Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

fazulka1512
13. mar 2009

ahoj samaritanka, mne meska 6 den, a tiz test negativ ☹

dinduska
13. mar 2009

ahojky kocky
luci dnes som testla mamatestom lebo som nevydrzala a nic /zajtra pockam a skusim este v nedelu ak vydrzim lebo testujem kazdy den od utorka uz mi z toho sibe

lucinka1104
13. mar 2009

dinduš najlepšie by bol keby sisi dfala mrchu vyvolať ale ja som taká istá tiež som etstla a mam tam tak ako na všetkých troch slabulinkú druhú ja neviem prečo mne tieto testy od pôrodu stále ukazujú slabulinkú druhú a tehu nie som a to sa zjavila hned

dinduska
13. mar 2009

ja este pockam do buducej stredy ak nedostanem.ale myslim,ze to dostanem tak opozdeno.dnes som uz 17 dpo.kde si citala,ze musi prist mrcha do 16dni od ovulky? 😨

lucinka1104
13. mar 2009

ja neviem toked som googlovala všetko o ovu a tak podobne otehotnenie tak niekde totam bolo

dinduska
13. mar 2009

skusim nieco phladat lebo ak je to naozaj tak tak ja som 17od ovu a mala by som byt tehu 😒

lucinka1104
13. mar 2009

no ja som to naozaj tak čítala nemôžem zaručiť, že je to pravda ale bola tolekárska stránka písal to tam dáky doky.....ja som dnes 13 DPO sranda že včera večer ma od ovu prvý krát srašne ale fakt strašne boleli kríže a podbruško a dnes deň pred mrchou vôbec nič sem tam ma pichne vo voječníkoch, telesnú teplotu mám 37,1 a nič mi užnie je ešťe ráno som sa zobudila chorá,ale teraz som už fit len žalúdok zlostí

dinduska
13. mar 2009

UZ SOM TO NASLA JE TO NA STRANKE PRIMAR KOPIRUJEM NIECO ZujmVE j pre baby co by si chceli nieco precitat.nieje tam sice pisane ze urcite by mala prist inak je zene tehu ale ze by mala nastat 14-16 dni

Prvej žene nastala ovulácia v 14. deň. Embryo sa jej uhniezdilo 5 dní po ovulácii a hCG hodnoty jej stúpajú rýchlo. Čiže už tri dni po uhniezdení, čo je skoro týždeň pred tým, ako očakáva menzes, jej v prípade že použije citlivý tehotenský test vyjde pozitívny test. U druhej ženy ovulácia nastala v 21. deň cyklu. Embryo sa jej uhniezdilo 10 dní po ovulácii a hCG hodnoty jej stúpajú pomaly. Dajme tomu, že až 5 dní po uhniezdení má okolo 25 IU/ml. Čiže aj ten najcitlivejší test môže zaznamenať tehotenstvo až v 36. deň. V tomto prípade je teda zbytočné testovať v 28. deň, lebo embryo ešte nie je uhniezdené, k tehotenstvu ešte nemusí dôjsť. Aby to nebolo málo komplikované, ovulácia nemusí vždy nastať v ten istý deň cyklu. Ak sa žene omešká ovulácia (napr. kvôli chorobe, stresu) až do 35. dňa cyklu a ona testuje v 28. deň, samozrejme, že test bude negatívny.

Ak už ovulácia nastala, a nedošlo k oplodneniu, menzes nastane okolo 14-16 dní po ovulácií. Napriek mýtom, stres za týchto podmienok menzes neoddiali.

lucinka1104
13. mar 2009

no toto som myslela presne....no, ak nie tehu tak čo potom 😕

dinduska
13. mar 2009

ja neviem 😅 aj mne vyplyva z toho,ze ak nepride tak je zena tehu.ale je tam napisane ze menzes nastane okolo 14-16 tak to moze byt aj 17,ved aj to je okolo 😀

dinduska
13. mar 2009

mne uz z toho sramoti ani ms ani // 😠

lucinka1104
13. mar 2009

no ja mam síce na teste takú " prisc´vitnú druhú" ale neviem tiež skôr ako ty veľmi tužim byť znova tehu viešmôj manžel už ma dávno 35 a my chceme 4 detičky

dinduska
13. mar 2009

aj ja som si vsimla na tom mamateste taky slabulilililililililinky tienik.skusim testn aj zajtra rano lebo dnes som testovala asi pred tristvrte hodkou 😅 luci a mozni ze si aj ty tehu co ty vies 😉

lucinka1104
13. mar 2009

no ja neviem každopádne na mrchu sa necítim za posledných 10 dni zvracia každý druhý deň vždy večer po varenom jedle.....občas sa mi zakrúti hlava a občas ma pichne vo vaječníkoch no a bt je zatiaľ pekná a aj telesnú mam zvýšenú no aj tak sauž tomu bijím veriť, anjhoršie je že mne posledné tri mesiace tieto tetsty stále takto vychádzali a vieš ja som si vždy nahovárala, že som testovala skoro minula na testy veľa penazí, ktoré nách chýbali inde....a tehu som nebola ja ťa v tomto uplne chápem rovnako akoty som mimi takmer posadnutá a pritom mám doma anielika ale ja tak tužim mať doma dva 😵

dinduska
13. mar 2009

aj ja strasne chcem mat doma zase take miminko.ved aj ja mam doma dcerku ale je uplne ine ako mat take miminko.ona sa uz sama zahra uz sa nemusim tak onu starat ako o mimi.niekedy to robim a ona sa nato velmi hneva 😅 😅 chcela by som si zase vychutnat to tehu 😉

simib
13. mar 2009

Babenky veď máte stále v podstate malé deti.Čo mám povedať ja keď Simi bude mať 7 o chvílu???

sofinka30
13. mar 2009

jáááj dievky...odkedy vas citam som kazdy den viac a viac nastartovana na babo.Uz som mala fazu,kedy som revala len co som uvidela kociak,obavam sa ze sa to vrati..aj ja chcem babo,pomoooc ! 😨

dinduska
13. mar 2009

sofi neboj ja to mam ked vidim tehotnu zenu. ☹ vsimla som si ze si z partizanske to je kusocek od nas 😉

lucinka1104
13. mar 2009

simb no hej ale ako som písala my chceme 4 tak je na čase zamiesiť na druhé

simib
13. mar 2009

Tak Luci to hej.Mne stačia dve.

dinduska
13. mar 2009

luci no ak sa vam pri kazdom bude darit tak ako pri prvom tak to budfe blbe.dufam,ze nie.ja by som chcela mat 3 deti.moj muz na 29rokov tak hadam to do tej 35stihne.ja by som ho uz neskor nerada zatazovala 😀.luci a neuvazavala si dat si pichnut injekciu a prestat maleho kojit?to by si nabehla na normalny cyklus a mohla by si postupovat ako pri lukaskovi.ved uz bude mat nabuduci mesiac rok tak si myslim,ze si ho kojila aj tak dost.co ty nato?

lucinka1104
13. mar 2009

26.6 ideme na dovolenku do Blharska a do vtedy ho kojiť chcem vieš bude to tam aj pohodlné nakojiť ho na pláži v stane čo sme si an to kupili a aj chcem aspoň do roka a pol no ak do jula neotehotniem tak koncom jula ho pomaly odstavím

dinduska
13. mar 2009

aha.no tak to bude dobre ked budes na dovolenke kojit.nemusis tam zhanat co mu das.ja sa teraz bojim ze si robim nadeje zbytocne ale mne od vysadenia ha nikdy nemeskali a duplom ma nikdy v zivote neboleli prsia dokonca si nepamatam ale myslim,ze ani pri prvom tehu ma neboleli.ja si myslim,ze je to ako v tedy.lebo aj vtedy mi este po tyzdni meskani ukazal /. 😒

dinduska
13. mar 2009

a este som zabudla mam taky biely husty natahovaci lepkavy hlienovy vytok 😅 😅

lucinka1104
13. mar 2009

to je tehu vytok

dinduska
13. mar 2009

áááááááááááá a preco ten test stale / 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

lucinka1104
13. mar 2009

to sa mna nepýtaj fakt neviem ja mam zase posledný týždeň neskutočnú chť na cibuľu jem ju každý deň 😀

dinduska
13. mar 2009

no ja mam zase stale chut na pizzu a kavu strasnu denne mam minimalne 2kavy a pizuu kazdy den alebo obden 😀

angi1707
13. mar 2009

ahojte,kocky.mozem sa pridat,aj ja mam taky problem.8 dni mi meska....ale uz dva tyzdne ma pobolieva brucho,bolia ma prsia a dost casto ma picha na pravej strane,aj biely vytok mam ako tu spominate.nad testom ani nerozmyslam,vzdy ked ho spravim,dostanem ☹ .moze to byt aj zapal?

dinduska
13. mar 2009

no mne to skor vyzera na tehu 😀 mavas pravidelnu ms alebo nie?8dni je uz dost.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre