Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

pikino
21. apr 2008

noooo tvoj fesak ma velice zivotaschopne chvostiky. 😀 sa mas 😀

hanka28
21. apr 2008

dohodim ti ho 😀

danka24
21. apr 2008

tak to teda heeeeeeej 😀 😀 😀

zuzec
21. apr 2008

hanka28 zatial vsetky priznaky co si popisala su presne ako mam ja, tiez ma na vecer bolieva brucho napriklad....a ja som mala poslednu MS 11.3. a dnes som bola prvy krat u doktora a uz som videla malinkatu bodku, takze ak si tehotna uz ti musi test nieco ukazat...kup si ten rapiclear..

nellynka
21. apr 2008

Caute baby, mozem sa pridat. ja vas tak potajme citam a len sa poucam z vasich skusenosti🙂

nellynka
21. apr 2008

Ja mam tiez podozrenie, len sa nechcem nejako unahlit a nechavam to na nahodu. Ale sexik bol v plodne dni a priznaky nejake mam, len ci si ich sama nevyrabam🙂

nellynka
21. apr 2008

Boli ma brusko, ale akoby som uz mrchu mala, ale boli ma tak uz asi tyzden a asi na 2-3 den po sexiku som mala asi 3-4 dni taky cudny biely vytok, co mne sa teda nestava, bolo ho nejako vela, bez zapachu, no bol trosku cudny. Ja teda nemam skusenosti s vytokmi. A prsia ma bolia na dotyk, hlavne bradavky. Teraz cez vikend mam dostat mrsku, tak som zvedava a ak nie tak na buduci tyzden dam test🙂)))))))

nellynka
21. apr 2008

Keby sa podaril maly prcek, to by bolo uplne fajn. Len baby mam problem, ze mam letiet lietadlom. Asi o mesiac, nemohlo by to uskodit?

daji
22. apr 2008

ahojte chcem sa spytat ak presne viem kedy sme sa snazili o dietatko tak by som sa chcela spytat ako rychlo sa da zistit tehotenskym testo, ze ci som alebo nie som tehotna? dakujem

katy2
22. apr 2008

asi 12 dni po ovulacii... v niektorych pripadoch uz 10 den moze byt slaby naznak.... ale najistejsie to je, ked meska ms.... 🙂

ibi
22. apr 2008

Kocky ahojte* vecra pred spinkanim som si vas citala a uz-uz som isla odpisat, ale povedala som si, ze nie, ze vydrzim do testu rano, aby som to nezakrikla. Vcera som necakala mrsku a STALE ju bestiu necakam! Uz tyzden ma boli podbrusko, takmer ako pred MZ, som nafuknuta, mam kruhy pod ocami a bolia ma bradavky - hlavne vecer je vsetko vyrazne! A nechuti mi sladke - to je u mna fakt zazrak! Nuz a dnes rano 2 // !!!!!!!!!!!!!! Som stastna ako blska! Zajtra idem na krv a modlim sa, aby to potvrdili. Citim vsak, ze tento test (po nespocetnom mnozstve inych) je TEN pravy 🙂) Ked si vsimnete, som registrovana uz od ani neviem kedy... tak sa tesim a myslim, ze mame rovnake priznaky 🙂

pipinka82
22. apr 2008

len kludne let neboj nič sa tomu nestane 😀 ja si myslím že tam mimčo bude 😀 ale vydrž do víkendu a budeš si istejšia a ak budeš tak ajtak pojdeš dokimu a on ti potom povie že či môžeš letiet alebo nie. 😀 Ale ja si myslím že ano môžeš mám kamošku a tá žije v anglicku a lietala počas tehu a v pohode 😀

daji
22. apr 2008

🙂

pikino
22. apr 2008

zicas hanka 😀 , jo ale teraz by mi bol na nic uz mam po ovulke, tak mozno buduci mesiac 😀

nellynka podla mna by to lietadlo nemalo uskodit ak bude vsetko v poriadku a ako dlho budes letiet? aj na tom zalezi, ci budes prilis dlho sediet v tom tlaku co je v lietadle.myslim ze niekde na tu bola tema o lietani skus hladat.

PS: ja ma od vcera vecera ten biely vytok od 6 dna ovulky. tak uvidim snad sa zadari, davam tomu volny priebeh MS mam dostat az buduci tyzden vo stvrtok. a este mam odvcera zapchu, ale inak nic zvlastne vklude to moze byt aj PMS aj ked skoro ale moze. Clovek nikdy nevie.

daji
22. apr 2008

takze od posledneho sexu si mozem odratat 10 az 12 dni?

daji
22. apr 2008

myslim od toho co sme sa snazilli o dietatko

katy2
22. apr 2008

ibi, gratulujem 😵 😵 😵
daji, ale museli ste sa trafit do ovulacie, teda stale je to o tom istom 12dni od ovu..... 😵

pipinka82
22. apr 2008

IBI gratulujem ti je to supeeeer 🙂 aj ja cakám 1 mimi a som štastná ked som na 1 raz vedela otehotniet 😀 verím vám babulky ked sa snažíte a ten pocit že nič ale nebojte ono sa to vždy podarí ak to už nečakáte 😀 držím palčeky..... 😎

pipinka82
22. apr 2008

ale Pikinko skušaj to aj ked ovulku nemáš?????? Aj ja som to tak robila a pozri je tam 😀

ibi
22. apr 2008

Velmi pekne Vam dakujem!!! Presne ako hovori pipinka - ja som dnes uplne mimo... Musim ist na sluzobku mimo mesta, v podstate asi to je dobre, inac by som bezala a vsade to vytarala... Takto musim vydrzat. Aspon, ze tu sa mozem podelit o radost! Som mesiac po laparoskopii a po predoslych utrapach som to takto rychlo vobec necakala... stale vo mne hloda ten pocit, ze to nie je pravda (ale uz dva testiky pozitivne 🙂

pipinka82
22. apr 2008

neboj je tam mimi 😀 a zajtra u dokiho uvidíš nejakú bodečku 🙂

ibi
22. apr 2008

🙂

pipinka82
22. apr 2008

aj ja som len bodečku videla zo začiatku a potom som zasa išla o 2 týždne ledva som sa dočkala a bol tam zajko však albumíku mám foto s 8 alebo 9tt a tam je ako zajo kuk a zasmeješ sa aké to je zlaté 😀

danka24
22. apr 2008

ahooooojte dievcata 😀 😀 tak ja uz dnes nemam vytok...a teplotka dnes vyskocila hore 😀 co noveho?

daji
22. apr 2008

dakujem

daji
22. apr 2008

poslednu menstruaciu som mala od 7 aprila do 9 aprila. Ale 5 a 6 aprila bola moja menstruacia 1 kvapka za cely den. Naostro sme isli 18 a 19 aprila a potom uz nie. Mozem byt tehotna?

pikino
22. apr 2008

ibi gratulujeeeeeem, to je skvela novinka. cloveku to hned zdvyhne naladu. 😉

pipinkia ved mi trtosime stale 😀 tento mesiac snad kazdy druhy den akurat po ovulke sme si dali chvilku pauzu hlavne preto ze sme obaja kapanecek vystaveni.
ale do MS este urcite nieco stihneme. 😉, ale teplota mi stupa zavratne hore a krcok mam uz uzavrety takze nemyslim ze by sa to uz teraz zadarilo.

pikino
22. apr 2008

daji mozes, len treba este pockat.

daji
22. apr 2008

a kolko mam cakat?

daji
22. apr 2008

test mi to asi este neukaze ze?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre