Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

nela00
4. aug 2009

lady kolky si dc?

ladysunshine
4. aug 2009

nela00: 6ty

motylek17
4. aug 2009

...ahojte, chcem sa spýtať na neuveriteľnú bolesť bradaviek - trvá to už 5 dní a ja neviem čo s tým... takúto bolesť som ešte nemala.... pokúšame sa o bábo, ale zatiať bol test negatívny... nemáte niekto s týmto skúsenosti????

Dakujem za odpoved...

maajka83
10. aug 2009

ahojte holky, dinudska a lucinka, ako sa mate? Lucinka videla som foto. GRATULUJEEEM 😀 si mi urobila radost. tak sa to podarilo. Maly bude mat surodenca. super. nech sa ti dari a nech je vsetko OK. Dinduska a ty ako? Tie horucavy su hrozne, ale uz sa to pomalicky umiernilo. Ja som to tazko znasala, pretoze maly chce byt vonku uz od rana, a na ulici nenajdes ani kusok tienika a keby aj bol tak stale len beham za malym aby ho nahodou auto nepreslo. Vcera som bola na sone, mala ma 1250g, placenta je uz hore, co ma potesilo, ale mala ma polohu KP, tak teraz ma za ulohu sa spravnym smerom otocit. este mi sem tam pride zle, pregrcnem a potom je ok. ele uz to nie je ako na zaciatku.
Holky, snazilky drzim vam palce, aby ste si aj vy nasli // ciarocky 🙂

lucinka1104
10. aug 2009

ahoj majka mam sa fajn po ejdle mi býva zle ale inak sa cítim dobre a teším sa že som tehu , božinku tebe to letí

lyzenka
11. aug 2009

jééé, oči - vočím, to fakt Luci???? naozaj???? no super! gratulujem a veľmi sa teším... 😉

dinduska
11. aug 2009

ahojky

no luci ja som uplne v soku,velmi velmi sa tesim,ze sa to konecne podarilo.to je supis :- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

majka no malinka rastie krasne,ja sa mam tiez fajn,ja tiez pri tom teple umieram je to riadny zaberak 😝
ja idem na sono zajtra tak dufam,ze mi povedia aj pohlavie aj ked mam takeho maleho tusaka,ze to bude dalsia susura 😀 😀 😀

lucinka1104
11. aug 2009

dakujéééééééééééééééém 😵 😵 😵 😵

sofinka30
12. aug 2009

cauko baby,nahodou som sem skocila a co vidim ?? luci gratulujem !!!!!! 😵 vaneska ako ?dinduska uz si doma zo sona 🙂 ?tak ako ?bude to dalsia kocka ?

dinduska
12. aug 2009

ahojky kocky na poradni bolo vsetko super aj na sone bolo vsetko v poriadku akurat som natrafila na toho najsprostejsieho lekara v nemocnici takze mi nepovedal.ale zajtra o 14tej idem na 3decko tak tam sa hadam dozviem.a ty sofi ja mas ako?

sofinka30
12. aug 2009

dik,ale neni sa cim pochvalit..mam za sebou milion testov co mi prave dokt.zistuje co mi je,tak cakam na verdikt.s babatkom nemam teraz pocitat,ale som zmierena..radsej pockam pokial sa dam dokopy a raz sa to hadam podari.to co bolo za tupaka na tom sone ?skoda,ale ved hadam zajtra sa dozvies a my tiez 😉 ..

lucinka1104
12. aug 2009

dakujem sofi

venusska
13. aug 2009

ahojte neviem či si ma ešte pamätáte písala som tu pod nikom N645a ale zabudla som heslo 😀 tak som si zmenila nik.lucka chcem sa pridať ku gratulácii že sa vám to konečne podarilo.Nám sa tiež zadarilo a už sme začali tretí mesiac tak sme šťastný.prajem všetkým pekný den

dinduska
13. aug 2009

ahojky kocky takze je to jasne lekar mi to len potvrdil budeme mat babinec 😀 😀 velmi sa tesim.malinka je uplne v poriadku som velmi rada,

venusska no gratulujem ja si na teba pamatam 😉

lucinka1104
13. aug 2009

dakujem dinduš gartulujem k Linduške

sofinka30
13. aug 2009

super dindus ! 😵 Linduška ?tak sa bude volat ?

dinduska
13. aug 2009

ano bude to Linda 😀 😀

venusska
13. aug 2009

dindus gratulujem k dievčetku

sofinka30
13. aug 2009

pekne meno ...dokonca v detstve bola 1 linda zo serialu moj vzor 🙂 tak drzim palceky nech sa vam dari a nech pekne rastiete..ja sa tu zas niekedy vyskytnem 😀 pa

rebekita
13. aug 2009

Ahojte....nestihla som to tu všetko prečítať a som dosť nervózna...Chcem sa len opýtať či sa dá otehotnieť počas menštruácie...Mala som menzes ako vždy ale predposledný den večer som nemala a tak sme to s priateľom nejak využili,no a dnes mi celý den je na vracanie a tak mám obavy...Antiku mám tak neviem či tabletky zaberajú aj cez menzes,či sa vôbec dá otehotnieť cez menzes...
Za skorú reakciu vopred dakujem

lyzenka
14. aug 2009

Minule som Lindu pozerala - ten seriál.....íííííííía.... 😀

dinduska
14. aug 2009

ahojky hodila som do albumceku aj nieake foto z 3decka kuknite 😉 😀

mery888
16. aug 2009

jeeeej dindus krasnaaa jeeee 🙂

mery888
16. aug 2009

lucinka teraz čítam a čitam...a gratuluuuuujeeeemmmm konecne sa to podarilo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

blondy12
18. aug 2009

babenky....mam k Vam prosbu, myslite, ze mozem byt fakt tehotna, ked som si dnes robila test a vysiel hned pozitivny? to sa mi este nestalo za ten rok co sa pokusame...a dokonca tento mesiac mi je to divne lebo sme s priatelom vela neboli a hlavne ziadne priznaky som nemala a ani doteraz nemam .....on bol na sluzobke z prace....a tie plodne a neplodne dni si teda nijako nesledujem...ale co najviac ma asi trapi je ze za tento mesiac boli 2 svadby a oslavy na ktorych som si nedavala pozor, som este aj fajciarka a bojim sa aby to nejako neublizilo tomu malemu, oddnes prestavam, ale citala som ze zo zaciatku alkohol nema na to vplyv lebo nie je to prepojene s babom..
velmi sa tesim, ze to vyslo, ale zaroven mam strach, ze je na to este skoro, lebo mam take pocity akoby to malo prist a neprislo zatial mi to meska 2 dni...posledne 2 mesiace som mala MS presne po 28 dnoch a teraz je 30den a hned mi vysli // a bola dost silna...krasne viditelna...a ja v podstate od 14ich som mala vzdy menstruaciu
ku gynekologovi idem az 27.8.09 na preventivnu prehliadku..ale chcem sa este opytat ci si nemam kupit nejake tabletky na podporu plodu?
dakujem za radu...

mysinulinka
22. aug 2009

ahojky holky.. prosím o radu : http://www.fertilityfriend.com/home/297a57 tohle je můj graf ovu jsme měla před pár dny bolí mě břicho (ani né tak bolí,jako mě v něm občas píchne) najednou jsem začala i v noci lítat na záchod i když jsem nikdy dřív nechodila,bolej mě bradavky a pálí mě žáha,mám prej nateklý prsa.. přítel to teda tvrdí 😀 není mi dobře od žaludku (ale nezvracím) a ještě mě bolí v zádech jako před ms.. cyklus mám cca 30 dní. myslíte,že můžu být těhu a tohle můžou bejt příznaky? tak brzo po ovu?? díky za každou odpověď 🙂

kika29
22. aug 2009

mysinulinka ahoj. neviem naisto či môžeš byť tehotná ale ja som začala takto: zo začiatku som sa v noci budila na nevolnosť od žalúdka ale nezvracala som len mi bolo blbo. Postupne po pár dňoch pribudlo napínanie a raz som zvracala, bolelo ma bruško akoby som každú chvílu mala dostáť menštruáciu, napínanie začalo najskôr okolo večera a noci a postupne už aj cez deň, prsia mám citlivé a bolia ma. Pred včerom mi bolo už dosť zle tak som zašla ku doktorovi a potvrdil mi že som v 5 týždni. Pichanie v brušku pociťujem aj ja a ktomu ešte také napnutie v bruchu. Takže urob si tehotenský test ked sisi ho neurobila a ten by ti mal ukázať načom si. Držím palce. 😉

kika29
22. aug 2009

blondy12. ja som bola na dovolenke a ešte som nevedela že som tehotná a ked sme si išli niekam posedieť tak som pila fernet s tonikom nie vela ale nemalo by to uškodiť aspoň dúfam. Mávam migrény a brala som ibalgin a doktor povedal že nemalo by nič byť. Po dovolenke som si urobila tak isto test a bez počkania sa objavili 2 krásne čiaročky takže som v tom až po uši mám to už aj na papiery. 😀 🙂 ale som rada.

aniicka24
25. aug 2009

ahoj chcem sa opitat ci mozem byt tehu ked mam dostat menstruacie az 1septembra.ale ma dost pobolieva brusko,mam taky zvlastny vytok a mam citlive prsia.prsia ma bolievaju pred ale nie tak skoro povecsine tak dva dni pred ale teraz az skoro tyzden nechcem si robit test este ale ci mala uz neaka kocka takyto problem.posiiim poradte dakujem....

andrejusa
25. aug 2009

aniicka... aj keby si si urobila test, tak by ti ešte enmusel ukázať // ale pritom by si už mohla byť tehu. Ja som na úplnom začiatku mala také naliate prsia ale brucho neviem či ma bolelo. Viem, že som mala hroznú kyselinu v ústach.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre