S priatelom sme spolu spali bez ochrany odvtedy ubehol tyzden a mne je stále na zvracanie....stale sa mi chce spat nevladzem som unavena ☹ boli ma hlava a stale chodim cikat aj ked malo pijem 😢 prosim poradte mozem byt v tom?Mám len 17 rokov☹

lorrely
22. júl 2008

min mesiac som užila tabletku po a tento mesiac som to stále nedostala a už je tomu 5 dní, myslíte, že som tehotá?

skrecok
22. júl 2008

Lorrely, tazko povedat. Je to individualne, skor ci neskor sa dostavi ms. Moja kamoska meskala 10 dni a nakoniec dostala, len proste mala neskor ovulaciu. Ak mas pravidelnu ms, tak kup tehotensky test a uvidis ako si na tom. Drzim ti palce. 😉

skrecok
22. júl 2008

Taktiez babotinush, skus tehotensky test.

lorrely
22. júl 2008

no ved zajtra idem kúpiť, aj ked v poslednej dobe mi to raz meškalo 5 dní, potom prišlo načas, potom som užila tú tabletku, tak mi to zasa meškalo 5 dní a teraz, teraz sa bojím, dosť sa mi dočí hlava....

mareklucka
23. júl 2008

Bože lorrely a babotinush baby prečo ste také nezodpovedné??? Viete koľko je tu takých žien,ktoré chcú mať dieťa a nedarí sa?!? Na to čo sa može stať ste mali myslieť skor a nie teraz tu nariekať 😠 😠 😠
Veď existujú sposoby ako sa chrániť pred nechceným počatím...

orinka
23. júl 2008

babotinush: milá moja... keď si bola dosť dospelá na to, aby si chrápala s chlapom, buď dosť dospelá aj pri prípadnom tehotenstve.... a nevyhováraj sa stále na to, že máš LEN 17 rokov... na sex si nemala LEN 17???
A ak budeš náhodou tehotná, tak nezabudni zájsť na potrat 😉, aby sa zničil opäť jeden nevinný ľudský život len preto, že ty si bola dospelá 😉
A nečakaj na tejto stránke súcit... pretože je tu množstvo žien, ktoré sa roky!! pokúšajú o bábätko a nedarí sa im... takže tento tvoj prístup ich tak akurát pohorší... dospeláčka 😉
A mimochodom... nie si ty náhodou aj tá lorrely? Máte podozrivo podobné "osudy"... tu nie si na azete, aby si si vytvárala milión nickov 😉

chuchu86
23. júl 2008

lucka, orinka - ste trošku tvrdé na babotinush - ale v podstate máte pravdu,

babotinush po týždni sa nedá zistiť tehu, ked ti budu meškať vtedy si sparv test, veľa robí aj psichika !

mravvcek
23. júl 2008

babotinush a lorrely,je zvlastne,my tu riesime baby ktore tuzia po babetku a sledujeme sa jak sialene,pretoze taaaaaaak velmi by sme chcemi miminka,VSETRKY.Ale sme starsie to je pravda.U vas si myslim ze je to o psychike,to ze sa ti toci hlava nic neznamena,a ta tabletka,necuduj sa ze ti meskaju,ked by nahodou sa j vajicko oplodnilo a ty si pozila tabletku,je to akoby potrat,zabranila si rozvoju a deleniu vajicka na dalsie bunky atak sa necuduj ze ti meskaju,po potrate meska niekedy aj mesiac.
Mozno som to zvelicila,ale s tym nie su srandy a len sa modli aby sa ti organizmus vysporiadal s tym a aby nabehol na normalny rezim.Minimalne milion zien by neviem co dalo za dve ciarky na teste,ale chapem ty mas len sedemnast,ale mysli na to aj vtedy ked lahas do postele,aby nemosel umierat zivot.

mareklucka
23. júl 2008

Mravvcek - Ty sa ako cítiš? 😉

mravvcek
23. júl 2008

Ani neviem moja,MS nkde este furt neprisla,v piatok by som mala termin 25.7,tak skusim urobit v piatok posledny test,mozno to bude zadostucinenie,a trosicka mi pohladi srdiecko 🙂

mareklucka
23. júl 2008

Tak to dúfam 😉 Tie testy sú strašné,jediná vec ktorá by Ti teoreticky dokázala ukázať na čom si skor ako doktor a aj tak nefunguje 😀

mravvcek
23. júl 2008

Presne tak a potom mam dumky,a vkuse na to myslim a premyslam a dobre viem ze je to zle,ze by som sa nemala na to upierat,ale nejako to citim,neviem to opisat,ale nikdy som nemala 3 tyzdne take bolave a naliate prsia a mierne bolesti v podbrusku,snad pri prvom tehotenstve ☹ ale to bolo prvy krat a nevedela som co sa deje az ked mi testy ukazali krasne dve ciarky,snad to tentoraz vyjde a vyjde to pozitivne na zaciatku ale aj na konci.

mareklucka
23. júl 2008

Neboj všetko bude fajn,silno Ti držím prsty 😉

jahoda
23. júl 2008

drzim prsty marvvcek, potom sa ozvi 😎

mravvcek
24. júl 2008

Dakujem vam babky,ale este MS nikde a na teste 1 ciarka,miniem celu vyplatu 🙂

babotinush
24. júl 2008

orinka:nepotrebujem tu mat poradnu a ani ma netrapi co si myslis ja LEN CHCEM VEDIET CI mozem byt alebo nie

babotinush
24. júl 2008

orinka:a nie nemam milion nickov a som tu prvý raz!

bianus
25. júl 2008

ahoj mravvcek, ja som si robila test po tyzdnovom meskani menzesu a boli tam dva krasne ciarocky... 😉

bianus
25. júl 2008

babotinush: mozes byt tehotna a nemusis. to zvracanie, cikanie to este nie je priznak. vela zien si kadeco namysla a nakoniec nie su tehotne. nabuduce ked sa to zopakuje pri sexe, tak chod hned na gyndu nech ti predpise urgentnu tabletu. to by si mala dostat menzes. ak by si bola tehotna, tak to sposobi potrat. pouzit sa to da len do 48 hodin po nechranenom pohlavnom styku. len to prosim ta nepouzivaj bezne 😠 urobi to svoje, narusi ti to cyklus. keby som bola v tvojom veku , tiez by som bola mimo. ja v tvojom veku som si uzivala -disko, kamosky, chlapci atd. pa pa

petkapo
25. júl 2008

Ahojte dievcata!

Potrebujem poradit. S manzelom velmi tuzime po babatku a minuly rok som kvoli neskoro diagnostikovanemu mimomaternicovemu tehu prisla o jeden vajcovod. Teraz sa snazime o babatko a kedze uz nechcem prezit to co minule, snazim sa zistit cim skor ci mozem alebo nemozem byt tehu. Som 23 DC (cykly mam pravidelne, 28 dnove), nejaky 9-10 den od ovulacie. Uz piaty den ma neskutocne boli brucho, ale trochu inak ako pred MS. Teraz je to skor taka bodava a paliva bolest v presnom strede podbruska. Taketo silne bolesti som mala iba vtedy, ked uz som krvacala, nikdy nie takto dlho pred MS. A co je cudne - predtym ma VZDY pred MS boleli prsia a mala som ich zvacsene a citlive a teraz NIC! Inak mi nic nie je, nevraciam, nie je mi zle, nemam divne chute...jedine sa mi dost toci hlava - tiez asi piaty den. Bazalna teplota kolise od 37,0 do 37,1.
Testy su samozrejme negativne...a minula som na nich uz kopu penazi ☹

Viem, ze ani jedna z vas nie je jasnovidka, ale ocenim kazdy nazor (aj ten, ze si nemam namyslat 😉 ).

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre