Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

bleble
4. dec 2009

je mozne ze som tehotna ak mi menzes zatial meska len 2 dni, ale citim take pobolievanie v podbrusku ako ked ho uz mam? resp. ak je zena tehotna moze mat v case ocakavaneho menzesu take divne pocity v bruchu?

pepppe
4. dec 2009

ahojky,,,jasne ,ze ma......ono su to take bolesti v brusku ako ked ocakavas mrchu,lenze mrcha nepride,,,,,takze urob test a budes si na istom

allinka79
4. dec 2009

presne, bez testu to nzistis...

bleble
4. dec 2009

jaska ,uz mam kupeny test, len mi bolo divne ze citim menst. bolesti a zatial nic, tak som sa len pytala ci je to mozne aj v kombi s prip. tehotenstvom
aby som si testy neminala zbytocne 🙂

pepppe
4. dec 2009

tak pekne si ho chod urobit a uvidis 😉

bleble
4. dec 2009

veru urobim 🙂

dinduska
4. dec 2009

ahojky
mera tak bolo vseko v poriadku a aj prietoky.vobec sa neotvaram takze este porod nieako nehrozi co je skoda 😒 teraz uz budem chodit kazdy tyzden na poradnu a aj na zaznam srdiecka.no len nech uz ide krpata von 🙂

a ty ako?

zuzana76
6. dec 2009

cx&&aWäúOUIUTYYTREEWQ

mery888
11. dec 2009

dindus ako sa dariiii????všetko O.K??bábo ešte nie je na svete 🙂 ?

dinduska
16. dec 2009

ahojky,no mi sa este trapime zajtra uz zacinam 39 tyzden tak to nieako este dobojujeme ale uz je to hrozne.taketo stadium tehu,vianoce,zima dnes uz aj sneh a muz este musel odist do BA a pride v piatok takze uz je toho na mna vela.a tebe sa ako dari?

pepppe
16. dec 2009

baby neviete mam sa bat,dnes som si nasla na papieri trosaku krvy,co ☹ vy na to??

dinduska
17. dec 2009

peppe nemusi to byt nic ale ja by som preistotu zasla k lekarovi nech to pozre v tomto tyzdni to nieje sranda

pepppe
17. dec 2009

noo som uz bola vraj je vsetko ok,,a ze to bolo asi len zo sliznice,bo ziadnu krv uz nevidel,mam sa setrit a oddychovat,ale teraz sa to pred vianocami nedaa...ale strasne mi odlahlo

dinduska
21. dec 2009

ahojte kocky
ako sa mate?a co sviatky?ja sa este stale gulkam tak dufam,ze to aspon do toho 24teho vydrzim=)

lulu4
22. dec 2009

bleble ako si dopadla? zaujima ma to lebo som na to rovnako ako ty, naposledy som mala MS 22.11. a ja mavam teda presnu bud 28 alebo 29 dni a teraz nic...mam tiez taky divne pocity v brusku, ako keby mi tam stale skvrkalo, som viacej hladna ale podbursko uz akosi neboli ale prsia zato statocne... snazime sa 6ty mesiac keby to tak vyslo na vianoce asi by som bola najstastnejsi clovek... uz uvazujem nad kupou testu ale neviem ci nie je skoro? co vy na to?

akdarka
22. dec 2009

ahoj lulu, ja som testovala ked mi meskal menzes 1 den a boli na mamateste uz krasne // ja som ziadne ine priznaky nemala, len meskajuci menzes a strasne mi elektrizovali vlasy - normalne mi lietali okolo hlavy🙂 a zatial som mala len 1x chute : sojove mlieko + slaninkove chipsy a zaliate pomarancovym dzusom🙂 tak som zvedava ake chute ma este prekvapia!

lulu4
22. dec 2009

tak to gratulujem k tehotenstvu, no ved uvidim ako to bude u mna, ale dlho to nevydrzim aby som si nekupila testik a hlavne ta radost ked to povieme mojim a priatelovym rodicom uz teraz nas podpichuju ze kedy bude vnuca 🙂)) tak dufam ze to tak bude a testik to len potvrdi a mrcha nedorazi s nejakym vynimocnym omeskanim lebo ma porazi

cucuska
22. dec 2009

lulu držim moc moc palce nech sú tam //

lulu4
22. dec 2009

cucuska: dakujem pekne

cucuska
22. dec 2009

nie je zač ja to prajem všetkym ktoré na to čakáte a inak boli by to naozaj úžastné Vianoce 🙂!

akdarka
22. dec 2009

lulu dakujem🙂 my teraz tiez vymyslame nejake kreativne napady ako to oznamit mojim rodicom a svokrovcom 😉 a kedy budes testovat? kolko ti vlastne meska mrcha? drzim palce a daj vediet!🙂

lulu4
22. dec 2009

akdarka: este to nie je ziadne extra meskanie mrchy, su to zatial len dva dni ale mne nemeskava, tak uz to mi je podozrive ale velmi sa bojim, ze este dorazi ale bol by to najkrajsi vianocny darcek keby cakame mimi 🙂
tak snad... neviem kedy budem testovat este som si ani test nekupila... ked to ani zajtra nedorazi tak zajtra kupim test a potom snad 1. sviatok vianocny otestujem.. a uvidime... to by bolo radosti...

akdarka
22. dec 2009

lulu: ja mam tiez mrchu uplne na den a hodinu presnu- mala prist 12.12.09 a ked nedorazila tak som uz 13.12.09 vecer okolo 18tej nevydrzala a testla na mamateste s 20 citlivostou - a krasne //
potom som sice mala strasne slabucke // na nejakom pepino teste na druhy den, ale krasne silneju aj na tom lacnom pepino teste 🙂 tak budem rada ked objavim tt pri tvojej fotke🙂

lulu4
26. dec 2009

akdarka: ja som taka stastna, toto bolo ako zazrak, meskali mi 4 den na Stedry den a spravila som si testik presne na Stedry okolo 15:00 ten Pepino lacny z Tesca lebo sme iny nezohnali s drahym a boli sme radi ze bolo do 12:00 otvorene aspon Tesco... no a dnes rano som si robila este jeden taky isty lebo sme kupili hned dva a ciarocky su krasne take ako v ten prvy den...
tak nech sa aj tebe dari a mozeme sa navzajom podporovat ked nam vychadza ze nase babenka by mali byt augustove 🙂)

akdarka
26. dec 2009

no to gratulujem strasne moc lulu!tesim sa s tebou. ja uz sa neviem dockat 7.1. - ideme k lekarovi aj s manzelikom. a vy este aj svadbu budete riesit ako citam v albume 🙂 vy teda mate nezabudnutelne vianoce! budem rada ak si budeme vymienat rady a podporovat sa lebo som nevedala zapadnut do ziadnej temy 😝 citala som si aj augustove milaciky 2010, ale to uz su "zohrate" baby a napisala som asi len 1 prispevok...

lulu4
26. dec 2009

to ides prvy krat k lekarovi toho 7.1.? takze ti este ani krv nebrali ani nic ze? No ja jej pojdem teraz 28.12. zavolat ze mrcha nedorazila a ze som si robila testiky a su pozitivne tak ze by som sa rada objednala na vysetrenie....
vam sa ako zadarilo? ste sa snazili alebo sup ho na prvy krat?

akdarka
26. dec 2009

lulu: mne povedal dr, ze nemusim ist skor, lebo nic nevidno🙂takze toho 7.1.pojdem a vsetko vybavime, aj srdiecko uz bude snad krasne vidno! som zvedava kedy mi da knizku.
snazili sme sa 2 mesiace. my sme uz manzelia 3,5roka takze uz sme chceli babo 🙂

lulu4
26. dec 2009

no ja som si prave na stranke mojej gynekologicky precitala ze si cerpa dovolenku od 28.12 do Silvestra a ordinovat zacina az 4.1. cize ked jej potom zavolam tak sa stavim ze ma objedna a to uz budem pomaly v 7 tyzdni.... teda ked mi teraz vychadza 5ty tak buduci bude siesty a ten dalsi 7mi ak dobre ratam 🙂) pre mna je to vsetko nove kedze je to nase prve babo co cakame... no my sme s drahym spolu dva a pol roka a uz sme sa rozpravali o tom ze mozno svadba v roku 2010 a uz aj v mojej pritomnosti pozeraval prstienky ze aky sa mi asi paci zistoval.... dnes sa tesim k jeho rodicom sme pozvani na obed a to su posledny ludkovia ktorym este oznamit ze sme v tom 🙂))) ty vlastne ides na gyndu ked uz budes v 8tyzdni? vtedy uz bije aj srdiecko?

akdarka
26. dec 2009

my sme to oznamili rodicom na stedry den, takze boli stastni 🙂 srdiecko by malo byt okolo 7 tt podla ms takze sa tesim🙂 najradsej by som posunula cas!hehe
aj pre nas to je prve babatko takze sa tesime...to su fakt skvele vianoce pre vas🙂 babo, zasnuby! na vianoce 2009 len tak lahko nezabudnete 😀 a ako to oznamite rodicom? alebo budete improvizovat?

dinduska
26. dec 2009

ahojky,no kocky gratulujem k tehulkovaniu 😀

a ako sviatkujete?
merry a ty ako?
ja sa este trapim,este mam 5 dni do porodu.troska ubolene sviatky lebo ma den pred vianocami zacali trapit hemeroidy alebo zlata zila alebo co to je,dnes mi to zacalo troska krvacat tak dufam,ze uz ma to prestane boliet.v pondelok idem na poradnu tak to ukazem doktorovi nech mi nieco nato da.v prvom tehu som to nemala nio a teraz sa mi to objavilo tyzden pred porodom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre