Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

ivi_kiwi
7. nov 2012

@allenka33 ja som nestihla ist este na gyno, tak neviem, podla toho posledneho testu len viem, co ukazal, pockaj poslem a HCG nebolo az take vysoke ze by som bola tak dlho, ja sa v tychto pojmoch nevyznam, len tu z fora zatial :((

ivi_kiwi
7. nov 2012

@allenka33 poslednu mrchu som mala cca 12 - 13 - 14, ... len si presne nepamatam datum a ani ci bola silna alebo slaba nejak som to neriesila, ale zda sa mi ze kratka, lebo som bola prekvapena ako rychloodisla a mozeme si zasa uzivat vsetko ,,, :P

allenka33
7. nov 2012

@ivi_kiwi ahaaa,takze tak to je..tak to ti gratulujem,lebo si tehu..a otehotnela si tak 2tyzdne predtym ako si si robila tento test..🙂

ivi_kiwi
7. nov 2012

to fakt?? 100 %??? lebo ja mam strasne haluze ze nie som :( lebo som nestihla ist na gyndu pred odletom, teraz sa snazim co najviac relaxovat a mat nozicky vylozene, ... moj drahy je tak hrdy ze to kazdemu povedal a ja sa teraz len obavam co ak :( ale v podvedomky sa tak strasne moc tesim
@allenka33

allenka33
7. nov 2012

@ivi_kiwi tak urcite,ze ano...hoc mas len ducha,tak to znamena ,ze v moci HCG ..a keby si spravila test teraz mal by byt uz silnejsi..drzim prsty...aaach,snad by som aj ja mala takeho ducha na teste.. 😒

allenka33
7. nov 2012

@ivi_kiwi a priznaky nejake mas,pocitujes nieco??

ivi_kiwi
7. nov 2012

@allenka33 zobrala som si taky digitalny aj na dovolenku, okolo 15 si ho tu urobim, uz by mal ukazovat 3-4, tak snad 🙂, ... mojko kolko sa snazite? my sme si len povedali ze by sme uz prijali mimco a sli sme asi dva mesiace na ostro a toto 🙂

ivi_kiwi
7. nov 2012

@allenka33 hej pcoitujem len sa bojim ci si to nenahovoram, 100% viem ze ma picha v podbrusku, vytok, ... prsia asi ani nie, minuly tyzden ma napinalo stale, smrdel mi aj vlaqstny parfum a vsetko sa somnou tocilo, plus blest hlavy

allenka33
7. nov 2012

@ivi_kiwi tak m,y uz sa snazime vyse roka..ale ja som uz 4xmpotratila..naposledy v jany,tak u nas je to tazsie..ja som dnes 24DC a tiez mam dostat mrchu okolo 12teho..mala som silny vytok,aj ma boleli prsia,ale uz 2 dni nic..tak som z toho šiši..a hlava aj mna boli,aj teraz prave ,ale to pripisujem tomu,ze nedodrziavam pitny rezim..ja beriem duphaston a este mam brat dnes a zajtra a dnes ked som si skusala krcok maternice,tak som tam mala trocha krvi,..ale na mrchu je este skoro..tak neviem a rano som mala BT 37,2..neviem cim to je..ty si BT nemeras??

ivi_kiwi
7. nov 2012

@allenka33 mojko :( teraz sa zadari neboj sa 🙂 nie nemerala mne s ato tak rychlo zbehlo pred odchodom ze som nic nestihl :(

allenka33
7. nov 2012

@ivi_kiwi a kde ste na dovolenke,?Inak cakate prve babenko,ci uz nejake mate:??

ivi_kiwi
7. nov 2012

@allenka33 cakame prve a na maledivoch, ... ale polovicka tu nie je tak to zvladam zle, placem lebo mi chyba a ked sa stale trapim s tym ci som alebo nie som nemoze ma podrzat jaaaj

reni1512
7. nov 2012

@ivi_kiwi ved ty si tehulkaaaaaa uz davno 🙂 no panecku :D to nemoze byt pravda ze ti ukazal uz vtedy // 🙂 neexist, ukaze max tri dni pred aj to ten najcitlivejsi test... 🙂 ja ti gratulujem, lebo urcite sa mozte tesit 🙂

kikasi
7. nov 2012

@reni1512 dufam, ze to pride co najskor..aj vzhladom na svoj vek..ale ono to pride a bude to tak, ako to ma byt..tomu verim.. 😉 . a drzim palce..

reni1512
7. nov 2012

@kikasi dakujem ti krasne 🙂 aj ja dufam, ze sa dockam 🙂 drzim prstyyyyy vsetky co maam 🙂

ivi_kiwi
7. nov 2012

@reni1512 coooo tak ale klasicky mi ukazal iba duchov a tento digitalny toto :-O

reni1512
7. nov 2012

@ivi_kiwi no ja tak viem ze uz duch je tehu...iba na ovulacnom musi byt silnejsia ta druha...

a2303
7. nov 2012

@reni1512 Držím palce 😵 určite mrcha nepríde podľa mňa, tá bazálna teplota je dosť vysoká 😵 😵 😵

grenka
7. nov 2012

@ivi_kiwi gratulujem si tehu 🙂 a aky si mala vytok ja som mala taky zlty a uz je biely....a bolest pobruska citim od ovulacie stale...menzes by mal prist v pondelok....

reni1512
7. nov 2012

@a2303 dakujem, ale ked ja som pesimistaaa, podla mna pride...skusala som ju merat iba dnes, prvy krat..ale stale mam bolesti v podbrusku, pichanie vajecnika ale to je asi normalne pred mrchou...vraj to zena citi, ked je tehu, nemam z toho taky pocit a uz min mesiac som tak dufala a nic..takze v to nedufam 🙂

walta
7. nov 2012

@reni1512 ahoj.... mozno ti to vyjde, drz sa.... ja som skepticka a uz neverim, ale este si pockam par dni 😀

zuzanka2211
8. nov 2012

@sandrikacsg Ahoj, tak testy si nerobila, pretoze do 3 mesiacov ani nevedela, ze je tehu. Az potom jej raz vynechala, priznaky nemala ziadne.. Tak si spravila test a bol pozitivny. Cez MS si testy nerobila, lebo nemala ziadne podozrenie, zeby mohla byt tehotna..

reni1512
8. nov 2012

Dievcataaaa ahojte...mam otazku...12 den cyklu som mala ovulku, skoro ciarka vyskocila z testu...bolo to 2.11, teraz som 6 den po ovulke, pretoze este tri dni som si robila testy a skoro ju nebolo vidno... a dnes akoze dost silna ciarka druha, nie je silnejsia ako prva ale je tam dost vidielna...nechapem tomu...moze to znacit cystu, alebo nieco nie je v poriadku? zase mam aj husty biely hlien... dakujem :/

zuzi0911
8. nov 2012

@reni1512 nezalezi na intenzite druhej ciarky ale na tom ci tam je 😉 ak si mala aj druhu ciarku tak si tehotna a cim dlhsie budes tak tym ta ciarka bude tmavsia

reni1512
8. nov 2012

@zuzi0911 a je mozne to zistit uz 8 dni pred mrchou?..ved som len 6 den po ovulke a je to obyc ovulacny testik... no vajecnik ma vkuse boli...dakujem zuzi

zuzi0911
8. nov 2012

@reni1512 podla vyskyHCG da sa to aj ored ms zistit. a kludne mozes byt aj dlhsie tehotns. no ale v ovu testoch sa nevyznam to som v zivote neskusala tak neviem co to znamena. neznamenaju 2 ciarky na ovu teste ovulaciy? Ja fakt neviem ja ze si si robila tehu test.

reni1512
8. nov 2012

@zuzi0911 nie ovulacny, ja som ovulku mala uz pred 6 dnami...tak preto mi to nie je jasne

zuzi0911
8. nov 2012

@reni1512 tak naozaj neviem ale tehu sa da zistit aj pred ms.

allenka33
8. nov 2012

Baby dnes som 12DPO myslite,ze by mi uz test mohol ukazat ak by som bola tehu??uz som z toho vsetkeho nervozna..vkusa sa len kontrolujem jak porucha.. 😒

allenka33
8. nov 2012

@reni1512 kludne to moze znamenat,ze si tehu..uz som pocula od dost bab,ze ovu test im ukazal tehotenstvo..ze tehu ukaze skor,ako tehu test.. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre