Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

selly
19. jan 2007

cucuska u mňa to bolo dosť zaujímavé 😀 ja som typ človeka, kt. si sám seba hrozne všíma a preto som vôbec nepredpokladala, že by som mohla byť tehotná... nič zvláštne mi nebolo, fak až na tie chvíľkové ranné nevoľnosti (kt. som mávala niekedy bežne) a fakt je , že ma bolelo brucho ako pred MS a práve preto som si už vôbec nepripúštala, že môžem byť v tom 😒 a potom už iba to vynechanie... viac ništ 😀

cucuska
19. jan 2007

a kedy si sa testovala?

selly
19. jan 2007

no ked sa na to pozerám spätne, robila som si vlastne dva testy, ten jeden asi 10 dní po tom čo som si myslela, že sa mohlo niečo stať, ale ten mi vyšiel negatívny, tak podľa mňa je úplná kravina robiť si test niekoľko dní po "tom" a na testoch píšu, že teh. zistí cca 5dní po oplodnení 😖 a ten druhý až ked mi MS meškala 5-6dní, to už boli tie dve // jasné ako hrom 😉

adkag
19. jan 2007

Ahojte, ja nemam skoro ziadne priznaky este stale, trosku ma bolia prsia ako pred MS, ale nemam citlive bradavky,ani sa nezvacsili, nestmavli,proste nic. a druhy priznak nafuknute brusko. este pred meskanim MS ma dost boleli vkuse krize a podbrusko ako pred MS, to este aj chvilu potom a teraz uz len obcas. ale ziadne nevolnosti,zapchu, proste nic, skor viac papam. a nehorazne som unavena 🙂, stale by som spala. zistila som to jedine pozitivnym testikom asi 5 dni po meskani MS.

cucuska
19. jan 2007

takže čakať a čakať a čakať. ale je to kraśen obdobie toto ćakanie. 🙂

selly
19. jan 2007

nič iné asi neostáva... ale možno sa dočkáš skôr ako si myslíš 😀

cucuska
19. jan 2007

veď v pohode. Ja so toho názoru keď to má byť tak to je a keď to ešte nemá byť tak to bude nabudúce. 😀

selly
19. jan 2007

tak by sa to malo brať... a možno zrovna ked to nebudeš čakať ťa to milo prekvapí 😉 je potrebné hlavne kľud a pohoda 🙂

mamik
19. jan 2007

cucuska, držím ti palce, aby si bola tehotná.. viem, že by si brala aj všetky tie príznaky, len aby si mala tie čiariská.. 😀

cucuska
19. jan 2007

mamik: ja beriem všetko za // 😀

susik77
19. jan 2007

adkag: u mna bol tiez hlavny priznak sialena unava, uplne ma to zlozilo do postele 😉

cucuska
19. jan 2007

susik le ja som unaená stále. ja som taký spachtoško.

adkag
19. jan 2007

susik, man tak isto,boli sme teraz v tatrach a tam som spavala do 10 rano a potom som bola schopna spat aj poobede hodku dve a este aj vecer sa mi chcelo uz o 10. drahy sa mi smeje, lebo ja som bola dost hyperaktivna predtym a takto ma este nikdy nevidel 🙂 . aj teraz sa mi v praci zatvaraju oci,najradsej by som isla domov si pospat 🙂

susik77
19. jan 2007

cucuska: tak sa pekne vyspinkaj , uz ide vikend 🙂 Ja uz so spinkanim pomaly koncim- idem od pond.do prace 😉 Ale uz sa celkom tesim, uz ma to neba stale doma, inak my sme tu mali v noci sialeny vietor, blizko nas spadol na stavbe zeriav a rozbil sa...

adkag
19. jan 2007

susik,ty si ako dlho doma? nechali ta do 12tt doma? ja tiez rozmyslam nad PN, kedze tu mam obcas stresy,ale da sa to prezit,tak neviem. v utorok idem k doktorke,tak sa jej spytam, co by navrhla.zase zbytocne nechcem ostavat doma, lebo tiez ma nebavi byt furt doma zavreta.

cucuska
19. jan 2007

ja mám zajtra skúšky na VŠ. a v nedeľu ideme s mužičkom na návštevu do BA , kamarátovi sa narodil syn tak sme pozvaní.
No ja budem ak som tehu od začiatku na PN. takźe Vás tu budem denne navštevovať. Len kedy to bude? To ani srnky netušia

susik77
19. jan 2007

cucuska: neboj,pride to, ked na to zrovna vobec nebudes mysliet, pekne si uzi vikend 🙂
adkag: ja som doma od konca 6.tt, krvacala som a uz pred 2 rokmi som o to prisla, tak lekar chcel mat istotu...
Ale ak mas v pohode lekarku, tak by si sa s nou mohla dohodnut na PN. Ale skus si dohodn. lepsie vychadzky, ja som mala len 2 hod. doobeda a dve poobede ☹

susik77
19. jan 2007

cucuska: na aku VS ides robit skusky? Ta skola moze byt celkom dobra na odreagovanie, privedie Ta to na ine myslienky 🙂

cucuska
19. jan 2007

JA NEJDEM ROBIŤ NA ŇU SKÚŠKY JA UˇNA ŇU CHODÍM A IDEM NA SKÚŠKU. bude sranda

adkag
19. jan 2007

susik, a z coho si krvacala, zistili ti? aj beries nejake lieky a bola si v nemocnici?

susik77
19. jan 2007

cucuska: tak drzim palceky 🙂
adkag: bol to maly hematom, kt. sa vstrebal- v 11.tt tam uz nebol 🙂
Dufam, ze uz vsetko bude oki 🙂 . A ako sa mas ty? Uz nemas problemy?

tanne
19. jan 2007

ahojte, mam taky problem, v aprili som vysadila tabletky..odvtedy mam cyklus tak 33-39 dni, tento mesiac som zacala tak na 27 den spinit a trva to uz asi 4-5 dni, len take ako ked to zacina....mala som strasne navrete prsia a boli ma brusko ako pred ms, aj krize, ale stale nic neprixadza, mate s tym skusenost?

adkag
19. jan 2007

tanne, mna po otehotneni,ked som este nevedela ze som tehu tiez bolelo podbrusko ako na MS a vkuse asi dva tyzdne krize. ale spinenie som mala az teraz v 6tt.
susik, snad uz v pohode, vcera sme boli na UZV a bilo srdiecko,aj embrijko sme prvy krat videli,tak to hadam bude ok. spinenie sa dva dni neobjavilo,tak snad uz ani nepride. ja hematom nemam,tak neviem,z coho som to mala.ale snad to neni nic vazne.

katy2
1. feb 2007

Ahojte, chcem sa spytat, aka je normalna telesna teplota na zaciatku tehu? Ja mam dnes 28DC a 11 den po ovu a BT sa stale drzi na 37st. Telesnu teplotu mam 37,3 a nie som chora (aspon o tom neviem 🙂 ). Je mozne, ze ta telesna teplota je kvoli zacinajucemu tehu? Bolesti v podbrusku mam ako pred ms, ale este ju necakam. Cyklus mam 32-34dnovy. Poradi mi nejaka tehulka alebo maminka?

adkag
1. feb 2007

katy, ja som nemala a ani doteraz nemam zvysenu telesnu teplotu. a BT - ak je zvysena BT 18 dni, vtedy o tehu.

bihan
1. feb 2007

Katy, mne sa začala teplota zvyšovať cca 8. deň po oplodnení - nidácia a potom sa mi držala stále na tej istej úrovni až kým som si neurobila test (potom som už prestala merať 🙂) ale ten rozdiel bol len jedna desatina stupňa.
Čo sa týka príznakov ja som mala len kŕče vpodbrušku (zhruba od obdobia nidácie až doteraz), trošku častejšie som bola hladná a chodila som na záchod (ale čo bolo otrasné, tak to bola zápcha 😖 .
Inak žiadne ranné nevolnosti, ale to možno ešte príde.

dasty
3. feb 2007

ahojky,chtěla jsem se zeptat,minulý měsíc jsem měla menstruaci jeden den silnou a daůší 3dny jen růžovou a hrozně málo.Dělala jsem si testy a nic,teď to mám dostat po 28dnech 10.2. a trošku mám nateklý prsa a zhruba před 5dny jsem v noci měla takovou hroznou bolest v noci v pod bříšku,ale ovulace to nebyla zkoušela jsem dělat testy ovu a nic/teda mě se tam objevila ta hlavní čárka strašně slabě/nemáte s tím někdo zkušenosti,myslím buď s tou menstruací nebo s tou bolestí,??Moc děkuji,snažíme se o druhé mimi,ale u prvního jsem měla menstruaci jen jeden den silnou. 😀

miska510
6. feb 2007

Ahojte! Moje príznaky sú asi takéto: Piaty deň po vynechaní Ms som si robila test, ktorý bol pozitívny, pre istotu som si urobila ďalšie testy a tie vyšli rovnako. Ale odkedy som mala dostať Ms, ktorá neprišla mám stále občas taký tlak v podbrúšku, alebo také pichanie vo vaječníkoch, ktoré trvá len pár sekúnd.Trvá to už 10 dní. Cítim aj ostatné príznaky ako únava, citlivé prsia atď.
Chcem sa opýtať, či aj niektorá z vás malé takéto príznaky na začiaktu tehotenstva a koľko trvali?
K lekárovi mám ísť až na budúci týždeň.

adkag
6. feb 2007

Miska, bolesti v podbrusku ako na MS mala skoro kazda tehulka na zaciatku. ja som mala take intenzivne asi do 5tt, aj krize ma velmi boleli. potom to ustupilo, ale par krat za den chvilkovo to trvalo do cca 8-9tt. este aj teraz obcas citim,ale malinko. Unava a citlive prsia su priznakom tehu - ja som poriadne unavena a na zaciatku som sdtale spala, co ja moc spava nie som. citlive prsia mam ale len na dotyk, to trva doteraz, ale tieto pociatocne priznaky by sa mali vytratit v tretom mesiaci.

miska510
6. feb 2007

Dik Adkag! Som z toho trochu nervozná. Ale ináč sa snažím myslieť pozitívne, nie hneď na to najhoršie. S tým spánkom je to podobne. Včera som sa síce prekonala a vydržala som do 21:45. Ináč už o pol deviatej spím. A čo chute?
Ja som si teraz akosi spomenula na mlieko a myslím naňho dosť často počas dňa, predtým som ho nejak nepila, iba veľmi zriedkavo. Inak nejaké iné chute zatiaľ nemávam, myslím nejaké netradičné.

🙂 Držím palce všetkým mamičkám a hlavne budúcim!!!! 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre