Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

myounghee
10. apr 2008

ahojte baby,,, mozem jednu otazku?

myounghee
10. apr 2008

mam este 13 dni do menstruacie.... no a neviem ci to stym suvisi ale asi 4 den vkuse mi je zle od zaludka,,, najviac stale citim kyselinu v ustach 😖 . v podbrusku ma sem tam velmi slabo pichne skoro ako keby ma trosillinku bolel vajecnik. Myslite si ze to tiez moze znamenat neake priznaky???? alebo skor problemy so zaludkom (co som takto nikdy nemavala)

mum_to_be
10. apr 2008

myyounbghee, podla mna na tehotenske priznaky je este straaaasne skoro. aj ked... pichnutie po ovulacii moze znamenat uhniezdovanie vajicka. drzim palce.

zuzec
11. apr 2008

caute baby, tak moj sen sa stal skutocnoustou, predvcerom som si robila test ako som spominala a bol pozitivny 🙂 mrcha stale neprisla, takze asi to bude pravda 🙂 zatial ale nic nejak necitim, len vecer ma pobolievaju vajecniky a uz treti den vkuse ma boli hlava, takze som posledne dva dni len spala aby to preslo....
inak k tomu testu...robila som si ten kt. sa moze uz na "piaty den po oplodneni" (rapid clear) a je to riadna blbost, lebo robila som si ho minuly tyzden asi 2 krat a nic (a to uz som musela byt tehotna) a na druhy den meskania mrchy mi ukazal slabulinku ciarku, ze som musela na nu skulit 🙂 ale hlavne ze je tam....
cervena_ciapocka drzim palce!!! nech sme obidve v decembrovkach ;)

zuzec
11. apr 2008

myounghee mna asi dva tyzdne pre menstruaciou v jeden vecer zacali tak boliet vajecniky, ze som si myslela ze som prechladla a asi to bolo uhniezdovanie...predtym nikdy som ani pri ovulacii nic take necitila, takze to mohli znamenat len dve veci, bud prehladnutie alebo uhniezdovanie a ta druha moznost to bola 🙂

cervena_ciapocka
11. apr 2008

Ahojte 😵 super zuzec 😉
ja som dnes 33 DC, cize uz meskam. Dnes som cely den sem tam citila take zvlastne pichnutia. Ale mrcha sa u mna takto nehlasi, tak uvidime co bude dalej.
Ale dnes k nam do prace pod okno priletel bocian 😵 tak hadam by to mohlo vyjst 😀

zuzec
11. apr 2008

inak ja som za posledne dni, este predtym ako som si robila test, som vsade stretavala tehotne zeny, ja viem ze ich je teraz vsade vela a vsimala som si ich aj predtym lebo uz dlho tuzim po babatku, ale teraz som stretavala tak 5 za den! to je skoro jak s tym tvojim bocianom 🙂

cervena_ciapocka
11. apr 2008

Babulky aj ja uz chceeeeeem 😅
zase citim to pichanie, duuuuufam, ze mrcha nepride 😔

dominka11
11. apr 2008

ahojte, zuzec vidím že nám vychádza rovnaky termín 🙂 kedy si mala poslednu mens.?bola si už u doktora? ja idem zajtra 😉

jahoda
11. apr 2008

ahoj zuzec, parada, gratulujeeeeeeeeeeemmmmm...cervena ciapocka, vyzera to nadejne ;)
ja som uz po MS test nerobila, neviem...hoci, je o nieco slabsia, aj tak je...nebudem si nahovarat, ze nie (hoci ma boli hrdlo a som unavena, ale to moze byt z cohokolvek...)
Tak ja budem patrit az do januaroviek, snad ;) eurobaby to isti 😎 Krasny vikend a ciapocka, napis co a ako...

zuzec
11. apr 2008

dominika11 poslednu menstruaciu som mala 11.3. a k doktorovi idem v pondelok...takze mozno sa este termin zmeni, ale asi nie 🙂 dufam ze dobre dopadnem...a ty?

cervena_ciapocka
13. apr 2008

Dobre rano 🙂 MS este stale neprisla,ale bojim sa este testovat,ta jedna ciarka je pre mna vzdy taka smutna.
Zuzec-ja som mala MS naposledy 10.3.

poleva
13. apr 2008

červená čiapočka a nemáš graf ?

zuzec
13. apr 2008

cervena_ciapocka, tak to uz by ti malo ukazat...ja som na tu ciarku inak cakala viac ako 4 minuty ako pisu na teste....zacala sa objavovat tak do 15 min...

myounghee
13. apr 2008

Ahojte, dakujem za odpovede. 🙂 uvidime ako to bude, nadej umiera posledna.
Tesim sa zuzec,,, 😵 veeelmi gratulujeeem.. a takisto cervena ciapocka drziiiim palce, nech uz mrcha nepride- urcite nepride.
Ja mam este cas do mrchy asi tak 2 tyzdne. Asi som prechladla, bo ma boli vajecnik, citim aj take zvlastne teplo.

montinka
13. apr 2008

ciapocka hm ja by som asi pockala do utorka.🙂 aspon ja som si robievala testy az ked mi meskali 5 dni. a aj to mi neukazalo uplne silnu ciarku

dada2
13. apr 2008

ahojte uz dlho citam toto forum mne tiez meska MS naposledy som mala 10.3 a stale nic a aj ja citim take pichanie a pobolievanie na vajecnikoch. neviete mi poradit co to moze byt?

montinka
13. apr 2008

hm dada skus si v utorok urobit test a mozno by ti to ukazalo uz aj dnes kazda zena ma inu hladinu toho tehu hormonu

dada2
13. apr 2008

dobre skusim a uvidim

montinka
13. apr 2008

potom daj vediet drzim palce

dada2
13. apr 2008

jasne minuly tyzden som mala taky ruzovy vytok ale len chvilocku

montinka
13. apr 2008

hm nooo vsak uvidis aj mne to tak zacalo a uz som bola zufala ze zase nic a predsa tam boli dve ciarky.🙂

dada2
13. apr 2008

no strasne tusim po babatku tak dufam,ze to vynde

montinka
13. apr 2008

ved uvidis pockaj do zajtra alebo utorka a potom sup sup po test.🙂

dada2
13. apr 2008

no kupim si a urobim tak som zvedava ze co to bude

montinka
13. apr 2008

aj ja a kup si pre istotu dva vies kebyze nahodou mas este nizku tu hladinu tak si mozes potom skusit neskor

jajajaja
13. apr 2008

ahojte, chcem sa opytat na to stmavnutie bradaviek, ci to ma kazda a kedy lebo ja zatial ziadnu zmenu nevidim

montinka
13. apr 2008

ahoj no mne sa nezda ze by mi stmavli aby ich mam naliate

jajajaja
13. apr 2008

lebo vsade sa to pise ze to je tiez priznak tak preto sa pytam, ja mam len take citlive a niekedy bolia ale nic ine...

dada2
13. apr 2008

no jasne kupim rasdej dva a ktory je asi taky najspolahlivejsi, zevraj som citala ze mamatest

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre