Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

lussyp
19. apr 2008

Ahojte. Chcem sa Vas opytat ci by som mohla byt tehotna ked v den mojej M som mala taky hnedo-krvavy vytok 2 dni a potom uz nic.bolo to v pond. a utorok a robila som si test v piatok,ale vysiel negativny ☹ Moze byt, ze to bolo uhniezdovanie? myslite ze by som mohla byt tehotna? snazime sa viac ako rok a beriem aj vitaminy pre tehotne.Dakujem

zuzec
19. apr 2008

hanka ja som nemala ziadne priznake, len to co ty ze som bola nafuknuta...
lussyp tak to netusim, myslela som ze uhniezdovanie byva priblizne po ovulacii, ale to fakt neviem ci moze byt aj neskor, nechcem ti klamat...radsej nech ti odpovie niekto kto sa v tom viac vyzna 😉

dicinka1
20. apr 2008

ajojte...vcera som mala taky husty vytok bez zapachu....ale bolo ho dost,az vela by som povedala...moze aj to byt priznak tehu?

dicinka1
20. apr 2008

haloooooooo...

zuzec
20. apr 2008

ja som namiesto ms mala tiez vytok, biely bez zapachu a bola som uz tehu

montinka
20. apr 2008

ja prve dni taky ehm hnedasty ale to asi iba dva tri dni namiesto kramov a potom uz nic

hanka28
20. apr 2008

dicinka sprav si test....

dicinka1
20. apr 2008

mne este nemeska...to je ten problem....som 24 dc a mam 35 dnove cykly

zuzec
20. apr 2008

aha tak to by mohlo byt aj uhniezdovanie alebo ovulka

hanka28
20. apr 2008

dicinka tak skus zapracovat na babätku,mozno mas ovulaciu...

maja.ka
21. apr 2008

ahojte 🙂
chcem vas poprosit o radu, dnes je uz 5 dni co mi meska a som z toho zmatena, mavala som vzdy 28 dnovy cyklus ale po potrate sa mi posuvol na 29-30dni. V stredu (na 28 DC) som si robila test a bola na nom slabulinka druha ciarka, v sobotu som test zopakovala a bola tam uz iba jedna. Vcera vecer a aj dnes rano som mala iba taky slabulinky ruzovky vytok, myslela som, ze sa rozbieha MS, ale zatial nic, u mna taky priebeh MS nikdy nema. Mam trosku strach z toho, ci nahodou fakt nie som tehu a nieco nie je v poriadku ☹

mien
21. apr 2008

maja ahoj , keď ti mešká a raz ti vyšiel test pozit. a máš iba ružový výtok nie menštruáciu podľa mňa si tehu na 90 percent, ael si zopakuj test

maja.ka
21. apr 2008

mien ahoj, dakujem za radu, ja som si tiez ista, ze som tehu, mam citlive bradavky, vecer som velmi unavena a bolia ma krize, to iste som mala aj pri prvom tehu, ale tie testy ma riadne zmiatli, ked mi nezacne MS, tak si dnes spravym dalsi test a uvidim co mi ukaze

hanka28
21. apr 2008

ahojte baby...naposledy som mala MS 9.marca a stale neprisla.Asi po piatich dnoch som si robila teh.test a vysiel negativny..Neskorsie som sa nafukla zacalo ma boliet brucho ako keby mam dostat,pichat vo vajecnikoch....tak som si myslela ,ze sa dostavi a nic.Skusim este pockat tyzden.Je to normalne.Mozem mat aj hormonalnu zmenu,alebo zapal vajecnikov?Predtym MS mi chodila tak asi na 28-30den.Poradi mi niekto som zufala

pikino
21. apr 2008

ahoj hanka to ze ti vysiel negativny test neznamena, ze nie si tehotna.
tazko povedat, mozes byt iba prechladnuta. na tvojom mieste by som si spravila este jeden test o par dni neskor a ak by bol negativny a mrcha neprisla navstivila by som lekara. s takymito vecami sa netreba zahravat. 😒

hanka28
21. apr 2008

ahojki pikino,dakujem za radu,no este pockam tyzden a pojdem lekarovi...na vecer ma vzdy zacne pobolievat brucho...aj do rana ma bolelo ako keby mam dostat a krize a nic.Keby mam zapal tak mam spinenie.A ty ako ?snazis sa?dakujem ti si zlata,ze si mi napisala

pikino
21. apr 2008

nemas zaco hanka, rada poradim ak mozem 😉
zapal sa moze prejavovat vseliako, len mi je divne za ta to boli iba niekedy, nie cely den.

no ja mam teraz po ovulke tak poskam do buduceho tyzdna ci sme zamiesili nejake mimco. 30.3. mam dostat takze sa nestresujem a pekne si pockam na vysledok. minuly mesiac som aspon mala pocit ze som tehu ale tento vobec nic. tak neviem. pockam a hotovo, nebudem si robit ani test lebo aj tak su na figu aspon pred MS. posilujem nervicky 😀

hanka28
21. apr 2008

Pikino mne je to nejake divne tiez,nebudem si robit test,nemam nervy tiez nato aj tak su o nicom...no 2.maja mam dostat dalsiu,tak este vydrzim tento tyzden....
Mam taky pocit ,ze ti to vyde tento mesiac.
A mozno budeme obe mamicky. 😅

danka24
21. apr 2008

ahojte mam na vas prosbu...som dnes 6 dpo a uz druhy den mam taky husty vodnaty aj priesvitny aj zlty al. biely... neviem teraz.... 😉 neviete nahodou co to moze byt?

pikino
21. apr 2008

ahoj danka takyto vytok mam aj ja uz druhy mesiac vzdy den dva po ovulke a trva az do MS. pokial necitis palenie, svrbenie, zapach tak by mal byt v poriadku. neboj. 😉
no a tiez to moze byt v klude aj tehotenstvo vela bab co tu citam mali este pred tym ako zistili ze su tehotne zvlastny biely vytok. tak mozno je to ono 🙂nemas este nejake ine priznaky?

jaaaj hanka podaj by to bola pravda, tak hrooozne scem mimino a tak velmi sa bojim ze budem cakat a cakat. nie som sice pesimista ale ked vidim kolko bab sa snazi a nic.

dadka9
21. apr 2008

Ahojte dievčatá. Mám na vás takú prosbičku o radu. Včera som mala dostať M ale nič, k tomu ma stále pobolieva v podbrušku (už 3 týždne) a také 2 dýždne mám výtok. Prsa ma pobolievaju ale menej než obvykle Viem že by to mohlo byť aj prechladnutie alebo niečo iné ale keď ja tak v kútiku mozgu dúfam, že by som mohla byť tehu. čo vy na to?

katy2
21. apr 2008

dadka, testni 😉

danka24
21. apr 2008

ahoj pikino dakujem 😵 ziaden smradlavy vytok ani svrbenie...ale ja som bola po ovulke asi tri dni strasne suchaa....zatial ziadne priznaky nemam aspon nevsimam si to keby niejake boli ale vcera mi manzel povedal ze mam tvrdy krcok a nizko ze co to znamena ...a baby hovoria ze to ked je zena tehotna...

danka24
21. apr 2008

katy vitaj aj ty tu 😀 😀 😀 no toto 😀

dadka9
21. apr 2008

ďakujem za odpoveď

minulý týždeň so testla a nič. ale je pravda, že som bola nedočkavá a robila som si test navečer.

katy2
21. apr 2008

ja vas tu len tak smirujem 😉 to vies, porovnavam sa... uz sa neviem dockat piatku....

danka24
21. apr 2008

dadka fakt testni ..držim palceky 😵 😵 😵

danka24
21. apr 2008

katy a ako sa citis???

dadka9
21. apr 2008

Skúsim radšej vydržať do prvého ranného ciku a testnem. Teraz si ma veľmi povzbudila. 🙂 díky 😉

katy2
21. apr 2008

danka, uz treti den sa citim ako prvy den ms... mavam dost silne bolesti ale potom to zasa prejde a je to take menej intenzivne... ale pobolievanie citim stale.... a vcera som si chcela zobrat bluzku a nemohla som ju kvoli zvacsenym prsiam zapnut 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre