Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

lucinka1104
18. feb 2009

no čosi to je sova 😀

dinduska
18. feb 2009

tak to sa ani moc nevyspis,co 😀 aspon cez den spava?

lucinka1104
18. feb 2009

no ako kedy ale väčšinou tie 3 hod cez den jasné, že nie na jeden krát a večer od tej cca 22,30 do 8,00 no do rána je aj 8 x hore 😝 teraz sa jaší v postely a vyzerá že ešťe bude dáku hodinu hore aspoň mi trochu pretroví z tej neskorej pizze

dinduska
18. feb 2009

tak to mas vesele doma.ja tu len tak pobehujem po nete a strasne ma laka ten test verim tomu,ze kym pojdem spat tak si ho spravim 😅 😲 🙂

lucinka1104
18. feb 2009

dinduš sptravila si ?

cfh156
19. feb 2009

Dobre ranko
Ako ste sa vyspali
Mám hned z rána jednu otázku.
Jemožne mať príznaky hned na druhy den od pohlavneho styku.
Lebo včera som mala male krsniatko (1rok) na rukách a boleli ma kríže 😅

lucinka1104
19. feb 2009

leni to asi nebolo tým....

cfh156
19. feb 2009

no dobre
a vieš mi lucia povedat kedy môžem spozorovat prve príznaky?

dinduska
19. feb 2009

nazdar kocky tak ja som testla nakolko tam bola zase velmi slabulililinko badatelna druka ciarocka tak som sa rozhodla to zatial nechat tak.ja nepijem,nefajcim lieky nepotrebujem tak ak by som bola tehu mimi nema co ublizit a cez tyzen sa budeme normalne snazilkovat a pockam do ms.baby a vy ako?

simib
19. feb 2009

Ahoj dinduš.No mne zatial mrcha nedošla.Vždy chodila ráno,ale teraz to môže ešte peijsť.Ak do večera nepríde,ráno testnem.

lucinka1104
19. feb 2009

Až po zahniezdení kui ktprému dochádza najskôr na 4 deň po oplodnení najneskôr však na 11 deň. Prvý príznak u prvorodičiek je bolesť alebo svrbenie prs, poprípade biely výtok.

dinduš nechcem byť pesimista ,ale mne takto vyšlo spústu testov a tehu som nebola 😖

maajka83
19. feb 2009

Ahojte babenky, tak dnes sot testovala a mam // ciarky, mam zmiesane pocity, som rada, ale mam aj obavy (skola, maly) snad to zvladnem. Drzim vam palceky aby aj vam to vyslo.

simib
19. feb 2009

Ahoj maajka83.Super gratulujem.Kolko dní ti mešká a aký test si si robila?

simib
19. feb 2009

A ešte určite to zvládneš.Ono sa to tak nejak samo usporiada,uvidíš. 🙂

maajka83
19. feb 2009

AHoj simib pouzila som mamatest. meskaju mi 17 dní. A vy sa ako dlho snazite?

simib
19. feb 2009

No my sme len začali prvý mesiac.Ja som bola vždy tehotná,keď sa na mňa len pozrel,tak uvidíme,či to tak je aj teraz.Mešká mi prvý deň a nikdy mi nemeškali a mám všetky príznaky,tak uvidím.Ja mám test modrá správa a Verify strip

simib
19. feb 2009

A ty si vydržala sa testovať až po 17 dňoch???

lucinka1104
19. feb 2009

majkaaa supeeeer teším sa s tebou neboj ty si supermama zvládneš všetko tak krásne bezproblémové tehu ...mna pobolieva mrchovsky brucho tá by mala byť až 27.2 a teraz som kus zašpinila taká krvička do ružova no môžem snívať , že sa jedná o hniezdenie s malým som to mala ,alebo o zblbnutý hormonálny cyklus keďže stále dojčím možné je všeličo

cfh156
19. feb 2009

ahojte
Majka gratulujem

cfh156
19. feb 2009

Lucinka a vy ste saa ako dlho snažili kým si ostala tehotna

lucinka1104
19. feb 2009

Leni 3 roky

cfh156
19. feb 2009

waw
tak mi sme sme ešte len začali pred dvoma dnami a ja už teraz som nedočkavá
a nebola si smutná ked sa vam nedarilo

lucinka1104
19. feb 2009

jasné že bola aj som si poplakala

cfh156
19. feb 2009

Takže mam sa na to radšej pripravit a nie sa hned tešit asi to tak bude lepšie, nie 😅

dinduska
19. feb 2009

ahohky,majkam moc moc sa tesim,ze ti to vyslo.gratulujem 😀 😀 😀

lucinka1104
19. feb 2009

leni no radčšej aby si nebola sklamaná

simib
19. feb 2009

čafffte,tak som si pospala a som tu.Mrcha stále nedorazila,tak neviem,či mám ráno testovať alebo nie.čo myslíte?

dinduska
19. feb 2009

simib este radsej pockaj testni az v nedelu 🙂

maajka83
19. feb 2009

Simib robila som si 3 testy vsetky mi vysli neg, aj pred tyzdnom, az ten dnesny mi ukázal //.

maajka83
19. feb 2009

Dakujem vam babenky🙂)) velmi vam drzim palceky aby to aj vyslo, budem vas aj dalej informovat.

Dinduska, a ty ako, testla si?
Lucinka, ja som prvu mrchu po porode dostala po 8 mesiac(aug) kojila som do 16.9. dalsiu mrchu som dastala az o 3 mesiace, decembri opat nic a v januari len slabucku. Som zvedava na sono, tam by mi mali povedat kt.som v tyzdni.
To by bolo super kaby to aj vam vyslo🙂 Myslim na vas,pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre