Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

awe
9. feb 2008

ahojte dievcata, dakujem za vsetky infosky...dnes by mala prist mrcha, no uvidim, dufam, ze nepride 🙂 aj ked emam ziadne priznaky, ale ako tu pisete, co som si precitala, nie kazdy musi mat hned vsetky priznkay, tak uvidim...snazili sme sa teraz len prvy mesiac, tak by to bolo asi stastie, keby nam to vyslo 😉

katren
10. feb 2008

ahojte kocky, dnes som sa testovala a vysli tam //. Ani neviete aka som stastna 😀 .Prsia ma bolia ze sa ich nemozem ani chytit a dnes som kvoli tomu musela sppat len na jednej strane. Tak vela stastia nech sa aj vy rychlo stanete tehulky. Cmuk

andulla
10. feb 2008

Ahojte kocky, prosim vas o radu premoju kamosku. Je tohu a na matersku ide od aprila, ale predtym by si chcela vycerpat dovolenku. neviete nahodou ci ma narok na celu alebo len alikotnu ciastku? Jej zamestnavatelka vravi, ze ma narok len na 4 dni do toho aprila a mne sa to zda blbost. Prosim poradte. Dakujem 🙂

ivetah
10. feb 2008

andulla, chod do casti paragrafy, tam sa to dost rozoberalo...

m.a.r.t.i.n.a
11. feb 2008

Kočky, my sme sa snažili skoro rok, už som z toho bola nešťastná....
A terz mi dva dni meškala mrška,tak som si urobila testík /ale moc som nedúfala, tých testov s jednou čiarkou mám už v zbierke dosť/ a keď som videla tú druhú čiarku som neverila....Okamžite som mala v očiach slzy a nevedela som čo mám robiť.... Na druhý deň sme urobili ďalší testík a sú tam // 🙂 Jediný príznak čo mám, že ma pobolievajú prsia a nemám krámy....

Držím palečky nech to vyjde....

denisaap
11. feb 2008

Ahojte kočky,mam otazočku,mrcha mi meška 1den,vlstne mam špinenie ako pri konci menštruacie no od porodu to je 3,5 roka mavam mrchu vždy o 3 až 4 dny skor a vzdy to zacina krvacanim nie špinenim.Mate podobne skusenosti-a je tam možnost tehotenstva?Bol by to zazrak, lebo to je 1 pokus a pri prvom nam to trvalo 6 mesiacov.Je možne mat slabu menštruaciu a byt tehotna?

awe
12. feb 2008

akojte kocky 🙂
m.a.r.t.i.n.a : blahozelam, urcite si stastna 🙂

dicinka1
15. feb 2008

AJOJTE.mam 35 dnovy cyklus.v 28 den som mala pries. hlienik-ovulku.V 29.den cyklu som sa milovala s manzelikom.Snazilkovali sme dokedy neodisiel do ciech to jest do 32 dc.Bolia ma prsia a hlavne nedostala som este kramy a boli ma v podbrusku,predvcerom mi test ukazal len jednu ciarku. 😒 dnes piatok je 38 den a stale nic.co myslite mozem byt tehu?

vejinka
16. feb 2008

dicinka..mozes byt ale pockaj este aspom tyzden..a potom si sprav hned rano uvidis na com si..aj mne prvy test ukazal jednu ..a druhy o dva tyzdne uz krasne dve. 😉

awe
17. feb 2008

ahojte 🙂
chcela by som sa spytat, po kolko DPO ste zacali citit prve priznkay tehu?

sasa22
17. feb 2008

ahoj kočky,mam problem a dufam že mi niektora z vas poradi 😕 20.decembra som mala naposledy manzes ,odvtedy nic.Len som strašne unavena,velmi mi smrdi mäso.casto mam nutkanie na močenie,toči sa mi hlava.Robila som si tehotensky test,ale vyšiel negativne,tak om sa vybrala ku gynekologovi.to bolo asi 2 tyždne dozadu,mal zlu naladu a ked som mu povedala aky mam problem len mi rychlo urobil sono a predpisal tabletky duphason s tym že o tyžden dostanem menzes.tabletky som dobrala menzes nikde,ale začianaju sa mi nalievat prsniky a je mi čoraz horsie a mam uplne domotane chute.To čo mi chutilo neznašam a to čo mi niekedy nechutilo ako napriklad ryby,tak toho sa neviem dojest.Neviete mi poradit čo je so mnou?

lienockaa
17. feb 2008

awe- cítila som to až tak 3-4 dni pred príchodom MS..predtým som mala vždy premenštruačný syndróm, začínal hneď 2-3 dni po ovulácii, takže keď sa v ten mesiac nedostavil taký typický premenštruačný syndróm, tušila som to aj bez tehu testu..test som si robila hneď prvý deň vynechania MS a bol pozitívny..🙂

awe
17. feb 2008

ja to mam dost blbe, pretoze MS mam nepravidelnu, takze neviem, kedy ma prist, ovu poznam len podla ovu testov 🙂 baby a kedy po uhniezdeni zacinaju boliet prsniky?

awe
17. feb 2008

sasa22: uz si testovala?

lienockaa
17. feb 2008

a inak tie príznaky boli: bolesť prsníkov, ale o dosť iná ako pred MS a asi 2x sa mi zatočila hlava ako z nízkeho tlaku..inak som nič necítila..potom v čase MS, hoci sa nedostavil, tak ma bolelo v podbrušku a to sa vždy v čase MS opakovalo až do nejakého 4. mesiaca.. 😉

awe
17. feb 2008

ovulku som mala tento tyzden, tak uvidime 😉

sasa22
17. feb 2008

testy som si robila 2 asi pred 3 tyždnami ale boli negativne.Ale nejak im ani neverim.Kamoška si robila test ,bol negativny a to už bola v 3 mesiaci

awe
17. feb 2008

ved prave, vela dievcat tu pise, ze testy im vysli negativne a uz boli davno tehu...
treba skusat...mozno dalsi uz bude s // 😉

lienockaa
17. feb 2008

sasa22- u Teba to vidím na ďalší test hneď zajtra..

dicinka1
17. feb 2008

dnes som si robila testik...zase neg.,aj ked tam nieco vidim,ale to silen domyslam...ved to poznate...nevidrzim tolko cakat...horor....

lienockaa
17. feb 2008

awe- ja som mala pravidelnú MS, ako hodinky, aj viem, kedy som mala ovuláciu, takže príznaky boli presne na 10-ty deň od ovulácie.. 😉

dicinka1
17. feb 2008

je mozne,ze som mala ovulku 28 den cyklu?

lienockaa
17. feb 2008

no keď máš nepravidelnú MS, tak áno..

dicinka1
17. feb 2008

no vacsinou na 24 dc spinim na 35 den krvacam a dnes mam uz 40 dc a stale nic....tak neviem....

lienockaa
17. feb 2008

no, trpezlivosť ruže prináša a možno aj //..🙂 ešte počkaj, aspoň 5 dní vydrž..a testuj zase..

dicinka1
17. feb 2008

myslis,ze by mi to este neukazalo? 😢

lienockaa
17. feb 2008

no, veď ak si dnes 40 deň a ovulka bola asi 28 deň, tak je to ešte len 12 dní, naviac ste sa snažili od 29 dňa..takže 11 dní po oplodnení teoreticky..ja som sa testovala hneď po vynechani MS, t.j. asi nejakých 15 dní po oplodnení a to som mala MS pravidelnú..a druhá čiaročka bola úúúúplne slabučká, ale bola..podľa mňa sú tie testy, že do 5 dní po oplodnení pekná hlúposť..

dicinka1
17. feb 2008

dakuje moja...trosku si ma povzbudila...boli ma po bruskom aj prsia ma bolia...vies,nechcem si namyslat,aby som sa nesklamala...

lienockaa
17. feb 2008

to chce hlavne kľud..neboj..😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre