Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

zuzufek
11. jan 2010

aha 🙂 no ja som prvýkrát otehotnela ani neviem ako...nebolo to plánované,vysadili sme všetky ochrany a potom sa pošťastilo 🙂 ale teraz budem riešiť rovnaký problém,lebo od tohto mesiaca pracujeme na druhom prírastku-to sme si už naplánovali,tak uvidíme...

kormelia11
11. jan 2010

zuzufek...tak drzi prsteky nech je to cim skor 🙂

aktak4444
11. jan 2010

kornelia...no hej sme na tom rovnako...a kolko sa uz snazite? my 4 kolo....jasne dam vedet daj aj ty

kormelia11
11. jan 2010

aktak...tak asi druhy mesiac 🙂 ano dam aj ja som zvedava ze ako dopadneme 🙂 ale dufam ze dobre 🙂

aktak4444
11. jan 2010

kornelia...dufam aj ja 🙂

kormelia11
11. jan 2010

aktak...a mas aj nejake priznaky??

aktak4444
11. jan 2010

nooo mna bolia prsia, viac ako pred mrchu a mam vytoky huste ale zasa aj brucho a nohy ma bolia ako pred mrchu tak neviem

kormelia11
11. jan 2010

aktak...a zvykne ta tak skor pred mrchou boliet?mna uz tak vsetko boli asi 10 den a to beham na wc pozerat ci som uz nedostala :D najradsej by som si uz test spravila lenze to este skoro 😅

aktak4444
11. jan 2010

korneila ja tak isto, tiez stale pocit ze som ich uz dostala a merias si BT? skus rano odmerat a ked budes mat okolo 36, 9, 37 je to fajn ak budes mal malu mozes ocakavat hnusnu mrchu

kormelia11
11. jan 2010

aktak...teraz par dni meram ale poobede lebo rano stale zabudnem stale mam zvysenu 37,2 niekedy viac niekedy trochu menej ..rano si dam nejaku pripomienku na mobil a pomeram :D

mravvcek
11. jan 2010

Baby tie priznaky co som vyssie popisovala pretrvavaju,mam aj husty biely vytok a k tomu som si merala teplotu rano a mala som 37,5.Co myslite moze to byt tehu aj ked som este len 19 den cyklu?

mery888
11. jan 2010

babulky ak máte výtoky tak je to celkom nádejné si myslím 😉
držím Vám palčeky 🙂

mravvcek tažko povedať ešte je to celkom skoro....ale možne to je 🙂

laura112
11. jan 2010

Baby mne je nejako divno....

aktak4444
11. jan 2010

laura ....nejsi sama....aj mne je divne ....ale mna zasa strasne boli brucho mrchu mam mat az o 5 dni

laura112
12. jan 2010

Ja som v noci ani nespala ake som mala krce a bolelo ma brucho ale neda sa povedat ze by som to pripisovala tehu to pochybujem ze som.

laura112
12. jan 2010

Mozem sa nieco opytat ked zo mna vysiel husty biely ,,hlien,, ,,vytok,, a na druhy den ma boleli krize a mala som nafuknute brucho ale iba vecer a na druhy den zasa to iste - krize a nafuknute brucho teda otacke je take a ci sa mohlo podarit ze by som bola v tehu ked den pred tym ako to zo mna vyslo som spala s priatelom na ostro... vdaka vdaka a ze by som sa citila dako tehotno to nemozem povedat len tie krce v bruch v noci a vecerne bolesti krizov a nafuknute bruch nic ine inak mi je fajn...

bambulka333
12. jan 2010

co sa mna tyka, mna bolelo brucho aj krize...asi tak 10 dni pred menstruaciou...este som sa cudovala, ze preco mam tak skoro to ide na mna...podla lekara to bolo uhniezdovanie vajicka...tri dni pred menstruaciou som to proste vedela, zacali sa mi tvorit nadmerne sliny a dostala som hroznu chut na mandarinky 😀 a brucho bolelo stale, ale tak trosku inak ako pred menstruaciou, skor tak pichavo...ine priznaky som nemala, az potom o nejake dva tyzdne bolesti prsnikov...

laura112
12. jan 2010

uha ale ja to mam ze tyzden pred tym teda pred kramamy ma vsetko boli a aj tak vzdy dostanem kramy.... 😒

sofinka30
12. jan 2010

ahojte.dinduska mala je náááádhernááá 😵 este raz gratulujem ..a teraz otazka baby.co si myslite o tomto? - menzes mi meskal 6 ci 7 dni,dostala som nakoniec pricom som mala otrasne bolesti a trval 2 dni.to bolo min.tyzden vo stvrtok kedy skoncil a vcera sa mi vyskytol hnedkasty vytok.ale len trochu a svrbkanie bez zapachu.okrem toho ma este pred menzesom zacali boliet prsia.ako som pisala,vo stvrtok som mala aj po rychlom menzese,ale prsia boliet neprestali,stale sa ich nemozem dotknut,napuchli,zvacsili sa.boli ma brucho stale ako na menzes...mozem byt tehotna ?dnes som bola u dokt.,skonstatoval,ze maternica neni zvacsena,len prsia mam uplne naliate ako v tehot. a mam prist o 10 dni na sono...ma niektora podobne skusenosti ?akoze prisiel menzes,ale prsia sa naliali este viac a zostali bolestive...toto som este nemala.aj ked ma bolievali prsia pred menzesom,hned ako sa mi rozbehol,bolest prsnikov prestala.. 😝

dinduska
12. jan 2010

ahojky
dakujem sofi,skus teda testnut a uvidis ved za jeden test nic nedas teda az na par korun 😀 😀
to by bolo super keby sa to podarilo.mne tiez gynekolog povedal na zaciatku tehu,ze mam pockat na vysetrenie 2 tyzdne lebo skor nezisti zmenu na maternici.budem ti drzat palceky a skus teda testnut a daj vediet

sofinka30
12. jan 2010

testovala som dnes a praveze tam nic nebolo..no mozno nejaka nejasna machulka -akoby sa chce ciarka zbehnut 😅 ...dalsi test dam az o par dni,tak potom napisem.aj ked moc sa mi nechce uverit zeby to je teh.,je to divne 😕 ...

xpetka1x
12. jan 2010

sofi tiez si myslim ze je skoro nieco vidit u doktora..pockaj tyzden a skus aj testik potom dalsi ja som mala tiez bolestive prsia a test negativny a o dva dni bol uz pozitivny 😵

laura112
13. jan 2010

Ahojte baby mam ozacku mozem si urobit tehu tes uz po 9 dnoch od sexu????? ma to aj zmysel?

vefi89
14. jan 2010

laura, zrejme nemá 😅

bambulka333
14. jan 2010

ja som si robila testik asi 8 dni po predpokladanom oplodneni...
neukazalo sa nic.....
to, ze som tehotna, mi test ukazal presne v den, ked som mala dostat menstruaciu, aj to tak slabulinko, ze sme to s manzelom studovali pod ziarovkou najsilnejsou v byte 😀

kukucka26
14. jan 2010

laura nic ti neukaze pockaj kym ti bude menzes meskat take 2 tyzdne a je to smerodatnejsie

hankaaaaa
14. jan 2010

Ahojte...dneska mam premieru...som tu prvy krat...no hned som sa musela prihlasit ako som si to tu vsetko citala!!! lebo ma nieco trapy...este v polovici novembra sa stalo co sa stalo 🙂 a potom som zacala mat take stavy kedy som si bola na 100% ista ze som tehotna...no robila som si este vtedy tusim 3 testy a vsetky vysli negativne...potom som dostala menstruaciu ale stale sa tak neprijemne spinim... narastli mi strasne prsia(mala som velkost C a teraz mi je D male),narastlo mi trosku viacej brusko a mam divny pocit...mam len 18 rokov no aj ked by to bolo zle keby ze mam teraz babo ja by som bola aj tak statna...

sofinka30
14. jan 2010

hanka mozes byt tehotna aj ked mas menzes.ja som mal pri 2 teh. menzes 2 mesiace 😝 ,len tie 2.uz slabsie co sa mi nezdalo,ked som si dala dokopy,ze castejsie chodim na wc a mam trochu viac vytok a narastli mi prsia.Vobec ma ale neboleli,ani zvysena citlivost-nic.Len mi narastli..preto som teraz po 11 rokoch odvtedy v strehu /vid vyssie 😵 / no a dnes som dala test,ale poobede.lebo som nemohla vydrzat a je tam total slabulinky naznak 2.v mojom pripade vsak vzhladom na nepriech.vajcovody myslim,ci to nemoze byt nahodou zvyseny prolaktin 😕 ..no uvidim o tyzden idem na sono..dindus drz palce 😉 pekny vecer vsetkym

ninkaa89
15. jan 2010

hankaaaa a kedy si si robili naposledy testik?

xpetka1x
15. jan 2010

ahojte baby je tu niekto taky co mu vobec neni zle pocas tehu ze sa citi fajn ziadne priznaky iba pozitivny test a vacsie prsia?? lebo ja som taky pripad

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre