Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

mandy20
26. feb 2009

ahojte babule 😀 😀 , uz mi idu smajlikoviaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , jupi jau jau jupi 😀
prave som si vytiahla kolacik z truby a uz len pockat kym trosku vychladne, mnamky mnam 🙂
julicka, myslim, ze v 15 rokoch by tak konalo viacej zien, teda dievcat, ale pevne verim a drzim ti palcek ze sa ti to teraz podari doviest do uspesneho konca a ze si to uzijes tak ako sa patri aj keby si mala pregrckat polku tehotenstva 😀 😀 , to si ja tak hovorievam, ze kedy sa nam to uz konecne podari? ze budem rada aj kazdy den zavisla na zachodovej mise, len aby a nam uz konecne zadarilo 😀 😀

dinduska
26. feb 2009

ahoj mandy uz si dlho nepisala 🙂 a tebe sa ako dari??? 😨

julicka
26. feb 2009

ahoj mandy!!! no aj ja si to stale hovorim a ked to uz konecne pride tak mi bude jedno ci cely den presedim pri zachode no nech uz len zistim ze som tehu a bude rada aj ked mi bude zle aj neviem co 🙂 🙂 🙂 🙂 ...ani tebe sa nedari otehotniet???jooj ja uz vazne neviem preco vsetke s tym mame problemy ved niekto kto ani nechce mat deti tak ich ma az vela a my co chceme tak nic z toho!!!!!!

julicka
26. feb 2009

didus tak pevne verim ze sa ti to uz konecne podari drzim paluchy!!!! 😉 😉 😉

julicka
26. feb 2009

viete co kočky ja teraz po poslednej mrche co som mala kupila som si baby plan mozno ze mi aj toto pomohlo su to tabletky ktore vam dodavaju vitaminy a este vela takych latok ktore zena potrebuje aby mohla otehotniet... skuste si ich kupit a raz denne ich brat po jednej tabletke mozno ze mi pomohly tak sup do toho...a chlapom kupte zinok je to na sperma aby boli rychlejsie a silnejsie moj to berie a teraz strieka tak ze az heh 😀 😀 😀 😀 😀 😉

dinduska
26. feb 2009

no otom zinku som nepocula 😨 ja beriem uz 4 mesiace kys.listovu babyplan som brala ked som bola prvykrat teku tak v prvom trimestri.ten zinok vyskusame ak to nahodou zase nevyslo ale dufam,ze kej

julicka
26. feb 2009

didus tak to vyskusaj mozno ze sa spermie prebudia a budu ako stado koni heh tak to volam ja 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dinduska
26. feb 2009

no uvidime ja pevne verim,ze to teraz vyslo 😝 😝 😝 ale keby nahodickou tak to urcite skusime 😀

julicka
26. feb 2009

fajn drzim paluchy!!!!! 🙂 🙂 🙂 😉

mandy20
26. feb 2009

no, mne prave dneska skoncila mrsina, takze ideme do toho opät, ale posledne mrchy mavam velmi kratke, dnes som mala 3ti den a uz konec a mavala som v klude aj 7 dni , je to zvlastne ale je to presne tak ako pisala julicka, ked to chces nemas to a ked to nechces tak to pride 😒

halintoa
26. feb 2009

ahoj kočky moje,
tak u nás tento rok malý škorpión nebude, mrcha prišla, aj napriek tomu, že to vyzeralo veľmi sľubne ☹ . No nič, bol to iba prvý pokus, o dva týždne nepustím MM z postele 😀 .
Julička, držím Ti palčeky, nech Ťa doktor zajtra vyšetrí a povie Ti čo chceš počuť 😉 .

lucinka1104
26. feb 2009

hal 😠

janulka83
27. feb 2009

hal.: jojha to je smola...ale urcite na buduce pride testik s // uvidis...
ty mavas pravidelnu? a co veris na ovu ako ti vychadza??

Dindus: no dufam ze to vyslo dinduska

ja som bola vcera trosku aerobik pocvicit len tak odreagovat nemysliet na nic
trocha hopsania bolo, a potom uz len cvicenie na zemi..

nemozem sa dockat uz utorka ci pride alebo nepride...

jojhaaa som netrpezliva..
ale ked pride neva aj buduci mesiac bude no nie?

lucinka1104
27. feb 2009

takže ja mama mať mrchu dnes počítala som trochu zle v noci som bolesti amla malý nechel spať ,ale aj tak sio myslím, že nedorazí

janulka83
27. feb 2009

lucinka ved si pisala ze si dostala nie?
tak co teraz si tehu alebo nie?d
mohla by si byt no nie? 🙂

janulka83
27. feb 2009

baby co to mozem mat taky mliekovy vytok pred mrskou?
ze by predsa prisla a nezadarilo sa? 😒

lucinka1104
27. feb 2009

ja som určite nepísala, že som dostala iba ak som bola namesačná 😀
ja neviem dnes alebo v pondelok etstnem najlepšie by bolo v pondelok lebo ešťe predvčerom bol test negatívny ale asi nevydržím 😀
ja som čítala, že od vu ma mrcha doraziť najskôr na 14 anjneskôr však na 16 sdeň čo je v mojom prípade nedela inak bud nebola ovu alebo je žena tehotná 🙂

janulka83
27. feb 2009

jaj tak ja som to zle pochopila ty si netrpzliva teda riadne
ale inak aj ja asi dnes kupim test a testnem aj ja...hm tak to teda hej potom
inak drzim ti palce.

a co hovoris na ten moj vytok . mam ho len rano ked idem na zachod aj vcera aj dnes
vobec nezapacha a uplne taky vodovo biely. na ruzovom papieri bol.
ale iba rano to mam...

lucinka1104
27. feb 2009

no je to jeden z príznakov

janulka83
27. feb 2009

myslis no uvidime teda....
ale inak drzim nam vsetkym palce. nech sa zadari 🙂 🙂

lucinka1104
27. feb 2009

no ja to mam každý deň a aj s LUkáškom som mala....

janulka83
27. feb 2009

hm uvidime 🙂

valhali
27. feb 2009

ahojte, tak mna vcera zacali uz boliet krize a vedela som,ze coskroo dorazi mrcha a tak aj bolo vecer sa uz spustila 😝 .
Ked som cakala Emmku, vedela som,ze som tehu aj bez testovania,lebo sice som mala mrchovske bolesti,ale neboleli krize. U mna bolest krizov = menzes.
Ale zatial nesmutim,lebo sme nesnazilkovali, manzel nechce naostro, ale musim zacat na tom pracovat,aby som ho zlomila 😉
Keby sa nam to podarilo v marci,tak by to bolo decembrove babo a ja som decemrova,tak to stoji za to zacat to skusat 😅
Pri prvom dietatku nam to vyslo hned na prvy krat, tak tajne dufam,ze to nebude dlho trvat ani pri druhom...len ako nalomit manzela na myslienku, mat druhe dieta. On chce,az ked Emmka pojde do skolky,ale pre mna je to neskoro, bolo by fajn,keby mali medzi sebou deti tak 2-2,5 roka.

lucinka1104
27. feb 2009

val no mna už kríže bolia vyše týždna amrcha nikdy...určite as vám čoskoro podarí

dinduska
27. feb 2009

ahojte kocice mne bolo vcera vecer tak zle,ze som myslela ze umrem bolelo ma podbrusko o krizoch uz ani nehovorim a myslela som,ze mi rozdrapi hlavu 😠 no hroza

valhali nam keby sa to teraz vyslo tak mam termin okolo 23.11 a prva dcera sa narodila 21.11 to by bolo super keby som tehu a narodilo by sa to 21 to by bola super nahoda 😀

julicka ako si dopadla som velmi zvedava ci si tehu 🙂 dufam,ze bude dobra spravicka 🙂

lucinka1104
27. feb 2009

dinduš ja ti naozaj nechcem kaziť ardosť,ale ja sa takto cítim už 13 dní a dnešný test uplne jasne / takže žiadne tehu sa u mna nekoná...bodaj by to u teba vyšlo

dinduska
27. feb 2009

LUCI ja som mala ovu vlastne ked som si robila testiky tak na 11 a 12 den bol pozitivny tekze ked mam cyklus 28 dnovy tym padom mi od ovu do ms trva 16 dni tak to sedi lebo na 11 den bola druha ciarocka o kusocek slabsia ako na 12 tak to sedi 😀

lucinka1104
27. feb 2009

no verím, že as podarilo ja si kupim ovu testy až v lete dovtedy si idem oddychnuť lebo som už z toho psychycky vyčerpaná a okrem toho podľa mna je najlepšie rodiť na jar 😀

valhali
27. feb 2009

ked som povedala manzelovi,ze dosla mrcha,tak povedal,ze je rad 😠 😠 Chce zacat snazilkovat az v lete 😝 Takze este par mesiacov musim pockat...joj,preco to tym muzom trva tak dlho,kym sa rozhybu a k niecomu rozhodnu? 😕 😒

dinduska
27. feb 2009

aj ja som chcela druhe mat na jar ved tak som to mala aj vypocitane len som neratala stym,ze nebudem moct otehotniet 😠 teraz mi to je uz jedno kedy a kto vie mozno sa este nebude darit a vynde to aj tak az aby som rodila na jar 😠 😠 ale dufam,ze nie.luci moze byt tak zle pri hniezdeni?lebo ved mi sa snazime len od pondelka a cely tyzden okrem vcerajska lebo ja som nemohla a zozadu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre