Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

ivusiatko
13. jún 2010

🙂 necham sa prekvapit...zacali sme sa snazit cca 2tyzdne a ja ocakavam ze na prvy sup to vyjde, co nemusi ale tak bola by som rada🙂)...tak pozorujem vsetko...tak ma to tak potesilo ze juuj zmena daka😀
no uvidime ci mrcha pride ci nie...

zuzanockamt
13. jún 2010

@ivusiatko 2 tyzdne pred MS nemozes mat este ziadne priznaky 😉 ... ja som si tiez vzdy namyslala, ze urcite sa to uz podarilo, ale dockali sme sa az po 17-tich mesiacoch ... ale mozno budespatrit medzi tych stastnych a podari sa na prvy sup

ivusiatko
13. jún 2010

jaaaj kurnik🙂

kosta123
13. jún 2010

@zuzanockamt - bože 17 ???? chúďa tak to ťa obdivujem 😉 ja som mala po 4 mesiacoch depky že prečo ešte niesom tehu.Mali ste nejaký problém?

zuzanockamt
13. jún 2010

@kosta123 no neviem, ci sme mali problem, lebo na vysetreniach sme neboli ... MM nechcel ... asi to tak boo zariadene a babo sa rozhodlo prist az teraz 🙂

veronkaj
14. jún 2010

ahojte,
je tu veľmi veľa strán ešte som neprečítala ale mám obavu.

- beriem HAK a nezobrala som 21 vú tabletku ale po 20tej bola pauza na ms 7 dní = po 7 dňovej pauze som prvú tabletku (3.6.-štvrtok) neužila vôbec (zvyknem užívať večer) a druhú (4.6.-piatok) som neužila v ten deň večer ale až na ďalší deň=sobota pred obedom.a večer už normálne sobotňajšiu.

- styk som mala v sobotu počas pauzy - lebo v nedelu prišla ms a potom v nedelu - na druhý deň po užití tabletiek
- minulý týždeň Od 7.6. sa mi zväčšili bradavky a boli citlivé - bolestivé na dotyk resp, mierne stlačenie, nie v kuse ale často, a teraz piatok a cez víkend sa stalo že ma občas zaboleli prsia . a mám pocit že sa trošku naplnili .
a som unavená ale to pripisujem skôr počasiu.

- tabletky beriem ďalej
pred tou pauzou som brala lieky na žalúdok a mala som často hnačku počas dní asi 1,5 týždňa ale nie večer po užití tabletky ale v priebehu dňa v noci možno tak raz.

môžem byť tehotná alebo je to len hormon. výkyv

kosta123
14. jún 2010

@veronkaj -ja si myslím že nie si,lebo aj po vysadení HAK si chránená ešte nejaký čas. A tie prsia si myslým žeby hneď tak nereagovali,ja som zistila až na 17 deň meškania že som tehu,a až potom ma začali prsia bolieť,no samozrejme každá to má inak.

veronkaj
14. jún 2010

kosta123
ja si tiež tak myslím, len vieš už to hlodá to podozrenie, vzhľadom k tým črervným problémom pred tým no veď aj tak musím počkať čo
len predsa na tejto stránke je tolko skúseností tak ma zaujímal názor ostatných

kosta123
14. jún 2010

@veronkaj - určite počkaj a keď tak testni až ked budú meškať 😉

veronkaj
14. jún 2010

to áno ale dovtedy ta nervozita
😒

sisi8881
14. jún 2010

baby robila som si test a a vysli //, sice ta druha bola slaba ale bola tam, na druhy den som si robila zasa a vysiel negativny, prsia ma dost boleli a uz ma akosi nebolia velmi, neviem co si mam o tom mysliet, co myslite ? poradte

zuzanockamt
14. jún 2010

@sisi8881 no zalezi kolko ti meska MS a aku citlivost mali testy

sisi8881
14. jún 2010

@zuzanockamt meska mi 6 dni a citlivost testov 25 - axiom test

zuzanockamt
14. jún 2010

@sisi8881 tak po 6-dnovom meskani by ti mali ukazat uz pekne aj 25-ky ... ak si mala pravidelny cyklus ... ja by som skusila asi este inu znacku s vyssou citlivostou a potom k lekarovi

riana12
14. jún 2010

@sisi8881 kup si iny test s vyssou citlivostou...

kosta123
14. jún 2010

@sisi8881 - no mne prvý testu ukázal až po 17 dnoch meškania a bol to len taký duch,fakt každá baba to má iné,niekomu to krásne ukáže ešte keď menzes nemešká,záleží to aj od kedy si tehotná,teda ktorý deň si otehotnela.
Kamoške zase vyšli 2 pozitívne,všetky príznaky tehu mala, a 3 vyšiel negatívny,až sme nechápali,išla k doktorovi a nebola.Tak neviem buď to odišlo alebo to boli naprd testy.

zuzanockamt
14. jún 2010

mne test ukazal // uz na 12-ty den po oplodneni, co bolo este pred MS ...den oplodnenia som vedela presne, lebo som merala BT a vedela som, kedy je ovu

sisi8881
14. jún 2010

mne prvy ukazal // a druhy test len / tak neviem pockam a skusim dalsi test.

makovicka53
14. jún 2010

ahojte kocky..nemate niektora skusenost s niecim podobnym?mala som cca v strede cyklu zapal mocovych ciest...a mavam tak max 31 dnovy cyklus..dnes je 34 den a mrcha nikde...mam bolesti podbruska a dost intenzivne aj prsia ma bolia ale stale nie a nie sa pustit...moze to ovplyvnit resp. oddialit ten zapal co som mala?

kosta123
14. jún 2010

@makovicka53 - no môže aj nemusí,nechceš si spraviť test??

makovicka53
15. jún 2010

@kosta123 -ja som si ho uz robila vcera poobede...ale len taky lacny z dm co je citlivost 25...vysiel negativne...dnes mam pocit ze mi ide maternica vypadnut taky blby pocit v podbrusku mam a mrch stale nikde bojim sa aby to nebolo nieco vazne... ☹

kosta123
15. jún 2010

@makovicka53 - tak skoč k Dr.

c.o.l.a
15. jún 2010

Ahojte, minulý týždeň sme začali pracovať na bábätku a odvtedy mám tlaky v podbrušku, predtým som nič také nemávala. Je mi ale čudné, že aj keby som bola tehu, tak to hneď tak intenzívne cítim. Som strašne zvedavá, ako to dopadne, už som si chcela kúpiť aj test, ale povedala som si, že počkám, či mi bude meškať mrcha. Tak držte palce, aby to vyšlo 😎

katrenka111
16. jún 2010

ahojte babenky.... pridavam sa k Vám neviem co sa to deje ale 14dní mi meska menzes a obcas ma tie ide roztrhnut brucho..alenemyslim žeby som bola tehotna skor to pripisujem stresu to meskanie....
makovicka 53--- ako bola si u dokiho???

kosta123
16. jún 2010

@katrenka111 - tak čo si radšej test neurobíš ako byť v takejto neistote????

katrenka111
16. jún 2010

no dnes idem kupit a testnem mi nulý mesiac mi tiež meskali 13dni a nebola som tehu....
Ked nedostanem pojdem radcej k doktorke ale mam strach.....že niečo nie je v poriadku

makovicka53
16. jún 2010

@katrenka111 ...nebola a dnes som dostala riadne bolesti do krizov a nakoniec prisla mrcha...skoda...tak som si robila nadeje..zajtra idem do CAR snad sa to uz pohne

veronkaj
17. jún 2010

tak ja začínam silno tušiť,

prsia ma pobolievajú občas, ale bradavky sa mi zväčšili a stmavli v podbrušku ma popicháva a včera mi prišlo nevolno od žalúdka po návšteve zubára čo mi nevadí lebo tam chodím často.

a dnes ráno mi nebolo od žalúdka najlepšie.

ja budem asi fakt tehotná len musím počať kým bude meškať mrcha.
čo vy nato?
môže sa stať že aj ked mám jeden vaječník a vynechala som 1 tabletku a jednu vzala neskôr po tej pauze že môže byť ved sme ani spolu nejako veľa nespali.

c.o.l.a
20. jún 2010

veronkaj, tak ako? už si si robila test?

svadba2009
22. jún 2010

Ahojte, chcela by som sa spýtať, za akú dobo po oplodnení sa môžu dostaviť nejake príznaky? Som 5 den po ovulácií a hrozne ma páli záha a mam pocit nutkania na zvracanie, brucho mám nafuknuté, občas počas dna citím takú pichlavú bolesť ale ta skoro prestane, prsia ma nebolia ale akoby sa zvačili. Už dva dni na sebe bádam že som velmi ale velmi nervozna a vybušna..... 🙂 Test som si nerobila, lebo sa mi to zda veľmi skoro. Myslite si, že by som mohla byť tehu??? Veľmi potom tužim, ale si myslim že je ešte veľmi skoro na nejake príznaky. Za vaše rady vopred dakujem 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre