Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

mary21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucinka1104
19. jan 2009

mary mohla akurát mi je divné, že by si mala tak skoro mlezivo, mne sa začalo tvoriť skoro v 4 mesici ale nie v 5 tt

mary21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pisskota
19. jan 2009

Ahojte 🙂 .Som tu nova ale asi 2 týždne sledujem vašu diskusiu.
Je to fakt zaujimave. Chcela by som sa opytať na vas nazor. Už skoro 2 týždne sa citim zvlaštne, kruti sa mi hlava, strašne som unavena a chuti mi jes. V podbrušku mam tlaky a bolia ma prsia. Myslite že by to mohlo byt babo 😵 ?
Chcela by som ho velmi. Už som mala jeden potrat v štvrtom mesiaci 😢
Menštrulacia mi ešte nemeška len 25.1. mam dostat, ale aj pri prvomsom to citila takto skor. Ma si uz vyznam urobiť test?
Prosim poradte
Dakujem

lucinka1104
20. jan 2009

piskota no su to tzehu príznaky no s testom by som počkala do 26-27.1 držím palce

pisskota
20. jan 2009

lucinka dakujem ti pekne za odpoved. No dufam aj ja že niečo z toho očakavania bude 🙂

bubuku
20. jan 2009

dievcata chcela by som sa opytat, ci myslite ze znamena nieco zle ak ma poslednu dobu uz vobec nebolia prsia, alebo len obcas minimalne.... zacinam mat strach :(

lucinka1104
20. jan 2009

bubu je to v poriadku hádam nechceš aby ťa celé tehu niečo bolelo.... 😉

bubuku
20. jan 2009

ahoj Luci, kukam ze aj Ty si z BB.... kde byvas ak to nie je tajomstvo???

lucinka1104
20. jan 2009

V sásovej predtým som bývala na fončorde a teraz už tretí rok v Sásovej na Rudohorskej 😉

remeli
20. jan 2009

luci tak som si dnes robila test najcitlivejsi a nic.. ja tomu fakt nerozumiem brucho ma boli stale ale vzdy pred MS ma bolia strasne prsia a teraz nic...a vobec sa necitim ako keby mi mali prist... skor ma bolia krize a bruskoked sedim alebo lezim..

lucinka1104
20. jan 2009

emeli neviem stále môžeš bzťtehu počula som aj o takých prípadoch čoo im fakt test neukázal ani v 8 tt skoč na gzndu daj si pichnúť vyvolávačku budeš sina istom 😉

remeli
20. jan 2009

a pokial by som bola tehotna tak sa to nevyplavi??

lucinka1104
20. jan 2009

nie je práveže to pomôže , aby sa miminko lepšie uchytilo nemáš čo stratiť

dinduska
20. jan 2009

ahojte baby.ja mam taky problem mam vsetky priznaky tehu,blet v podbrusku,strasne ma bolieva hlava,zaludok stale som unavena potrebujem vela spat.bt mam 37,3...test mi v rano ked som mala dostat mrchy vysiel pozitivne ale potom sa stalo to,ze poobede sa dostavili.inokedy mam vzdy 7dni teraz to bolo 5 aj intezita bola o nieco mensia.mozem byt aj tak tehu?alebo je to len take zahravanie? 😒

lucinka1104
20. jan 2009

didus môžš bzť zmeraj ráno bt ak je stále nad 37 tak si urob test

dinduska
20. jan 2009

ok.ja to vyskusam este raz lebo uz mi jeden vysiel pozitivne.ale tie mrchy ma zmiatli.a teraz sa mi stalo to,ze v nedelu mi skoncili a teraz vecer som si vsimla,ze som zacala spinit.co to vsetko znamena?

lucinka1104
21. jan 2009

dinduš ako ? Mala bz si zajst nma pohotovosť abz si o mimi nweprišla. Mrchu môžš mať kľudne.....

dinduska
21. jan 2009

ahoj luci.rano bola bt 37,2 ele test mi teraz ukazal negativny.to spinenie uz skoncilo ale teraz mam taky zvlastny hlien

lucinka1104
21. jan 2009

to je divné radčšej si zájdi na krv....

remeli
21. jan 2009

luci ty si ako nasa poradkyna 😀 tak ja mam znova nieco dnes ma boli brucho omnoho viac ako ine dni... no myslim ze to nebude menzes ozaj ma tie prsia vobec nebolia a mna pred tym vzdy. Takze okrem tej bolesti ma strasne svrbia prsia nikdy ma nesvrbili a stale chodim na wc a nemyslim ze by som bola prechladnuta ale vsetko je mozne 😒 v piatok chcem skocit k dr. tak uvidim ale este zajtra rano skusim testnut no sa bojim ze aj ten bude negativny...

dinduska
21. jan 2009

remeli ja ta uplne chapem.je to vsetko take nabudzujuce a potom nic

luci ja teda zajtra skocim k doktorovi a uvidime ale myslim,ze mziadne prekvapko

lucinka1104
21. jan 2009

remeli a zajtra si koľký DPO?

dinduska no tomu poy. testu nerozumiem tak radčšej chojkaj . Budem na teba myslieť.

vanessa123
21. jan 2009

kočky mali ste nafuknute brusko na zaciatku tehu? aj nechutensto? ja fakt neviem ci som alebo nie, je este skoro na test , len sa citim uplne divne , inak nepatrim medzi kočky ktore sa straasne sleduju , ale fakt mi je divne 🙂 , nechuti mi vobec jest- co u mna nie je zvykom , napina ma na vracanie , ale k tomu nedojde - zatial, mam vyschnute a brutal prekrvene pery 😀 , nafuknute podbrusko .... proste neviem ci ide chripka alebo tehu , jaj a este ma boli hlava stale to som ja nikdy nemavala... menstruaciu cakam az za cca 12-14 dni ....

remeli
21. jan 2009

luci: praveze vobec neviem kedy som mala ovu vzdy to viem ale tento mesiac som sa vobec nesledovala

lucinka1104
21. jan 2009

vanesa ano v 8 tt som vyzerala akopred pôrodom 😀
keĎ muš nechutenstvo bude to dievčatko 🙂

remeli jaj tak to testuješ na slepo, sorry je toho na mnma veľa tak sa nepametám kedy si naposledy testovala?

vanessa123
21. jan 2009

Lucka 😀 dakujem za odpoved 🙂 si zlata 🙂
bola by som najstastnejsia na svete, uvidime , aj ked neviem ako to vydrzim 🙂 fakt neviem co mam ockavat ...

lucinka1104
21. jan 2009

jaj tak to máš časuešťe dosť na testovanie,neskúšaj skôr ako , keď ti bude meškať 2-3 dni ak už nie sitehu z predchádzajúceho cyklu,keďmáš všetky tehu príznaky...

dinduska
23. jan 2009

ahoj luci bola som na tej gynde a doktor povedal,ze tam nic nevidi ☹ .chcela by som sa ta opytat ci ten hlien a to spinenie co som mala nemoze byt ovu hned po mrchach?

lucinka1104
23. jan 2009

ja som to mávale,ale niektoré možno a aký to bol hlien?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre