Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

zuzec
26. máj 2008

neboj chapem 🙂 🙂 a ti verim ze nevies vydrzat, ale radsej este vydrz tych par dni...to ti sice hovori ta prava co testuje uz tyzden pred mrchou 😀 ano robila som si poobede a viem ze je rano najlepsie, ale keby som bola tehu, asi by ukazal uz aj teraz ☹ asi mam predlzeny cyklus...ved ani neviem kedy bola ovulka, prvykrat som si merala teplotu pred 12-tymi dnami a uz vtedy bola 37, takze ovulka musela byt den-dva predtym a kedze luteacna faza byva tak 14 dni a ubehlo este len 12...mozno som skoro testovala...ale musim spomenut aj priznaky, aby nas neposlali do inej temy 😀 ale nie fakt keby som sa necitila tak isto ako v predchadzajucom tehu, tak som tu neni...priesvitny vytok, pichanie vo vajecnikoch navecer, to su veci ktore som mala jedine v tehu a nikdy predtym
prsia ma neboleli ani vtedy, zacali az v nejakom 6tt...a vlastne mna nebolievali nikdy, ani ked mala prst mrcha...

nellie_
26. máj 2008

babebky ja som dnes 26DC, vcera som mala poobede slabe krvacanie, ale uplne minimalne ktore potom prestalo a dneska som rano trolinku spinila a uz nic...stale beham na vecko a kontrolujem ale nic...
Hrozne ma picha vo vajecniku a bolia ma krize a prvy krat ma bolia aj prsia...ja som mala tiez pichnuty na 12DC pregnyl a ovu som mala pred 13 dnami...rano skusim testnut, ale ta vcerajsia krv ma vyplasila....

zuzec
26. máj 2008

nellie som pocula ze niektore ked maju dostat ms a uz su tehu, tak namiesto ms slabo spinia, tak ako ty 😉 drzim palce

nellie_
26. máj 2008

Zuzec, bodaj by to bol aj moj pripad..dakujem... 🙂 uz som tu prebrazdila vsetky mozne fora a som z toho blbec...kaslem na to pockam par dni ako sa situacia vyvinie... 😉

diusa
26. máj 2008

zuzec- ked este neprisla MS tak mozes byt, moje zatial priznaky- staaasne bolia prsia, sem tam ma pichne v podbrusku, som unavena, mam zapchaty nos, vyhadzali sa mi vyrazky a nedrzi mi make up- vyzeram ako pocukrovana. Nafukuje ma a mam vetry hlavne vecer. Teraz ten vytok, a teplotka vysokooooo. .........to je asi vsjo. Tak co myslis. Moje predtym boli ze ma pichalo vo vajecnikoch a bolemi ma priserne prsia.

zuzec
26. máj 2008

hmmm.....ty mas toho dost 🙂 a ten zapchaty nos som zabudla, ten mam tiez a mala som aj pri prvom 😉 a zase je vecer a zase ma pobolkava brusko....je to jemne kramove, ale mavam to kazdy vecer + to pichanie vo vajecnikoch, momentalne v lavom

diusa
26. máj 2008

zuzec - to je mna porazenie, v mojom okoli ako naschval mam 6 kamaratok tehotnych. Teraz pozeram panelak a tam su 2 tehotne 😀 a na prvy krat. Je toto mozne, uz nemozem pozerat ani serial 😝

Bojim sa ze aj mne je kramovo taka cudna bolest, najprv na hnacku a hned potom kramiky. Mna porazi.

ssllaavvkkaa
26. máj 2008

ahojte babenky, prosim ma niektora skusenosti s vyvolavackou? dostala som ju na 38. den cyklu a stale nic, dnes je to 5. den po, samozrejme ze som si urobila test a boli tam //, ale doki zahlasil, ze mam cystu a ta mohla skreslit test.

po kolkych dnoch od vyvolavacky vam nabehla mrcha?

diusa
26. máj 2008

slavka- mne povedal ze do 5 dni. A ako moze cista skreslit vysledok tehu testu, ved cista neprodukuje HCG na tom principe su zalozene testy. 😒 😕

chuchu86
26. máj 2008

ahojte baby, chcem sa Vás opýtať, dnes som 21 DC, takže vlastne som čakatelka na ms, od minulého týždňa , vlastne od soboty mám výtok, bezfarebný a bez pachu, 24. som mala nidáciu, podla Vás môže to byť príznak tehu ?

diusa
26. máj 2008

chuchu- myslim ze moze, aj ja som sa to dnes dozvedela. Pockaj este par dni . A mas aj nejake ine priznaky?

chuchu86
26. máj 2008

diusa - zatial nie, ani prsia ma nebolia nič, je to divné, až druhého by som mala dostať ms, tak uvidíme, podla mna ešte ani test nemá zmyasel spravit, alebo hej ?

diusa
26. máj 2008

chuchu - testovat nema zmysel, ani ja som vsak nikdy nevydrzala. Ale stalo to len zbytocne vela penazi. A nepoznam nikoho komu by test tak skoro ukazal. A vlastne ani priznaky nemusis mat a mozes byt tehu. Ale ako som povedala je este skoro. Vydrzkaj a drz sa. Ha to sa mi radi s tym vydrzanim ked ja sedim ako na ihlach 😀

ssllaavvkkaa
26. máj 2008

babenky, ak som tehu, moze vyvolavacka uskodit?

diusa
26. máj 2008

ssllaavvkkaa- podla toho aka, ale vseobecne nie pretoze obsahuje aj nieco take ako na udrzanie pripadneho tehotenstva. Mne ked daval vyvolavacku a..... volaco uz si nepamätam, tak povedal ze pripadne tehu by mi udrzala tato injekcia. A ked tehu nebude do 5 dni dostanem MS. Ale tebe meska a mas //, tak 99% si tehu.

ssllaavvkkaa
26. máj 2008

mam prist o dva tyzdne po vyvolavacke, nemam ziadne priznaky, doktor spovminal anomalne tehotensto, tak ma trosku vystrasil, snazime sa rok a pol, druhy cyklus som brala clostil, mam 33, a cakanie pre mna je dlhe, co ak to bude to anomalne tehu???

diusa
26. máj 2008

ssllaavvkkaa- ja ti verim je to tazke, ale nevyzera to s tebou zle, praveze velmi dobre, podla mna. Merias aj bazalnu teplotku? Ja mam 30 a tiez sa snazime vyse roka, a prekonali sme potrat, a beriem tolko hormonov ze vyzeram ako diskogula. Podla mojho noveho doktora - ktory je suuuper, sme obaja zdravi, tak nevieme kde je chyba.

ssllaavvkkaa
26. máj 2008

nie teplotu som nemerala, technicky si to neviem predstavit, ale chodila som 12 den na ultrazvuk a prave posledne mi vravela, ze ziadne vyrazne foliky tam nie su ale aj tak sme snazilkovali, mozno o to viac, ze z toho nic nebude, bol to nas vikend, mala som sa zastavit v pondelok na potrvrdenie, ci bola ovulka, ale nedali mi dovolenku, tak som to nechala tak

verim, ze aj vam sa skoro podari, tak zaciatok ako aj krasne babo, prajem vela radosti a lasku

diusa
26. máj 2008

Dakujem, aj ja tebe. Ale ako som ti pisala mne sa zda ze mas velku nadej, tak nezufaj. Este mrcha neprisla. 😉

jahoda
26. máj 2008

caute zenske, tak ja som 25DC a mam dost vytok, je to divne, nebyvaju pred MS "suche" dni? uz som z toho cela popletena...dajte mi pls info...

daducha
26. máj 2008

Ahoj vsetkym,

chcem sa opytat, ci je mozne,ze aj ked som tehotna, cca 4tt+2 a vôbec mi nie je zle a pod.Jedine co citim, je bolest podbruska ako pred MS a trochu citlivejsie prsia.Je mi to divne, lebo pri prvom tehotenstve mi bolo neuveritelne zle hadam od zaciatku 🙂 .3 mesiace som nebola schopna nic varit a uz vôbec citit nejake varene jedlo.Zila som na suchom chlebe s maslom 😀 .Vsetko prestalo v piatom mesiaci.A teraz nic.Myslite,ze je babo v poriadku?
dakujem..

zuzec
26. máj 2008

tak najprv ssllaavvkkaa: bohuzial cysty sposobuju pozitivny tehot.test, dokonca je to napisane aj v navode v kazdom teste ☹ ☹ mrzi ma ze som ta nepotesila ☹

daducha ano je to mozne, ved kazde tehotenstvo prebieha inak a ked si 4tt+2 tak je este skoro na nejake brutalne priznaky, tak sa zatial z toho tes, ze je ti ok a nech ti to vydrzi hlavne 😉

dicinka1
27. máj 2008

nelie testla si uz?

pikino
27. máj 2008

zuzec si vas tu tak citam, mna uz od ovulky priserne bolia vajeciky uz je to 8 dni niekedy ledva chodim, prave navecer ma stale pichaju a stale mam biely vytok s priesvytnym. teplotka sa mi drzi na 37,1 dneska klesla na 37. prsia vobec necitim ale od tej ovulky ma priserne nafukuje. MS teoreticky mam dostat vo stvrtok. sa bojim ze ked aj som tehu tak mam velmi kratku lutealnu fazu sa bojim ze sa mimco neudrzi.

ivk
27. máj 2008

ahojte vsetci, ja som asi 6. den po ovulacii a uz 2 dni mam hrozne citlive prsia a naliate. Dufam, ze ide o priznaky tehotenstva, velmi by som sa tesila 🙂. Chcem sa vas spytat, ci tie priznaky nemam nejak skoro po ovulke. A este dnes som mala zvlastny vytok - taky slabucko hnedy - mali ste to aj vy?

pikino
27. máj 2008

ivk ten vytok mohlo byt uhniezdovanie. takze sanca tu je a videla som tvoj grafik vyzera nadejne 🙂 tie prsia mozu byt aj nemusia, zalezi od toho ci ta zvyknu boliet
pred MS

emka24
27. máj 2008

Ahojte prídávam sa k vám do debaty. Mňa tiež bolí v podbrušku ako keby som mala dostať a k tomu mam ešte taký biely hustý výtok ale menštruaciu by som mala dostať až o dva týždne. Test som si ešte nerobila asi je na to ešte skoro alebo nie? Poradte mi

ivk
27. máj 2008

Ako som mala pred pol rokom MA, tak ma prsia neboleli vobec pred MS, len teraz, tak dufam, ze to vyzera nadejne. Ale velmi sa tesit nebudem, aby som potom nebola sklamana. Inak vdaka za odpoved 🙂

nellie_
27. máj 2008

Ahojte, tak dneska rano mi zacalo spinenie aj tam boli kusky skoro ciernej sliznice ale bolo to len rano a uz zasa nic...ja som z toho uz debil...dneska sa testnem, pretoze stale ma picha lavy vajecnik co cez MS nikdy nemavam, mam strasne divne chute, v kuse jem a citim sa tak divne ako pred chripkou taka unavena....som z toho pako, rano som sa cchela testnut ale ked so rano na papieri mala zas to hned este aj s kuskami sliznice, tak som testovanie vzdala....

zuzec
27. máj 2008

emka ked mas mat ms az o dva tyzdne tak to znamena, ze by si mala mat prave ovulaciu, takze aj to bolenie v podbrusku, to su priznaky, ale nie tehotenstva ale ovulacie 😉

ivk, no niektore babeny uz pocituju nejake priznaky tak skoro po ovulke, ale ako hovoris...tiez sa toho drzim, ze si radsej zachovavam chladnu hlavu, lebo uz som sa tiez raz ta tesila ☹

nellie, to je fakt divne..nechces sa na to spytat radsej doktora ze co to moze znamenat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre