Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

sandrika
23. okt 2007

miírinečka PODľA TOHOO čO PíšEš TO MôžE BYť NECHCEš SI UROBIť TEST?hops caps look

sandrika
23. okt 2007

mirinečka terazz sopm si všimla, že si 4DPO takže s tým testom musíš vyčkať odporúčam do 12 DPO mne do vtedy kazoval / a tehu som bola

mirinecka
23. okt 2007

viem že je skoro na test, ale to čakanie je ťažké 😉

loss
23. okt 2007

mirinecka je to tazke skus vydrzat a dufam ze sa budeme tesit s // paliciek

klaruska01
23. okt 2007

ahojky chci se zeptat jestli je mozne byt tehotna i kdyz treba ta dotycna menstruuje???

danuska24
23. okt 2007

klaruska01 - ano

danuska24
23. okt 2007

mirinecka ja som si robila tie ,,super,, testy - vraj 5 den po oplodneni - a bol negativny. ked som si zrobila dalsi test - den po vynechani mrchy tak boli //

miruskaaa
24. okt 2007

ahoj mam stejny dotaz jako klaruska uz to budou 4 mesice co jsem vysadila HA ale porad mam menstruaci sice se ted ta posledni o tyden spozdila ale i tak sem ji dostala takze je mozne ze i kdyz mam menstruaci ze jsem tehotna??a kdyby jo tak je ta menstruace slabsi nebo muze byt normalni?poradte prosim

sandrika
25. okt 2007

Miruskaaaa je to možné, väčšinou býva mrcha slabšia ako obyčajne, ale nemusí to byť pravidlom, mrcha dorazí vtedy ak si otehotnela tesne pred nou preto ju ešťe dostaneš. Počkaj kým skončí a urob si test. Veľa šťastia

ines
25. okt 2007

miriamka
Nakoniec mi zistili, že som mala na vaječníku cystu. Nemuseli ma operovať, ale som si v nemocnici poležala pripojená na infúziách. Teraz som už doma na PN. V pondelok idem na kontrolu.

loss
25. okt 2007

ines drzkaj sa nech si coskoro oK

sandrika
25. okt 2007

ines držkaj sa veľa šťastia

cherie25
27. okt 2007

ja som otehotnela 2dni po MS, takze ziadna ovulacia neplatila a test mi este v 6tyzdni vysiel negativny a az v siedmom pozitivny

diusa
28. okt 2007

Ahojte, minuly tyzden som pisala ako nam doktor tehotenstvo potvrdil , a este minuly tyzden sme sa tesili. Prve priznaky mi naznacili , tehotensky test ma ubezpecil a lekar mi tehotenstvo potvrdil, ale priroda chcela inak a vajicko sa neudrzalo a o dietatko sme prisli . je mi strasne smutno a uz nemam silu sa znova a znova snazit.

loss
28. okt 2007

diusa ja som o babetko prisla 2x a tiez sa mi zrutil cely svet neda sa na to zabudnut a smutok v srdci ostane stale ale treba dufat ze pride dalsia sanca a vsetko dobre dopadne ja v pondelok zacinam 13tt a kazdy dalsi den je pre nas velke vitaztvo a nadej ze naozaj sa babetko narodi,prosim ta musis dufat a verit v stastny koniec a hlavne sa nepoddavat viem o com rozpravam vela krat ked dojde mrcha sa budes chciet vzdat a budes smutna ale musite to prekonat pretoze babetka sa dostanu len do veseleho bruska,nam to trvalo rok aj 5dni ale ta radost bola obrovska a ja verim ze vam sa to podari skor a opat sa zacnete tesit,musis byt silna stojime vsetky pri tebe a kedykolvek ti pomozeme nie si na tu bolest sama mas nas a svoju rodinu tak verim ze coskoro ju prekonas,vela,vela stastia zlatko

weroni
28. okt 2007

diusa: suhlasim s loss - treba verit - raz sa to podari, drzim ti palce a drz sa

anjelik0506
29. okt 2007

ahojte...mam taky MENSI problem!nedostala som to!totiz v sobotu som sa s mojim partnerom po prvykrat milovala(bez ochrany). chcem vediet ze ci po prvom milovani sa moze zmenit moj menstruacny cyklus(vcelku pravidelny) alebo to uz hned musi znamenat ze som v tom.... ☹ prosim paradte

loss
29. okt 2007

anjelik myslim ze cyklus sa zmenit nemoze a nemusi to znamenat ani tehu skus este pockat ak nedojde ani po 5dnoch tak potom sa radsej otestuj lebo niekedy sa da otehotniet aj mimo cyklu

adriana27
29. okt 2007

Ty kokso to je take nespravodlive, sorry baby, musim to napisat.. Niketo povie ze ma PROBLEM alebo NEHODU a my sa trapime ako kone len aby sme mohli mat aspon 1 dieta... Som z toho smutna ☹ ☹
Neni to fer!!!!

miriamka
30. okt 2007

Adriana...chapem Ta,my sme boli na to podobne.Jedna place ze preco je tehu,a inac place ze tehu byt nemoze ☹

adriana27
30. okt 2007

Veru tak... Ale co uz, zivot je taky a vsetko ma zda sa svoj vyznam.. Iba mi to je niekedy luto.
Ale ked sa to tal vezme, je pravda, ze nemusi byt niekto na to pripraveny za to ze ja som.. Kazdy ma cas inokedy.. Ale key si aspon kurnik tie baby davali pozor ked uz to nechcu! A nie potom riesia ako sa toho zbavit 😢 😢 😢

miriamka
30. okt 2007

Adriana...asi si len treba povedat,ze to pride ked to najmenej budeme cakat a bude ten spravny cas.Proste inac si clovek nemoze povedat

loss
30. okt 2007

veru tak je to nespravodlive ale musime dufat ze vsetky baby co tuzia mat babenka ich raz budu mat 🙂

zrzuska
30. okt 2007

babenky velmi vam drzkam palceky aby ste mali svoje vytuzene babatko uz v brusku 😉 isto sa to podari a bude to pre vas to najkrajsie prekvapenie, kedze väcsinou pride vtedy ked to clovek najmenej caka 😉

lossik ako sa mas? a babatko?
my budeme mat asi dievcatko 😅

miriamka
30. okt 2007

Zrzuska...mas pravdu,aj u nas to prislo vtedy,ked sme to vobec necakali...a ked sme to cakali,nic.

zrzuska
30. okt 2007

miriamka ja som mala zvyseny prolaktin a mala som ist do lubochne. akurat v ten mesiac ako som otehotnela mi mamina kupila aloe vera a ja som si namiesala plnu veliku misu caju plodnosti. hehe 😀
takze zakon schvalnosti. no a akurat som skoncila VS vtedy a hladala som si pracu. a kvoli tomu prolaktinu sme si povedali, ze to nechame na nahodu, ze ak nam to bude dlhsie trvat, ze si akurat najdem pracu a tak sa zadari a pozri sa 😀
vyslo nam to na prvy sup a to som mala brutalne dlhy cyklus a ovulku az 32DC. ja uz som sa zmierovala s anovulacnym cyklom. takze pre nas to bolo take prekvapenie ze az. sme sa z toho spamätavali hadam dva mesiace 😅

loss
30. okt 2007

zrzuska za posledny tyzden som zacala grckat inak je celkom fajne.Maslicke rastie tak dufam ze sme v poriadku.
Ja neviem co budeme mat idem sa objednat na 3D tak snad sa dozvieme

loss
30. okt 2007

a co ty ako sa mas kolko uz malicke meria?Este 4mesiace a mala je na svete to uz ubehne ako voda 😵

darka83
30. okt 2007

Ahojte babulky, loss aj mne je strasne zle, vcera som myslela, ze odbila moja posledna hodina, dnes uz je lepsie. A kedy sa chces objednat na 3D, nie je na to este skoro? 🙂

zrzuska
30. okt 2007

mne bolo zle asi len zo 5x, tak ze som grckala. ale bolo to hrozne. nezavidim tehulkam co to maju 3mesiace vkuse. 😔

losik rodit budem uz vo februari a kedy to netusim. mam viacero terminov a jeden je uz aj na 5.2. 😲 takze ktovie. uvidime.
inak sa mame dobre. trochu mi tvrdlo brusko ale uz je lepsie. 🙂
no a podla knizky by malo mat 21cm. ale neviem kolko vazime a meriame. musim sa na to opytat doktora 😅
ale mala je uz vyssie. uz ju citim kopkat pri pupku. 🙂

som rada, ze je vsetko ok. len sa pekne drzkajte. tesim sa 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre