Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

slavka.k
30. jan 2009

Ahojte,uz som pisala skor,ze ja som MS dostala,ale taku slabu a trvala len 2 dni.O 2 tyzdne mam dostat dalsiu.NApriek vsetkym priznakom ktore mi naznacuju,zesom tehotna(ako pri prvej dcerke)asi tyzden pozorujem,neskutocne zväcsene brusko,ale kazdy den hned ako sa naranajkujem az po cely den,rano nohavice obleciem ako tak a vecer ich vobec nezapnem.Stalo sa vam to niektorej?Test som si robila tyzden po tej divnej MS,no druhy mam strach spravit si,ze si toiba nejako namyslam.Co vy na to?

slavka.k
30. jan 2009

este som zabudla,ze test vysiel negativny,takze ze si tie vsetky priznaky,iba namyslam,len mi nejde to brucho teraz do hlavy.

lucinka1104
30. jan 2009

mandula, podľa BT si určite tehu... 😉
ono slabý tienik by ti mal ukázať už 12 DPo tak môžeš skusiť v pondelok 😉

liliput
30. jan 2009

Ahoj Luci,

tak nakoniec MS prisla....nechápem.....dva dni po sebe ciarka bola....potom nie...a teraz MS prisla....hmmm .....vlastne tak ako aj mala prísť....len naozaj nerozumiem preco mi ukazalo ciarky.....uz takto dopredu nebudem skusat, radsej aby sa clovek z bytocne netesil.... 😒

dinduska
30. jan 2009

liliput mne sa stalo toto iste ja som v rano ked som mala dostat mrchy testovla a vysiel pozitivne a na obed som dostala. ☹ tiez som bola natesena a nakoniec nic 😠

milovana
30. jan 2009

ahojte, je mozne aby po cca 9tix dnox po nexranenom styku mala zena priznaky tehotenstva? ak to teda su priznaky- neskutocna bolest v prsiax, ktore su zvecsene, naliate a pevnejsie, nafuknute brusko, naduvanie, striedanie pocitov xladu a horucavy, zvysene potenie, vytok... ??? prosim o odpoved... hoci aj IP

vanessa123
30. jan 2009

milovana.....AHOJ ano su to tehu priznaky, mozu to byt aj ovulacne ...

milovana
30. jan 2009

ale po 9tich dnox??? beriem antikoncepciu... i ked som 1 den zabudla a vzala som na druhy den... nie je to este skoro na take priznaky?

vanessa123
30. jan 2009

je to vynimocne ale je to mozne, mozu to byt aj hormonalne zmeny 😉 kamarata citila tieto priznky uz po 7 dnoch od opl.

milovana
30. jan 2009

😕 v dobe ked som mala styk, tak som prave mala mat 7 dnovu pauzu, ale neprestala som brat tabletky a pokracovala som bez tej pauzy... snad su to teda len tie zmeny....hormonalne...

zabka1611
31. jan 2009

vanessa123 - tak čo? ako sa maš? si teda tehu alebo nie?? 🙂

dinduska
31. jan 2009

milovana ty si si nedala tu 7 dnovu pauzu medzi jednym a druhym balenim HA?to si potom nemala ani mrchy,vsak?lebo pokial ja viem tak ta pauza musi byt aby sa dostavili mrchy to by si nemala uzivat bez vysadenia. 😅

vanessa123
31. jan 2009

zabka ahooj este neviem 😔 😵 ty ako?????

zabka1611
31. jan 2009

☹ ☹ ja som neni ☹ ☹ a tak som sa tesila...test vysiel negativne ale MS zatial nemam..tak uvidim..mozno meska preto, ze som chora 😢 Drzkam palceky nech to aspon tebe vyjde 🙂

vanessa123
31. jan 2009

zabka nesmut este mozes byt stale 😉 test ukaze aj neskor 😉 a ked nebudes teraz budes nabuduce 🙂 ja sa tiez takto ukludnujem 😔 ked som neni nevadi pride ked ma prist ...je to tazke ale co uz 😔 narobime ...drzim palce

milovana
31. jan 2009

dinduska, ano ta pauza sluzi na to, ale ja som ix nexela, tak preto som neurobila pauzu aby som to nedostala...

zabka1611
31. jan 2009

Dakujem moja aj ja drzkam palceky. no a dufam, ze o nejaku dobu tu budu fotky aj mojho drobca 😒 😒

dinduska
31. jan 2009

ale ja nerozumiem preco? 😨 preco si ich nechcela? 😨 to nieje dobre pre tvoj organizmus. 😒

milovana
31. jan 2009

raz za cas to nevadi, mi vravela gynekologicka...

dinduska
31. jan 2009

hore vyssie si pisala,ze mas priznaky tehu a ak si naozaj tehu tak ta antikoncepcia moze sposobit poskodenie plodu.ja len tak,ze by si mala zistit ci nie si nahodou tehu aby to nedopdlo potom pre babo zle ☹ a aj teba 😒 a amla by si potom hned vysadit

pizicek
31. jan 2009

Ahojte baby chcem sa spytat v pitok som si robila test a vysiel pozitivne,ale robila som si ho este pred ms dnes som mala dostat ,ale nic tak neviem ci mozem byt tehotna .

adka12
31. jan 2009

Pizicek gratulujem, určite si tehotna. Aj ja som si robila pred MS a som tehotná 😉

pizicek
31. jan 2009

adka12 ale stale ma boli brusko ,potim sa a mam taky biely vytok a BT mam 37,4 ked som cakala maleho tak som take priznaky nemala.Kolko krat si sa testovala?ja len raz .

martina_h
31. jan 2009

Ahojte, ja som zistila prave vcera pomocou troch testov, ze som tehotna. Priznaky mam nasledovne: nadute brucho, zvysena teplota, zduvanie, tazoba na zaludku, caste mocenie a strasne pichlava, priam neznestielna bolest bradaviek. Avsak moj priatel to do mna ani raz priamo nedal, z coho mi vyplyva, ze som musela otehotniet z toho lepkaveho sekretu, ktory chlapi maju pri vzruseni. Takze, damy, bacha na to🙂

dinduska
31. jan 2009

pizicek urcite si tehu.mas priznaky a ten test 🙂 neni pochyb a to,ze si to pri prvom nemala tak vies kazde tehotenstvo je ine 🙂 ajked mamina je ta ista 😀

pizicek
31. jan 2009

dinduska dakujem ale stale mam pochybnosti v utorok idem ku dokimu tak uvidime 😉 ale urcite dam vediet ako som dopadla. 🙂

dinduska
31. jan 2009

ok.drzim ti palceky a myslim,ze to dopande dobre 😝 .budem sa tesit 😀

adka12
31. jan 2009

Pizicek ja som mala presne take priznaky ako pises ty aj martinka. A ta zvysena teplota je uplne normalna. Testovala som sa asi tri krat pred MS a potom asi tri krát po tom, ako som mala dostať MS. A každé tehotenstvo je induviduálne.

pizicek
31. jan 2009

dinduska a este ma priserne bolia bradavky a ked nieco zjem tak ma napina na vracanie,ale nic sa nedeje.

dinduska
31. jan 2009

ved ti hovorim,ze si tehu 😀 mas vsetky priznaky 😀 aj aj by som chcela aj keby mi malo byt zle a 9 mesiacov by som mala presediet na zachode 😅 len aby to uz bolo.ja som uplne presvedcena,ze si tehu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre