Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

dinduska
16. feb 2009

ja este testnem o par dni az potom pojdem na gyndu aby som tam netraposila 😀 ja dufam,ze to tehu ved hadam tie testy neukazuju co chcu 😝 a toto uz je drhy co tak vysiel robila som si taky 25mlU/ml a ten mi vysiel negativne a robila som si dva 10mlU/ml a tie boli rovnake take ako na foto test sa volal rapid clear mas s nim skusenosti? 🙂

dinduska
16. feb 2009

ozaj pocula si o tom,ze by mal ist rodicovsky prispevok od aprila hore na minimalnu mzdu?to by bolo super.ja neviem ako mozu mamicky s detmi fungovat z 5000sk teda 165eur 😀 cca.ved zato dokopy clovek nic nekupi.nevies nieco otom?

lucinka1104
16. feb 2009

mám ja nie dobré ale sú baby čo si ho chvália ,ale ty sa cítiš byť tehu tak hádam ozaj budeš 😵
to by bola fajn a zober si, že mi máme hypoteku a dva uvery a aj len tých 5000,-Sk od začiatku 😒

dinduska
16. feb 2009

to je neskutocne a potom,ze kopec ludi nechce nedi ☹ a to len koli tomu,ze davaju taky smiesny prispevok.no uvidime.ja mam v rusku taky divny pocit no myslim si,ze by som mohla byt tehu.niekedy mam pocit,ze je to len preto,ze to moc chcem asi to len namyslam

lucinka1104
16. feb 2009

no psychyka dokáže veľa 😒 viem o tom svoje ☹
muž ,ale tvrdí že to určite vraj neschvália ten príspevok....

dinduska
16. feb 2009

no neviem uvidime.mohli v tej vlade nieco poriesit 😀 skusim este testnut o par dni a dam vediet 🙂 drzte palceky

lucinka1104
16. feb 2009

budem držať 🙂

maajka83
16. feb 2009

Dinduska drzim ti palce aby si bola naozaj tehu 😉 😉 Ja mam take divne pocity v podbrušku. Tlaky, aj ked som prehnuta, ako kedy mi nieco vadilo. stale by som jedla sledke. Niekedy ma chytajú zachvaty hladu.zda sa mi ze mi okraje dvorcov stmavli, ale bolia ma len niekedy. Zdaju sa mi take ,,horuce"neviem ci spravne pouzijem to slovo.

dinduska
16. feb 2009

ahoj majka no mna prsia vobec nebolia musim sa priznat,ze ja ich nemam nikdy citlive a ked hovorim nikdy mam myslim nikdy 😅 .aj ja mam zachvaty zravosti ale to sa mi stava aj ked mam mrchy takze za nieaky priznak to nepovazujem.aj ja mam tlaky v podbrusku a ked potrebijem cikata nejdem hned tak ma hned zacina pobolietat podbrusko a to sa mne nikdy nestava no uvidime ako to dopadne budem ti drzat palceky bolo by super keby sme boli tehu 🙂 to by sme si potom mohli pisat ako prebieha tehu a ake mame zmeny a tak vies co myslim 😀 😀 😀

blondy12
16. feb 2009

ahojte babenky,mam prosbu,mal uz niekto podobne priznaky?ak to su priznaky.skusali sme to asi v dobe ovulacie,zena sa uz pozna,nemam najhorsi cyklus,a vtedy ked je to naznacujuce tomu, ze by som mohla mat tie ovulacne dni tak to skusame viac (inac to skusame kazdy den 🙂, ked sa da) .ale dajme tomu,ze okolo 7ho som mohla mat taku najvacsiu sancu,MS som mala 24.1., ale vcera vecer som sa prebudila na bolest v podbrusku,s tym, ze mi nehorazne treba na WC,a mala som krvavy vytok, nebolo to vela krvy, este tak 2hod, som trosku mala,ale velmi malo, no ale od rana mi nehorazne treba na zachod, lenze nevypada to na zapal, ked ma nic neboli, ani nebolelo, iba vecer z nicoho nic,na co som sa az zobudila. bolo by mozne, ze by to bol nejaky naznak uhniezdovania??? alebo si len domyslam, dalsiu MS mam dostat okolo 24.2,takze testovat to je zbytocne

lucinka1104
17. feb 2009

blondy podľa mna sa jednalo o hniezdenie o 8 dní môžeš testovať 😉

lucinka1104
17. feb 2009

kde ste všetky bábo mi už 3 hodiny haja a ja sa nudím až na to žemám riadne mrchovské bolesti nerozuámiem tomu 😕

dinduska
17. feb 2009

ahoj luci a comas dostat mrchy?

lucinka1104
17. feb 2009

diínduš okolo 27...ja som mala po pôrode zatiaľ len raz minulý mesiac 28 tak neviem ako prídu teraz

dinduska
17. feb 2009

aha nom ale to mas potom este cas 😉 mozno sa to cez tu ovulku podarilo 😉 😉

lucinka1104
17. feb 2009

no mne sa tie bolesti vidia byť dosť silné na tehu 😒

dinduska
17. feb 2009

tak neviem skus si trosku polezat a oddychnut a hadam to bude dobre 😉 😉 😎

lucinka1104
17. feb 2009

ty skus zajtra testnúť ak tehu si tak sa ti čiarka zosilní alebo najlepšie napozajtra z ranajšieho moču a už si budeš na istom

dinduska
17. feb 2009

no skusim necham to na stvrtok 😉 snad tam bude ta druha ciarka lepsia a nezmizne mi aj ta co tam bola ☹ ozaj zacaka som mat taky hnedkasty vytok neviem co to ma byt zajtra rano si zmeriam aj bt a uvidime aka bude.chvilkami mam pocit akoby som mala plen dute brusko je to zvlastny pocit a niekedy tam citim take steklenie 😲 momentalne aj take vseliake krutenie criev ale to je urcite z tej dnesnej kapusty 😀 😀 😀

jahoda
17. feb 2009

fiiiiiha, ahoj dinduska, ako citam, tak mame podobny cyklus 🙂

jahoda
17. feb 2009

ja som mala ovulku tiez okolo 7meho, MS by som mala dostat tento vikend, tiez mam obcas pichy v podbrusku, prsia naliate...ale test som si este nerobila,....tak som zvedava 🙂

lucinka1104
17. feb 2009

hnedastý výtok som ja mala pri hniezdení

jahoda
17. feb 2009

Ty si si uz robila test?

jahoda
17. feb 2009

ahoj lucinka, aj vy zacinate snazilkovat o surodenca? Parada 🙂 tak drzim palce...ja testnem v sobotu, ak mi dovtedy MS nepride :(

dinduska
17. feb 2009

ale to nemoze byt teke neskore hniezdenie my sme sa naposledy snazili 1.2 od vtedy nie lebo manzel chodi do roboty prec a domov chodi po 8 dnoch a teraz sme sa nesnazili lebo prisiel neskor a potom zacal ten divny ciklus a uz je zase prec ☹ tak to uz nemoze byt hniezdenie

jahoda budem ti drzat palceky aby si bola tehu ja neviem vsetky zeny maju take citlive prsia a ja vobec 😠 😒 😠

jahoda
17. feb 2009

no ved uvidime dinduska, drzim palce aj Tebe, ja uz v sobotu prispejem, ci je / alebo // 🙂)

dinduska
17. feb 2009

no budem na teba mysliet verim,ze sa ti to podari a budes mat // ja som mla taku slabucku 2x pozri album tak dufam,ze teraz uz bude silna a nezmizne 😎 ☹

dinduska
17. feb 2009

luci co myslis.to nemoze byt hniezdenie,ze?

dinduska
18. feb 2009

ahojky tak bt mam 36,6 takze asi nic ☹ ☹ ☹

simib
18. feb 2009

No baby,aj ja mám podobný cyklus ako Jahoda a Dinduska.MS mám dostať zajtra,ale je mi stále trošku blbo,pichá ma v podbrušku a mám hrozne citlivé prsia a kovovú chuť.Pred MS som mávala vždy len malinkú bolesť v bruchu,nikdy nič iné.A muž mi hovorí,že som stále ospala a podráždená.A mám aj taký biely výtok.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre