Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

lucinka1104
9. mar 2009

mona no vyzerá to na dve 😵 ty môžeš testnút kľudne aj dnes

dinduska
9. mar 2009

ppppp ta choroba by nemala mat vplyv nato kedy pride mrch skus si kupit testik a testnut ked ti uz mrcha meska tak by tam malo byt vidiet nieaku tu ciarocku ak si tehu

mona u teba to vyzera nadejne pekne testni a daj vediet.mozno budeme mat dalsie tehule 😀

baby ja stale uspesne odolavam,bt som si dnes nemerala lebo zase nevidalo 😀

petra2505
9. mar 2009

mona00 prajem Ti aby si nasla //, daj vediet ako si dopadla

dinduska
9. mar 2009

vrti a ty ako uz je ti lepsie?ako ti je?sa ti ani nechce vypisovat co?

lucinka1104
9. mar 2009

dinduš ja si ale myslôím, že ráno môžeš kľudne testnúť už aj ty ale ako myslíš 😉

ppppp
9. mar 2009

tak Vam dakujem kocky zatial ..no uvidim pockam este 😉 ci pride al. nie 😉

dinduska
9. mar 2009

luci ja by som hned testla ale ani nevies ako sa boji 😅 ja som ako male decko ale ja sa tak strasne bojim,ze tam bude / ze az

lucinka1104
9. mar 2009

no ja sio nemyslím, vôbec keds i odmyslím všetky príznaky čo máš určite ste zachytili plodné dni tak prečo by si nemala byť?
U nas je vžyd problém v tom ani perd pôropdom a ani teraz už duplom nemávam pravidelne ovu teda veľmi malo ju mavam

dinduska
9. mar 2009

ja viem urcite sme zachitili ovu lebo som testovala 5 krat v nedelu negativny,pondelok // druha o nieco slabsia, utorok // rovnako silne streda //druha o nieco,stvrtok /a snazili sme od pondelka do stredy poctivo a zo zadu.

lucinka1104
9. mar 2009

no tak nevidím dôvod prečo by si nemala byť tehu 😉

simib
9. mar 2009

Ahojte,no Dinduš testni a netráp sa.

dinduska
9. mar 2009

ved prave.ja tiez neviem dovod preco by som nemala byt tehu a toho sa bojim.lebo ak nebudem tak je zatym nieaky iny dovod a toho sa bojim 😒

lucinka1104
9. mar 2009

tiež si myslím, vieš ak si tehu tento stres čo z toho máš tiež mimču neprospieva tak testny ešťe as ťa opýtamkoľko dní je od tých silných dvoch ?

simib
9. mar 2009

Dinduš nestresuj sa,to je najhoršie.testni a uvidíš na čom si.

dinduska
9. mar 2009

od silnych ciarociek je to dnes presne 2 tyzdne 😒

lucinka1104
9. mar 2009

jajk tak to už budeš mať tučné dveuž na 9 DPO su slabé teda druhá je slabá na 14 DPO už bude riadne jasná tak sa netráp a akľudne testny aj dnes

dinduska
9. mar 2009

luci dnes to uz necham tak a testnem rano z prveho mocu a dam vediet.drzte palce lebo ja uz neviem co budem robit akto nevynde lebo robime vsetko co treba.zdravo sa stravujem,beriem kys,listovu.ovu mam a sex tiez.manzelovi som naordinovala 😀 volne trenky,tiez sa zdravo stravuje tak neviem.bojim sa ze v tom bude nieco viac ☹

lucinka1104
9. mar 2009

dinduska - psychyka

simib
9. mar 2009

Dinduš Lucka má pravdu.Psychika je sviňa.Nesmieš to tak brať.

dinduska
9. mar 2009

ale to sa neda neda nato nemyslit.ja by som strasne chcela alee nejde to.ja este aj dokonca pri milovani myslim nato aby to vyslo 😠

simib
9. mar 2009

To nieje dobre.Ja viem,že to je ťažké ale uvedom si,čím viac na to myslíš tým sa to môže menej dariť.Ja som už rezignovala po prvom mesiaci a nehávam to na náhodu.Myslím na to,ale nesledujem každý príznak a tak.

lucinka1104
9. mar 2009

dinduš nám sa okrem tých mojich anovulačných cykloch nedarilo práve pretoto potom som sa na to vykašľala chceli sme isť robiť do nórska a vtedy sazadarilo

dinduska
9. mar 2009

luci toto je presne ako u nas s prvym babom.my sme si nedavali nieako extra pozor uz som o tom pisala minule.my sme v januari zacali pomaly chystat.ze pojdeme v aprili no anglicka.uz sme vybabovali nieake veci a v marci som zistila,ze som v 7 tt.takze sme nikam nesli.ja sa snazim na to nemysliet ale nejde to 😠

dinduska
9. mar 2009

simib a vy sa kolko snazite? 😕

simib
9. mar 2009

Dinduš my len druhý mesiac,lebo prvý sme tomu moc nedali a ešte aj psychika.Tento mesiac sme sa snažili skoro každý druhý deň,ovulku neviem,nemeriam a neriešim.Mám asi všetky príznaky ale neriešim a počkám do mrchy alebo aspoň pár dní do mrchy.

dinduska
9. mar 2009

a kolko mas do mrch?

simib
9. mar 2009

Asi okolo 19 ale podla všetkého ja mám ovu dosť skôr.

maajka83
9. mar 2009

Dinduska, zajtra testny. A daj vediet, drzim palceky. 😉

dinduska
9. mar 2009

simib ja som si doteraz mislela,ze mavam ovu tak 13,14 den a vlastne vdaka tomu ovu testu som zistila,ze skor,ja som si ho kupila a myslela som,ze si ho spravim na 13 den ale tam bolo pisane,ze testujte od 10dna az kym nebude //.tak som zacala skor a nastastie 😀 //mi vysli na 11,12den.takze sme to stihli.

ahoj majka dakujem jasne ze dam hned vediet ved ja by som to nevydrzala tajit alebo co 😀 ci uz bude / alebo //hned napisem

lucinka1104
9. mar 2009

ja už som teraz mudra 😀 ked sok sa dočítala že od ovu musí mrcha doraziť najskôr na 14 dc a najneskôr na 16 Dc takže ja mam dostať tento výkend

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre