Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

vejinka
9. jún 2008

dicinka..ak ste sexovali cez kramy..tak kludne mozes byt tehotna

cervena_ciapocka
9. jún 2008

ahoj 😉
no u mna chodi MS najskor na 31 den a nikdy sa takto dlho nerozbieha.
Aj ked neverim, ze by som bola tehotna 😒 ale nebranim sa 😀

cervena_ciapocka
9. jún 2008

Ale take akoby slabe menstruacne bolesti mam uz od rana 😖

jahoda
9. jún 2008

cervena ciapocka, tak dufam, ze Ti to vyjde... 😎 nam sa dako nedari, ale uvidime...

cervena_ciapocka
9. jún 2008

ved ani nam 😒 ale nechcem skoro testovat, aby som nebola zbytocne sklamana, najskor az o tyzden budem testovat, ak dovtedy nepride MS

atima
10. jún 2008

ahojte snažilky ja mam bolesti v podbrušku jak pred menzesom už treti den a menzes nikde a už som 42 den cyklu, test mi vyšiel negativ, som zufala ☹

ibi
10. jún 2008

Aky mas normalny cyklus Atima? Kolko dnovy? Moze sa stat, ze test este nevychadza....

cervena_ciapocka
13. jún 2008

Ahojte 🙂 tak to vyslo 😵 😵 dufam, ze vsetko pojde ako ma a nic sa nepokazi.
A priznaky ziadne. Prsia ma bolia ako vzdy, ale to stale aj pred MS. Ale vsimla som si, ze uz tyzden som vobec nejedla cokoladu a ani noc sladke. A pritom som zavisla na cokolade a tesne ored MS jem len sladke, no teraz mam stale chut na slane.

montinka
13. jún 2008

ciapocka jej ty si tehu. dlho som tu nebola.🙂 to je super. hmmm to bude asi chlapec ked ti chuti slane.🙂

montinka
13. jún 2008

inak gratulujem ciapocka.🙂

petrzalkaa
13. jún 2008

Gratulujem čiapočka! Drž sa a napíš dalšie príznaky.... 😉

perla200
13. jún 2008

baby ja mám dostať v nedeľu, ale žiadne príznaky nemám, len spím kade chodím a bolí ma hlava!
ale ani príznaky tehu ani príznaky mrchy....

montinka
13. jún 2008

perla este chvilku pockaj a ked ti bude mrcha meskat pat dni skus si spravit test

perla200
13. jún 2008

no asi to bude najlepšie.....dakujem

cervena_ciapocka
13. jún 2008

montinka - a vcera som mala silny pocit, ze som ozaj tehu a ze to bude chlapec 🙂

montinka
13. jún 2008

ciapocka zevraj pri dievcatach chuti sladke nooo potom ti poviem ci to je pravda.🙂 perla nemas za co aspon ja som si robievala testy az ked mi pat dni meskali

krasulka
13. jún 2008

ahojte, mozem sa vam sem privtriet? mam 6 dni do menzes..uz 7 den ma boli brucho ako na kramuse, strasne ma bolia prsia... ovu som mala okolo 4 juna..milovali sme sa vlastne skoro stale 😀 😀 😀 dnes som nevydrzala a testla som....ale nic tam neni..Iba jedna ciarocka..myslite ze mozem byt tehu aj napriek tomu ze mi test este pred mrchou ukazal iba jednu ciarku?

montinka
13. jún 2008

krasulka podla mna je este skoro na test este nemusis mat dost vysoky ten tehu hormon ak si tehu

krasulka
13. jún 2008

montika, dakujem, dufam ze je to tak, ze tehu som ale este to test nezachytil..Je to take divne ked uplne citis ze si a test ukaze iba jednu ciarku...

perla200
13. jún 2008

krasulka a ako to cítiš? vieš to nejako popísať, že cítiš, že si tehu?

sloto
13. jún 2008

ahojte babule mozem k vam i ja? ja som pred styrmi dnami zistila ze som tehotna. teda na teste vysli dve krasne ciarky. ja zatial pocitujem strasnu bolest v prsiach a pichanie v brusku, a naviac akoby v pravom vajecniku. a tiez mi nechuti akosik sladke, a vsimla som si ze co je sladke sa mi zda byt este sladsie...dokonca aj moje oblubene paradajky akoby zmenili zrazu chut 🙂ale inak nic ine. jaj - zabudla som ze som stale strasne hladna, co pred tym mi nerobilo problem jest dve jedla denne....a to mi stacilo. a teraz by som jedla kazde dve hodky...

montinka
13. jún 2008

krasulka ako som pisala ja som si robievala az ked mi 5 dni meskala mrcha a ta druha ciarka este ani vtedy nebola uplne silna.takze neboj ak si neskor ti to urcite ukaze

krasulka
13. jún 2008

perla, takze naozaj uz asi 7 den ma boli brucho presne ako pri menzes keby som mala..nie je to namyslane, naozaj ma boli. Bolia ma prsia, co ma nebolievaju pred menzes a v noci, ked lezim,alebo ked sedim v klude tak citim v bruchu take divne nieco..ako take drobne bublinkovanie alebo co..nie su to creva 🙂 🙂 🙂 toto je ine..take chvenie, alebo vibrovanie alebo ako..To pocitujem stale skor, az ma to nuti si sem tam tak poslacat brusko ci to prejde..ale neprechadza to..je to ako by mi tam nieco vybrovalo, co som predtym nnikdy nemala...a v noci som sa na to prebrala a nieco mi hovorilo ze ano je to babetko...

sloto
13. jún 2008

krasulka a necitis skor take pichanie alebo tahy v brusku? ja som pocitovala to...

montinka
13. jún 2008

sloto to pichanie ma zo zaciatku asi kazda. 😉 mna pichava vo vajecnikoch este aj teraz obcas.no babue idem ja na postu tehulkam gratulujem a tie co sa budu testovat drzim palce aby boli dve ciarky. ahojte

krasulka
13. jún 2008

sloto, tahani ani nie, skor ako keby ti vibroval nejaky maliiliiinkaty telefonik v nutri 😀 😀 😀 😀 😀 a to bolenie kramove to neviem preco mam..

sloto
13. jún 2008

no krasulka ved uvidis. kazda to pocituje inak. mne sa strasne zvacsili i prsia - hadam i o dve cisla. inak mne to zacalo byt podozrive hned ako sa mi zacalo zle spavat na bruchu - co je moja oblubena poloha 😅

krasulka
13. jún 2008

sloto, ja mam prsia velke dost, dufam ze moc nenarastu 😀 😀 😀 😀

sloto
13. jún 2008

krasulk 😀 tak mne je kazda podprda mala 😀

a hrozne hrozne ma bolia. najma rano, ked sa prebudzam a vstanem z postele. och joj...ale tak pre babenko vydrzim vsetko 😉

krasulka
13. jún 2008

sloti mna tiez bolia, hlavne v noci, som sa na to zobudila, som tiez spala na bruchu a zobudila som sa na bolest ciciku 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre