Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

arizona
25. apr 2008

neee 🙂 30 dni od zaciatku cyklu (1. dňa menzesu)... 😎

daji
25. apr 2008

pikino ja len preto lebo mam podobne priznaky ako ty

najprv to zacalo tym, ze som zacala castejsie chodit na wecko, potom mi prisla chripka, zacali ma boliet vajecniky a nakoniec mam asi zapal mocovych ciest a navaly mavam tento tyzden. prsia tie ma bolia stale. ale tento rok mi menstruacia pride len na 5 dni a z toho mam dva dni slabe a tie zvysne da sa povedat ziadne. ale nedavno som si robila test kvoli novej praci keby ma nahodou prijali ci nahodou nie som v tom a nebola som. ale to bolo 1 alebo 2 aprila cize pred menzesom ale teraz neviem... aj ked kychnem ma bolia vajecniky ale to bude asi z prechladnutia

pikino
25. apr 2008

arizona to este nemuselo vobec nic ukazat. kolko je tu takych bab co si robili testy aj po 2 mesiacoch a stale im ukazovalo ze nie su tehu a pritom boli. testy nie su 100%

daji podla mna si prechladnuta riadne, naozaj neviem co by ti mohlo byt moze to byt aj tehu ale aj PMS vypeckovane tym prechladnutim co tiez nie je ziadna vzacnost. ja teraz prsia vobec necitim a mna zvyknu boliet ked mam PMS ale tiez nie vzdy asi to zalezi aj od vajecnika ktory mal ovulku. snaz sa rychlo vyliecit aby si zistila na com si.

arizona
25. apr 2008

baby,

no veď to... že ja neviem, kedy sa oplatí testnúť... lebo tie testy sú tak nepresné - aj keď je na krabičke napísané všeličo ohurujúce (že 5. deň po styku... chacha... 5. deň po styku ešte nemusí byť fazuľka ani uhniezdená a nie to ešte produkovať hcg). 🤐

dúfam, že ak som tehu, tak že nie som ešte z minulého mesiaca, lebo beriem lieky každé 2 týždne (v utorok budem mať poslednú dávku) a v príbalovom letáku je napísané, že liek nebol testovaný na tehotných, a preto sa neodporúča ☹

daji, riadne sa z toho vylieč, aby ti choroba niekde nepreliezla. inac, moooc odporucam co najskor urologicky caj (dostat ho kupit hocikde) a vela tekutin, aby sa cela choroba co najrychlejsie vyplavila...

pikino
25. apr 2008

najlepsie sa testuje po vynechani menstruacie aspon 2 dni. ale ked ti pride MS tak jednoducho po nej ak si myslis ze si tehu. a to ze lieky nie su testnute na tehotnych este neznamena ze ublizia babu lebo na tehotnych sa neskusa ziadny liek. a nemozes mat tie problemy z tych liekov?

daji vidis? vyliec sa. 😠 to je momentalne najdolezitejsie. mala by si zacat brat
probiotika. cajik je dobry napad.

daji
25. apr 2008

diky baby.

ja pijem urologicky caj a prave pcham do seba 2 flasu 1.5 l - jednu som uz vypila. Hadam mi bude lepsie. Ja pomaly odchadzam domov tak sa majte krasne a prajem vam prijemny weekend.

pikino
25. apr 2008

aj tebe papa a liec sa.

arizona
25. apr 2008

piki, tie lieky - to je čistá príroda (ak sa dajú nazvať biele krvinky z prasiatka prírodou 😀 a to by dúfam s hormómni nemalo mať nič) na posilnenie imunity. nemali by mať žiadne vedľajšie účinky, len ma dosť zarazil ten detail v letáčiku 😲 tiež si myslím, že by to pre bábätko nemal byť problém, ale istoty nikdy nie je dosť 😉

ale tak si skúsim spraviť cez víkend cvične testík... a aj budúci... a aj ten ďalší... a aj... 😀

danka24
26. apr 2008

ahojte babulky...tak co je tu niejaka nova tehulka???pikinko niesi tehotna?? 😵 😵

ja som vcera nemohla zaspat strasne ma bolia krize aj prsia....som sa prehadzovala

kote100
27. apr 2008

ahojte 🙂
chcem sa spytat tehuliek kedy vas zacali boliet prsia este pred mrchou alebo az ked vam meskala?

arizona
27. apr 2008

kote: asi budeš musieť počkať do zajtra, kým sa ti tehuľky ozvú 😅

dani: dúfam, že tie bolesti sú predzvesťou niečoho bombovéééého 😀 😀 😀 držím palce, nech to konečne vyjde 😎 zajtra bude iste pekný deň pre viacerých (teda - ak si dobre pamätám, že zajtra ideš na kvičku) 😵 😵

som tu síce krátko, ale čítam vás už veľmi dlho 😅

danka24
27. apr 2008

sahoj arizona ano zajtra idem k dokimuu ale az o 12,15 tak neviem ci mi zoberie...ale straaasne ma bolia uz aj prsia a na dotyk je to hrozne....tak dufam ze to bude nieco bomboveeee 😀 😀 dufam ze len nevybuchne

arizona
27. apr 2008

buchne... šampus 😵 😵 tfuj, tfuj (aby sme to nazakríkli) 🙂

danka24
27. apr 2008

tak to si pis 😀 😀 😀

danka24
27. apr 2008

by sa to patrilo po roku a tristvrte 😉

arizona
27. apr 2008

to tak dlho??? tak to si pripijem aj ja 😀 jáááj, nech to dobre dopadne 😵

pikino
28. apr 2008

cafte baby,
tak a je to v prdeli tento mesiac ☹ . test negativny a teplota rapidne klesla na bod mrazu takze ocakavam mrchu kazdym dnom.
tak snad na buduce 😅

danka drzim palceky nech doki povie dobru spravu. a nechajte nieco aj pre mna teraz ked nie som tehu to poradne zapijemeeeeee 😀

danka24
28. apr 2008

ahoj pikinko mne dnes stupla o 0,1 cize na 37,2 k dokimu idem o 12,15 tak som zvedava...

pikino
28. apr 2008

ahoj danka tak to by mohlo vyjst 😀 strasne ti drzim palecky, za tolke snazilkovanie si zasluzis konecne mat mimco.

danka24
28. apr 2008

dakujem

arizona
28. apr 2008

dani, ako vieš vydržať a netestovať??? 😀 myslím, že apríl bol plodný 😀 😀

no, a nám ostatným ostáva čakať 🤐

pikino
28. apr 2008

HAAAAAA v maji budeme vsecky tehu a hotovooooo 😀

danka24
28. apr 2008

arizona manzel povedal ze nemam testovat len zbytocne budem stresovat .. a ze uz ked som doteraz vydrzala tak mam vydrzat o 2 hodky mozno budem vediet vysledok

arizona
28. apr 2008

hm, stresovala by som, aj keby ma manžel na rukách nosil 😀 ešte 2 hodky??? ten čas sa ale vlečie 😀 😀 😀

jasné, tie čo nestihli plodný apríl, čaká ich ešte plodnejší máj :D :D

pikino
28. apr 2008

no to ma manzel pravdu 🙂 skoda len ze sa nestresuje on ale ty. niekedy by som im zelala aby si to aspon na mesiac s nami vymenili. to by bola sranda. 😀

jooo maj mesiac lasky 😵 bude mimin ako maku 😉

jahoda
28. apr 2008

ahojte kocky, tak to som zvedava ako danka dopadne...🙂
ja som dnes 22DC ale okrem "100 kilovych" naliatych prs nemam ziadne priznaky ☹ radsej to neriesim...uvidime

poleva
28. apr 2008

danka vraj negatívne 😢

pikino
28. apr 2008

TO VAZNE????? to je skoda ☹

nellynka
28. apr 2008

Skoda, ze Danke to nevyslo. Snad na dalsi mesiac, ked sa uz blizi ten maaajjjj.

nellynka
28. apr 2008

Ja najblizsie testujem vo stvrtok a ked tam budu jasne dve palicky tak idem k MUDr. Inak mrchu som nedostala uz meska tri dni🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre