Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

zuzec
30. máj 2008

diddi ved si vsimni terinine testy, jaj co by som dala ja za take 🙂
dius kde si dufam ze aspon ty prides s dobrou spravou, ja uz sa krcim od bolesti 😢 😢

nela00
30. máj 2008

diddi mas krasne dievcata 🙂

diddi
30. máj 2008

nela vdaka 😉 ...a uzivala som clomhexal

nela00
30. máj 2008

diddi to je podobne ako clostilbegyt?

diddi
30. máj 2008

ano

chuchu86
30. máj 2008

baby je tu niektorá z Vás ?

pikino
30. máj 2008

zuzec to mi je luto ze zrejme dostanes. 😒

zuzec
30. máj 2008

no pikino uz som dostala a asi viem preco, mala som presne o tyzden posunutu ovulaciu po potrate takze sme sa o tyzden skor snazili 😠 ale uz si budem merat BT aby som vedela presne nabuduce...

chuchu86
30. máj 2008

ahojte baby, zuzec je mi ľúto, ty si potratila? aj ja v decembri

chcem sa spýtať či je to pravda, že niektoré ženy na začaitaku tehu maju bud zápchu alebo hnačku ?

zuzec
30. máj 2008

chuchu ano minuly mesiac, v 7tt 😢

a s tou hnackou a zapchou je to pravda 🙂 niektore maju hnacku, niektore zapchu

chuchu86
30. máj 2008

zuzec ja som potratila v 5 tt,

takže dnes mi pribudla aj hnačka

zuzec
30. máj 2008

😀 je to sice neprijemny priznak, ale potesi no nie? 😅

diusa
30. máj 2008

ahojte baby , ste tu este????? Ja idem zo skoly pracu som obhajila na A! 🙂 A strasne sa tesenkam dva krat. Lebo mrcha este neprisla. Ale snival sa mi v noci strasny sen ze som sa zobudila a postel bola od krvy. Ale bol to len sen. Zajtra skusim testovat, lebo dnes som stavala o 5.30 tak som nemerala. Keby som tak bola tehulka , jaj to by som sa tesenkala. Dnes ani nejdem oslavovat- coked som v tom 😀 Az zajtra bud budu // bude dvojita oslava s dzusom, alebo bude jedna a ja dostanem mrsisko tak sa opijem od radosti za skusku a od zialu ze to nevyslo. Och chudak manzel zase si to odnese, ja moc toho nevipijem staci mi malo ale som potom velmi vyrecna 😀

zuzec - zlatko tak som sa tesila ze budeme 2 tehulky rovnako Trnavcanky. Je mi to tak luto, moja. Nebud smutna teraz budes merat a urcite sa podari. Inak baby ja som potratila v 7 tyzdni- hrozne. 😢 Zuzi, to preto ti to teraz nevyslo lebo si mala oslabenu maternicu, mne povedal doktor po potrate 3-6 mesiacov pockat. Ale moja kamoska do 2 mesiacov otehotnela a mala aj za sebou kiret.

zuzec
30. máj 2008

diusa jaaaaj ja som zabudla ze si bola tu pracu obhajovat a ja ze kde si 🙂 strasne som zvedava na tvoj testik zajtra!!! no yo, dufam ze sa to nepodarilo tento mesiac len kvoli tomuto...tak my mame tusim rovnaky osud my dve, rovnako v 7tt sme prisli o babo, tak dufam ze teraz si tehotna a ja pojdem v tvojich slapajach 😅
inak je vidno aky je kazdy organizmus iny, ked ta tvoja kamoska otehotnela tak skoro dokonca po kirete, ved prave po nom odporucaju cakat
je mi dneska strasne, teda myslim okrem toho ze som smutna tak je mi na skapanie z tych kramov..to som sa zas toho dnes naucila ☹

diusa
31. máj 2008

zuzec- ahoj- tak uz som nemusela testovat , uz som dostala vecer. 😢 A ani po kirete to neodporucaju. Sice otehotniet mozes ale zvysuje sa pravdepodobnost predcasneho potratu z dovodu oslabenia maternice- tak mi to bolo vysvetlene. Vies ja nemam chut ist ani oslavovat. Navyse sme sa predvcerom s manzelom pohadali a obaja sme tvrdohlavi. Tak ani nevie ze som dostala a netesil sa somnou zo skusky. Tak tu placem sama. ☹ Tak som po tych priznakoch verila, ze mi to vyjde. ☹

diusa
31. máj 2008

zuzec- nespi ! kde si?

petrzalkaa
31. máj 2008

ahoj dius,gratulujem ti k skúške,si šikulka a tvoj manžel to vie,len muži to niekedy nevedia dať najavo....je mi to lúto,ako si na tom, ale bud silná,zvládneš to a mysli na to,že spoza mráčika vždy raz vyjde slniečko a netráp sa,všetko sa zas napraví a bude to dobré!!!drž sa diuška a mysli na seba aby si bola v pohode,nič ti nestojí za tie nervy,iba tvoje zdravie!!!

zuzec
31. máj 2008

diusa 😢 tak my mame snad fakt rovnaky osud...takze teraz mame od rovnakeho dna mrchu a budeme sa rovnako sledovat 😅 a s tym manzelom ma petrzalkaa pravdu, on sa tesi z tvojej skusky len muzska jesitnost mu nedovoluje aby to dal najavo ked ste pohadani 😉
ozaj ja som si rano merala teplotu a nechapem ved mi vobec neklesla a to uz mam mrchu od vcera...mala som 36,8, tak ja uz nechapem...asi zacnem merat po kramoch radsej tam dole ako v ustach..

diusa
31. máj 2008

Nooo, dobre rano baby, kde ste boli vcera ked tak dlho spite??? 😀

Petrzalka- dakujem za gratulaciu, ja sa vydrzim teraz nerozpravat, v pondelok ma dostat prachy a mozno mi nieco kupy na omluvu 😀 😀 😀 A ty si na tom ako ? Dlho si sa neozvala. ty si mala mrchu skorej , to znamena ze budes tehulka skorej o par dni! A na buduci mesiac ideme vsetky tri do marcoviek !!!!!!!!!!!!!

zuzec- tak ty si mi to privolala??? 😀 To bol len zart 😀 zuzi - teraz sa budeme sledovat a potom si povieme, ja mam este jeden cyklus clostyl- sono-sono-sono- pregnyl- sono- sono a potom 15* cakat a dufat.

zuzec
31. máj 2008

diusa no tak to neviem co to vsetko je, ale predpokladam ze nejake hormony 😒 ja ani neviem aky cyklus budem mat teraz, tento som mala o tyzden posunuty...no budeme sa musiet snazit asi kazdy den 😀 to veru potesim skoromanzela, on je tak trochu zavislak 😖

diusa
31. máj 2008

zuzec- pod este pokecat ale do inej temy lebo nas odtialto o chvilku vyhodia lebo brzdime tehulky- ktorym drzim palceky - pod do snaziliek - do temy pre bezradne pokrocile snazilky I. Su tam same super baby a vela sa od nich nucime. O.K?
petralka aj ty tam pod pokecat 😉

zuzec
31. máj 2008

😀 presne to som chcela predchvilou napisat ze by sme sa mali presunut do nejakych snaziliek

chuchu86
2. jún 2008

Ahojte baby, poradte mi dnes by som mala dostať mrchu, ale ešte nič, skontrolovala som krčok maternice a je veľmi vysoko a jew to mäkké ? Výtoky ešte stále mám, mám aj hnačku už asi tretí deň, čo to znamená ?

mareklucka
2. jún 2008

Ahoj chuchu,pri tehu je krčok nizko a je tvrdý.Takže mrcha pravdepodobne dorazí... Je mi ľúto... ☹

chuchu86
2. jún 2008

ahoj lucka, dnes som myslela na teba, a kukám a ty si už aj odpovedala.
tak mrcha, tak čo už, ked má prísť nech príde

a ty ako ?

dicinka1
2. jún 2008

AJ JA SOM MALA DNESKA HNACKU...JA SOM PO KRAMOCH...SOM 7 DEN CYKLU..ALE TAK POCHYBUJEM ZE SOM TEHU..CEZ KRAMY SA NEDA OTEHOTNIET...

nelynka
2. jún 2008

dici aj ja som mala 2 tyzdne hnacku..tyzden pred a tyzden po kramoch...a nic..a dokonca pred kramami malinka slabucka druha palicka a predsa kramy dosli..

dicinka1
2. jún 2008

to vazne?a nemozes byt tehotna?ja som netestovala...

cervena_ciapocka
9. jún 2008

Ahojte 🙂 dlho tu uz nik nebol
Ja som zas na nervy 🙄 dnes som len 27 den cyklu a cely den ma pobolieva brusko a je mi strasne blbo, ovela horsie ako pred MS. Rano som opet objevila kvapku krvi, tak reku, ze uz prisla, ale nikde nic, len je mi na umretie ☹

vejinka
9. jún 2008

cervena...ahojcek moja..zeby sa nevedela mrcha rozbehnut?? alebo v tom bdue nieco ine 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre