Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

pikino
21. apr 2008

to si mala fakt zvlastny graf. ani si necitila ze by si predsa len mala ovulku?

danka24
21. apr 2008

to je terajsi 😀 😀 😀 to som citila ze mam ovu 😀 😀

danka24
21. apr 2008

dobre ten podtym je ten minulo mesacny 😀 😀 😀 ja som trdielko 😀

pikino
21. apr 2008

ved ja viem hovorila som o tom dole 😀
ten prvy mas ukazkovy 😀

hanka28
21. apr 2008

Baby ked som si dnes meralarano a mala som 37,3 a menzes naposledy 9.marca?

pikino
21. apr 2008

tak si asi tehu iny dovod pre taku teplotu nevidim. sa hovori ze ked je zene tehotna teplota vystupi nad 37, ale to je indivindi zalezi od toho aj v akom case si ju merias.
ale ed si mala naposledy 8.3. ms a teplotu mas stale nad 37 tak si asi tehu, a merias si ju pravidelne?

hanka28
21. apr 2008

nie pravidelne sem tam...kedy ma napadne...nechavam to na prirodu
Uz ma aj sem tam svrbia bradavky...

pikino
21. apr 2008

TAK SI TEHU

hanka28
21. apr 2008

pikino ,ale ako som ti uz pisala bolievalo ma brucho ako keby mam dostat..ale ziadne ine priznaky...samozrejme aj ta teplota 37,3 a teraz sem tam svrbenie bradaviek.Idem si kupit test

pikino
21. apr 2008

ved oni sa este objavia 😀

pipinka82
21. apr 2008

Ahojte na chvílku vas navštívim a držím vám palce k tehulkovaniu 🙂 Baby ja som nemala žiadne príznaky len mi meskala mrska 🙂 a nato ma pobolievali prsia 🙂 každá sme iná 😀 o mimi sme sa pokúšali len mesiac...1.11:som mala poslednú mrsku a po nej sme začali...medzi tým som si spravila 2 testy a nič....Ale 28 mi už mrska neprišla tak som sa objednala k dokimu po 3 dnoch meškania a on mi povedal že mám zvatšenú sliznicu ako pri tehul...ale po ceste som si kúpila test a aj som si ho v ten den spravila a bolo to tam 😀 Takže ani testy sú neni moc presné ak žena nemá dostatočné hormoni v moči.... potom nereaguje test 😀 vidíte aj ja som už bola tehul a neukázal mi to test 😀 ale skúšajte a nech sa vám darí držím palce je to krásny pocit 😀

danka24
21. apr 2008

hanka no toto ? 😀 supeeer ....to by bola dnes dalsia tehulka 😀 pikino uz len my dve 😉

pipinka vela zdravia a nech rastiete drzim palceky 😵 😵

pikino
21. apr 2008

ahoj pipinka 🙂
ty si dieta stasteny, to sa podari malokomu hned na prvykrat. 😉
posli zopar tehu bacilov. nech to rychlejsie odsypa 🙂

pipinka82
21. apr 2008

Dakujem 🙂 rastieme a začínam sa cítit ako velryba xixixi a nemotorná ktomu 😀 ale stojí to zato tak šup šup babenky 😀 vela štastiaaaaa 😀

pikino
21. apr 2008

ano ano danka musime sa snazit, alebo resp. nesnazit 😉
aj jaaaaaaaaa scem byt velerybaaaaaaaaaaa

pipinka82
21. apr 2008

nooo neverila som ani ja tomu že hned na 1x ale podarilo sa to a som štastná 😀 prajem aj vám také štastie 😀 posielam vám tehu bacilov xixixixi na želanie 🙂 aby sa to podarilo aj vám 😀 a velrybaaaa no to je nič moc pocit ale dá sa 😀

danka24
21. apr 2008

aspon je sranda uz ta aj kopka??? 😀 😀

pipinka82
21. apr 2008

ano už od 20tt a stupnuje to 🙂 ale má aj lenivučké dni.... 🙂 ale práve teraz ležím na boku a kopká ma asi sa zobudil a nelúbi sa mu moja poloha xixixi musím si sadnút 🙂 je to špekulant niekedy ale on je šefom xixixi 🙂

hanka28
21. apr 2008

danka no mam priznaky..take mensie ale su,ale aj tebe sa to podari,uz coskoro

danka24
21. apr 2008

jeeej tak ho pozdrav 😀 😀 😀 a musis ho teraz posluchat ty 😀 a potom on 😀 😀

pikino
21. apr 2008

dakujem za tehu bacilov, oblizla som monitor 😀
danka tiez si lizni 😀

pipinka82
21. apr 2008

xixixi len to nepreženteeee s olizovanííííííím xixixi 🙂 veru on je šefom kým je v brušku ale aj chvílu na svete...ale potom dojde mamina a tá bude šefkou aj na mimi a ocinaaaa 😀

pikino
21. apr 2008

ano ano poriadok musi byt 😀

danka24
21. apr 2008

hanka dakujem 😉 mnam tie tehu bacilky su vyborne mnam mnam mala by si nam ich davat kazdy den minimalne 5x 😀

hanka28
21. apr 2008

Babenky teraz som si robila test-BABYTEST,tam su hned 2 v jednom baleni a vysla mi uplne slabulilinka ciarka

Teraz neviem ci sa mi to zda,alebo je to tam....

danka24
21. apr 2008

hanka supeeeeer a kolky vlastne den si po ovulke:?ale ked tam je slabulinka tak je to platne 😀 😀

pikino
21. apr 2008

aj slabulinka ciarka je ciarka, sprav si pre istotu rano druhy, budes si naistom.

suhlasim s dankou 5x denne je akurat 😀

pipinka82
21. apr 2008

noooo to je možné že to tam je 😀 skús ho aj zajtra a upresní sa to 🙂 vyskúšaj to tak 😀

hanka28
21. apr 2008

baby ja som mala na posledy 9.3. a najhorsie je natom,ze neviem ako som otehotnela,my sme maly prerusovany styk.Ja som uplne prekvapena,lebo ja neviem ako sa to mohlo stat,ked som mala ovulku bola Velka noc,viem presne sme boli na chate...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre