Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

aktak
25. apr 2006

moja maminka vracala prvy krat 4 dni po oplodneni, durch az do 8meho mesiaca, ale moc sa nestresuja nezamyslaj nad tym, vydrz kym bude cas na test a potom uvidis 😎

babenko
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
expertka8
25. apr 2006

..babenko...u mňa to bola jasná rovnica : menštruácia = tehotenstvo 😅 ..príznaky som mala *..ako keby som mala dostať menš.* a pritom malý sa tam už zahniezďoval 😉

babenko
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
expertka8
25. apr 2006

....myslím,že na tehotenský test je ešte príliš skoro..asi sa budeš musieť nexať prekvapiť do najbližšieho cyklu...kľud,nohy v teple,žiadna panika..možno Ti to meškaá zo stresov??? 😵

danii
25. apr 2006

nie, pockaj kym pride/nepride PM. Potom podla toho si kup test a testuj. Skôr to nemá zmysel, lebo hcg nie je este take, aby sa to dalo zistit. cize cakaj este tyzden 😉

aktak
25. apr 2006

napriklad ja som mala prve podozrenie asi az dva dni pren menzesom, lebo som nemala obvikle divne pocity a ked s atyzden nedostavoval a zacali mi "rast" prsia tak to bolo jasne 😵

babenko
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danii
25. apr 2006

aktak - v ktorom si tyzdni?

babenko
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
expertka8
25. apr 2006

...mala som kamarátku,ktorá si robila 2 testa..obidva vyšli pozitívne a nakoniec aj tak nebola tehotná 😒

danii
25. apr 2006

babenko a ty si si uz robila test? lebo je este skoro.

babenko
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danii
25. apr 2006

nie nie, pockaj. test si mozes kludne spravit aj neskor, ked uz budes vediet, ze ti M neprisla 😉

babenko
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danii
25. apr 2006

bude prekvapko ? 😉

babenko
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sunny6
25. apr 2006

Mne to meskalo asi 2 tyzdnne,bolelo ma brucho ako pred kramamy a nechutilo mi fajcit a pit 😀
Ked mi tesy ukazal,ze som v tom to bolo prekvapko,nevedela som ci plakat,ci sa smiat 😉 z minuty som prestala fajcit a za cele tehotenstvo som vypila asi pohar sampanskeho-na svadbe kamosky a jedno pivo 😀

expertka8
25. apr 2006

...babenko...raz budeš na tú svoju *nehodu* pyšná 😵 😵 😵

calistka
25. apr 2006

to expertka: s tymi pozitivnymi testami...neviem ake, ale nejake percenta uspesnych oplodneni koncia samovolnym potratom v prvych dnoch tehotenstva...takze mnoho bab ani nikdy nezisti, ze boli prave vtedy tehotne...aj to moze byt vysvetlenim tych pozitivnych testov na zaciatku mozno

adkag
26. apr 2006

calista, je to dost vysoke percento, tusim az 30%.

expertka8
26. apr 2006

...máte pravdu...aj samovoľný potrat je riešenie...
...ale v rodine sme mali prípad,kedy dosť dlhé obdobie dieťatko lekári považovali za *nádor*....a v dnešnej dobe,ten *nádor* má 22rokov a študuje na VŠ..(Leni prepáč 🙂 )

adkag
26. apr 2006

expertka, tsak to si mama toho dietatka musela teda uzit pekne nervy,ked mysleli,ze je to nador.

expertka8
26. apr 2006

..tomu ver..adkag...jedno bábo mala už doma a tomu zistili celiakiu 😨 ..takže na psyxiku to bola poriadne nakladačka ☹

zuz11
26. apr 2006

my sme tak mali jednu susedu v baraku, bola v prechode a z prechodu sa jej narodila dcerka a potom kocikovala naraz z nevestou 😀

adkag
26. apr 2006

chuda mamicka, to musi byt hrozny pocit. az mi beha mraz po chrbte,ked si to predstavim. to musel byt nejaky uzasny a kvalifikovany lekar.
zuz, tak to je sila 🙂 . kolkoze mala rokov?

nadka01
26. apr 2006

No ja mam podobny problem.Vacsinou sa mi pred menzesom asi tak tyzden nalievaju trochu prsia.Lenze teraz sa mi zda,ze ich mam predsa len o trochu vacsie..zle mi nie je Menzes mam dostat na bud.tyzden..tak fakt neviem..stalo sa niekomu nieco podobne?

adkag
26. apr 2006

nadka, mne sa stalo, tiez som raz pred MS mala taketo pocity, ze som nechapala,lebo to bolo dost dlho pred MS, mozno tyzden aj viac. ale MS som nakoniec dostala normalne a potom to preslo. aj ma velmi boleli prsia.mozno som bola prechaldnuta.

vivien
26. apr 2006

kocky, ja ma jednu otazku... 😉

Po 9 tyzdnoch od mozneho otehotnenia mam negativny test, odvtedy som mala 2xnormalnu MS aj s vyplavujucou sa sliznicou maternice, ale este stale nemam MS. Ale teraz mam take hlieny ako pri ovulacii a vacsie prsia ako pred MS. Je mozne, aby sa ovulacia omeskala cca. o 2 tyzdne a MS meskal zo stresov, velkeho mnozstva prace po kolegyninom odchode na matersku dovolenku, zaciatku skusok v skole?

dakujem za odpoved...

adkag
26. apr 2006

vivien, myslim,ze stres to dost ovplyvnuje, takze asi je to dost mozne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre