Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

katkav
6. sep 2011

@manamani1 vsak uvidis, ci pridu, ak nie, pojdes k lekarovi, ak pridu neskor, bol to pravdepodobne iba stres 😖

manamani1
6. sep 2011

@nena13 ano skusala, a nic☹

katkav
6. sep 2011

@manamani1 nebola tam ani ta slabucka ciarka?

manamani1
6. sep 2011

@katkav neviemten test je taky,ze nad ciarami je taky bola,ab tam nesielmoc,ale nevidim.nechce sa mi verit,ze 4dni po meskani este neukaze

manamani1
6. sep 2011

@nena13 ano...a nic

dari226
6. sep 2011

@manamani1 moj tehotenstky test ukazal pozitivny ked som mala 27 den cyklu.cize od ovulacie na ca.15 den.k lekarke som si dala termin 5 dni po teste aby bolo nieco vidiet a vtedy hcg v krvy bolo na 360 cize uplne malicko.moj test asi na sk nepredavaju.a u lekarky ten test bol tiez len slabucko vidno druhu ciarku

manamani1
6. sep 2011

@dari226 aha,hej,no tak ten test nepoznam.takty si vedela vysledok este pred ocakavanou ms?

dari226
6. sep 2011

@manamani1 ano,to je taky specialny co ti este pre ukaze ci ano,ten ma nesklamal ani pri prvom tehotenstve

manamani1
6. sep 2011

@dari226 tak ale ten tu nedostat

andrema
6. sep 2011

no baby, menim asi status z tehulky na snazilku, o 5 dni neskor mi prisli kramy po pozitivnom teste 😒

mishuu
7. sep 2011

@katarinkam ďakujem, presne, zamestnávam sa prácou a svadbou, takže na plodenie nemyslím teraz vôbec, kto vie či aj vystihneme ovuláciu lebo drahý bude možno robiť poobedné a nočné, takže spolu ani nebudeme,budem ho musieť nejak poznásilňovať keď príde z nočnej (chudáčik môj) 😀 😀

jaja018
7. sep 2011

Caute baby. Ja som 17DPO a vobec nic mi nie je len dneska mam taky pocit ze mam citlive prsia. Baby boli ma chvilkami brusko v pravo dole ako keby vajecník a tak ako keby mala dojst mrcha, mate aj vy take pocity? Je to v poriadku?

majkushka
7. sep 2011

@andrema ju to ma mrzi a aka intenzita ved vela bab ma aj menzas a su tehu

andrema
7. sep 2011

@majkushka no dost silne mam, ale vsak nevadiiiii 🙂

manamani1
7. sep 2011

NO BABENKY, JE TO TAM,PO VIACERÝCH TESTOCH A NETRPEZLIVOSTI,TEST RAPICLEAR UKAZAL AJ DRUHU CIARKU.PRIPAJAM SA MÁJ 2012)))))

linda81
7. sep 2011

@manamani1 ahoj...jasne , uz som pomaly 10 DC a idem v pondelok na laparku

majkushka
8. sep 2011

@linda81 všetko bude ok neboj

katarinkam
8. sep 2011

@mishuu no to bude "chudáčik" , ale ono to víde, do konca roka určite A keby nie tak potom budem riešiť doktorku, že ci je všetko OK. Len sa nesiem tento mesiac zase kontrolovať, lebo mi šibne. 😵 A ked tak kukám baby co su ta tak každý mesia 2-3 ostanu tehu to je dobré, mi sme na rade 😀
@manamani1 gratulujem, ako som ja testy hypnotizovala aby boli dve // ale ved aj na to raz príde, hlavne sa držte a hurá do tehulkovania 🙂

katarinkam
8. sep 2011

baby a ešte otázka ? : ovulka prebehne vtedy ked teplota prudsie klesne a potom stúpne? lebo dnes som mala len 36,2 a včera 36,5 no uvidime co bude zajtra, aj som mala taký pocit ako pred ovu, len hlienik som extra nesledovala som dnes 13DC

nena13
8. sep 2011

@manamani1 Ja som to vedeeela-gratulujem🙂))))))))))))))ň

majkushka
8. sep 2011

@katarinkam prudšie klesne myslim ak nie opravte ma

erika_rika
8. sep 2011

Ahojte, som tu nova..🙂 a mam otazku, hmm takze: beriem HAK (zabudla som par dni zobrat), to je v pohode, ale bolo to pred 7 dnovou pauzou a tak som bola bez HAK asi 10 dni. Takze som prvy-krat ovulovala. (celkom sranda) Potom som normalne zacala uzivat HAK a asi po tyzdni a pol som zacala spinit, nie moc a aj ma bolelo brucho, ako ked som prechladnuta. Rano ma boli aj prsia, ale nie moc. Tak som si spravila dnes rano test a bola tam druha ciarka uuuplne tenulilinka a bleducka...skoro som ju tam nezbadala...co si o tom myslite?? A vopred dakujem za reakcie... 🙂

manamani1
8. sep 2011

@nena13 odkial?citila si to?🙂)))))

manamani1
8. sep 2011

@erika_rika nebudes tehotna

manamani1
8. sep 2011

@katarinkam no tak skusaj, cely tyzden🙂)))

erika_rika
8. sep 2011

@manamani1 ok, dakujem 🙂

nena13
9. sep 2011

@manamani1 Nejako sa mi to podobalo na moje tehotenstvo 🙂 Som rad,že Ti to vyšlo,užívaj si to a drž prsty teraz mne🙂

strihalka
9. sep 2011

@manamani1
@erika_rika i z slabych carek jemozne tehotenstvo!!! a pokud probehla ovulka, tak je tam sance!!!
Sprav test o par dni a mrkni ke mne do albumu na slabe carky ktere znamenaji tehu

manamani1
9. sep 2011

@nena13 co a podobalo tvojmu tehotenstvu?

adka12
9. sep 2011

Baby je možné, aby som bola tehotná, ak som mala nechránený styk 8 deň cyklu a ovulku mávam ten 14 deň cyklu? Menštruáciu mám pravidelnú. Mali ste nejaký výtok hneď na začiatku tehotenstva?
Nie som si nejak vedomá toho, že by som mohla otehotnieť, ale príznaky začínajú ako pri dcérke - nechutí mi káva 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre