Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

mery888
1. máj 2009

no ja som mala trošku vyšiu teplotku teraz cez týždeň...bo ovulku som mala tak cca okolo toho 18 až 19.4. no a teraz v pondelok cca po týždni som cítila také bolenie v podbrušku ako ked mam mršku..neviem či by to nemohlo byť hniezdenie ( ale to by bolo min. týžden po ovulke...to už je asi neskoro )...uvidim v pondelok mam dostať mršku...či príde..nič iné mi neostáva... 😒

dinduska
1. máj 2009

neboj ono to pride.inak vsimla si si uz som si ten pas zmenila.neviem preo ale mam pocit,ze teraz to vynde.minuly mesiac som sa neitila pohvie ako lebo ma stale nieo pobolievalo potom to aj tak dopadlo.ale teraz sa uplne citim super a chvilkami plne energie a to som uz 2noci nespala 😀

a ides kukat hokej? 😀
troska od veci 😅 😅

dinduska
1. máj 2009

mery to mohlo byt hniezdenie priemerne sa zahniezduje 5-10dni. 😉

saksina
1. máj 2009

ahojte, babulky, ste ma potešili, že vám vyšli pozit.testy až po meškaní ms 🙂 Ste mi vliali ešte nádej 😵 Ja sa stále tej nádeje nechcem vzdať, bud.víkend mám dostať ms, tak dovtedy už testovať nebudem a uvidím, či príde alebo nie 😉
No a dnes mi bolo zase zle, najskôr tak pred obedom, možno od hladu, ale ten som vôbec nepociťovala. A potom som bola gratulovať malej sesterničke - 2ročnej bábike 🙂 a teta mi naliala nejaké mojito, neviem, aké to bolo, vraj nejaké slabé 10%-tné a po ňom mi bolo tiež dobre nevoľno... A brucho stále nafúknuté (a to som sa vytešovala, že som schudla 3kg a že sa mi zmenšilo) a pichalo ma v ňom celý deň a doobeda som mala také slabéakoby menštruačné krče a tie mám vždy až v prvý deň ms, keď dostanem. A tie som mala aj v prvom tehu, tak dúfam, že je to na dobrej ceste 😵

lucinka1104
1. máj 2009

ja hokej vidieť musím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 malý práve zaspal tá navšťeva zprahy u nas spí je to švegerina ....bel mne jetak hrozne zle od žalúdka

mery888
1. máj 2009

dik dindus za odpoved... 🙂 šak uvidím...ale nádej tu je..aj ked moc mala, bo som nevydržala a v utorok po tej bolesti som testla a neg. ale to mohlo byť aj tým, že to bolo skoro...lebo len dnes mam 28 DC...čas ukážee 🙂

lucinka1104
2. máj 2009

Ahojte tak mne sa mrcha spustila riadne a je veľmi bolestivá asi si dám od kona trochu pauzu...prajem vám uspešné snažilkovanie a len tie pravé tehotenské príznaky.

mery888
2. máj 2009

lucinka to mi je ľúto...tak sa drž..a nech už máš čo najskôr ovu... 🙂 a trafíte to... 😀

dinduska
2. máj 2009

dobre ranko kocky

luci aspon nemusis zase cakat kym sa spusti.ked sa uz spustila tak ryhlejsie odyde a mozes opat snazilkovat 😉

mery a ty sa ako citis?

mna dnes bolia krize 😠

saksina
2. máj 2009

dobré ránko 🙂

tak začínam mať pocit, že častejšie chodím na wcko a obracal sa mi žalúdok pri umývaní zubov 😝 Tak neviem, či si všetko viac všímam alebo si to všetko namýšľam alebo som fakt tehu.... Neviem, ako to ten týždeň vydržím, určite to pôjde rýchlo, len ja sa nebudem vedieť dočkať nedele.... 😀

dinduska
2. máj 2009

saksina no neortava ti nic ine len cakat.neboj ono to ujde rychlo 😉

mery888
2. máj 2009

no ja dnes tak všelijak...len večer som si myslela, že príde mrška tak bolelo brušku a stale aj bolí...ale vobec nič.. 🙂 a ráno ma boleli prsia, resp. jedno...tak ale to može byť z toho, že mam dostať..a kríže ma bolia neskutočne...ale to asi nie je z toho...No uvidíme...testik by asi ešte aj tak neukázal, lebo oficialne ma mrška prisť až v pondelok..ale láka ma to... 😅

saksina určite ešte počkaj....ja viem je to mrte tažké...ale keď urobíš tesík ešte je skoro...a potom bude len sklamanie...

saksina
2. máj 2009

práve som doupratovala, ale poviem vám, že ma aj bruško trochu rozbolelo, to som mala aj v prvom tehu, len by som bola nerada, keby to bol zlý znak.... Tak sa na to tehu teraz namotávam, že keď dostanem, tak to bude fakt riadne sklamanie, a to som si myslela, že to budem brať v pohode, keď to nevyjde, že skúsime ďalší mesiac... 😖 Ale tak musím počkať aspoň do tej budúcej nedele prípadne do pondelka a uvidím, či dostanem... Veď nakoniec - nič iné mi ani neostáva 😉

dindus kukla som tvoj dnešný testík 😵 je taký krásny!!! 😵

mery držím ti palce, nech máš pozit.test 😉

dinduska
2. máj 2009

dakujem saskina.ani neviem preco som testla ale mala som ho doma tak som testla no a je krasny 😀

mery888
2. máj 2009

je je dindus... 😉
ja som bola teraz na obede u svokrovcov tak som nevydržala a stavila sa v lekarni...a kupila Mama test..ten kde su 2...ale tak mam tam 3 😀 ...sa pri balení sekli..no a rano asi testnem.....aj keď mi je asi jasné, že nič iné ako jednu čiarku tam neuvidím.... 😝

dinduska
2. máj 2009

aj ten co som ja robila je mama test 😉 😀 ten by ti mohol ukazat

vanessa123a
2. máj 2009

Ahojte Luci mrzi ma ze ti to nevyslo ☹
Dinduska ako sa citis?
inak kočky ja som mala uplne kratke MS 😠 len 4 dni a inak mavam 6 dni 😕 no nic , uz to radsej neriesim ,
prajem vsetkym krasny dnik 😎

mery888
2. máj 2009

uvidím..zajtra dám vedieť... 🙂možno motyka vystrelí 😀 😀

dinduska
2. máj 2009

ahoj vanes citim sa dobre.akurat ma troska pobolieva podbrusko lebo som upratovala cely byt.teraz uz oddychujem.dnes sme sa boli prejst v bojniciach mame tu medzinarodny festival duchov a strasidiel.

dinduska
3. máj 2009

ahojte babky

tak sa 2dni neuvidime 😀
odchadzame do BA na vylet z tatinom ppa 😉

saksina
3. máj 2009

ahoj dindus, mna tiez vcera bolelo podbrusko po upratovani... neviem, ako to ten tyzden vydrzim 😀

pekny vyletik a opatruj sa 😵

mery888
3. máj 2009

dindus pekny vylet... 🙂
ja som dnes rano testla...som nevydrzala... 😒 a bolo to take divne...bo sa mi najprv ani jedna ciarka neukazala...a potom po dlhsom case ukazala aspon ta kontrolna... 😖 bol to taky divny test...tak asi som testovala moc skoro..pockam ci pride zajtra mrska... 😠

lucinka1104
3. máj 2009

mery možno bolo malo moču...mne sa to vtedy stalo

mery888
3. máj 2009

hmm mysliš??šak uvidím.... 🙂 ale nedávam tomu nádej...lebo príznaky si podla mna vsugerúvam...bo dnes ma bolia neskutočne prsia...a aj na zvracanie mi bolo...dokonca manžel sa pýtal či nie som tehotná... 😀 a to už je čo povedať...on si nevsimne ani ked som choraaaaaa 😀 😀
ale som si povedala, že ak do stredy nedojde mrcha tak v štvrtok zase testnem..to už by muselo byt vidieť...snad 😒 😒

cicimon
3. máj 2009

caute,
pri snazeni sa dodrziavate aj zdravu stravu a pod?

mery888
4. máj 2009

cicmon,no ja ani mooc eeeee 😅 ....ale malo by sa vraj...
inak babulky mrška zatiaľ nikde.... 🙂

amaca
4. máj 2009

Kocky,
co si myslite o tomto: posledna MS 8.4., cely minuly tyzden pobolievanie v podbrusku, v piatok BT 37,4
v sobotu 37,3, v nedelu 37,4, v pondelok 37,6.
Dalsia MS by mala prist v stredu.

dinduska
4. máj 2009

ahojte kocky

tak mi sme sa akurat vratili.bolo super az nato,ze sme boli bez kociara a musela som malu skoro stale vlacit lebo nevladala behat 😠 .a nieco som si kupula.joj aka som rada.dufam,ze to vyuzijem.kupila som si tehu teplaciky 😀 😀 😀

mery ako netestovala si znova ked mrska neprisla?

amca no vyzera to celkom slubne,skus zajtra testnut 😉

dinduska
4. máj 2009

😕 😕 😨 simi a ty ako?

mery888
4. máj 2009

no este som netestla..nemam odvahu...bo vcera ten cudny test... 😒 tak neviem..dala som si zaväzok, že počkam do stredy a ak mrcha nedojde tak pak testnem... 😉 ale podla mna mrcha doraziiii...lebo si to len vsugeruvam..aj ked prsia mam jak 2 balony..a stale to podbruško sem tam pobolieva..a vcera aj dnes mi bolo zle, skoro som zvracala..ale len skoro... 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre