Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

sue250
30. mar 2008

zatial nejdem cakame na vysledky krvi, povedala ze ked to bude este meskat 2 tyzdne pichne vyvolavacku, ono na sono bolo ze som v 6tt, ale ja neviem kedy som otehotnela, mozno aj neskor, ale ono sa to nejako odratava minus dva tyzdne ze?

sandrika
30. mar 2008

no kedy si mala poslednú mrchu? Vysledky z krvy sú stopercentné a aj to ak ti na vyvolávačku mrcha nedorazí ak to len tehu upevní

sue250
30. mar 2008

13.2 bola posledna,

atima
30. mar 2008

ahoj baby

atima
30. mar 2008

mne meška už šiesty den robila som si test a vyšiel negativ

sue250
30. mar 2008

baby ale viete co je zvlastne zazila to niektora ked bola tehu som strasne smadna proste pre ms som bola ale teraz som 2x tolko
atima mne test ukazal ze som slabulinka ciarka az ked mi meskalo 7 den troska silnejsia o desat dni meskania aj to nemam istotu ze som tehu bol utz nic neukazal tak cakam na vysledky krvi

zucha
30. mar 2008

skuste mi prosim odpovedat na toto. Dakujem
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

atima
30. mar 2008

skusim testovat na desiaty den, ale nebolia ma prsia vobec 😒 a ked som mala dostať mrchu tak ma stale strašne boleli

sue250
30. mar 2008

no asi hej, mna bolia strasne az palia bradavky, baby mozno z vas byvaju v meste a maju kolo seba kopec lekarni ta testy si mozte kupovat, ale ja byvam kde kazdy kazdeho pozna a ked pojdem po dalsi test ta mi povedia ze mi preskocilo)

zucha
30. mar 2008

sue, existuju predsa internetove lekarne, tak si skus objednat tak 😉

sue250
30. mar 2008

no hej to som myslela ale dodavka do troch dni a to uz budu vysledky krvi)))

atima
30. mar 2008

no ok idem pozerať telku tak sa majte a snažilkujte

zucha
30. mar 2008

sue, ja ked som zacala byt tehu, tiez som pila ako besna. Denne som vypila aj 6 litrov a vobec mi to neprislo 😲

sue250
31. mar 2008

caute baby dnes mi volala lekarka, ze test z krvi je pozitivny, ale ze su nizke hodnoty bud som tehu ale velmi kratoa asi 4 tyzden, alebo ide o mimomaternicove, uz mam stres zas, v stredu idem na ultrazvuk

sandrika
31. mar 2008

sue neboj určite si tehu normálne len krátko musíš byť teraz v kľude, držím palce, myslím na teba

dicinka1
31. mar 2008

sue gratulujem...je to super.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

miyya
31. mar 2008

sue nestresuj, povedala ti kolko máš HCG. ja som bola nato rovnako a vystrašili ma a nakoniec som v poho tehulka

pikino
31. mar 2008

Ahoj holky pisem prvy krat tak sa scem spytat.
vysadila som pred tromi mesiacmi Hak a minuly meisac sme sa zacali s manzelom
pokusat o babatko. meriam si BTC a pouzivam testy takze viem presne kedy mavam ovulaciu navyse ma vtedy bolia vajecniky. No ale scela som ine 5 dni po ovulacii
mi zacalo byt divne, strasne ma boleli vajecniky 24 hodiny denne, a zacal mi vytok
stale som mala pocit ako pocikana, prsia som mala take bolave ze som sa ich ani nemohla dotknut a neskor sa mi tocila hlava. Ako spravna naivka som si spravila test na piaty a potom aj na desiaty den-negativny. Myslela by som si ze mam dostat ale
ja nikdy nemavam PMS to ze mam dostat zistim len podla toho ze mi je teplo alebo zima na striedacku. No a potom som dostala tetku, meskala iba par hodin ale bola strasne divna. zobudila som sa v noci na to ze mi je nesktucne zle ako keby mi niekto rval vnutornosti a cely den zo mna potom krv doslova tiekla, a na dalsi den nic ziadne bolesti a len spinenie a to mam az doteraz stvrty den. Mohla som potratit?

montinka
31. mar 2008

vivien mozne to je ze ti meska kvoli stresom. ak sa nedostavi skus este jeden test a potom zajdi k dokimu. mne raz meskala cely mesiac a potom som az dostala

cervena_ciapocka
31. mar 2008

Babulky, chcem sa spytat, ze ci sa dostavia predmenstruacne priznaky aj ked zena otehotnie?

montinka
31. mar 2008

ciapocka a co mas presne na mysli?

cervena_ciapocka
31. mar 2008

Tento mesiac sme sa dost snazili v "plodnom tyzdni" 😅 . A vzdy ked mam dostat MS tak 2 tyzdne predtym ma zacnu boliet prsia a podobne. Teraz som tyzden pred MS a v prsiach mam len taky zvlasty pocit. Velmi by som si zelala, aby nam to vyslo, ale zaroven sa bojim aby to nebol len priznak oneskorenej MS 😒 .

montinka
31. mar 2008

ale ved este nie je oneskorene. hm snaz sa vydrzat ten tyzden a uvidis. alebo ak si nedockava skus si kupit test aj ked neviem ci ti to uz ukaze.aj ked na testoch pisu zevraj by to uz malo vidiet hm zalezi ci budes mat dost vysoky ten tehu hormon ak si tehu.ale si pamatam ze mna psia boleli dokonca som mala aj taky hnedy vytok ako ked ti zacina MS a nakoniec bolo z toho mimco.🙂 ale drzim palce aby ti MS zabudla zaklopat na dvere. 😉 potom daj vediet

cervena_ciapocka
31. mar 2008

Len som chcela vediet ako je to s tym PMS. Nechcem si nic zbytocne nahovarat 😒 S testom urcite pockam, myslim, ze teraz by to bolo aj tak zbytocne.

montinka
31. mar 2008

no neviem tak pockaj. ale drzim palce

cervena_ciapocka
31. mar 2008

😵

montinka
31. mar 2008

🙂

cervena_ciapocka
31. mar 2008

podla tehotenstvo.academy "Najvyssia pravdepodobnost otehotnenia bola okolo 23.3.08"
no a snazili sme sa 20.3, 21.3, 24.3, 26.3 (teda na 11., 12., 15. a 17. den)
Ale to je vsetko len teoreticke plodne obdobie. Zatial som nezistovala kedy mam presne ovulaciu. Ale citala som si o zistovani podla krcka maternice a to snad neskor oskusam.

zuzec
31. mar 2008

cervena ciapocka sak my sme na tom snad uplne rovnako skoro na den...ja som podla tej stranky mala pravdepodobnost otehotnenia 24.3. ale okrem bolenia vajecnikov zatial necitim nic...ach este tyzden cakat 😕

montinka
31. mar 2008

dievcata tu mate jednu stranku kde vam vypocita kedy mate plodne dni. ja som ostala tehotna podla toho obidva razy tak ak budete chciet skuste si to vypocitat v tom kalendari. http://www.calendar.sk/menstruacny-kalendar.php

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre