Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

adka12
15. feb 2009

Baby zle od žalúdka vám začne byť až neskôr. Cca okolo 7tt. Mne začalo byť až od 10tt.
Zo začiatku ma boleli len prsia a bola som nafúknutá.

martina557
15. feb 2009

Ahojte, chcem len prispieť do tejto témy, lebo som práve zistila, že som tehu. Príznaky som mala podobné ako píšete okrem toho, že mi zatiaľ nie je zle. Som len cca v 5tt a zajtra idem na krv, tak uvidíme. Ale čo je príšerné tak ma neskutočne bolia prsia, teda bolia ma vždy pred MS ale toto je strašné a to popichávanie v podbrušku mám tiež a také divné tlaky niekedy ako pred MS. No uvidíme zajtra, držte mi palčeky 🙂

ludka77
15. feb 2009

Ahojte, tak mne zle ani nebývalo, okolo 8-9 týždňa som sa cítila tak pod psa ale ani som nevracala ani nič podobné, síce raz som sa pogrckala ale to som z pažravosti zjedla v kaviarni najväčší puding aký mali. Tak keď budete mať na niečo chuť tak papajte opatrne 🙂 A teraz sa cítim úplne fantasticky hádam lepšie ako pred tehu. Akurát že niekedy cítim bolesť v podbrušku ale to je všetko.
Držím všetkým palce
Martinka gratulujem

adka12
15. feb 2009

Ludka ty nám chýbaš v téme "Júlovčatká 2009". Pod k nám pokecať 😉

julicka
15. feb 2009

ahojte babenky!!!!mozete mi poradit?poslednom case ma velmi bolia vajecniky a som velmi nafuknuta.tak isto ma velmi boli hlava a stale mam chut na sladke a na kysle moze to byt ze som tehu????prsia ma zatial nebolia ale hlava sa mi toci nenormalne.diky pa

ejusa
15. feb 2009

Moze a nemusi 🙂 Aj ja som mala podone priznaky a az kym som si neurobila test,tak som myslela,ze som prechladla odspodu ateraz kocikam 🙂

ditka1
15. feb 2009

julicka...testuj a testuj inac podla priznakov nezistis,mozes len mat dohady

julicka
15. feb 2009

ditka no ja chcem vyskusat ale pockam este do druheho tyzdna ci mi nahodou nepridu mrchy a ked budu meskat tak si to urobim no bola by som rada ak by neprisli!!!! 🙂

dinduska
15. feb 2009

ahoj julicka a kolko ti meskaju lebo to vyzera na tehu? 🙂

julicka
15. feb 2009

no zatial este mi neprisli ani nemeskaju ale mam dostat uz na druhy tyzden no nafuknute brucho mam ale to nic ale moje vajecniky ma tak bolia ze to nemoyem vydrzat a tak isto mam pocit akoby som mala tehly podbrusku!

simib
15. feb 2009

Vanes.MS má dojsť 19.2.Ale stále mi je tak divne a ten kovový pocit v ústach...Nechápem tomu,keď tie OVU testy nič neukázali.

lucinka1104
15. feb 2009

ja som mala ovu posunutú graf mi ju vyznačil na 13 - teho a my sme snažilkovalií 8,9,10, 😠 😠 😠 no našťastie aj 12 teho len nie zo zadu 😒 a ja mam otočenú maternicu a skusili sme aj včera,ale to už bolo po tak asi z toho tento mesiac nebude nič takže snaženie odkladám až po dovolenke na jul teda ešťe budúci mesic skusime a ak nič tak potom až v lete

dinduska
15. feb 2009

luci ale mozno sa to podarilo ved tie spermie vydrzia nieaky ten casik 🙂 mozno sa to podaril a budes tehu 😀

vanessa123
15. feb 2009

simib drzim palce 🙂 ja som mala uplne vsetky priznaky asi prvykrat a bolo to PMS 😕 ale nevadi ja verim ze kazdej z nas to vyjde 😵 drzim palce 🙂
Dindus ako??este si netestla?? ja by som uz o 106 😀 na tvojom mieste 😉 podla mna si tehu 😵

julicka
15. feb 2009

jooj kočky aj vam je stale tak smutno ked zistite ze nic s toho???? ☹

julicka
15. feb 2009

didus a co ty ako si natom si tehu ci nie?ja ti to prajem a drzim palce aby si bola!!!! 😉

ditka1
16. feb 2009

julicka...a nic teda?

dinduska
16. feb 2009

ahojte kocky no este som znova netestovala.ja so niekde na internete citala,ze v tedy ked je zena tehu a dostane ms tak to znamena aj to,ze ma nedostatocne mnozstvo hcg tak este zo 2 dni pockam a potom testnem. 😉 ak by som to nevydrzala tak neboje vysledok hned viete nech je akykolvek 😀

lucinka1104
16. feb 2009

oki dinduš no verím, že bude dobrý takti toprajem aj vám ostatným ja už aspoň jeden poklad doma mám 😵

petra2505
16. feb 2009

Caute baby, rada by som sa vas skusenejsich spytala na jednu vec, som po laparke a mam sa testovat ovu testami.Menzes som mala od 6.2 do 12.2.Podla bolesti 14.2.som usudila, ze mam plodne dni, co mi nasledne vyslo aj podla kalkulacky na nete.Dnes som skusila ovu test a mam tam //, ta druha je slabsia a ja netusim /lebo som nikdy netusila , ze raz budem kupovat okrem tehu testov aj ovu/ kedy mame skusat, ci uz teraz alebo mam pockat.Kedy podla vas a vasich skusenosti by to bolo najvhodnejsie lebo lekar mi kazal tento mesiac mat sex len v ten spravny den, nakolko po zakroku je prve mesiace najvyssia sanca a mam partnera setrit 😀

julicka
16. feb 2009

ahoj ditka!no zatial este neprisli takze este mam sancu dufat no uvidime ako to dopadne no ne??? 🙂

lucinka1104
16. feb 2009

petra ja sa dfo tohop síce nevyznám,ale ak máš // snažioala by som sa hneĎ 😀

ludka77
16. feb 2009

Adka ahoj, sem tam zbehnem vás kuknúť ale mám veľa robotu s diplomovkou. A viem, že keby tam už začnem písať tak sa neviem odtrhnúť a stojí mi potom škola 🙂 ale veď ty tiež chodíš do školy pokiaľ si dobre pamatám tak to určite chápeš 😀

lucinka1104
16. feb 2009

maly mi ťuká do klávesnice tak to vyzerá 😉 inak máš ovulku hneď po mrche ? ZVláštne,ale nie nemožné 😀

petra2505
16. feb 2009

Luci mam tam // tak asi ano len ja chcem vystihnut uplne ten najvhodnejsi den 😀 musime sa snazit po laparke ked to tam mam este take precistene 😀 mozno aj laparka ma na tom svoj podiel ked takto fungujem 🙂a podla kalkulacky na nete to mam tak ako to ma byt 😉

lenuliatko
16. feb 2009

Petra, čiarky na ovu teste MUSIA byť rovnako sfarbené, alebo testovacia ešte silnešia než kontrolná! Takže podľa mňe je test negatívny, to nič, že sú obe paličky viditeľné, na ovu testoch takmer vždy vidno dve paličky, ale ide o intenzitu. Neviem, aký druh testov robíš, ja si kupujem Rapi a ten ak je pozitívny, tak cca za 24-48 hod. prebehne ovu. Inak ja mávam pozitívny test aj dva dni. Ak bude naozaj pozitívny, tak sa kľudne snažte hneď, nečakaj zbytočne. No a ďalšia vec je, že niektorým ženám tak prúdko stúpne a klesne LH hormón, že keď testujú každých 24 hod, tak to test ani nezachytí a teda paličky nikdy nebudú rovnocenné. Testuj vždy v rovnaký čas, najlepšie poobede (nikdy nie ráno!!!) a predtým aspoň dve hodiny nič nepi. Malo by to fungovať. Mám s tým bohaté skúsenosti 😉

lenuliatko
16. feb 2009

Pozri mi do albumu, mám tam svoje ovu testy a až ten tretí je pozitívny. A tá kalkulačka... je to len program, na to sa vôbec nespoliehaj. Ak máš úplne pravidelné cykly, tak snáď a aj po laparke môže dôjsť k nejkaým výkyvom. Ak ti chcel doki naozaj pomôcť, mal ťa sledovať ultrazvukom a keď folikuly dorastú, pichnúť pregnyl. Pokiaľ máte dobrý SPG tak sa vôbec nešetrite, práve naopak, treba sa snažiť veľa a často. Čím ďalej viac štúdií hovorí o tom, že čím dlhšia abstinencia, tým sú spermie nekvalitnejšie. Je ich síce viac, ale na úkor morfológie a klesá pohyblivosť, ktoré je najdôležitejšia. Takže veľa patologických, pomalých spermošov.

petra2505
16. feb 2009

lenuliatko dakujem za infosky 🙂 asi bude najlepsie ked sa budeme teraz snazit casto a snaaaaaaaaad sa trafime pokial nie buduci mesiac pojdem za lekarom aby ma sledoval ultrazvukom, to bude najistejsie 🙂

dinduska
16. feb 2009

ahojte babulky tak ja som to nevydrzala a testla som vysledok si mozete mrknut v albume naviem co si mam o tom mysliet 😒 pouzila som test s citlivostou 10mlU/ml.co myslite? 😎

lucinka1104
16. feb 2009

diínduš musíš si urobiť ešťe jeden o 4 dni ťažko povedať tiež kao ty verím, že si tehu no mne už takto vyšiel aj falošne poz test no pevne dufam , že to neni tvoj prípad 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre