Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

katka12334
3. mar 2014

Ahojte baby je mozne aby som po mesiaci citila nafuknute brusko?? Zle mi nie je mala som aj menstruaciu ,ale chodim cvicit ..dost sa bojim toho -_- dufam,ze nie som tehotna ..

siska765
3. mar 2014

@katka12334 a to sudis len z nafuknuteho brucha ze si tehotna?

katka12334
3. mar 2014

Neviem citim sa uz asi 3dni ako sud nafuknuta -_-

dush
3. mar 2014

@katka12334 ale tehotne nie su nafuknute,len tak vyzeraju 🙂.v lekarni predavaju vec sa vola tehotensky test-obsahuje aj navod na pouzitie... napisat dufam,ze nie som tehotna,aj planovane rodicovstvo treba zvazit 😉

katka12334
3. mar 2014

@dush az taka hlupa,ako si ma teraz vykreslila nie som 🙂 ako kazda normalna zena som sa iba spytala a to ze som uviedla v svojom predoslom komenatri ,ze dufam,ze nie som tehotna bolo preto ze mam 18 rokov a nevedela by som si to bohuzial este predstavit ;)

dush
4. mar 2014

@katka12334 viem,ze nie si hlupa,len som chcela poukazat nato,ze vzhladom na tebou polozenu otazku este nie si pripravena btt mamou a ani nechces,ak nechcem dieta tak sa chranim 😉

surrender
22. mar 2014

Moja skúsenosť: ja som na 4. den po oplodnení pocítila ostré pichnutie v bruchu, týžden po oplodnení mi začalo byť zle od žalúdka, mala som zvýšenú teplotu a bolesti brucha, v 3+1 hnedý výtok a na druhý den jasné "2 čiarky" u gynekologa 🙂. A to do MS zostávalo ešte 6 dní...

citta
17. apr 2014

Ahojte baby. Na 19 dc som zacala spinit,cize 5 dni po ovulke. Uz to trva 2 dni. Co to moze z namenat? Mate dake skusenosti? Nic ma neboli. A ten vytok mi pripada ako hlien (vajec.bielok taky troska tahavy) len je zafarbeny na tmavo hnedo... Dakujeeem

sevilia
17. apr 2014

@dush cely druhy mesiac som bola riadne nafuknuta aj ja, v tretom to ustupilo a v 4 vykuklo tehotenske brusko. takze nafukuje v tehotenstve, je to jeden z priznakov...

sevilia
17. apr 2014

@surrender mna tiez pri oboch tehu presne na 4 den pichlo riadne tiez

ivec16
17. apr 2014

@citta si si ista ze si po ovulke, podla coho to vies? Moze ist aj o ovulacne spinenie...

marseillka
17. apr 2014

@citta moj priatel 3 dni po ....splodeni videl ze uz som tehu. ja som neverila no o tyzden som si robila test a dve ciarky. bolo mi tak inak..a tiez taky vytok.

citta
17. apr 2014

@ivec16 no na 100% si ista nemozem byt. No nvm ako to mam zistit teda...

citta
17. apr 2014

@marseillka mne je fajn, nic ma neboli, len ten vytok..

marseillka
17. apr 2014

@citta ani mna nic nebolelo, len som po par dnoch zacala byt unavenejsia a po 7 dnoch od vyroby mimca som si dala poobedneho slofika-spanku co ja som tak nikdy nespala. Mne to najprv nedoslo, ze by to mohlo byt tym-ta unava, ale ked sa to opakovalo, tak test,nasledne doktor a hned povedal ze som medzi 2 a 3 tyzdnom.

citta
17. apr 2014

@marseillka 🙂 ja by som spala stale,ale to odjakziva.. No uvidime, mam ist na preventivku k dokimu, tak uvidime co to je 🙂

marseillka
17. apr 2014

@citta a uz nebudes na pochybach 😉

citta
17. apr 2014

@marseillka ved to 🙂. Spartnerom sme sa snazili od decembra,stale sa nedarilo,tak sme si povedali, ze sa nato ,,vykasleme,,... Len teraz mu asi troska uslo 🙂. No nieje si na 100% isty... Aj keby bolo to par dni pred ovu, tak neviem ci by to spinenie mohlo znamenat uhniezdenie abo nieco ine.. 🙂

marseillka
17. apr 2014

@citta u nas to bolo tak, ze v jeden vecer sme si povedali-spravime mimco? a v tu noc spravili 😀 ono vravi sa, ze cim viac chces, tym menej sa tak stava. chce to spontannost a nesilenie🙂 a pri uhniezdovani som mala brucho ako balon-viac ako obvykle 😎

citta
17. apr 2014

@marseillka ja som mala tiez troska nafuca brusku skoro ako pred ms, len to bolo take ,,slabsie,, 🙂

marseillka
18. apr 2014

@citta nenapinaj a sup kupit test 🙂

citta
18. apr 2014

@marseillka este vydrzim do terminu ms, ak nepride skusiim test. 🙂 🙂

citta
18. apr 2014

@marseillka to spinenie stale trva, uz su to 3 dniii :(

marseillka
18. apr 2014

@citta to nevadi 🙂

citta
18. apr 2014

@marseillka no dobre, tebe to kolko trvalo 🙂

anonymmb
18. apr 2014

Baby, mozu byt priznaky aj bolesti vajecnikov (aj ked ma boleli aj pri ovulacii a ta mi dnes konci), dalej bolesti v oblasti krizov (alebo obliecky) a pichlave bolesti akoby z boku noh okolo kolien?? Ked mam mrchu, citim strasne stahovanie iba v stehnach. Preto mi to je divne. Dnes mam ale este 12 dni do mrchy a 5.ty den od snazilkovania. Dakujem za odpoved.

marseillka
18. apr 2014

@citta uz neviem presne, par dni.

xoxa
19. apr 2014

Ahojte zienky, mam taku dost divnu...Uz druhy den mi nie je dobre, citim sa nafuknuta, picha ma bok, dost ma smadi- co sa mi nestavalo.Ide o to, ze minuly mesiac zaciatkom som mala mrchu, ku koncu mesiaca sme mali havariu. Sme mysleli, ze aj nieco bude, ale zaciatkom tohto mesiaca prisla zvlastna mrcha. Mali sme necraneny styk, to je myslim 17, ovu som mala vcera podla ovu testu a dnes som si urobila test a je tam aj slaba druha /.Mozem byt tehotna? Lebo nejak mi to nevychadza. Co si o tom myslite?

citta
21. apr 2014

@marseillka no ja uz asi 6 dnii :(

marseillka
21. apr 2014

@citta nooooo🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre