Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

danka24
28. apr 2008

negativne vysledky HCG testu

krpcek
28. apr 2008

ahoj danka - ti brali krv?
mrzi ma to!

jahoda
28. apr 2008

to ma mrzi Dani...snad buduci tyzden...

jahoda
28. apr 2008

buduci mesiac...

danka24
28. apr 2008

krv mi nebral len mi robil HCG test takym vraj presnym pristrojom...a vyslo to negativne

krpcek
28. apr 2008

a co ked este nieje ten HCG hormon taky vysoky, aby ho ten pristroj zachytil?

ci uz je to beznadejne?

pikino
28. apr 2008

to je dani smola, ☹ sampano sa nekona. a nevie ani preco ti teda tak meskaju? nepovedal ti co sa deje?

pikino
28. apr 2008

ja som prave dostala mrchu takze tento mesiac je to v prdeli uz nadobro neva aspon zacneme skor snzailkovat, treba mysliet pozitivne.

to plati aj pre teba dani

danka24
28. apr 2008

ja mrchu mam az zajtra dostat zajtra bude 14 den po ovulke

pikino
28. apr 2008

no to je prave divne ze som ju dostala na 11 den po ovulke ale dlzka cyklu je spravna 32 dni. kebyze si nemeriam teplotu tak sa ani netrafim do ovulky, by som si myslela ze som ju mala na 17 den a pritom som ju mala az na 21. a bola by som spokojna sama so sebou, ze vsak MS je pravidelna a ani by som nevedela ze ovulku mam posunutu a preto sa mi nedari otehotniet.

pipinka82
28. apr 2008

Ahojte tak rychlo som vás prečítala 🙂 PIKINO neva neboj ono sa to podarí 🙂 ja som ani nevedela že pri ovulke sa zvíši teplota ja som si nikdy neskúšala merat tepl.ja som to len tak skúsila s priatelom po mrske a bolo to 🙂))) 🙂 a bola som prekvapená a pozerala som jak puuuk 🙂 lebo som to nečakala na 1 raz že sa to podarí 🙂 takže nemyslite na to a ono to dojde ked to najmenej budeš čakat 🙂 prekvapko ako u mna 🙂 držím palčeky 🙂 Ale baby skúste to aj počas mrsky v posledných dnoch ked si ešte otvorená moja jedna známa tak otehotnela 🙂 je to nechutné ale asi účinné u niekoho však sa ospršíte no nie 🙂

pikino
28. apr 2008

akoze na konci mrsky to ma nenapadlo neni zly napad. tiez som pocula ze zopar ich tak otehotnelo.

montinka
28. apr 2008

ano babule skuste na to nemysliet ja som si tiez nikdy nemerala teplotu a vyslo to po mrske a dvakrat. ono sa aj vravi zevraj ked sa na to vela sustredite tak zevraj to dlhsie trva. a tym co sa nedari naozaj lekari radia aj pocas mrsky. takze drzim palce babule. 😉

pipinka82
28. apr 2008

nooo ak si dnes dostala mrsku tak o 3 dni ked už nekrvácaš tak velmi šup šup na vec 🙂

pipinka82
28. apr 2008

Montika pekné bruško máš rastie čooo????? Aj moje je už dost velké 🙂

pikino
28. apr 2008

VYSKUSAM 🙂. len ci sa ten moj na to da on je taky precitliveny. sa lahsie povie ako spravi, ze nemyslim na to 🙂 ja si poviem ze na to nebudem mysliet ale v podvedomi na to aj tak myslim, tak asi je to jedno asi som este nedosla do stadia salam parky s..iem na to. 😀

ibi
28. apr 2008

Pikino to mi je luto, neboj len treba VYDRZAT! Viem, ze to nie je sranda... My sme skusali aj pocas MZ, aj na konci MZ a fuuurt sa nedarilo, uz som sa v duchu pripravovala na IVF... nuz a prislo to... hoci som isla preventivne na laparku, ale zabralo. Inac pri sexiku v poslednom cykle (hlavne tom, co pricaroval babo) som dbala na orgazmus..hmm 😎
Tak neviem, mozno aj to prispelo ...

arizona
28. apr 2008

dani, to je škoda ☹ 😢 ale aspoň môžeme s kľudným svedomím streliť ten šampus a huráááá do nového kolečka 😒 😅

ibi, pipinka a montinka - asi by sme si mali zobrať k srdcu vaše rady 😀 😀

danka24
29. apr 2008

arizonka ja este mrchu nemam..mozno dnes dostanem uvidime ☹

pikino
29. apr 2008

cafte baby, zelam pekne ranko 😀
neboj ibi z toho sa nestriela 🙂 treba vyskusat kazdu moznost ale podla mna pri mne to nezaberie lebo ja mavam ovulku az na 17-20 den takze aj keby sme pocas ms nieco porabali k vajicku by sa nedostali chvostiky. ja sa tiez snazim mat po sexiku orgazmus
ale ocividne to na mna nezabera ked to pojde takto dalej poslem manzela na spermiogram a hotovo.

lolka
29. apr 2008

caute 🙂
ked sme my radili tym, ze nemysli na to a snazilkuj - tak to vobec nevychadzalo. ale ked som merala BT, tak to vyslo na 1x - zial dopadlo to MA ☹ takze teraz radsej meriam, aby som vedela, kedy je ten "najlepsi cas".
a k tomu orgazmu - pred par tyzdnami jeden doki v televizii tvrdil, ze sa zistilo, ze nie je dobre ked ma zena orgazmus, lebo tymi stahmi vo vnutri sa spermie viac vypudzuju von ako do vnutra.... 😕
tak zostava len sexikovat a sexikovat 😉 🙂

annase
29. apr 2008

Ahojte chcem sa opýtať či neviete aké príznaky má žena ked mala anovulačný cyklus či mršku dostane alebo si musí ísť po vyvolávačku. Mne to už 14 dni meška a test negatívny dakujem za rady

palculienkkka
29. apr 2008

ahojte snažilky a tehuľky.... už dosť dlho mi mešká menzes...v sobotu som bola na vyvolávačke. Neviete kedy sa cca dostane menzes po vpichnutí ?

dicinka1
29. apr 2008

asi tak do 10 dni som dostala ja...

palculienkkka
29. apr 2008

myslela som,ze do 5 dní ...ale 10 je dosť 😒

poleva
29. apr 2008

od 10-14 dní
no môže aj neskôr

mywiel
29. apr 2008

Ziadny stres s meranim, jednoducho sexik pred, pocas a po MS raz to vynde a trafite sa, ja som sa trafila nahodou na 1x medzi 12-15 dnom po MS a vyslo to. Drzim palce. 😉

pikino
29. apr 2008

no jo lenze ja mam ovulku az na 17 den a tento mesiac bola az na 21. takze nic moc.
takze teda ziadny orgazmus? ja uz neviem co si mam mysliet. tak to tento mesiac skusime bez. pevne verim ze tento mesiac to vyjde tento vajecnik mam totiz ovela poslusnejsi 😀

annase mrsku by si mala dostat aj ked mas anovulacny cyklus, pokial viem jediny znak anovulacie ktory mozes zistit je len meranim teploty ak neklesa nie je ovu. a mozno ak ta pocas nej bolievaju vajecniky tak ta boliet nebudu. ale 14 dni je uz dost asi by som navstivila dokiho ked je test negativny.

annase
29. apr 2008

A aké môžu byť príčiny okrem stresu lebo ja som doma na materskej a myslím že je mi úplne úplne supper 😀 Občas ma bolí brucho akoby som to mala dostať ale stále nič som sa aj tešila že tehu ale ked sú testíky negatívne tak asi nič z toho nebude inak normálne mávam 37 dnovy cyklus no teraz som už 51 dc v piatok tam skočím uvidím čo mi povie

petra2505
29. apr 2008

Dobry den prajem, prosim vas ako je to s tym meranim teploty?Menzes som mala 11.4 a od minulej stredy mam BT 37 a viac, po minute merania.Dnes mi je mimoriadne zvlastne, strasne ma boli hlava, ale to bude tou zmenou pocasia.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre