Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

dinduska
12. mar 2009

dakujem adka aj tebe.joj dnes robim kuratko co davaju tu reklamu ze stavnate kure tak som zvedava ale zyzaera to dobre ked mrknem do truby 😉

adrianka127
12. mar 2009

juj - som na to aj kukala a slintala vcera, ked to bolo v TV, tak potom napis, ako to dopadlo... 🙂

dinduska
12. mar 2009

ahojky tak uz sme nazraty 😀 nemalo to chybu sme sa zalizovali 😀 fakt je to take ako v reklame.spravilo sa tam kopec super stavy,vyskusajte to odporucam 😉

lucinka1104
12. mar 2009

dinduš tyráno bežk dr vieš že som čitala, že ked po ovu mrcha do 16 dní nedorazí je žena určite tehu. 😉

halintoa
12. mar 2009

ahoj kočky,
každý deň Vás čítam, hoci si vravím, že by som nemala, aby som sa nesledovala. Snažím sa, ale teraz som mala podľa všetkého ovulke - pichalo ma vo vaječníkoch, ale nespozorovala som vôbec plodný hlien ☹ . Navyše ma už tri dni bolia kríže a pichá v podbrušku, tak neviem, či to pripisovať ovulke, alebo som prechladnutá. Objednám sa začiatkom apríla na preventívku, aby to bolo po mrche ak príde, nech aspoň viem, či som v poriadku.
Ale pevne dúfam, že všetky ešte tento rok stihneme porodiť krásne bábätká 😵 .

jahoda
12. mar 2009

ahojte kocky, ako sa mate? posielam vam dake tehotenske virusiky 🙂
ja idem o tyzden na srdiecko, tak drzte palce, nech je vsetko ok...zatial sa len tisko tesim...a z priznakov mam poobednu nevolnost a unavu. a strasne strasne suchu plet na tvari a som dost vyhadzana, tak neviem, zeby dievcatko? 😅

lucinka1104
12. mar 2009

jahoda super, že as máš fajn, vyhádzaná môžeš byť aj pri chlapčekovi skôr či ti bude chutiť sladké,alebo slané....

dinduska
12. mar 2009

ahojky jahoda ja ked som cakala malu tak som stale ladovala nieco sladke a strasne som milovala melony musela som mat kazdy den 😀
luci este nepojdem aby som tam netraposila 😉 dnes som testovala a zase / tak neviem co to ma byt este pockam a uvidim

lucinka1104
12. mar 2009

dinduš man už riadne mrchovsky bolípodbruško a aj kríže veľmi začalo to pred dvomi hodinami takže zajtra presne na 14 DPO je tu určite mrcha mrchatá ja som skusila tiež dne s testnúť a nič /

dinduska
12. mar 2009

ved to ze tie sproste testy su/.ja som dnes testovala babytestom s citlivostou 10 a nic.najmenej by som mohla byt 15dpo keby to nebolo cez ovu a keby cez ovu tak som 18dpo.alebo 3dpo 😀

dinduska
12. mar 2009

luci myslis,ze keby sa to podarilo terat v pondelok tak by som v stredu nedostala ms??? 😨 ja uz rozmyslam aj nadtym

lucinka1104
12. mar 2009

no podľa mna dostala

dinduska
12. mar 2009

ved to.inak ak som tehu tak som cca 16,17,18DPO.a peco je potom test/? 😠

miska223
12. mar 2009

ahojte, ja som tu nová, ale už týždeň si čitam tieto stránky, nakoľko sa snažíme o babo. Je to len prvý mesiac, no mám také príznaky, aké som predtým nikdy nemala, ani pri mojom prvom tehotenstve. Vtedy som na to prišla až keď bol 8t. V januári som vysadila HAK, poslednú M som mala 25.2. Myslím, že ovulácia prebehla 8.3, ale už na druhý deň som mala bolesti v podbrušku, zápchu, keď som si zapálila cigaretu, bolo mi nevolno, ale to len v pondelok, som strašne smädná.Niekedy ma bolí hlava, ale to pichanie v podbrušku, to som ešte nezažila.Tak co myslíte.

simib
12. mar 2009

Miska223 velmi skoro na hocijaké príznaky.Nieje možné.Hniezdenie nastáva 5-10 dní po OVU väčšinou tých 10.

dinduska
12. mar 2009

miska no neviem.ja som tiez stale smadna a mam uplne socho v ustach.pockaj do mrchy lebo teraz je este skoro 😉

miska223
12. mar 2009

Ja viem,simib môže to byť aj tým vysadením HAK. Mimochodom aj ja mám 7 ročnú dcéru. Vtedy som otehotnela v 17. Ale prvý mesiac po vysadení mi nic nebolo. Žiadne bolesti, ani keď sa blížila M. Keby, že nejdem na WC tak neviem ani že ju mám.

simib
12. mar 2009

No máme naozaj skoro rovnaké deti.Simi má v máji 7.Miska budeš musieť počkať.Ja som 21DC čiže nejakých 7 dní po OVU a neviem nič,tiež čakám.

miska223
12. mar 2009

Možno ovu bola aj skôr, ja neviem. Len si to myslím, lebo podľa tabulky mi to tak vychádza.

lucinka1104
12. mar 2009

no v prpade prvom že si 16 dpo aq hniezdilo sa až na 11 deň atk by to možnébolo tei testy s citlivosťou 10 stoja za hovno ti majú v skutočnosti citlivosť 100 najlepší je modrá správa, pepino a mamatest

lucinka1104
12. mar 2009

mna fakt strašnebolia tiekríže bt 37,0 a práve mi vinej téme baba počítala koľký DPO vlastne dnes som tak ako vžyd som to poplietla nie 13 ale 12-ty čiže tak ako som písala predtým mrcha ma prisť v sobotu. Heš hes mršisko

dinduska
12. mar 2009

tak ja este skusim zajtra ten mamatest ak nedostanem. 😉

lucinka1104
12. mar 2009

dinduš nie zajtra skus v sobotu 😉

dinduska
12. mar 2009

tak dobre tak v sobotu ak nepridu 😉 😒

lucinka1104
13. mar 2009

krásne ránko moje nervy my tu mame zase kopecsnehu, ja som už druhý týždeňchorá a toto hlupe počasie nie a nie skončiť....
inak dnes bt 36,9 zatiaľ as cítim fajn

sofinka30
13. mar 2009

Zdravim lucinka..si ake ranne vtaca 🙂 .Aj mna skoro vyrutilo ked som pozrela von.No nemame vela snehu-asi 1cm,ale ja ho uz teda vobec nemusim.Padali take obrovske vlocky...uz by konecne mohla prist jar.a co si pacient?Rano som mala otrasne bolesti,ani teraz to este nie je v poriadku.Akoby mi chcelo vsetko zo spodu vypadnut 😨 to fakt neviem co je..

lucinka1104
13. mar 2009

sof no ja yb som spala ale mpje dieťa zaspáva po plnoci a vstáva takto skoro 😕

sofinka30
13. mar 2009

moj syn bol taky isty ked bol maly.Do jeho 4 rokov som spala celu noc asi 6 krat -to netrepem a ked uz som bola zmierena s tym,ze zrejme sa uz nevyspim do jeho 18r.,tak konecne zacal prespavat.A 1 pani mi raz povedala,ze tie deti ktore su takto "zle" ked su male nam vsetko vratia aj s urokami-co sa tyka lasky,pozornosti a vsetkeho. Teraz je pubertak a pravidelne ma prekvapuje.Minule zapotil ze ked ho pridu zavolat decka von,nech idem ja do okna...na moju otazku preco povedal ze chce,aby baby vedeli aku ma peknu mamu,skoro som z gauca padla a zabehla mi chipsa 😀 .Ale pocut od neho toto bolo fakt mile.A kedze som posledne dni nejaka ochrapana,dnes si dal budik.Ked som sa zobudila,uz bol pripraveny do skoly,aj desiatu si urobil aj ranajky...aj mne 😝 a chcel len nech ho vystrojim pri dvere...Som rada ze som sa tak malo vyspala ked bol maly 😀 😅

samaritanka
13. mar 2009

sneh? 🙂 to je co? to tu nemame 🙂 taaaak, uz mam 37 DC a nikde nicoho 🙂))) a kazdy den si hovorim..ze hmm..dnes uz urcite dorazi.. a nic.. a vsetky "priznaky" okrem zilnatych prs vymizli, takze neviem 😖

samaritanka
13. mar 2009

jaaaaj a aby to bolo kompletne.. 🙂 normalny cyklus 30-33 dni a dva testy negativne 🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre