Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

petra2505
6. aug 2008

A este som zabudla pobolieva ma podbrusko ako keby som mala dostat a neviem ci je to bezne lebo toto by bolo moje prve tehu.

ibi
6. aug 2008

petra u mna to podbrusko pobolievalo vzdy hlavne vecer ked som si lahla-take 2 hod a trvalo to az do konca 3.mesiaca (uz sice nie kazdy den) Akonahle mas dve ciarocky tak to je super! GRATULUJEM*

smejka
6. aug 2008

petra blahozelam...az krasne rastiete🙂

junovka
6. aug 2008

Tak, asi fakt je vsetko mozne Petra2505 😉 🙂

eva.vizinova
6. aug 2008

A nic ti nesmrdi?mne 3.den po zarobeni smrdel oblubeny sprchovy sampon,alebo jedlo...a tiez som mala pocit,ze uz uz dostanem kramy_a nic 🙂

petra2505
6. aug 2008

nie nesmrdi okrem bolenia krizov nemam specialne priznaky....mam bolest v podbrusku, ale citala som, ze to byva dost casto....rano idem znova testovat a uvidime🙂nemozem tomu uverit, ze by som mala naraz tolko stastia, dostala som vysnivanu pracovnu ponuku a teraz toto....dost neuveritelne pri mojom "stasti"

junovka
7. aug 2008

petra, pri druhom tehu tiez ma boleli krize, co mna nikdy neboleli krize 😉 ...to som este tiez nevedela, ze som tehu 😀
A ako sa vravi, ked nic ta nic, a ked daco, tak vsetko naraz 😀 😉 😎

petra2505
7. aug 2008

junovka dnes som si robila test a znova je ta druha ciarka slabucka skoro neviditelna takze uz tomu prestavam verit, ale menzes nemam....

bianus
8. aug 2008

ahoj petra, myslim si, ze budes tehu, len pockaj nech ti meska tyzden menzes a potom si urob test. vyhodis kopu penazi za testy. vydrz. ja som si robila po 6 dnoch test a bol pozitivny - silna ciarka. drzim palce.

petra2505
8. aug 2008

bianus, boli ma brucho uz 2 dni ako keby som mala dostat, zacinam byt nervozna lebo neviem co si mam mysliet, ale uz som viac naklonena k tomu, ze testy boli vadne.....inak dakujem, ak by to vyslo budem rada a dam vediet.Ale prsia mam stale ako Pamela 🙂

katy2
8. aug 2008

petra a aky test si si robila?

petra2505
8. aug 2008

to je nejaka novinka na trhu, minuly mesiac so si od nich kupila ovulacne tiez ich predavali prvy krat, katy2 naozaj netusim ako sa volali len je to taka biela krabicka a slabulinko ruzovo napisane Tehotensky test.

katy2
8. aug 2008

ak chces mat aku taku istotu, kup si mamatest, je z tych najlacnejsich, v baleni su dva pruzky a je dost citlivy a co je najdolezitejsie aj presny... neukazuje blbosti.......
drzim palce 😵

petra2505
8. aug 2008

dakujem skusim zajtra lebo uz som zo vsetkeho unavena.....je to horsi pocit ako keby mi vysiel negativny test, ale mam 3 pozitivne lenze je tam uplne slabucka ciarocka skoro neviditelna a boli ma brucho ako keby som uz uz mala dostat a stale nic tak neviem, musime len cakat ☹

cervena_ciapocka
8. aug 2008

Ahojte. Mozem mat nejake "predpriznaky" uz aj na teraz na 23 DC? Lebo uz tyzden ma ako vzdy mali boliet prsia, a zatial ani naznak. Mam silnejsi vytok, co tiez nemavam v tomto obdobi. Posledne dva dni sa mi len spat chce. A dnes je mi cely den na zvracanie, sa bojim aj daco zjest.
Len dufam, ze to nebude nejaka pliaga ina 😀

cervena_ciapocka
8. aug 2008

a este som zabudla, mam take divne pocity v podbrusku, akoby som mala dostat mrchu a to ja tiez nikdy nemavam.

junovka
8. aug 2008

Jeeej, cwervena ciapocka 🙂 ....drzim palceky 😵 Potom daj vediet, ako si dopadla 😉

zza
9. aug 2008

baby, ak ste niektora otehotnela do roka od prveho porodu, chces sa vas opytat, ako vam zacalo rast brusko? Ja som v cca 6,7 tt a uz mam brucho take, ako predtym vo 4. mesiaci. 😲 Je to hrozne, aj keby som to chcela okoliu povedat az po uvodnych vysetreniach, atd, tak ani nemam sancu, lebo to vidno 😅
Dakujem za odpovede

sandrika
9. aug 2008

zza ja som asi zase tehu ale potvrdenéto ešťe nemámsynček nemá ešťe ani 4 mesiace ty siotehotnela, keď malo bábo koľko...
nezávisle, že to je do roka pri druhom je bruškovyždy vidieť oveľa skôr a je celkovo väčšie ajpohyby budeš cítiť skôr a gratulujem

junovka
9. aug 2008

no, sandry velmi by som nepovedala, zeby pri druhom tehu bolo brusko vidiet ovela skor a dokonca viac 😒 Podla mna je to individulane 😉

sandrika
9. aug 2008

no jasné že toviem odtiaľto anie z vlastných skúseností ale ja som kôli nafúknutiu mala v 6 tt väčšie bruško ako v 8 mesiaci 😀

zza
10. aug 2008

no moje prve ma 8 mesiacov a teraz som v 2. mesiaci a fakt to je vidno. Junovka, mozno ty mas vacsi vekovy rozdiel medzi drobcami a ja si myslim, ze maternici trva asi dlhsie po prvom porode, kym sa spamata a uz je tam zas dietatko, tak mozno preto to vidno skor. Tak neviem

remeli
10. aug 2008

ahojte, potrebovala by som poradit. viem presne kedy mavam ovulaciu vzdy po ovulacii dostanem menzes za 14 dni, no tento mesiac nic vcera som si robila test no negativny bolo to dva dnni meskania. Vzdy pred menzes ma bolia prsia a teraz nic iba ma strasne boli brucho ako keby som mala dostat a dnes sa mi aj naliali prsia ale nebolia do teraz som taketo pocity nemala.

remeli
10. aug 2008

haloooooooooooooo je tu niekto???????????????????????????? ☹

emjee
10. aug 2008

a co chces pocut? ze negativny test este nic nemusi znamenat? je to tak, pockaj par dni a test zopakuj, ak bude opat negativny a ms nikde, chod k lekarovi

remeli
10. aug 2008

nie bola by som raa len nechapem ked by to vyslo ze sex bol cez neplodne dni 🙂

didusa.risulo
10. aug 2008

ahojte zienky,

tak ja som brala antikoncepciu asi tak ze bralasom 6 mesiacov v kuse, potom som si dala pauzu asi 3 mesiace, potom som si zas nasadila, ale bolo mi zle tak som ju mesiaci vysadila na 5 mesiacov, teraz som si zas nasadila,ale mam neake problemy, mam jedno dieta takze by som mala vediet priznaky ak sa jedna o tehotenstvo, len potrebujem sa spytat, ci je mozne ked som brala tu antikoncepciu tak ako som brala, ze sa mohlo stat ze mi tento mesiac vobec nezaucinkovala a mohla som otehotniet, totiz, byva mi zle rano vecer, som strasne ospala, chuti mi jest vsetko mozne, a uz mam aj kyselinu,zajtra doberam antikoncepsiu ale kedze ideme na dovolenku, tak chcem pokracovat s dalsim balenim, aby som ju nedostala menstruaciu na dovolenke, takze zajtra ideme spravit test,aby som bola kludna a mohla zacat brat dalsie balenie.

mohlo teda stat, ze by som mohla otehotniet?

dakujem

sandrika
10. aug 2008

remeli su to príznaky tehu mne test ukáza la ž na 9 deň meškania teda aj na 7 ale slabo

maryah
10. aug 2008

ahojte, trochu ma bolia bradavky a svrbia ma. moze to ma nieco spolocne s tehotenstvom? 🙂

petka_s
11. aug 2008

maryah-mne priatel na zaklade mojich bradaviek povedal ze som tehu,a to som mu nechcela verit a bolo to tak🙂,ale vsak urob test a uvidis 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre