Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

halintoa
16. mar 2009

Dinduš, mysli pozitívne, bábo bude iba v šťastnom brušku 😉 . Ja si stále hovorím, že už som určite tehu, lebo sme sa snažili dosť často a bol by v tom čert, aby to nevyšlo 😝 .

halintoa
16. mar 2009

Idem sa umyť a čakať na mužíčka, dnes je na futbale, príde celý ubehaný a spotený, tak nech mu nezavadziam v kúpeľmi, mne to vždy trvá ako panne pôrod 😀 . Pa pa a dobrú nôcku 😉 .

dinduska
16. mar 2009

mi sme sa tento mesiac snazili len 4xlebo muzik je prec a ked je doma tak pri malej sa nie vzdy da 😅 ale snazilkovali sme den pred ovu v den ovu a den po ovu a este teraz ked bol doma tak sme raz.ale myslim,ze ked sme tak supervystihli tu ovu tak by to aj mohlo byt.ja len dufym,ze som lebo ak nie tak to bude na prd lebo budem mat nepravidelny cyklus vsetko by som mala rozhadzane ovu ms a bola by som z toho strasne na nervy ☹ zase ma pobolieva podbrusko a zozrala som dalsiu milu 😅

dinduska
16. mar 2009

a myslis ze je normalne ked ma prsia bolia az pod pazucham,i skoro? 😨 😅

strapco13
16. mar 2009

Ahojte.
Chcem sa spytat, ci je normalna extremna spavost a únava...teda ja som vzdy bola spachtos..ale teraz by som snad dokazala spat takmer cely den...len co nieco spravim, napr. poumyvam riad, co je teda cinnost bez nadmernej fyzickej namahy za normalu...teraz ma to vyslovene zlozi a musim si zdriemnut aspon na hodinku...som prespala skoro cely vikend...nieco spravim a musim spat..

dinduska
16. mar 2009

strapco ja si myslim,ze to je normalne.ja ked som bola na zaciatku tehu a hlavne v tom 3mesiaci tak som tiez prespala cely den ale potom sa to otocilo a zvysok tehu som bola hyperaktivna 😀

katka1981
16. mar 2009

strapco13, ja som mala pocit, ze som unavena posledne roky akoby som bola chora, ale ked som otehotnela, som zistila, co je ozaj unava. Prespala som doslova cele noci aj skoro cele dni, az som sa hanbila. Ja som len spala a jedla, ale nastastie som vobec nepribrala. A potom asi od 13., 14.tyzdna som sa prebrala a teraz je to pohodicka, dokonca byvam menej unavena ako netehotna. Akoby som sa vyliecila z chronickej unavy. A to som si kedysi myslela, ze ja nemozem byt unavnejsia ako som byvala, ale prvy trimester mi ukazal, ze sa to da. Hovorila som to aj gynekologovi a on sa usmial a povedal, len spite. Vela spinkaj a uzivaj si spanok, lebo po porode asi vela nenaspis.

dinduska
17. mar 2009

dobre ranko kocky kde ste vsetky? 😕

angi1707
17. mar 2009

caute,ako?dindi,verim tomu,ze si.sofi,ty sa ako citis? ja som vcera mala taky hnedkasty vytok,ale uz je prec a strasne ma bolia prsia,mohlo by to byt aj od nejakeho zapalu,alebo co?uz aj ja zacinam stresovat 😒

lucinka1104
17. mar 2009

angi posdľa man sa nejedná o zapal ale že si tehu 🙂

angi1707
17. mar 2009

ahoj,luci.preco myslis?co ten vytok?co je to?

maajka83
17. mar 2009

Ahoj angi ja som mala v sobotu hnedy vytok, bola som aj na pohotovosti, ci je vsetko v poriadku. Ze to niekedy byva na zaciatku tehu, mam byt v klude, nestresovat sa. Na sone zachytili srdiecko, takze male je v poriadku. Ak ti to neprejde tak radsej chod ku dr.

angi1707
17. mar 2009

dindi:aj mna bolia z boku prsia,hlavne ked som rano vstavala z postele....

angi1707
17. mar 2009

maajka:ja este neviem ci som,vcera som to mala chvilu,a teraz zas trocha taky bledy,vodovy.no neviem

maajka83
17. mar 2009

a robila si si test ak nie tak si urob.ja som mala ten vytok v sobotu vecer, v nedelu som mala uz biely.

angi1707
17. mar 2009

nerobila,ja sa bojim....radsej este pockam....

mayka
17. mar 2009

Ahojte babulky, mozno sa pridam poobede k Vam . Cakam na vysledky z krvicky. A domaci tesitk mi ukazal dve ciarky. 😉

Odkedy pocitujete unavu a nevolnosti?
Ja som dnes 10 den po embryotransfere tak si teoreticky myslim ze je na to este skoro ale dens som akasi velmi unavena a nic mi nechuti jest. Zaludok mi trosku tancuje ale to mozno aj od nervozity ako dopadnem.
Ako ste sa citili vy tak skoro?

sofinka30
17. mar 2009

ahojte dievky...chem sa podelit o šoky...nevolam sa sofia-je to len meno mojho vysnivaneho dievcatka-ak bude.Net mame asi 1 mesiac..firma kde som mala ist robit sa vola SOFA,od dnes mam novu kamosku u ktorej som bola a maju nove stena,vola sa SOFI.Mam nepriechodne vajcovody,takze tehotna nemozem byt,ale par dni sa citim blbo-od nemozneho 😅 oplodnenia je asi tak 9-10 dni a ja tupa som dnes rano dala test.Vysiel negat.s malym naznakom 2.ciarky a bola som na gynde a doktor v soku ze to som neni ja,ze uz nemam zafixovane vajecniky,nic mi ich nedrzi,ze je to uplne volne..ze co to je?Ja len tak zapotila ze pijem liecivu hubu-kombuchu asi 3-4 mesiace a on ze to pozna a ze to moze byt z toho..no šoky ze je to uple super volne...atd.a ze mam podozrivo prekrvenu maternicu....mam dost !!!!!!!! 😀 dindus citas to???angi aj ty ??? 😀 😅 😵 no ja fakt kefu zozerem ak som tehotna...

mayka
17. mar 2009

sofinka, tak drzim palceky 😉

mayka
17. mar 2009

tych nahod je akosi privela. 😉

angi1707
17. mar 2009

citam sofi,citam....no tak to by si mala ine stastie....dufam,ze to dobre dopadne,a co povies na moje komenty?

angi1707
17. mar 2009

mayka:bola si na IVF?aj ja uz 2x,ale sa mi tam embryo udrzalo 2-3tyzdne..... ☹

sofinka30
17. mar 2009

angi myslim,ze by si si mala dat test 😀 a dakujem..ano,tych nahod je vela,to ani neni mozne...nechapem fakt je to divne.Az sa pytam co to ma znamenat.A dakujem za palčeky,ale pradvdu ?Neuverim az pokial neuvidim na sone bublinku a bijucim srdieckom.Vzdy ked mi sibalo z tehu tie roky dozadu a kupila som test,vzdy 1.myslienka rano-urobit ho..a vzdy s ocakavanim.Dnes som ani nechcela vstat z postele,test ma napadol len tak mimochodom a tak som ho dala a vobec na nho necumela ako inokedy,lebo som cistila chalanovi topanky-take moje trdielko lenive.A naraz pozriem,zaostrim a skoro som padla..ale je to fakt slabulinke...no neverim...zatial stale

simib
17. mar 2009

Sofi strašne držím palce.A jasné že aj ostatným 🙂 🙂 🙂 🙂

mayka
17. mar 2009

angi, hej bola som na mojom prvom a dufam, ze aj poslednom IVF.

sofinka30
17. mar 2009

dakujem aj ja drzim palciska vsetkym aj sebe 😀 ..musim ist poupratovat,tak sa lucim zatial.pekny dnik vam zelam 😉

mayka
17. mar 2009

baby tak som pozitivna hcg 75,6 😉

lucinka1104
17. mar 2009

sofi no vidíš, že zázraky sa dejú, držím palce

sofinka30
17. mar 2009

lucinka dakujem ale ja stale nad tym rozmyslam...to neni mozne.mne sa tomu jednoducho neda verit a babiky...este neni k comu blahozelat,az keby je ten zazrak skutocny.Hlavne stale rozmyslam nad tymi "sofiami".Zda sa mi to az nadprirodzene-vyssia moc,taka nahoda asi ani nebyva.Brucho mam ale nafuknute ako melon..a dindus tu neni?

simib
17. mar 2009

Mayka super gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre