Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

simib
23. mar 2009

Zúžila sa mi placenta a udusila sa.To kôli super lekárke.Mala som problémy od 5 mes.a stále som chodila na kontroly až po mesiaci a nič nerobila.

adrianka127
23. mar 2009

simib po takejto udalosti musi prist nejaka, ktora ti to vynahradi, rovnovaha vo vesmire existuje ver mi... 🙂 Moc drzim palceky aj tebe aj dinduske. Drzte sa ...pa

simib
23. mar 2009

Dík Adrianka.Ja som to už prežila,ale Dinduška to má čerstvé.Ja na to už moc nemyslím,lebo potom sa narodila Simi.Aj keď teraz ma štve,že sa nedarí,ale veď zajtra a pozajtra budeme vedieť prečo.

dinduska
23. mar 2009

simi ja by som tu dr asi zabila.to muselo byt hrozne ale verim,ze sa to coskoro podari znovu otehotniet a porodit krasne babatko.a mne tiez

simib
23. mar 2009

Ale podarí aj tebe aj mne.Len to chce trochu klud.My sme s mužom začali cez víkend.Vybehli sme aj s malou von a na nič nemysleli,proste relaxovali.Uvidíme síce zajtra či to je naozaj len zo stresu,alebo aj problém.

simib
23. mar 2009

A doktorku som ani nemohla zabiť,lebo som bojovala o vlastný život,kedže som mala skoro otravu krvy.To bábo bolo mrtvé asi 3týždne.

dinduska
23. mar 2009

neuveritelne co sa deje.a zmenila si potom dr,vsak?

simib
23. mar 2009

Jasné že zmenila.Teraz mám tak trochu protekčného.Ale už bude len dobre Dinduš.To zlé sme prežili a čaká nás len dobré. 🙂 🙂 🙂

dinduska
23. mar 2009

aj ja hovorim 😉musime len pekne verit a snazilkovat a ono to prid.ja uz teraz musim ist lebo ideme nato plavanie.potom sa zase ozvem zatial papa.

simib
23. mar 2009

Papa ja idem aj tak tiež pre malú do školy.Večer tu budem.

lucinka1104
23. mar 2009

dinduš mrzí ma to toto som si ja ešťe pred Lukym a aj po LUkáškovi spolu prežila 3 x takže viem ako sa cítiš, no si silná a čoskoro budeš opäť tehu teda budeme 😉
ten môj čert dnes zaspal prvý krát 😝

angi1707
23. mar 2009

Dindi,to je skoda,ale neboj to pride,ja som mala spolu 4xpotrat,1xmimomat.a dufam,ze uz som bola dost poitrestana a teraz to donosim,pekny den vam prajem,vsetkym

vanessa123a
23. mar 2009

Ahojte kočky , Dinduska moja zlata je mi to velmi luto , ale uvidis coskoro budes tehulka ako vysita 😉 drzim ti velmi silno palceky, vela kočiek rychlo otehotneli po MA a potom uz nebol ziaden problem , hlavne sa nestresuj a skus si "uzivat " dcerku a muzika , uvidis ono to pride ani sa nenazdas 😉

Luci dnes som si bola kupit 😉 ten mamatest ale pockam este s testovanim , ja si mylsim ze to bude vsetko priznaky PMS 😠 uvidime, inak som taka vyhaadzana ako nikdy tak neviem ,

prajem vam kočky krasny dnik a vela poztivnej energie pre vsetky snazilky 🙂

lucinka1104
23. mar 2009

vanes želám ti zo srdca aby ti to vyšlo a našla si si na nom //

sofinka30
23. mar 2009

baby a neni priznak svrbkanie tam dolu ?Nesrandujem... 😝 😕

lucinka1104
23. mar 2009

a prečo by ťa malo svrbieť? 😝

sofinka30
23. mar 2009

😀 no neviem...len som raz pocula ze v tehu su vytoky a lahko sa zmenou hormonov premnozia nejake bakterie a "pokazi"sa ta flora tam dolu a zvykne to svrbiet.no a mna to od rana dost 😅 a teraz neviem ci to moze byt z mechura,alebo mozem byt fakt v tom... 😕

lucinka1104
23. mar 2009

ako na toto by som sa nespoliehala z mechura určite nie ale môžeš mať mykozu aj bez toho aby si bola tehu,no je tu šanca že si

halintoa
23. mar 2009

Sofi, nechcem Ti kaziť radosť, ale nesedela si na inom WC, ako na svojom doma? Môžu to byť pokojne kvasinky, dôverne tie hnusoby poznám 😠 . Ja si sadnem na WC iba doma, nikde inde(ani u rodiny na návšteve), všade som ,,na lyžiara 😀".

vanessa123a
23. mar 2009

Sofi niektore kočky mali ako tehu priznaky aj mykozy , svrbene atd takze mozne je vsetko 😀 😀 no ja som taka zvedava ze co bude , fakt ja uz sa aj bojim ze zase psychika u mna ide na 100% ale zase mi nejde do hlavy ta zvysena teplotka 😅 stale sa drzi nad 37 😀 to som nikdy nemala 😵

halintoa
23. mar 2009

vanes, držím palce 😵 , koľký si DC? ja 26 😝 . Bazálku si ale nemeriam, vstávam pomaly každý deň inak 😕 .

vanessa123a
23. mar 2009

hali ja som 30 DC ale ja mam take cykly ze dovi to znamena od 35 po 45 😅 a ovulku mam tiez posunutu ja ficim iba na ovu testoch lebo u mna je to nevyspytalene 🙄

lucinka1104
23. mar 2009

hal ja som čítala že sa nemusí merať každý deň v tu istú hodinu no vždy skôr ako vstaneš 😉
vanes vyzerá to fakt dobre

vanessa123a
23. mar 2009

Luci diky uvidime co z toho bude ja uz neverim kym nebudem mat // 😵 Luci vy ste ako natom ? uz snazlkujes? 😅

lucinka1104
23. mar 2009

no hej začali sme ale inak by sme mali začať až 25 no my si nadbiehame 😀

halintoa
23. mar 2009

luci, ďakujem, ak to nevíde tento mesiac, alebo na ten budúci, tak začnem s meraním aj ja a vykašlem na šetrenie a nakúpim tonu ovu testov 😝 .

sofinka30
23. mar 2009

ano,sedela som na inom wc 😨 ..hehe u mna asi tiez funguje psychika,ale naopak.Ja si teda vobec nemyslim,zeby sa to akurat teraz podarilo.Ja mam mat ms ratam tak od stvrtku do pond.-interval .tiez mi to skace tak neviem presne.vanes a kedy testnes,zajtra 😵 ?

lucinka1104
23. mar 2009

aj ja chcem ak sa teraz nepodarí kupiť ovu etsty lebo netuším či bude teraz piatok ako by mala byť ....kedže aj minulýmesiac uplne zblbla 😝 všetkým vám prajem //

vanessa123a
23. mar 2009

Luci xixi treba 🙂 ty si merias BT vsak uz dlhsie takze vies pdla toho asi kedy mas ovu ? este sa ta chcem opytat ci moze byt zvysena teplotka aj z nejakeho ineho dovodu ako tehu? ja sa fakt bojim ze budem zase sklamana a to ma trafi slak nejak posledne 2-3 mesiace to na mna dolieha ked pride MS 😔

Hali BT som si zacala merat aj ja iba nedavno , myslim ze to celkom pomaha aj ked ja som taka pohodlna ale ked clovek uz fakt nevie co ma robit 🙂 tak uz lada vsetko mozne , inak ja mam tiez zasoby tych ovu testov , kamoska m doniesla z USA plny sakel 😀 😀 😀 tak ked sa nam niekedy zadari tak budem rozdavat xixixi

halintoa
23. mar 2009

sofi, ja (ne)čakám mrchu od stredy do soboty, lebo ak mám mať ovu podľa ovu kalendára, tak bola 11.3. ale podľa hlienu 13.3., tak rátam tých 12-16 dní od ovu. Ale cykly som mala posledné 2 mesiace 27 a 28 dní.
Luci, u Teba budú tie ovu testy zrejme veľká pomoc, keď sa telo dáva po pôrode dokopy a ešte ho mätie kojenie. Júúj, bolo by super, keby sa nám všetkým zadarilo a založili by sme tému decembrovky 2009 😵 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre