Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

pikino
24. apr 2008

no teda nic moc placulienka, asi ani sam nevie ci si alebo nejsi. aspon ti mal spravit stery sci to nie je nejaka potvora ked ta to svrbi.

palculienkkka
24. apr 2008

nič ..len si poždáral a finito 😒 ..tak čakám do soboty...

pikino
24. apr 2008

chlap jeden nepodareny. 😠
sobota uz nie je daleko 🙂 to vydrzis

perla200
24. apr 2008

dievčatá a stalo sa vám, že ste dostali normálne mrchu a na tretí den, kedy vám má vypuknúť v plnej paráde tak zmizla? a je to len taký tmavý výtok?

nellynka
24. apr 2008

Caute babulky,

no vcera vecer som si robila moj prvy test, 10 dni po oplodneni a bolo na nom vidiet slabo ruzovu ciarku? Ale fakt slabu. Myslite ze by to mohlo byt to na co cakam?🙂)))))))))

perla200
24. apr 2008

ano nellynka....

pikino
24. apr 2008

nellynka mohlo drzime palecky. 😀

perla mne sa to stalo minuly mesiac, prvy den strasne silna a uplne bolesti a na druhy
den nic a tri dny som mala iba take tmave spinenie. to sa mi este nestalo.

nellynka
24. apr 2008

Ani nechcem tomu uverit, ze by sa to podarilo na prvykrat. Pozrela som sa na ten test asi stokrat ci dobre vidim. Tak som sa pozrela aj dnes rano, a este stale tam bola🙂 No v sobotu alebo v nedelu mam dostat M, tak uvidim, ci pride. Som velmi zvedava.........

perla200
24. apr 2008

ale ja som nemala vôbec silné a to som ja mávala pikino strašné bolesti hlavy, brucha a teraz nič....som v náladičke....inokedy depky a ja neviem.??????????????? pomoccccc

pikino
24. apr 2008

nellynka to sa ti ukazala uz tak skoro? aky si robila test?

tazko povedat perla moze to byt aj tehu takych co maju aj napriek tomu ms je kopec.
skus testnut.

nellynka
24. apr 2008

Nejaky ze RapiClear, alebo take nieco, vobec si to nepamatam, lebo vcera v lekarni mi ponukli az 3 druhy, tak som si jeden vybrala. Ale co si pamatam, ze ma cerveny obal a je taky mensi, a dava sa tam 5 kvapiek mocu takou pipetou.

nellynka
24. apr 2008

aj ja som sa cudovala. lebo ked tu na konikovi citam vselico, ze to je skoro a tak...... no neviem ci to bude pravda. A je to taky test, co mozes robit kedykolvek cez den. Ja som si ho robila o pol siedmej vecer🙂

perla200
24. apr 2008

ja ešte asi počkám......alebo zas mi volačo je?
na záchod chodím každých 15 minút...ale inak žiadne iné príznaky

pikino
24. apr 2008

RAPICLEAR je najcitlivejsi test takze tym stastnejsim ukaze aj pred ms 🙂

perla pockaj, mne tak zvyknu blbnut ked sa menia rocne obdobia. to ta akoze prehana?

perla200
24. apr 2008

pikino...cikám stále......

pikino
24. apr 2008

AHA 🙂 , no mozes byt prechladnuta.

pikino
24. apr 2008

baby pisali ze je to aj mozny priznak tehotenstva ked sa zvacsuje magternica tlaci na mechur.

nellynka
24. apr 2008

No baby ja tomu stale nemozem uverit, ze by to mohla byt aspon trosku pravda. Inak aj ja chodim na vecko castejsie ako som chodila.

nellynka
24. apr 2008

Chcela som sa Vas opytat este, ci ten zvyseny hormon, na zaklade coho sa mi ukazala ta slaba ciarka, ci to nemoze byt sposobene niecim inym. Napr. nejakym skrytym zapalom, alebo niecim inym. Ci len vyslovene tehotenstvom?

marianka28
24. apr 2008

nellynka ahoj,ja som raz na jednom teste citala,ze aj ked su tam cysty,moze sa ukazat falosne pozitivny test,ale dufam,ze to nie je tvoj pripad,prajem ti tehu,lebo ja som sa toho tiez bala,kym mi to Dr. nepotvrdil.Drzim palceky....

pikino
24. apr 2008

no pokial viem ciarocku ti moze ukazat iba hormon hcg. a ten sa vylucuje iba pri tehotenstve. aj ked co tu citam mali aj ciarocky a neboli tehotne. 😒
ale ked mas priznaky aj ciarocku tak neviem o com. 🙂

pikino
24. apr 2008

hej to je pravda vid fesanda od honzika-prijmes moji ruzi 😀

bebca
24. apr 2008

Ahojte kocky, hcwem sa opytat, ci ma na zaciatku tehotenstva bolit podbrusko, mna teda boli a niekedy fest.....

pikino
24. apr 2008

hej ma roztahuje sa ti maternica 🙂
si tehu?

jahoda
24. apr 2008

caute kocky 😉 tak si Vas tu citam, mozem sa pridat?

atima
24. apr 2008

ahojte baby

jahoda
24. apr 2008

nechcem sa moc namotavat, lebo som len 18DC a ovulka uz asi bola...ale tiez ma divne boli podbrusko...o prsiach nehovoriac. Skoda, ze este nemozem testnut...
mate pravdu inak, podvedomie je mrcha...minuly mesiac mi meskala 5 dni a potom prisla ☹ akoby sa nechumelilo..a to mam pravidelny cyklus, nemeskala mi uz skoro rok 😒 Tak snad to teraz vyjde, drzte palce...

atima
24. apr 2008

ja som 20 den cyklu a tiež ma začalo dnes bolieť v podbrušku, no prsia ma nebolia ale mam strašne citlive bradavky

jahoda
24. apr 2008

ahoj atima...no to moze byt dobre znamenie...ja mam prsia cele naliate...a bolia ma na dotyk uz od ovulky, co doteraz nezvykli, skor ma boleli par dni pred MS iba..
tak drzim palec...

atima
24. apr 2008

no neviem dufam že to bude ok, už by sme veľmi chceli 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre