Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

kosta123
24. júl 2009

no je to možné. každá to má asi inak dlho.

andrejusa
24. júl 2009

ajama... podľa mňa to môže byť aj tým, že sa ti pomalyčky spúšťa mrška, alebo ak si mala nedávno, tak ešte zbytky... neviem či tak skoro by mohli byť príznaky 😕

andrejusa
24. júl 2009

ajama... teraz som sa dočítala v inej téme,,, tebe pichol dr. vyvolávačku a nedostala si aj tak mrchu? kedy ti ju pichol? viem že nejakých 5 dní trvá než sa spustí menzes a možno niekomu aj dlhšie, ale vyše týždňa by to už nemalo byť.

susanh
24. júl 2009

ja som mavala davno tiez problemy s mrchou a myslim ze po vyvolavacke to bolo do 10 dni

kosta123
24. júl 2009

Dnes je to 18.deň a mrcha nikde 😉 boli ma žalúdok a poprdkávam stále 😀 😀 😀

kosta123
25. júl 2009

je mi od rana naprd aj pri srdci ma kosi pobolieva,neciem či neskočím na pohotovosť večer 😢

kosta123
26. júl 2009

dnes 19 den a mrcha zese nikde,ale je mi v pohode. 🙂

andrejusa
26. júl 2009

kosta... 19 dní ti mešká? kedy zbehneš k dr? aby ti to potvrdil

letnakvetinka
26. júl 2009

ahojte aby , ja som si robila tehotensky test..po 5minutach sa objavili dve ciarky , ale ta druha velmi slaba...podla vas je mozne aby som bola tehotna, alebo sa vysledok po piatich minutach uz nerata

andrejusa
26. júl 2009

až po 10 minutach a viac sa neráta, takže gratulujem!!! ja som mala tiež len takú slabulililinkú čiarku a dr. mi len potvrdil tehotenstvo 😉

letnakvetinka
26. júl 2009

😔

andrejusa
26. júl 2009

jáááj, ty niesi rada???

garonka
26. júl 2009

letnakvetinka
aj slaba čiaročka môže značiť tehu 😉

letnakvetinka
26. júl 2009

ak je to tak , tak ano som rada 😅 ..takze iba slaba slabulinka ciarka a moze byt? ja berem antikocepciu ale bola som na antibiotikach ...tak neviem ci si iba namyslam , ze sa citim inak uz mesiac...albo je to tak...ms bola ...slaba

andrejusa
26. júl 2009

veľa báb má počas tehotenstva menzes. Ale aj na testoch je napísané, že aj slabá čiarka je plnohodnotná. Antibiotiká čo viem znehodnocujú antikoncepciu, takže mohla si otehotnieť. Asi by bolo naj, keby si šla k dr. a on ti spraví vyšetrenie a testy. Držím palce.

letnakvetinka
26. júl 2009

andrejusa, a ake priznaky patria medzi prve okrem vynechania ms? ja citim ako keby som mala nafuknute brucho, minuly tyzden ma naplo z ryby...ale to mozno naozaj smrdela 😉 a napina ma z nicoho ale nevraciam...a grgam...grgam a to je jedno co som naozaj robit nezvykla...unavena som, hlava sa mi toci..ale to som aj mavala z nizkeho tlaku

letnakvetinka
26. júl 2009

a strasne som sa vyhadzala, na dekolte a takisto cely chrbat

andrejusa
26. júl 2009

no tak presne to čo píšeš, mňa tiež hrozne napínalo z akejkoľvek ryby a bola som nafúknutá. Mala som dosť naliate prsia a mala som hrozné vetry. No a v ústach som mávala kyselinu, ale to nie každý. 19 dní ti mešká? mne meškal menej a bola som u dr a potvrdil mi že čakáme bábo 🙂

letnakvetinka
26. júl 2009

mne nemeska, ja som mala ms, taku trojdnovu..., s prsiami nic nemam, ...stale take iste :D moja kamaratka ma termin na februara..robila si test doma, alebo rovno lekar ti potrvdil?aj ste sa snazili predtym alebo sa iba zadarilo? 🙂

cicimon
26. júl 2009

mate niekto skusenosti s kyselinou v ustach resp hrdle? moze to byt nejaky priznak?

kosta123
27. júl 2009

andrejusa - za chvilku idem k dokymu som sa preobjenala,zas mi bolo rano zle,bolí ma brucho. včera som testla už 3.test a negatívny takže som tehotná asi neni.len nejaký problém
😢

ajama85
27. júl 2009

andrejuša: no písala som aj do inej témy, ale to si si trošku pomýlila, to nepichol mne vyvolávačku ale aishi....mne to špinenie stále pokračuje,čiže už 6 den, sice včera a dnes špinim velmi maličko a už svetlo hnedým....čo myslíte,čo to môže byť? mrchu by som mala dostať až tento štvrtok...tak nechápem...
môže to byť tým, že mi začalo uhniezdovanie, ale že sa neuchytilo a vyplavilo sa spolu so špinením?
a dokonca dnes ma začali bolieť aj prsia.....no ja fakt netuším čo sa v tom mojom tele deje, poradte prosim (kuknite aj stranu dozadu) vdaka

tatranka111
27. júl 2009

ahojte chcem sa len opytat......neviem možno sa len sledujem, kedže sa snažíme o babatko, ale mala som také bolesti v krížoch ako pred ms....kríže ma potom pobolievali (ale iba troška) dalej, potom o par dní zase taká istá bolest v krížoch ako pred ms.....popicháva ma aj vo vaječníkoch ale iba troška nie sú to velké bolesti.....tiež som ako keby precitlivená, a naopak tiež výbušná.........BT meriam, ale teplota mi nestupla...........viete poradit.....može ist o tehu príznaky, alebo sa privelmi sledujem....čo si o tom myslíte?

kosta123
27. júl 2009

Takže som dnes bola u gynďa ale nič nevidel,pichol mi vyvolávačku,zajtra rano idem na krv,ale asi s toho nič nebude,možno nejaký zápal alebo čo. 😒

cicimon
28. júl 2009

moze neico znamenat ked som mala na 14-15DC bolest v podbrusku a jeden den spinenie a potom to preslo?

cicimon
28. júl 2009

a snazili sme sa 9.,11, a 13 a 15 DC?

dinduska
31. júl 2009

ahojte kocky,ako sa mate?kde ste sa vsetky podeli?dovolenkujete???? 😕 😕 😕 😕

ja si uzivam krasne leto s riadnym bruskom uz takze nie bohvie co v tychto horucavach 😒 😝

kosta123
3. aug 2009

Po 25.dňoch meškania som sa dočkala mrchy ☹ nechápem ...

cicimon
3. aug 2009

baby - neviete co to moze znamenat, ked od 15DC ma boli podbrusko? dnes som 22Dc a stale..

ladysunshine
4. aug 2009

Ahojte baby,
v sobotu som mala nechraneny sex, aj ked sa partner spravil na brusko, nie som si ista ci vsetko islo tam, proste sme boli na oslave, trosku alkoholu v krvi a rozum nikde. Dnes je 5ty den od toho, bojim sa ci nie som tehotna. Kedy sa to da najskor zisti? Bude mat vobec vyznam ak dnes zajdem za gynekologom?
dakujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre