Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

marcaradko
29. mar 2008

sue mas take iste priznaky ako ja a ja" som tehu"!!!tiez som bola u dokiho v 5tt,a povedal,ze mam prist o 3 tyzdne bo mam zatial iba malinky plodovy vacok,a nic mi neukazal.myslim si,ze tvoja dr.,ten vacok bud prehliadla ,alebo nevidela 😠 .ked som mu ja ukazala testik ,a nebola celkom vyrazna ta druha ciarka,tak este pred sonom mi povedal,ze to je tehotenstvo! 😉 drzim prsteky 😎

sue250
29. mar 2008

caute baby v stredu budu vysledky z krvi tak napisem ako som dopadla, len sa nechcem na to moc upnut aby som nebola sklamana) prsia ma bolia, ms este nemam a tak) ale dnes ma bolia zas vajecniky a trosku maternica, inak som v poho a stale placem,) mna len znepokojuju vajecniky preco bolia a nic neprichadza) to som nezazila, i ked budem rada ze nepride a som tehu budem happy, mily sa tesi len potom budeme musiet rychlo vybavovat svadbu) doktorka mi povedala este ze mam normalnu maternicu, ze nie je zväčšena, ale na vyšetreni povedala že je opuchnuta, tak to nechapem, lebo tak kde mam kartu sa vystreidali traja lekari).

sandrika
29. mar 2008

sue no buĎ hlavne v pohode, vyzeráto že bysimohla byť tehu, prečo budeš mať výsledky až v stredu a nie v pondelok? Nechápem u väčšiny lekárov sú v ten deň u mojho na druhý deň....

sue250
29. mar 2008

U nas sa caka tyzden, tiez nechapem ale ten tyzden je hrozny)

sandrika
29. mar 2008

tokde pre bohabývaš a doma si si test robila?

sue250
29. mar 2008

No byvam na vychode, Krompachy a oni to posielaju do Kosic)))))))))) ja viem niekedy sa smejem ze ukrajina, test som si robila, tri krat dva krat slabulinka ciarka to mi meskalo 7 dni, a po 11 dnoch zas uz bola silnejsia, ale nie az taka silna ako prva ciarka ale bola si myslim ze z nicoho nic tam sa neobjavi len tak)

sandrika
29. mar 2008

sue tak buď kľudná určite si tehumne to vyšlo uplne rovnako ako tebe. Gratulujem už nie je o čom budeš mama. 🙂

sue250
29. mar 2008

joj baby je to asi zle, meska sice 18den ale mi je dnes blbo, bolia ma vajecniky a mam hnedasty vytok ako by mala dojst MS, tak asi to uz bude jedno ake budu vysledky 😔

zuzec
29. mar 2008

no ten vytok nemusi znamenat len ze prichadza MS, podla toho co tu niektore baby pisu, tak je to normalne...ale ked sa to zmeni na krv, tak by tvojom mieste by som utekala k doktorke...nechcem ta strasit 😒

zuzec
30. mar 2008

de ste vsetky baby? sue dufam ze je vsetko v poriadku..

sue250
30. mar 2008

caute uy je vsetko ok, vztok bol len kus rano teray sa citim v poho ja y toho salena| no uvidime na vzsledkoch}

sandrika
30. mar 2008

sue ty nie si šalená ale tehotná 🙂

dicinka1
30. mar 2008

ajojte...moze byt priznakom tehu hnacka?pytam sa to za kamosku...kramiky ma uz 3 den ....moze byt aj tak tehu?

zucha
30. mar 2008

dicinka1, ja som mala zimnice a diagnostikovali mi zapal mocovych ciest a bola som tehu ☹ Podla mna priznaky mozu byt akekolvek, ved predsa len je to nieco nove v tele, co sa musi zahniezdit. Zevraj niektore zeny maju menstruaciu aj prve dva mesiace

dicinka1
30. mar 2008

to vazne?ako to....ved tehu zastavuju kramiky....ci nie? 😉 pocula som o zapche...ked je niekto tehu....

zucha
30. mar 2008

kazde telo je ine. Tiez tomu nechapem, ale je to tak, niekto kramiky ma 😅 Co sa tyka zapchy, ta je a poriadna, ale nie na zaciatku. Aspon u man bola neskor

sandrika
30. mar 2008

môže byť aj hnačka AJ zápcha každá z nás reagujena tehupo svojom kedy mádostať mrchu?

dicinka1
30. mar 2008

ona uz ma kramiky 3 den a 3 den ma aj tie hnacky...kazdu hodinku beha na wc....vraj akoby stala zo zadku...prepacte....

sandrika
30. mar 2008

akrámy má normálne alebo slabšie ako zvičajne ak suslabšie môže myť tehu, ale inak si skôr nie

dicinka1
30. mar 2008

ma normalne kramy,akurat ked sa poutiera na toaletaku ma svetlejsiu krv...

zuzec
30. mar 2008

inak hnacka byva aj z kramov...aspon teda ja mavam

dicinka1
30. mar 2008

je vystrasena,lebo stalo sa jej to prvy krat...

sandrika
30. mar 2008

určite nie je tehu ja som tiž mala hnačku počas mrchy a tiež za život asi 2 x môže byť v pohode

sue250
30. mar 2008

ja mam pocas ms vzdy hnacku to je jediny raz v mesiaci ked idem poriadne na toaletu a sa vycistim lebo stale mam zapchu a aj krv je svetlejsia, teraz mam zapchu ale to mi MS meska uz tri tyzdne)))

sandrika
30. mar 2008

sue no však v tehu je zápcha bežná 😀

sue250
30. mar 2008

ale ja som mala s tym problem vzdy)) pila som psylium a teraz to uz nechavam tak takze ako priznak to moc neberiem))) aspon teda v tom nie

dicinka1
30. mar 2008

sue....ty si tehu? 🙂

sandrika
30. mar 2008

didi ja sompovedala že je 😵

sue250
30. mar 2008

to neviem) ja mam z toho chaos zeby fakt na prvykrat sa to podarilo len tak to by bol zazrak
baby len mna stve to ze na utz nic nebolo vidno v 6tt a nic, ci resp v 4tyz a nic) inak mam trosku zvysenu stitnu zlazu neb´moze byt tam porucha, sice ale test ukazal ciarku aj ked slabu ale ukazal

sandrika
30. mar 2008

sue na 4 tt jenormálne že nebolo nič vidieť na 6 tt by to bolo divné, lebo mne už v 6 tt vidno bolo ,ale v 4 tt je to normálne kedy ideš na najbližšie sono?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre