Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

jamimaja
13. mar 2015

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať. Mám pravidelnu ms 28 dni, poslednu ms som mala 24.2 do 1.3 ciže 6 dni. sex sme mali 2.3, chcela by som sa opýtať kedy by musela prebehnut ovulacia aby som mohla byť tehotná. kedže ovulku by som mala mať podla nejakých výpočtov 9 teho a plodné od 6teho. mohla by som byť tehu aj v takomto prípade od toho 2heho? a mam točenie hlavy už od toho 6teho asi

jamimaja
15. mar 2015

Po oplodnení vajíčka počas celého tehotenstva zostáva čípok uzavretý a zároveň produkuje hustý lepkavý hlien...je to pravda? teraz som to čitala na nete, tak sa pýtam aj tu....mali ste to tak

veeeron
15. mar 2015

@lenka6309 Ahojky ja som dneska 6 den po IUI a tiež pociťujem bolesti v podbrušku a dneska neskutočné závrate ( zahmlieva sa mi pred očami) a brutálna bolesť chrbta......tiež som chcela skusiť test ale zda sa mi ešte priskoro

lenka6309
15. mar 2015

@veeeron ja som natom rovnako,dnes 10 den po oplodneni a strasne ma boli podbrusko,ako pri ms ...tiez si myslim ze este asi nema vyznam robit test

sara34valentina
15. apr 2015

@anonymmb to mas ovulaciu ..

sara34valentina
15. apr 2015

@lenka6309 ahoj, citam si tu pripsevky som sa tu prihlasila dneska, rada by som sa ta opytala kedze to bol marec ci sa teda zadarilo, tusim si tehotna ze? ja mam bolesti na ms uz 7my den aNIC ..meska mi 4den ale bojim sa testovat este pockam 2-3dni...................................vsetko ma boli a maternica ma stahovala na 9-11den po styku......................citim sa na kramy , trosku som viac unavena a naladova ale to tak vzdy .....diky za opoved

lenka6309
15. apr 2015

@sara34valentina ahoj.ano som tehotna v 6 tyzdni som,ja som to poznala bola bolesti prs to boli neopisatelne,a pozitivny test mi vysiel este 5dni pred menzesom,neverila som tomu velmi,no bola to pravda.kazda sme ina,takze mozes mat priznaky no treba testnu urcite aby si vedela.hlavne sa nestresuj velmi ;)

sara34valentina
16. apr 2015

@lenka6309 Gratulujem Ti ..... prajem krasne tehulkovanie, ja si pockam do soboty,,,lebo uz citim ze sa spustia :( a nechcem byt sklamana

lenka6309
16. apr 2015

@sara34valentina ahoj.myslim ze kludne si mohla uz skusit test,ked meska.hlavvne klud,a pokusit sa vela oddychovat az sa podarilo,tak aby si si neuskodila.Ja som pred par dnami bola v nemocnici,mala som taky hnedy vytok s krvou trosku,vsetko je v poriadku hovorili ze moze to byt aj zo stresu a netreba sa namahat vobec,ani sa rozculovat.Hovoril aj o tom,ze treba byt psychicky v pohode ,ziadne stresy.A myslim ze az mas bolesti,test si predsa mohla skusit.Ja som mala aj bolesti aj velmi vela vytoku a este ze som isla k dr.inak by som prisla o plodik.

littledesire
16. apr 2015

@lenka6309 ahoj a kedy si isla k doktorovi? Lebo ja cca po tyzdni som citils pichnanie v podbruksu asi dva dni, tak na 8 az 9 ty den, potom sa tento tyzdem pridali k tomu prsia, bolesti brucha ako na kramy uz od pondelka cca, a pd vcera aj hnedy vytok a dnes uz aj ttocha krvi. Je pravda, ze dnes som sa dost rozculovala. Kramy by som mala dostat v sobotu, ake este som netestovala.. a nechcem ist za dr kym som netestovala a kym nemeskaju.. neviem co robit, mam pocit ze sa zadarilo lebo take priznaky pichanie, bolesti a hnedy taky tuhy vytok som nemala nikdy predtym ale sa bojim ze sa neudrzi..

sara34valentina
16. apr 2015

@lenka6309 ja stale nic 🙂 ale vsetko ma boli ze uz uz dostanem,,,,5den nic 🙂 vytok mam len od dneska :-P

lenka6309
16. apr 2015

@sara34valentina tak kludne uz testni,ked ms nechodi.

littledesire
16. apr 2015

@lenka6309 no len ja mam dostat ms az v piatok alebo sobotu. Dnes som 13dpo...zajtra 14, tak neviem ci este cakat ci skusit..

sara34valentina
16. apr 2015

@lenka6309 pockam do soboty 🙂

sara34valentina
16. apr 2015

@littledesire ja som 16 den po ..................

littledesire
17. apr 2015

@sara34valentina dosli kramy,presne ako hodinky..

laurinka239
17. máj 2015

Ahojte baby 🙂 som 8dpo a mam strasne citlive a nafuknute prsie,som stale smadna a B.T.mam 37 🙂 mam pochanie v podbrusku niekedy jemne inokedy dost silne.. myslite ze by som uz mohla mat priznaky tak skoro? dakujem za kazdu odpoved 🙂

eliska1986
20. máj 2015

Babuľky a akí mate názor na toto?môžu to byť stresy,alebo tehotenstvo?Vo februári som vysadila Hak.Menzes v pohode prišiel február,marec apríl.V apríli som začala chudnúť,prišiel máj a menzes nikde.Strašné bolesti som mala v podbrušku,prsia boleli.Dnes je 10deň čo menzes neprišiel.Mám mierne zväčšené bruško,občas ma v ňom pichne,často chodím na wc,ale pri močení nemám žiadne problémy. Vraj som veľmi opeknela,začína my byť kedykoľvek cez deň zle.Čo to môže znamenať?Ďakujem za každú odpoveď

blankaj
20. máj 2015

@eliska1986 znamená to len že chudnes. Je to typický prejav na začiatku chudnutia. Viaceré sme sa už takto nastrasili alebo potešili -ako kto. Je to meškanie 7-14 dní. Sklamala som ťa?

blankaj
20. máj 2015

@eliska1986 koľko meskas? Test si si už robila?

eliska1986
20. máj 2015

@blankaj ahoj,ano robila a negativny vyšiel

mmm32
20. máj 2015

Ahojte ostava mi 8 dni da dalsej MS a asi 4 dni po ovulacii som mala slabe pichanie v podbrusku, ktore trvalo 3 dni a odvtedy uz nic....myslite si ze to moze byt tiez tehotenstvom? chcela by som velmi a uz neviem vydrzat, preto sa pytam ci to uz niektora mala ...

eliss112233
9. jún 2015

Ahoj,chcem sa spýtať. ... mám nepravidelnú menšt. ale bojím sa že som v tom. ... robila som si test po 5 a 9 dňoch po údajnom oplodneni, vyšli negatívne. ... myslíte že aj tak by som mohla byť tehotná? Že tie testy boli skoro? ... príznaky žiadne. ... vďaka za pomoc.

petra212
9. jún 2015

@eliss112233
tie testy boli určite skoro
skús ďalší po týždni a potom po ďalšom týždni ešte jeden
ak budú oba negatívne tak by si nemala byť tehu

eliss112233
9. jún 2015

A prosím ta,myslíš že by som už mala nejaké príznaky?

petra212
9. jún 2015

@eliss112233
tak to je individuálne
ale skôr myslím, že je na príznaky naozaj skoro
takže pochybujem, že by si nejaké mala

eliss112233
9. jún 2015

A ten test. ... myslíš teda že 10 dni je málo? ☹

petra212
9. jún 2015

@eliss112233
na testy určite skoro
jedine že by si presne vedela kedy si mala ovuláciu
a 10 dní po ovulácii = 10 DPO by už testy mohli niečo ukázať
ale aj to je individuálne niekomu ukáže už na 10 DPO a niekomu až napr. 14 DPO

takže tak ako som písala v prvom príspevku
skús tie dalšie dva testy po týždni a ak budú oba negatívne tak tehu na 99 % nebudeš

eliss112233
9. jún 2015

Aha,takze ak neviem kedy som mala plodné a teda kedy aj ovulaciu skôr ako po 2-3 týždňoch sa to nedá zistiť?

darkchoco
9. jún 2015

@eliss112233 určite to skôr nezistis, keďže nevieš kedy si mala ovulku. Jedine hcg z krvi...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre