Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

sasenka26
16. aug 2008

dakujem, aj tak tajne dufam ze cakam babatko a hladkam si brusko 🙂)))))))))

sasenka26
16. aug 2008

a co vlastne ak nie som tehotna kedy dostanem menstruaciu??

sandrika
16. aug 2008

sasenka dajú ti vyvolávacku bud dostaneš alebo to len upevní plod 😉

sasenka26
17. aug 2008

dakujem velmi pekne za rady, no len s tou vyvolavackou bude asi problem pretoze ja som v zahranici a tu mi to doktorka ani nespomenula. Aj tak dik

jahoda
17. aug 2008

ahojte kocky🙂 ako sa dari? Ja som dnes 27DC (uz teda skoro 28) a stale mrcha nikde...nastastie. Citim len take dost zvlastne stahy v podbrusku, ake som doteraz nikdy pred MS necitila...ale inak okrem unavy a zvysenej teploty (stale okolo 37, ale meriam normalnym teplomerom v uchu) nemam ziadne priznaky...tak co myslite?
ja viem, uvidim tento tyzden...a tajne dufam 😉

sandrika
18. aug 2008

jahoda ja simyslím, že si určite tehu , napozajtra môžeš testovať malo by ti užukázať mne síce ukázalo neskôr ,a le ja som vtedy ešťe ani príznaky nemala len vnútorný hlas

leniccka
18. aug 2008

ahojte, aj ja cakam ale ja mozem testovat az dakedy konocm tyzdna, mozno cez vikend 😠 neviem ako to prezijem dovtedy... a priznaky dako vymizli ale podbrusko stale citim, ako keby sa mi motali creva a nemozem spat na bruchu... cize sa celu noc prehadzujem a nespi poriadne 😒

cervena_ciapocka
19. aug 2008

uz davnejsie sme sa tu bavili o krcku maternice a tu je to co som hladala aj s obrazkom 😉

http://www.lpp.sk/index.php?option=com_content&...

maryah
21. aug 2008

ahojte, niekde tu som citala, ze pri uhniezdovani byva spinenie alebo pichanie v podbrusku. ake je to pichanie v podbrusku? je to intenzivne, silne pichanie alebo len to sem tam trochu pichne, ale nie je to intenzivne ale iba trochu?

mirus30
21. aug 2008

Ahojte vsetky tehulky sucasne alebo buduce 😉
Potrebujem poradit. 23. Juna tohoto roku som prisla o svoje prve dlhorocne vytuzene babatko (spontanny potrat), takze nebol nutny zakrok (sama som sa vycistila). Po prvej M sme sa s muzikom zacali snazit, a prave som 32. den a prvykrat mam taku zvlastnu M. Takmer vobec nepotrebujem ziadnu vl..ku, ani ked cikam, tak to nevyzera ako riadne M, ale len ked sa utieram, tak vidim take spinenie.
Prvykrat to bola pre mna hrozna strata, velmi sme sa na babatko tesili. Neviem, ci ste mala niektora podobne skusenosti, ci je to bezne po potrate (minuly mesiac som ju mala dost silnu).

Co si o tom myslite?
Zijem v zahranici, tak kym sa rozhodnem ist ku lekorovi, mozno aspon niektora z vas ma nejako podpori.
Zelam vsetkym uspesne a stastne tehulkovanie 🙂

leniccka
21. aug 2008

ahoj miruska, ja som tiez po spontannom potrate, ale bola som aj na cisteni v nemocnici...
my sme sa zacali snazit po druhej mrche a teraz som 30 DC a cakam ci som tehu alebo nie, nemam ziadne spinenie ani nic... ani mrcha sa nerozbieha
ja by som ti odporucila ist na gyndu a zacat brat tbl na udrzanie tehu - u nas sa dava duphaston, ja idem zajtra na gyndu aby mi doki pozrel sono a povedal ako ich mam uzivat, lebo minule tehu som zjedla len 2 tabletky...
daj vediet v kazdom pripade ako si dopadla... prajem ti aby to bolo tehu a hlavne aby si bola v poriadku 😉

mirus30
21. aug 2008

Ahoj leniccka, dakujem 🙂
Dakujem za povzbudive slova. Urcite pojdem ku doktorovi, pretoze mam obavy ze by mohlo teoreticky ist aj mimomaternicove tehu.....nechcem malovat certa na stenu.
Cakali sme takmer dva roky na to prve.... ☹ . Verim ze sa nam to vsetkym podari a dovedieme to do uspesneho konca.
Leniccka, drzim ti palce, aby Ti to vyslo 🙂

jahoda
24. aug 2008

ahoj leniccka, tak coooooooooo? uz si testovala???? napis, som zvedava...

mnauko
25. aug 2008

Ahojte baby,s priatelom sa pokusame o babo tak pol roka zatial nic. ☹ Tak som sa rozhodla ze si zacnem merat BT a pri tom este Lady tester/papradie/.Akurat maju prist ovulacne dni, tak dufam sa mi podari urcit presny den ovulacie.Moja kamoska sa pokusala viac ako rok a potom si urcila presny den.A den pred ovulaciou spali spolu a bolo hned babo, a dokonca maju uz aj druhe.Ma niekto skusensti Lady Testerom?Ako to funguje?

perla200
25. aug 2008

môžu byť príznakom aj zmena chuti? proste polievka, ktorá vám vždy chutila je zrazu horká? a celý rok nemáte chuť na syr a teraz sa idete za ním zblázniť? 😕

marec11
26. aug 2008

ahojte babulky 🙂 ja mam taku otazocku...9 dni mi meska menstruacia, a este som si nerobila test, len som si merala teplotu tam dole, dnes, bola 37,4...a vobec nemam priznaky ake mavam ked mam dostat. Prsia ma nebolia teraz (asi pred tyzdnom ma boleli len bradavky a aj to asi 3 dni), vobec nie som nervozna (obycajne pred tym byvam), len mam niekedy taku mensiu bolest v podbrusku, ako keby mam dostat menstruaciu...no neviem ci som alebo nie som tehu...PS: inak vobec nepocitujem hlad-uz som aj 1 kg schudla 🙂 , a inak ja papam velmi rada 🙂

mareklucka
26. aug 2008

marec11 - teplota sa nedá merať len tak kedy si zmyslím a merať sa musí ráno hned po prebudení... Sprav si test a uvidíš či si tehu,na to Ti nikto nevie povedať či si alebo nie,to je jediná možnosť... 😔

berus222
26. aug 2008

ahojte kocky.
som tu poprve a tiez v ocakavani. mala niektora z vas priznaky v podobe "uhrov"? 🙄 strasne sa mi vyhadzala cela brada a kamaratka kozmeticka mi povedala, ze na brade sa "vyrazia" gynekologicke problemy. nemala nahodou niekora z vas taky priznak tehotenstva? dakujeeem 🙂

clarissa
26. aug 2008

berus222-moze to byt,ja som v 14tt a mam vyhadzane cele celo,tak som to nikdy nemala,a kamoska co je tez tehu je na tom s pletou podobne...inak pred nejakym casom som aj ja chodila sem do priznakov kazducky den,robila som si testy a nic..dokonca mi dva vysli pozitivne,sice so slabsou ciarkou ale predsa=)))ale nic s toho nebolo...vtedy som zabudla ze modry konik existuje a prestala som na vsetko mysliet....ked som bola s priatelom nemyslela som vobec na to ze by mohlo z "toho" vzniknut...ja proste ani neviem ako..a zrazu som to nedostala...teraz som v 14tt a som starsne stastna a toto presnem prajem aj vam vsetkym..fakt na to prestante aspon nachvilu mysliet a ono to pride..ja som tomu neverila astalo sa..tak vam vsetkym drzim palce..velmi moc

antoniab
29. aug 2008

ahoj babenky chcela by som sa opytat či je možne aby sa prve priznaky prejavili ešte pred MS ja mám do menštruacie ešte 5dni ale poslednu dobu sa citim divne no na priznaky mi pride skoro tak aby to nebolo len v mojej hlave dik 😉

sandrika
29. aug 2008

antoniabja som mala ešťe pred ms tak to môže byť,ale rovnako môžu byť ajv hlave je to ťažké takto skoro posúdiť,ale určiťe si nerob test skôr ako to bude deň meškať. Držím palce

antoniab
29. aug 2008

tak to čakanie je zo všetkeho najhoršie no ale čo ine mi zostava chcela by som hlavne nato nemysliet ale nejak sa to poslednou dobou nedá 😒 tak dakujem

remeli
30. aug 2008

chcela by som sa vas opytat ako bolia prsia ked ide o tehotenstvo?

clarissa
31. aug 2008

remeli-je to individualne,mna napriklad prsia ani neboleli len som citila ze mi tak tazeju a pevneju...niekto vraj citi az palenie,svrbenie a tak... 😕

dejna3
31. aug 2008

remeli, tak ja som najskôr mala prsia naliate asi tak ako pred ms a potom ma začali bolieť na dotyk, a to bol tiež jeden z dôvodov, prečo som nemohla ležať ani spať na bruchu.. Ale po pár týždňoch to prešlo 😉

claudinka
31. aug 2008

priznaky tehu? to je co? 😀

petra2505
1. sep 2008

Baby co moze podla vas znamenat ked mam tyzden pred menzesom strasne bodavu bolest v podbrusku?Je to pocit ako keby ma vnutri niekto pichal ihlou, ale mam to len sem tam, ale tak, ze sa musim krcit aby to preslo.

krajcatko
1. sep 2008

neboj to nic nie je. Ak to je neznesitelne, chod k dr.

petra2505
1. sep 2008

mozem byt tehotna?lebo minuly mesiac som mala 3 pozitivne testy a dostala som menzes a u lekara som nebola☹

caruzo19
1. sep 2008

a aky bol menzes?ak velmi silny,mohlo ist o spontanny potrat.ak normalny,az slaby,tak tehotna byt mozes. chod k lekarovi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre