Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

krish
4. feb 2009

takze myslis ze mozem? nie je to skoro? 4tt?

celine
4. feb 2009

Krish, ja som isla v 5den od vymeskania a uz bolo vidiet gestacny vak, ale strasne malilinky. Mne vlastne nerobil ani testy z krvi. Neviem, aky ma zvyk tvoj Dr., ale skus este pockat par dni, aby si nebola vystresovana z toho, keby si tam fazulju este nemala, lebo je to velmi skoro.

katka2808
4. feb 2009

krish, asi este je. totiz ja som bola uz predtym na ultrazvuku u jedneho doktora... no a on vravel, ze je este skoro, ze z 3 atributov vidi len jeden, ze este musime pockat minimalne do buduceho tyzdna... no a to som vtedy uz sla k tomu uz svojmu novemu doktorovi, ako som ti opisala... dovtedy som si urobila dokopy tri testy a vsetky vysli pozitivne. takze uz presne neviem povedat, ale fakt som mohla byt tak v nejakom minimalne 5. tyzdni ak to pocitam podla posledneho menzesu (lekari to poctaju tak, ze nie odo dna pocatia, ale od prveho dna posledneh menstruacie sa ti pocita tehonstvo. preto som sa na prvych navstevach s lekarom dohadovala, ze predsa o tyzden menej !!! 😀 ).

krish
4. feb 2009

juuuj no dooooobreeee 😅 toto cakanie je hrozneeeeee 😀

katka2808
4. feb 2009

krish. drzim ti palceky 🙂 ... ja viem, je to vzruuuso 😉 hlavne ked cakas na to, kolko paliciek sa ti na teste objavi... ja som nejako citila, ze tehu som. dokonca som vravela vtedy priatelovi, ze keby som nebola, uz by mi to bolo hadam aj luto...

celine
4. feb 2009

krish, skus ist v pondelok 🙂

krish
4. feb 2009

juuuj ja by som tam najradsej bezala hned teraz. aaaaaa kedy dostanem prvu fotecku mojho miminka? aspon daku bodecku... chcem tak prekvapit buduceho ocinka na valentina. 😀

celine
4. feb 2009

Mne moj Dr. dal fotku az v 12tt. Ked som si pytala skor, povedal, ze tam aj tak este nie je nic poriadne vidiet, iba machulka. A je fakt pravda, ze ta prva nasa fotka je uzasna, uz je tam vidiet cele telicko, rucicky, nozicky, takze sa oplatilo cakat. Ale vacsina dr. ti da fotku zakazdym, ked ti robi ultrazvuk. Moj mal na vyveske napisane, ze cena za snimok je 300 SK (to bolo este pred januarom 2009 🙂 ), ale nakoniec nechcel odomna nic.

krish
4. feb 2009

ja som pripravena ze budem platit... ta moja este aj za peciatku do prace vypyta 50sk.

katka2808
4. feb 2009

krish. u mojho lekara je to tak, ze ti urobi fotku alebo video z ultrazvuku asi kedykolvek si zaziadas 🙂 ja som si minule vyziadala v 20. tyzdni, mam doma 10 minutove video. len vies, lekar tam toho vidi ovela viac, co je co... ale stalo to za to, je to pamiatka a mne to urobilo radost... 🙂 vymyslela si mu skvely darcek na Valentina, velmi pekny, tak naozaj ti zelam, aby si tehotna bola ... aj keby sa nedala urobit fotka. urcite sa bude ocko tesit takemu darceku... 😉

celine
4. feb 2009

No ved ja by som si tiez radsej priplatila, ale mala ju, ako takto. Teraz idem na velky uzv, tak som zvedava, ci odidem so snimkom alebo nie. Je mi to trapne to od neho drankat, zvlas, ked mi minule povedal, ze skrachuje na tychto snimkach 😉

krish
4. feb 2009

inak kocky ked som kardiacka - mam problemy s rytmom srdiecka a mam za sebou aj maly operacny zakrok mala by to oznamit aj kardiologovi, vsak?

katka2808
4. feb 2009

krish. teraz sa uz robi to, ze sa posiela tehotne automaticky na EKG. ale mna sa lekar hned pri prvej navsteve ked uz vedel, ze som tehu, pytal, ake choroby sme mali v rodine... urcite sa aj ten tvoj bude hned pytat...

lucinka1104
4. feb 2009

kati keď chcete pre diavčatko Nikol tak pre chlapčeka Nikolas nie???? 😉
ja som tedea na EKG nebola 😕
u sukromníka sa platí veru za všetko 😒
Krish,ale na sono by som šla až v 6 tt aj to na konci aby už bilo aj srdiečko 🙂

katka2808
4. feb 2009

lucinka1104. mne tak povedala sestra, ze posielaju uz kazdu tehotnu na EKG, tak teda neviem, bola som tam asi v 15. tyzdni... no a s tym menom je to stale vo hviezdach... uz sa nasi vyjadrili, ze meno Nikol sa im nepaci... 🙄 asi to necham tak a pockam si, buduci tyzden mam 3D ultrazvuk. takze dufam, ze tam lekar bude vidiet, co cakame... no a potom uz budeme "riesit" len meno pre aktualne pohlavie 🙂

maajka83
4. feb 2009

katka ja si myslim ze skor posielaju na EKG tie mamicky ktoré maju problem so srdieckom, lebo este som to nepocula, a ani ja som na takom vysetreni nebola. Mozno to zavisi aj od dr. ci posle kazdu jednu mamicku. 🙂

katka2808
5. feb 2009

maajka83. nemyslim. mna poslali automaticky. nikdy som ziadne problemy nemala, ani so srdcom, ani s inym... dokonca ani teraz.
no neviem, mozno to zalezi od lekara. ze niekto chce mat vysledky aj od EKG a nejaky lekar ich mozno nepotrebuje... 😕 a mozno sa to zacalo robit len teraz nedavno.

lilly21
5. feb 2009

jj, aj moja dr posiela automaticky vsetky

dinduska
5. feb 2009

maajka ako sa ti dari?uz vies ci si tehu alebo nie? 🙂

lucinka1104
5. feb 2009

dinduš a ty sa máš ako?

maajka83
5. feb 2009

Ahoj dinduska, este som nedostala, ale dnes mam bolesti v podbrusku, brucho mam nafuknute...Mozno mi len meskaju. 😒

dinduska
6. feb 2009

ja este stale neviem nenam ziadne priznaky tehu ale ani menstruacne 😒 bt je 36,9akurat minuly tyzden ma strasne boleli tie vajecniky.no uvidime 😉 neviem ci mozem byt lebo nic necitim.skor mam len pocit,ze sa mi zmensili prsia 😠

mandula
6. feb 2009

ahojte dievcata, neviem, s kym som si tu pisala a s kym nie, ale mam dobru spravu, tak sa nam to konecne podarilo a ja som si dnes na teste nasla // 🙂 A priznaky? Neskutocne ma bolia prsia, citim sa ako 100kilova 🙂 , boli ma podbrusko, akoby vajecniky a 3 dni som bola presvedcena o tom, ze dostane, stale tlaky, a pocit ze uz uz sa pustia mrsky. Ale ked oni neprisli ani vcera a to uz mi MS meskala 3 dni, tak som to riskla a testla. Tesim sa zelam vsetkym aby im to tiez vyslo. maajka83 u Teba to vidim velmi nadejne. Este sa drzis?

perla200
6. feb 2009

aj mna poslala automaticky na EKG...mala by gynekologicka posielať každú tehulku na EKG.

dinduska
6. feb 2009

mandula gratulujem ti 😀 som rada,ze aspon niekomu sa dari 🙂

mandula
6. feb 2009

dakujem Dindus, ja som uz tiez neverila, ze to vyjde. Drzim aj tebe palce 😉

lucinka1104
6. feb 2009

mandu 😉 zo srdca ešťe raz aj takto oficiálne gratulujem , prajem veľa sily, krásne tehuľkovanie, žiadne komplikácie , bábo je to najdôlžitejšie vieš o čom rozprávam, že? ! držkaj sa

mandula
6. feb 2009

dakujem Ti Lucinka, si vazne slniecko a vsetkym velmi pomahas. Viem presne o com pises a budem si to pamätat. Si zlata. Ozvem sa. 😉

krish
6. feb 2009

ahojte babulky.

dnes cely den grckam. ☹ a je mi zle. este som sa aj so sefkou rafla. dala mi vlacit tazke krabice a ked som odmietla ze NIE lebo ma bolia krize nahucala na mna ze som padavka a ci si myslim ze ja som nieco viac ked nemusim ani prstom pohnut. a inak podotykam ze ja som tam neni na nosenie krabic ale na administrativu. juuuj zurim a je mi zle. uz aby bol pondelok a ja isla ku gyndoske na potvrdenie.

mandula
6. feb 2009

kirsh to Ti nezavidim, ale nestresuj, on Ti za to nestoji. Ja som si toto prezila v minulej praci, kde som bola dievca pre vsetko a to doslova, nikoho nezaujimalo, ze som uz nevladala. Zobudili sa az potom, ked som dostala infarkt a myslis, ze im je teraz luto, ze tam nie som? Nieeee.Takze maj svoju hrdost a stoj si za svojim. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre