Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

pieskovicka
1. dec 2015

Mozem byt tehotna ked som mala po styku menstruaciu ak sa to da tak nazvat..trvala ako normalne?? Bolieva ma hlava, prsia som mala pevne a aj trochu ma boleli a aj brusko som mala nafuknute par dni mi bolo aj rano divne. Napriek tomu mi dva testy vysli negativne. Mozem byt v tom?? Dakujem za odpoved ;)

esqaa
8. dec 2015

Prepačte ...ale checela by som sa poradit ked sa najde taka mila osoba aj ked vas nepozn ale potrebujem pomoc mam len 16 rokova mala som sex cez kramy bez kondomu a trz mam stres som pod napetim neviem co stim ci som v tom alebo co poradite ako nato preslo uz 5 den??

beruska87
9. dec 2015

@esqaa Je veľmi málo pravdepodobné, že si otehotnela počas menštruácie, aj keď vraj je to možné, teraz ti nezostáva nič iné ako čakať..stres ti nepomôže a chápem, že sa ti možno hneď zdá, že maš prve priznaky tehotenstva, to je v hlave, keď žena myslí, že sa dačo také stalo, zdá sa jej že su vsade deti, tehulky, citi sa zle, atd ale často je to len psychika, takže hlavne nestresuj a zaobstaraj si dostatočnú ochranu do buducna

esqaa
9. dec 2015

Dakuujem za podporu .
.posnazim sa kus nemysliet na to ale neda sa nwm ci vidrzim toloko pod stresom a estr 2 tyzdne cakat

esqaa
9. dec 2015

@pieskovicka ked ty visli testi negativne ta asi ne ,ja ties ked mavam par dni do menstruacii velmi ma prsia bolia a mam ich aj vecsie ...ale dakedy aj testy klamu , ked si mala normalnu menstruaciu tak asi nesi v tom

beruska87
9. dec 2015

@esqaa Pamätám si hodinu biológie na gymnáziu, kedy nám profesorka povedala, že jej kamoška otehotnela cez menzes. Normálne má väčšina žien plodné dni, ovuláciu v strede cyklusu, teda medzi dvoma menštruáciami. Ináč tebe test 5 dní po sexe neukáže, že si tehotná, pretože až otehotnieš tvoje telo začne produkovať HCG hormon vďaka ktorému ti test ukáže či si tehotná a ten nadobúda dostatočnú hodnotu až pred ďalšou menštruáciou. Nezostáva ti nič iné, len počkať.

esqaa
10. dec 2015

@beruska87 cize asi tak

mindor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
s_i_m_a
9. feb 2016

Tiez som si myslela ze som tehotna a dnes mi prisiel menzes. Ak naozaj chcete otehotniet alebonak ste ten druhy pripad a otehotniet nechcete tak fungujte normalne. Ja som si vsetky tieto priznaky pripisovala iba v mysli .. uz 5 dni som nejedla rano som vracala aj napriek tomu ze nevolnosti su az v 5 tyzdni myslela som si ze to je psychika.. jedno s druhym ... mala som bolesti v podbrusku aj pichanie... opuchnute prsia ztmavli mi bradavky a vytok som mala pred MS ako plodny len bol bielej farby ale bolo ho naozaj vela a na vsetkych strankach pisali ze je to priznak tehotenstva lebo pred ms ma byt vytok husty kremovy ... uz som si bola na 70 % ista ze som v tom aj som sa citila zle vsetci to doma vydeli az som to nemohla vydrzat sla ku gynekologicke a prisiel mi menzes dnes, prave v ambulacii ked mi chcela vziat ster z maternice tak videla ze tam je krv. Vsetko je to len o psychike. Za posledny tyzden som precitala vsetky mozne fora o priznakoch o zaciatkoch .. ze by som vam vedela uz povedat o vsetkom .. ale naozaj prvym priznakom je vynechanie menzesu a ptm si treba spravit test... zeny ktore tu pisu o nejakom pichani a stekleni a niecom takom... mozno ano .. ale zbytocne si to nahovorite dohlavy ako ja

s_i_m_a
9. feb 2016

@esqaa ahoj tehotna by si pravdepodobne nemala byt podla toho ake mas cykly . Ti niekedy prisiel menzes uz po 15 dnoch alebo tak tak to je mozne ... ale naozaj je to mala sanca nestrachuj sa viem o com pisem 🙂 .. funguj normalne viem ze je to tazke .. ale skus si tak po 2 tyzdnoch spravit test to hy mohlo ukazat vysledok .. ale neboj nebudes si myslim

niki_9212
22. feb 2016

@s_i_m_a presne ti rozmuiem len s tým, že ja musím čakať do 3.3..... a tiež neviem či si niečo namýšľam alebo či sa naozaj niečo deje..... kiež by...

laury334
29. mar 2016

baby je to strašne divne ale možem mať po 2 dnoch nechraneneho styku priznaky nejake? 27.03 sme mali pohlavný styk a 28.03 mi ksoncila ovulka....dnes mam naliate prsia a strasne cistlive bradavky :/ moze sa tak rýchlo prejavit tehu? asi hlupost že?

erikule
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laury334
30. mar 2016

@erikule aj mne sa zda :/ nechapem potom cim to bude ale este stale to trva ...

zuzkaklimkova
11. apr 2016

Chcem sa opytat :2 tyzden ma bolia prsia som podrazdena a ms cakam.Brusko mam nafuknute a divnu pachut v ustach.Stale som hladna.Mozem byt tehu?

polacka
11. apr 2016

@zuzkaklimkova Ano mozes, hybaj kupit test a testuj. Kup rovno dva 😉

candii
11. apr 2016

@laury334 no to urcite nie vsak uhniezdovanie vajicka trva cca 10 dni..

candii
11. apr 2016

@pieskovicka ahoj ja som uz bola tehotna ked mi prisla MS a uz na dalsi mesiac neprisla a bola normalna a trvala normalne ja si myslim ze ano pockaj do dalsej MS

candii
11. apr 2016

@esqaa ahoj pocas MS mozes tiez otehotniet ale pravdeposobnost je nizka.. pockaj do dalsej MS a potom sa testuj a pre nezelane tehotenstvo VZDY pouzivajte ochranu ..

nikitu7
15. apr 2016

Ahojky poraďte prosím,MS sem mnela v lednu v unoru MS som nemnela,testy sú negatívne.Breznu sem dostala MS ale ted v dubnu už mám 10 dní spozdeni.testy zase negatívne muze to bit stresem.dekuji moc.

ajkacovi
22. apr 2016

@laury334 ako si dopadla ak sa smiem spytat?? ja mam teraz podobny "problem" ;) strasne ma boli podbrusko a prsia ma zacali boliet a bradavky mam akosi citlive.. a to som 15DC ale sex sme mali na 8DC nechraneny.. zeby sa mi posunula ovulka? zeby bola skor? mna boli podbrusko uz asi 4 dni.. to sa mi zda akosi dlho.. a tie cicky.. no nechapem..

laury334
22. apr 2016

@ajkacovi ahoj, ja som bola tehu ale žial biochemicky potrat nastal ☹ čiže odišla fazuľka aj s MS. ale ak si 15 DC tak môžes mat tie bolesti aj z ovulky. urob si ovu test

ajkacovi
22. apr 2016

@laury334 oo to ma mrzi :( hadam sa to uz nebude opakovat..
no ja neviem mna boli brucho uz dlhsie preto som taka zneistena a dnes riadne ma bolia vajecniky.. a tie prsia som uz davno nemala tak citlive.. no nic musim cakat aj tak ;) dakujem

laury334
22. apr 2016

@ajkacovi držim palce nech to dopadne tak ako chces aby to dopadlo 😉

ajkacovi
22. apr 2016

@laury334 hihi dakujem ja sa budem tesit z kazdeho vysledku len ta neistota a cakanie ma nici.. to je hruuuuuuza :D

imanickazzz
23. apr 2016

Ahojte baby , chcela by som sa opýtať , pred dvoma dňami som mala styk s priatelom ,chránený , no bohuzial pri konci ked sa uz siel spravit vytiahol a pri erekcii sme zistili ze kondom bol prasknutý 😖 ale dlho pred koncom nemohol byt kedze 2 minutky dozadu bol este cely , je u moznost otehotnenia ? Strasne mi je druhy den zle , asi od stresu , teda dufam , prosim poradte

laury334
23. apr 2016

@imanickazzz tak to zial zistis az o cca 10 dni najskor. Zle ti urcite nie je z tehotenstva to by ti nemohlo byt tak skoro 🙂

imanickazzz
23. apr 2016

@laury334 dakujem .. Vien ze nie len stále rozmyslam nad tou kvapkou lásky , v ktorej sa tie spermie nachadzaju , no vraj pred ejakuláciou ho mal suchý

luuucyyk
26. apr 2016

Dali sme si s priateľom vypočítať plodné dni a pohlavie u Dr. Jonasa.
Teraz 18.-21.4. som mala tie najsilnejšie plodné dni a 19.4. sme sa s priateľom splietli a užívali sme si ako cez neplodné dni.
Menštruáciu som mala dostať 21.4. ale ešte neprišla. Mám nafuknute bruško občas ma v ňom pichne, včera ma pálila zaha, ráno sa mi občas zakrúti hlava a mám bolesti chrbtice a hlavne kríže. Myslíte, že sa nám podarilo babo? 🙂

laury334
26. apr 2016

@luuucyyk no to by si mala velmi skoro priznaky...to este nemozes mat taketo priznaky pofla mna 🙂 skus testnut o tyzden

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre