Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

dinduska
23. jan 2009

taky biely husty,ale doktor nic nehovoril

lucinka1104
23. jan 2009

no tak taký som mala v tehu a vyvolávačku ti dal či nie?

dinduska
23. jan 2009

nie nedal lebo ja som mala mrchy ale kradsie o 2 dni a slabsie.raz mi test vysiel pozitivne raz negativne.ja som uz z toho uplne zmetena

lucinka1104
23. jan 2009

jaj hej sorryno ja som poz. testov s falošnými // mala asi 15 😒

dinduska
23. jan 2009

to vazne?to musilo byt hrozne

lucinka1104
23. jan 2009

Bolo to po pôrode a najhoršie na tom bolo to, že mi sme mimi nechceli ,ale po takom teste som sa vždy začala tešiť a nakoniecz toho nič nebolo. 😖

dinduska
23. jan 2009

to je najhorsie ked si uz myslis,ze to uz je a potom nic.ja sa uz tak chystam uzivam kyselinu listovu pijem caj pre tehotne,dzusik mami,zdravo sa stravujem davam si pozor aby som neochorela a furt nic.uz mam skoro vsetko pre mimi nachystane.a stale stale nic ☹

mandula
23. jan 2009

ahoj Lucinka, asi pred dvoma mesiacmi som sem pisala, odvtedy ani moc nie, snazim sa nesledovat sa a nenamyslat si, aj ked citam vsetky prispevky 😝 Bola som sklamana z toho, ze sa tolko snazime a nic, nechapem to. Ja viem, ze vela robi aj stres a osud a veci podobne, ale nechapem, ze niekto to ma hned, a niekto musi tolko cakat. Vies teraz sme sa sanzilkovali da sa povedat castejsie a snazili sme sa na to nemysliet. Mam 2 alebo 3 den po ovulke / ani neviem presne ci som ju mala, netestovala som radsej, vychadzam len z kalendara / len som si vsimla, ze ma zacali dost boliet prsia a bradavky mam dost citlive. Nepozorovala som sa v inych smeroch, mozno iba to, ze som bola 2 dni akoby nachaldnuta, potom to z nicoho ustupilo a som strasne unavena. Myslis, ze si to mam vsimat a v nieco verit, alebo mam na to zabudnut a povies mi ze je normalne ze po ovulke tak bolia prsia. Prosim, povedz mi uprimne co si myslis, ja uz nemam rada slovo nadej ☹ MS by som mala dostat cca 2.-5.februara. Moj cyklus ma totiz niekedy 33 a niekedy az 36 dni. Prosim, mozes mi odpisat? Dakujem Ti.

lucinka1104
23. jan 2009

mandula prsia ťa môžubolieť cez ovulku po by už nemali,no zase vtehu začínajú bolievať kusok neskôr nie na 3 deň, ale je ajmožné, že si jumola kusok skôr, ale každá sme iná, každáma iný prach bolesti ,čo jedna cíti ako bolesť druhá nemusí.
Nemôžem timoja napísať nič iné ako, že tehotná byť môžeš no podľa termínu mrchy musíš s testovaním počkať až do dákeho 7. 5.
Ja osm napr. otehotnela presne v strede cyklu a aj tak mi test ukázal až na9 deň meškania.
Viwem veľmi dobre akio sa cítiš. No skus na to naozaj nemyyslieť aj ten čas ti potom rýchlejšie ujde. Ja viem aké je to ťažké. Sama som nevydržala testovať až p vymeškaní no je to zbytočné.
Ja sa v tomto vžyd spoliaham na vnútorný hlas - vysvetlím v IP

mandula
23. jan 2009

si strasne zlata lucinka, dakujem Ti. Ja uz neviem, ako ostat tehu. Tak velmi citim, ze to chcem az mi srdce za malickym place, ale asi to naozaj neunahlim. Rada s tebou popisem v IP 🙂

dinduska
23. jan 2009

luci prosim nevies o nieakom caji alebo bylinkach dobrych na otehotnenie?ja som nieco hladala ale nic som nenasla

lucinka1104
23. jan 2009

alchemilka 😵

didudula
23. jan 2009

vyskusam dufam,ze to pomoze 😝

dinduska
23. jan 2009

luci ja uz vyskusam vsetko mozne len aby to fungovalo a bola som tehu

lucinka1104
24. jan 2009

dinduš ajsom ostala tehu tak , že som začala brať HAk dva mesiace vysadila a ostala tehua predtým sa 3 roky nedarilo..... a pila som alchemilkový čajík

dinduska
24. jan 2009

to si normalne uzivala Ha potom si vysadila snazili ste sa a potom si ju na 2 mesiace nasadila?lebo ja som uzivala ha 2roky a po vysadeni sa snazime a furt nic.

lucinka1104
24. jan 2009

nie ja som nebrala v živote len tie dva mesiace

dinduska
24. jan 2009

aha.tak to je zaujmave.ja neviem co uz mam skusit.teraz akurat pochlipkavam ten alchemilkovy caj. 😖

remeli
24. jan 2009

luci: vcera som bola u dr. a vyjadril sa tak ze to moze byt tehotenstvo ale ze si nie je isty lebo maternicu zatial nemam zvacsenu ale ze je oslizla alebo take nejake slovo pouzil a to ze byva v stadiach ranneho tehotenstva a v pondelok ma objednal na sono... tak uvidim....
ale brusko boli stale viac...

lucinka1104
24. jan 2009

remeli vidíš nič nie je startené. Verím, že to nakoniec bude tehu, držím palce

dinduš nestrácaj nádej,ale zárovaen sa nesnaž myslieť an to, že chcieš otehotnieť.

Bábetká chodia len do veselých brušiek 😀

didudula
24. jan 2009

ved sa snazim nato nemyslit ale ono sa to neda ☹

remeli drzim palce 😉

remeli
24. jan 2009

didudula teraz som si robila test a nic.... ale zacali ma boliet aj prsia z boku take tahanie... ale aj tak dufam ze ma v pondelok dr. prekvapi 😉

dinduska
24. jan 2009

remeli ja ti poviem,ze na tie testy vobec uz neverim lebo mne raz ukazal,ze som raz nie.mne to pripada,ze to funguje ako loteria 😖

lucinka1104
25. jan 2009

mojej známej neukázal ani v 8 tt

dinduska
25. jan 2009

aj mojej znamej neukazal v 8tt.az ked isla doktorovy lebo jej meskali tak jej povedal,ze uz je v 8tt.a to hovorila,ze pouzila najcitlivejsi test aky v lekarni mali.

blondy12
25. jan 2009

ahoj babenky, mam otazku mala ste uz niektora priznaky take ktore by nenasvedcovali tehotenstvo? akoby bolo vsetko naopak, ked mam dostat MS tak sa mi naleju prsia a bolia ma a teraz nic, ani necitim tie pocity, ze uz pride, teda citila som ale raz to bolo este nejako skoro asi na 25den a ja mam musim povedat ze pravidelnu MS okolo 30,31 dni, a teraz uz 33den a nic,neviem ci maju zmysel aj nejake vytoky, tento mesiac som mala divne vytoky, par dni take silne az hlienovite(biele), a potom akoby nic, a potom zas. lenze test som si skusala robit (iba taky obycajny za par korun)a nic,my sa uz s priatelom snazime viac ako pol roka,takze nejako tomu neverim,poradte babenky,mam skusit tehotentsky test neskor?alebo to bude zas loen omyl? diky za odpoved,nepisem tu velmi, ale vas citam pravidelne

fodorka33
25. jan 2009

blondy skus si kupit test o par dni....mi sme sa s manzelom tiez dlhsie pokusali a raz mi meskali co sa predtym nestavalo 2tyzdne a som si spravila asi 4testy a nic,no a zacalo som sa predtym vytesovat,no a o dva mesiace neskor mi meskali znova a uz som si ani test nekupila,nejak som tomu neverila,no a nakoniec 2testy ukazali ze som tehotna,takze ja ti poradim vyckat a skusit si spravit test o part dni...vela stastia🙂

lucinka1104
25. jan 2009

blondy skus testnúť o 4 dni my sme sa snažili 3 roky!!!!! 😉

blondy12
25. jan 2009

dik babenky, ale uz nie je potreba, asi mi niekto chcel dat najavo, aby som sa netesila, do hodiny ako som to napisala som dostala nehorazne bolesti a mrcha prisla ☹ , takze je to ako vzdy, zas nic, mozno o mesiac,tak vam drzim palce, aby vam to vyslo

slavka.k
25. jan 2009

Ahojte,chcela by som Vas poprosit o Vase nazory.Mam 2.5 rocnu dcerku.Snazime sa o druhe babo uz rok a pol.Zijem v zahranici,kde sa len tak jednoducho ku gynekologovi dostat neda,teda k sukromnemu hned,ale na toho nemam. Takze by som chcela vediet ci aj Vam niektorej sa stalo to co mne. Mavam pravidelnu MS 28-29 dni a trva mi 6-7 dni a je dost silna,avsak tento mesiac mi prisla MS na 25 den,slabsia a trvala iba 2 dni a potom teda uz asi 5 dni mam taky slabulinky vytok,alebo teda slabucke blanky/cievky/ na papiery,ktore ma znepokojuju.Mavam aj priznaky tehotnej,teda si myslim,ze su to tie iste ake som mala pri dcerke/chute,skoro mastne vlasy,zväcsujuce sa brusko,majmä vecer a hlavne pocity na zvracanie a zrana bolesti prs/Najlepsie na tom je ,ze som si spravila aj testy a vysli negativne,prvy som si spravila dva dni pred MS,to som nevedela,ze dostanem skor ,na druhy den , a dalsi o tyzden a tiez bol negativny.Uz som z toho jelen,lebo som si myslela,ze konecne nam to vyslo.Prosim Vas o radu,teda vase skusenosti a samozrejme ze tento tyzden som objednana aj u lekara,len som z toho cakania uz zufala...Dakujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre