Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

halintoa
31. mar 2009

Ahojte kočky,
valhali blahoželám 😀 , šikovnica si a Tvoj MM tiež🙂, nech Ti bábo v brušku krásne rastie.
Ja som prišla domov o pol deviatej a navarila na zajtra, prídu nám meniť okná, tak nech majstri nehladujú 😎 .
Volala som k dokymu, že objednávajú až na máj, ale že môžem prísť a skúsia ma niekde vsunúť medzi objednané pacientky, tak vo štvrtok (zajtra neordinujú) ak dovtedy mršina nepríde idem, aby som vedela, na čom som.
Inak v práci ma previedčali, že na tom testíku vidia slabunkú druhú čiarku, ale to bolo dávno po testovaní..
Dnes ma po obede hrozne pichalo v podbrušku a vystrelovalo to do krížov, tie ma bolia ešte aj teraz. Tak snáď to bude OK a nehlási sa mršina. Idem hajkať, zajtra som doma skôr 😉 .
Dinduš: ďakujem za podporu, hádam je to aj môj prípad, že mám len slabé HCG 🤐 .

ikon
1. apr 2009

halintoa a koľko ti to mešká?
keď si spomínam na prvé tehotenstvo, tiež som si uvedomila až s odstupom času, že už dlhšiu dobu boli na testoch uplne slabulinke ruzove čiarky, len som si ich nevšimala, keďže neboli vyrazne. Takže máš šancu. Ja nemám ani len náznak druhej čiary. Včera som mrchu nedostala , uvidíme dnes...

dinduska
1. apr 2009

hal precitaj si toto a usud sama 😀

Test negatívny a menzes nikde! Vezmime si dva príklady.

Prvej žene nastala ovulácia v 14. deň. Embryo sa jej uhniezdilo 5 dní po ovulácii a hCG hodnoty jej stúpajú rýchlo. Čiže už tri dni po uhniezdení, čo je skoro týždeň pred tým, ako očakáva menzes, jej v prípade že použije citlivý tehotenský test vyjde pozitívny test. U druhej ženy ovulácia nastala v 21. deň cyklu. Embryo sa jej uhniezdilo 10 dní po ovulácii a hCG hodnoty jej stúpajú pomaly. Dajme tomu, že až 5 dní po uhniezdení má okolo 25 IU/ml. Čiže aj ten najcitlivejší test môže zaznamenať tehotenstvo až v 36. deň. V tomto prípade je teda zbytočné testovať v 28. deň, lebo embryo ešte nie je uhniezdené, k tehotenstvu ešte nemusí dôjsť. Aby to nebolo málo komplikované, ovulácia nemusí vždy nastať v ten istý deň cyklu. Ak sa žene omešká ovulácia (napr. kvôli chorobe, stresu) až do 35. dňa cyklu a ona testuje v 28. deň, samozrejme, že test bude negatívny.

dinduska
1. apr 2009

sofi a co je s tebou,kde si? 😕 😨

baby ja mam este stale mrsinu uz mi to lezie na nervy.dnes je 6den.to mi vzdy to mam uz posledyn den ms ale dnes to vobec nevyzera na koniec 😠 😠

luci a ty ako?snazilkujete?

sofinka30
1. apr 2009

ahojte babiky..dindus som tu len sem tam a na chvilocku,doma robim jarne upratovanie,uz mi z toho hrabe...a je doma manzelik tak bud robota,alebo niekde lietame...ale som trosku cv obraze-hal ma negat.test,kolegyne vidia mini ciarocku...no drzim palciska nech sa rychlo poriadne zvyrazni 😅 a dindus ty bud trpezliva...ms raz musi skoncit.dlho to driemalo,teraz sa to musi vyblaznit 😀 .. heidy 7 rokov dlha doba...aj poznas dovod neuspechu ?tiez drzim palce a pozdravujem vsetky babenky,ktore som nespomenula 😵 pekny dnik ja idem zas kmitat 😝 😖

lucinka1104
1. apr 2009

dinduš dnes začíname 😀 teplota mi kelsla už včera ....
sofi aj aj som dnes upratovala 😝

janahad
1. apr 2009

ahojte ☹ babenky mozete mi poradit? mavam niekedy bolest/pichanie v boku a aj podbrusku,volala som svojmu dok.na sk a povedal,ze tonie je normalne,ze si mam pytat dufasten-tak nejak sa pise a uz som sa aj na zajtra objednala tu v uk na rano na kontrolu,myslite,ze som zbytocne vystrasenaa??? lebo sa bojim,ze o to pridem ☹

dinduska
1. apr 2009

janahad a je ta bolest silna alebo len take pobolievanie?

blondinka42
1. apr 2009

ja mam nieco take je to bolest podobna ako ked som mala menzes,nieco take a sem tam to este pichce,ale si myslim ze to ta maternica sa pripravuje....

lucinka1104
1. apr 2009

janahad si zbytočne vystrašená je to uplne normálne celé tehu ťa bude niečo pichať a ťahať ako bude báborásť 😉

halintoa
1. apr 2009

ahojte kočky,
tak som živý príklad toho, že príliš sa sledovať a upínať na tehotenstvo nie je dobré. Dnes mi 7 dňoch meškania a všetkých možných príznakoch prišla mrcha, hnusne bolestivá 😢 . Prvá predzvesť bola, že ma zrazu prestali bolieť bradavky. Tak som si doma pri drahom poplakala a idem ďalej s tým, že sem radšej chodiť nebudem, nehnevajte sa, asi to bude pre mňa lepšie. Hádam sa budem menej sledovať. Začnem zasa cvičiť, učiť sa na skúšky,zveľadovať dom a teším sa, že sa stretneme v niektorom ,,Spoločnom termíne" 😉 .

dinduska
1. apr 2009

no skoda hal.ale neboj nabuduc to vynde a mozno nabuduci mesiac sa stretneme ako tehule spolu aj s vaneskou,luckou a sofi a dalsimi babkmi 😉

lucinka1104
1. apr 2009

hal je mi to ľuto,ale takto to bude lepšie aj mne sa zadarilo, ked som sem začala chodiť menej aj ked nie uplne 😒 ale uvidíš, ked vypneš tak sa zadarí

dinduska
1. apr 2009

luci ty poctivo tu bt merias co?ovu test si neskusala?

simi a ty ako? 😨

vanessa123a
1. apr 2009

Ahojte babulky ako sa mate? nestiham vas moc citkat, mame nove tehulky? ak ano gratulujeeeeem ,

kočky ja zase zacinam stresovat 🙄 dalsie dve kamaratky su tehu , fakt nemyslim to v zlom ale viem ze len teraz zacali a uz su aj tehu , ma az pichlo pri srdci 😢 nie niezavidim ani nic prajem im to len ma to tak zabolelo ze nam sa nedari a nedari .... neviem ... ako sa mam naladit na pozitivnu naladu .... 🙄

lucinka1104
1. apr 2009

no ja meriaqm poctivo a paprade na teste sa ni dnes ukázali predchvíľou ale len dve no plodné dni mi začíbajú zajtra a do nedele teraz som si istá takže na moje narodky bud už tehu budem alebo nie...mna bt nikdy nesklamala

dinduska
1. apr 2009

luci to by bolo suprkeby to vynde na narodky to by mohlo aj mne ja mam 10teho.

vanes nezufaj to je osud 😉 😒

vanessa123a
1. apr 2009

lucinka drzm palce nech mas krasny darcek 😉 Dindus neboj vyjde to aj tebe coskoro , inak ako sa citis po zdr, stranke vsetko oki?
ja viem ja len ze ma dnes zase pochytili depky , ale to prejde ako vzdy ... 😠

lucinka1104
1. apr 2009

vaness určite sa podarí snaž sa trocha vypnuť, uvlniť a hups ostaneš tehu

dinduš viem že maš 10 - teo veru bolo by super

janahad
1. apr 2009

ahojte to mi je luto,ktorym to zatial kazi mrcha.. je to take,ze prejde ked si to pomasirujem

ikon
1. apr 2009

ani ja nie som v tom...takže v pohode, lebo sme to ani neplánovali, asi je to tak lepšie...no všetkým ktoré sa snažia prajem nech im to čím skôr vyjde, ja sem už tak skoro nezavítam , keďže nie som snažilka 😉

simib
2. apr 2009

Ahojte.Včera som mala KO tak som tu ani nebola.Ja super v pohode,len tá teplota si robí čo chce.http://www.fertilityfriend.com/home/Martinka

lucinka1104
2. apr 2009

simia nemala si včera ovu?

dinduska
2. apr 2009

simib ved ked snazilkujete kazdy den tak sa hadam bnieco ujalo 😉 😀 😀

lucinka1104
2. apr 2009

ahoj dinduš tak mne predsa plodné dni začínajú dnes ráno som začala špiniť doružova ao pôrode to pri ovu mavamajsom kus zakrvácala takže najbližšie 4 dni sa s nažíme lenešťe neviem čo v piatok mu ide oslavovať meniny 😠

dinduska
2. apr 2009

tak dotoho 😀
ja mam este stale ms uz mi to lezie na nervy.uz nech je pondelok 😅

lucinka1104
2. apr 2009

jej už mam aj paprade aj včera som mala kusok ale dnes mám krásne 🙂 🙂 🙂

simib
2. apr 2009

Ja neviem či bola.Podla mňa áno.Papradie od pondelka slabé potom silnejšie a dnes ešte tiež v poho.Ale ja už prestávam vládať.Ešte nejaký deň dva v poho,ale potom už neviem.Musí sa podariť,nie? 🙂

simib
2. apr 2009

Kam ste sa podeli?

dinduska
2. apr 2009

aoj ja som tu.mala uz zaspala 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre