Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

katren
17. apr 2009

no, ved podla konika som uz v 7tt, tak to bude snad nieco aj vidiet, nie?

matka2
18. apr 2009

AHOJTE...SOM TU PRVYKRAT A CHCELA BY SOM SA OPYTAT,LEBO UZ NEVIEM S KYM SA PORADIT. 🙂 S PRIATELOM SA SNAZIME O BABATKO ASI 6MESIACOV,A VOBEC SA NAM NEDARI. ☹ NEVIEM CO UZ MAM ROBIT.ALE MYSLITE SI, ZE MOHLA BY SOM BYT TEHOTNA AK MA BOLELI PRSIA,A TO DOST VELMI.TERAZ MA UZ LEN TAK SLABSIE BOLIA,MAM VYTOK,TAKY BIELY AZ MIESTAMI JE PRIEZRACNY,RAZ SOM V PRACI ZVRACALA A TO PO CAJI,ALE NIEKEDY MA BERIE NA ZVRACANIE AJ KED MAM DOSTAT MENZES A TEPLOTU SOM MALA 37 STUPNOV.PROSIM VAS PORADTE MI.SOM ZUFALA.LEKAR MI POVEDAL, ZE URCITE OTEHOTNIET MOZEM. ☹ 😒 DAKUJEM VAM.

dinduska
18. apr 2009

ahoj matka a kolko dni mas do ms?priznaky na tehu mas 😉 🙂

baby aj ja mam taky vytok.luci je to normalne aj ked je ho strasne vela?je uplne husty,lepkavy natahovaci bile-zlty.neviem co to nemozu byt este nieake dizvuky toho MA.co ty nato? 😨 😕

lucinka1104
18. apr 2009

dinduš ,ale po ovu ej bežný výtok ak ťa nič nesvrbí , nepali tak sa netráp nemali by to byť dozvuky MA skôr tehu ,ale na to je skoro .....
u man to vyzerá že ovu ej teraz lebo ja som zase mokrá ako nikdy.... 😝
ňmatka ty si tehula ako vyšitá šup k dr alebo testovať

dinduska
19. apr 2009

ahojte kocky
tak ja zajtra taham okamzite k dr uz 2dni ma strasne boli lavy prsnik a dnes som si ho pozerala a nahmatala som si tak riadnu hrcku.ked som si ju chytila tak to bola riadna bolest.zajtra hned idem nech mi to pozrie lebo ma asi porazi.

halintoa
19. apr 2009

Ahoj kočky,
Dinduš, držím palce, nech je to v poriadku, samozrejme to treba riešiť hneď.
Luci, len sa pekne snažte, keď nič iné, aspoň si užijete 😀. Ja drahého naháňam každý druhý deň, ale plodný hlien stále nepozorujem... Čo už.

vanessa123a
19. apr 2009

Ahojte kočky ako sa mate?Dinduska drzm palce moze to byt aj zapalene....

mna pali zaha uz dva dni...a som strasne hladna stale 😀

sofinka30
19. apr 2009

caute baby..tak som vas tu vymakla 😀 ..mangel v robote,synator u babky a ja sa doma tak trosku nudim.Chcem vas pozdravit a ....drzim vam palciska,nech vam to uz konecne vyjde.vanes taky pocit hladu som mavala aj ja.a bol to asi moj 1.priznak.bola som doslova pazrava,jedla som stale a jedno cez druhe...este som len dojedala jedlo a uz som rozmyslala co si dam hned potom 😅 .hal asi si uz z kazdeho dna aj "vystavena" 😅 ,neboj to pride..dindus som zvedava co ti na to povie doktor..asi zapalena zlaza,alebo bolia aj fibroadenomy.mam 2 a pred menzesom,niekedy aj dost skor zacnu tak boliet,ze nemozem vobec lezat na bruchu.zalezi na hormonoch..raz to boli viac,inokedy menej.je to nezhubny nador.Teraz idem po pol roku na sono s tym-ako to rastie atd.luci co ovu?tak rychlo na vec nech sa zadari 😵 ...to by bola radost citat vysledky vasich testov 🙂 .ja mam novo vyvestene tehotenstvo az za 2 roky 😎 ...neviem ci verit,alebo nie ale takto mam viac dovod a chut dufat v zazrak,tak uz sa tesim 😅

sylviabab
19. apr 2009

U mna citlivy čuch. Vsetko mi smrdi, parfem, ktory inak milujem, nemozem ani citit. Do predajne s topankami radsej ani nejdem, lebo ta vona koží by asi spravila hned svoje. A prostriedok na umyvanie riadu, kupujem zasadne podla vone 🙂

flyangel
19. apr 2009

caute baby,ja som 20dc a cakam ci mi o tyzden dojde ms ci nie...dnes som trosku spinila-taky akoby hnedkasty výtok 😕 od ovulky ma strasne boli na lavej strane podbruska a vcera ma tam az tak pichlo ze sa mi az zatocila hlava a zalahlo mi v usiach 😅 moze to byt priznak?

halintoa
19. apr 2009

fly: to mohlo byť hniezdenie, držím palčeky 😵

flyangel
19. apr 2009

aj ja som nato myslela...dakujem 😀

lucinka1104
19. apr 2009

fly veru to bolo hniezdenie ty si určite tehu ,ale u sylvii to vyzerá tiež nádejne

dinduska
19. apr 2009

ahojte babky je tu niekto? 😕 😨

peuska
20. apr 2009

ahojte babule, takze vcera som si spravila druhy test a boli tam opat // 😵 sa moc tesime 😉 mam ist uz tento tyzden k MUDr.???

lucinka1104
20. apr 2009

peu ako chceš môžeš ale stačí aj budúci a srdečne gratulujem

vanessa123a
20. apr 2009

peuska gratulujeem 🙂

linea22
20. apr 2009

ahojte dievčatá potrebovala by som poradiť!mrcha mi mešká asi 4 dni a pred zhruba týždňom som si robila test a bol negatívny a mrcha stále nechodí bolia ma prsia a včera mi bolo celý deň zle,ale test bol negatívny. 😒

vanessa123a
20. apr 2009

Linea urob si teraz znova test 😉 mozno bolo este skoro ked si testovala pred MS ..drzim palce

linea22
20. apr 2009

vanessa123a ďakujem ti veľmi pekne a na test ešte nieje skoro?nemám ešte počkať? ☹

vanessa123a
20. apr 2009

uz by ti mohol ukazat ked ti meskaju vtedy uz ukazu a niekedy ukazu az po dvoch tyzdnoch od meskania, ale myslm ze aspon slabu // ti urcte ukaze 😀

dinduska
20. apr 2009

ahojky,vanes a ty ako? 😕

linea22
20. apr 2009

vanes keby si mala pravdu,ale neviem aký lebo som mala rapidcler a čítala som,že jedna baba písala,že je rapidclear ukázal / a v ten istý den si robila nejaky lacnejsi a ten jej vysiel // a údajne pri oboch tehu 😉

flyangel
20. apr 2009

linea je mozne ze test ti ukazal / lebo si male mnozstvo hcg v moci...a testy su niekedy klamlive...hlavne ked slubuju vysledok uz po 5 dnoch po pohl.styku ved to je hlupost dovtedy sa male ani neuhniezdi tak jasne ze test je negativny lebo neprodukuje hcg...nuz a teraz po meskani ti musi uz ukazat testik aspon tienik... 😉

vanessa123a
20. apr 2009

kočky tu vychvalovali mamatest v jednom baleni mas 2 testy a stoji tusim okolo 90sk 😉

lucinka1104
20. apr 2009

linea pred týždnom bolo skoro na test tajk pretoozaj si kup mamatest je super a napozajtra ráno už budeš mať určite dve 😉

vanessa123a
20. apr 2009

Luci ako sa ti dari ??

peuska
20. apr 2009

ahojte babule, tak vam dakujem 😉
no volala som si a objednala ma az na 7.5., sestricka je znama tak povedala ze to staci tak dufam ze to dovtedy vydrzim 😀

linea aj ja som mala ten mamatest a bola som snim spokojna, vyskusaj ho...

sarinka23
20. apr 2009

Ahojte baby neviete mi nahodov poradit? Chcem len vediet mam pravidelny cyklus vzdy presne nikdy nemeska alebo neni skor a stale tak 5-6dni, no tento mesiac som dostala o 9dni skor a mrcha trvala iba 2dni ten 3 uz ani nebola, robila som si aj 2testiky ale boli negativne...no nerozumiem sa mi to len zdalo vela ze o 9dni skor a tak kratko....

lucinka1104
20. apr 2009

vanes ,ale ujde to 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre