Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

dinduska
6. mar 2009

maji a co by si chcela chlapca alebo dievca? 😀

maajka83
6. mar 2009

Pre zmenu dievca, ale uvidime, aj ked to bude chlapec budem rada, len nech sa to vyvija tak ako ma a nech je to zdrave.

dinduska
6. mar 2009

ved jasne to je najdolezitejsie aby bolo babatko v poriadku.aj ja by som uz tak strasne chcela ze az. ☹

maajka83
6. mar 2009

neboj urcite sa vam to podari, len na to tak nemysli aj psychika vie narobit sarapatu. drzim ti palceky. 🙂

dinduska
6. mar 2009

dakujem ti pekne.to by bolo super keby sme tehu naraz vsetky 😀 a kolkateho mas termin?

vrtichvostik
6. mar 2009

bola som v 5 tt, teda podla doktora, dnes- vraj samovolny potrat ci co, aj v nemocnici som bola. tak som si poplakala a asi plakat este budem.

a dinduska, ja verim tomu, ze si tehu. mne tiez bolo zle vzdy vecer, rano takmer vobec, aj v noci som sa zobudila nato ako mi bolo zle. to len na tu tvoje otazku, co mas asi 2 strany dopredu, som tu vcera nebola.

ja som taka nestastna, keby ste vedeli....

lucinka1104
6. mar 2009

vtichchvostik to miej strašne ľúto robili ti kyret?
Aj ked je to chábá útech a aspoň vieš,že môžeš otehotnieťa určite sa čoskoro zadarí

vrtichvostik
6. mar 2009

no tak nejako sa to volalo. mne je to tiez luto.
sranda je, ze ja som zo zaciatku bola vylakana, ked som si myslela ze som tehotna, aj ked to 1. test ukazal. potom som zacala po nete behat, aj tu som vas navstivila, spravila 2. test, tiez bol pozitivny a zistila som, ze sa tesim, priatel bol tiez rad. aj ked to nebolo planovane, boli sme stastni. teraz toto. strasne nespravodlive.
ale uz nebudem brat tabletky, ja chcem babo a snad co najskor pride.

n645a
6. mar 2009

ahoj vrtichvostik tak to ti verím ja som si tým prešla až 2x za min. rok je to hrozné, prvý krát som ani nevedela že som bola tehotná iba dokroka mi povedala že som potratila tak to tak nebolelo ale druhý krát to bolo hrozné bolo to plánované tehotenstvo a veľmi sme sa tešili ked som išla k doktroke povedala že je všetko ok a za týžden som začala špiniť povedala mi že to je normálne že to sa prvé týždne stáva ale potom som išala na kontrolu a nebilo mu srdiečko to som bola 7tt a ked som sla do nemocnice mi povedali že je všetko v poriadku ale ja som vedela že nie, potom som do nemocnice chodila asi 4 dni každý den a stále mi vraveli že je všetko v poriadku a ja som čoraz viacej špinila a raz som šla okolo 4 už som krvácala a tiež bolo všteko v poriadku a zrazu ešte v ten dvečer ked som prišla o 21. večer už skonštatovali samovolný potrať takže viem či prechádzaš a to za 2 týždene som mala svadbu a ja som sa stým doteraz nevyrovnala prvé 3 mesiace boli hrozné, teraz sa s tým dá žiť ale strašne to bolí. ☹ 😢 😢 😢

vrtichvostik
6. mar 2009

no ja som bola u svojho doktora a ten povedal, ze je vsetko v poriadku, bola som stastna, objednal ma na dalsiu kontrolu, no potom prisli velke bolesti, ako pred MS, ale omnoho silnejsie, tak som sa dostala az na pohotovost a tam to uz islo. uz to nechcem zazit, bojim sa vsak, ze uz nebudem moct mat deti, ja neviem co by som robila, tento zazitok bol najhorsi v mojom zivote, rozvadzali sa mi rodicia, ale to bolo prijatelnejsie ako toto.
dufam, ze som tu teraz nedoniesla zlu naladu, vsetky ste si predtym tak super pisali, teraz moje zle spravy

vrtichvostik
6. mar 2009

tu dnes nikto nie je ☹

dinduska
6. mar 2009

vrti to vazne mne je smutno s tebou ☹ uplne som zostala zaskocena ☹ a ja ze co sa neozivas ☹ mojenko nieako to vydrzkaj poplac si bude ti lepsie ☹ nebojkaj budes moc mat deticky.zachvilku budes urcite znova tehu.ja som tiez skoro pri tatke potratila ale ja som isla hned ako ma zacalo pobolieta podbrusko ako a ms bola som na rizikovom na udrziavanie a nastastie to dooadlo dobre.ja som tam preplakala cele 4 dni co som tam bola.bolo to hrozne ten pocit,ze mozem oto prist ☹ ty si teraz otehotnela na prvy sup tak mozno uz nabuduci mesiac budes znova 😉 🙂

lucinka1104
6. mar 2009

chvosrik hlavku hore asi to tak malo byť možno nebolo miminko celkom v poriadku a takto to bude lepšie ako by sa malo trápiť celý život.
Snaž sa ymslieť pozitívne ao dáke dva tri mesiace sa môžete naplno začať snažiť o druhéa určite to dopadne lepšie

vrtichvostik
6. mar 2009

ved mate pravdu vsetky, lucinka to iste mi aj priatel hovori, asi to tak proste malo byt a ja s tym nic nenarobim.
holky a uzivate vy kyselinu listovu? to su nejake tabletky alebo v akej forme sa to uziva? vraj to je dolezite uzivat pred otehotnenim a asi aj pocas.

vrtichvostik
6. mar 2009

a este maajke gratulujem k tej super sprave. sice zavidim, ale v dobrom, prajem ti to, hlavne nech ste zdravi.

dinduska
6. mar 2009

vrti to su vitaminy urcite si ich kup a uzivaj ja bereiem jednu vecer uz dlho dlho, 😀 nestoja vela tak 3e

vrtichvostik
6. mar 2009

za antiku som dala doteraz mesacne do 10 €, takze tie 3 ma vobec nezabiju a ked to ma pomoct. hned si to kupim, dakujem dindusik

dinduska
6. mar 2009

ja som si kupila 1 balenie je tam 100tabliet to mas na 3 mesiace.urcite si ju kup 😉

vrtichvostik
6. mar 2009

😉

maajka83
6. mar 2009

dakujem vrtichvostik a zaroven mi je luto co sa ti prihodilo. ☹ Ale ako ti pise lucinka, musis mysliet pozitivne. verim ze coskoro budes cakat dalsie babo.Aj kamoske sa to stalo bola v 9tt ked jej odumrelo. snad o 2-3 tyzdne otehotnela a ani o tom nevedela. Bolo to skoro, ale su v poriadku. Rodila dva tyzdne predo mnou. Vsetko bude dobre. Ja mam tiez strach, lebo na sone bola len ,,bublina" a v nej nic, dr. mi povedal ze ak zacnem krvacat mam ist k svojmu dr. vystrasil ma, tak som volala dr. kt. som mala pri porode, ten mi povedal,ze ak je to take skore stad. teh,(asi 3tt) tak to nie je vidiet ale az v 6-7 tt. tak som ako na ihlach ci je vsetko OK 😒

vrtichvostik
6. mar 2009

majka, drzim palceky, verim ze ti to dobre dopadne. tak ty teda nevies este presne v kolkom si tt?

lucinka1104
6. mar 2009

ja som brala kyselinu listovú až ked som otehotnela....pred by som ti radčšej odporučial papať zelenú zeleninu je aj v lieskových orieškoch a v chlebe 😉
majinboj len si otehotnela neskôr to sa stáva

vrtichvostik
6. mar 2009

dakujem lucinka, kazda rada sa zide

dinduska
6. mar 2009

majka nebojkaj urcite je vsetko ok a povedal ti to len preto,ze sa to na zaciatku tehu stava tak aby si rychlo utekala 😉 😉

maajka83
6. mar 2009

nie neviem, myslela som si ze to bude nejaký 7 tt ale nie je to tak, ked som sa ho na sone pytala tak mi nepovedal, len to ze je to este skoro. Takze ked som si predtym myslela ze som tehu (priznak-zavrate, cely januar ma boleli prsia, unava..) tak som tehu nebola,asi som mala zblbnutu ovu kedza po prvom porode som mala 2 krat mrchy aj to nie za sebov.este som to nemala upravene.ani neviem ci som otehotnela prave vtedy ked som si myslela ze mam dostat, vobec neviem. Sme z toho prekvapeny.

n645a
6. mar 2009

ahoj ja tiež jem teraz tú kiselinu listovú predtým som brala maternu či ako sa to volalo ale ked som potratila a bola som v nemocnici tak mi doktor povedal že mám užívať iba kyselinu listovú aspon 2 mesiace pred počatím a prvé 3 mesiace tehotenstva že ostatné tableky su silne a majú vesla vitamínov a aj to môže uškodiť tak papám iba tú KL. a fak ma mrzí čo sa ti stalo ale ono to asi fakt malo byť také ja som nemala ani bolesti ani nič a neboj určite budeš môcť mať ešte deti a čistilita či nie ak sa smiem opýtať nemusíš odpovedať.

vrtichvostik
6. mar 2009

ano :(

n645a
6. mar 2009

mna naštastie ani raz ale tak neboj ja mám kamarátku ktorá potratila a za 3 mesiace bola tehotná a teraz ma krásnu dcérku a doktor jej aj povedal že to tak predtým asi muselo byť aby mala silnejšiu matercicu a dokázala udržať malé.

lucinka1104
6. mar 2009

maaja ot isté som mala ja ked som si bola tento mesiac teda február istá že som ethu tiež som mala všetky príznaky aj závrate časté a nie som tehu teda určite nie z vtedy

vrtichvostik
6. mar 2009

ved som este mlada, snad sa to vsetko upravi a raz sa dockam aj ja tlacenia kocika (svojho kocika)
teda ja nie som ziadny rasista, ale keby som sa opytala nejakeho cloveka z oblasti ako napr. Lunik 9, tak tam ani netusia, co slovo potrat znamena, a to ziju v spine a bordely. to je take nespravodlive

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre