Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

atima
24. apr 2008

ahoj jahodka

jahoda
24. apr 2008

tak vela zdaru a daj vediet, ako pokracujes 😉 nech uz to nie su len priznaky...to zelam vsetkym...merias aj BT?

atima
24. apr 2008

nie nemeriam a ty? ale som pod dozorom lekara takže viem kedy by mala byť ovulka

jahoda
24. apr 2008

no tak to mas super...vies presne kedy je ovu. ja tiez nemeriam, len tak tusim, kedy je ovu. ak to nevyjde tento cyklus, zacnem si robit ovu testy...

atima
24. apr 2008

alebo si pozry stranku kde sa da vypočitať ovu

jahoda
24. apr 2008

tak som fungovala doteraz a nic... 😒 a akoto, ze si pod dozorom lekara?

jahoda
24. apr 2008

tak som fungovala doteraz a nic... 😒 a akoto, ze si pod dozorom lekara?

pikino
25. apr 2008

cafte baby. 😉
mna boleli prsia minuly mesiac tak strasne ze som sa ich nemohla dotknut a nic z toho 😒 .
tento mesiac tomu davam vacsiu sancu 🙂
vcera sa mi stala divna vec, sedim takto pred telkou vecer a zrazu mi doslo straaasne zle a ma naplo, neviete ci vam moze byt zle pri uhniezdovani lebo vcera mi prudko klesla teplota z 37 na 36,7 a dnes je zasa 37. bol to 7 den od ovulky.

daji
25. apr 2008

ahojte baby

pikino podla mna kludne mozes byt ale predsa len. Urob si tehotensky test RAPI CLEAR ktory sa da pouzit uz na piaty den po oplodneni a mozes si ho spravit pocas celeho dna. Je viac ako na 99% isty. Aspon tak to pisu. Drzim palce 🙂

pikino
25. apr 2008

myslis ze uz ukaze daji? skusim si ho teda zajtra kupit neviem dneska ani obsediet v praci stale mam pocit ze mam bruchu loptu. nie som nafuknuta ako keby bolo proste tvrde. je mi to divne velice. mam pocit ze na taketo reakcie je este skoro.

daji
25. apr 2008

neviem ale ja som sa konkretne pytala v lekarni ze: tak na piaty den po pohlavnom styku si ho mozem spravit? a ona povedala ze ano. Je to v takej cervenej krabicke RAPI CLEAR CLASSIC citlivost ma 10mlU/ml. Myslim si ze by mal byt v pohode. A ak ti prislo zle z nicoho nic. A vracala si?

daji
25. apr 2008

niektorym zenam moze byt zle aj na druhy - treti den. podla mna zalezi na cloveku. Tu u nas stoji 106 SKK.

My sme naposledy isli naostro ako som minule spominala toho 18 a 19 aprila a menzes som mala od 5 - 9 aprila. Teoreticky by som aj mohla byt nemyslis? Dnes je to ak pocitam od 19 aprila siesty den po pohlavnom styku. Test som si kupila ale mam taky problem. Mam chripku a asi zapalene mocove cesty a ked idem na toaletu tak ma to az moc stipe niekedy skoro zosaliem od bolesti. Tak neviem ci by mi test ukazal aj tak ci som alebo nie som. Co si myslis/myslite? Citala som aj ze zena ked je tehotna tak moze dostat zapal mocovych ciest. Ale u mna by to bolo asi skoro alebo mozno ani nie. Nevieeeem ☹

daji
25. apr 2008

neuzivam ziadne lieky

pikino
25. apr 2008

poznam ten test robila som si ho minuly mesiac ked som mala pocit ze je to na isto.
to snad nie, nesce sa mi grcat od prveho dna co zistim ze som v tom. moja segra tak tiez grcala az do siesteho mesiaca. to bola hroza.no bolo mi zle asidve hodiny potom co som sa navecerala a nevracala som rozdychala som to a napila sa vody to mi pomaha.

skus floragin ovuly baby tu pisali ze si ho davali aj ked boli tehu. su to pribiotika v cipkoch mozno pomozu. a naozaj neviem ci ti ukaze ze si tehu aj ked mas zapal. mohlo by to byt skreslene podla mna.

daji
25. apr 2008

dakujem ti. hat moja budes musiet grcat ak to tak ma byt. Radsej grcaj ako nie. A teraz sa ako citis? Ale ked sa pravidelne snazite tak by sa to mohlo podarit. Ak sa dobre pamatam tvojej sestre aj mamke to hned vyslo na prvy krat, nie? Tak tebe sa to moze podarit na druhy krat, preco nie 😉 ? A ked nahodou nie tak nevadi. Ved este bude plno moznosti. Kamaratka tiez nevedela ostat druhykrat tehotna a tak sa jej to podarilo ze ked ju manzel oplodnil tak nevstala ale sa len v posteli otocila ku stene a vylozila si nohy na steny aby jej to tam asi lepsie stieklo. A teraz ma krasneho 3 rocneho synceka. Skus to.

danka24
25. apr 2008

ahooojte mam otazku : dnes som 10DPO a picha ma v podbrusku a na lavy vajecnik...a mam vytok biely..

petruci6
25. apr 2008

dani to moze byt aj tehu,ale aj PMS, skus zajtra testnut,ja som uz mala 11Dc // 😉

pikino
25. apr 2008

no jo daji aspon schudnem hehe.
hej pamatas si dobre obe otehotneli rychlo. mojej segre na to stacil jeden alkholovy vecierok, ked ma zenska ovulaci je jak odtrhnuta z retaze.
no ja som vzdy potom zostala chvilku lezat a skusila som aj prstikovu metodu 🙂 skusim teda ten test zajtra.
teraz ma stale picha na oboch stranach ale aj maternica, a obed som nevedela dojest lebo mi bolo tazko.
tak neviem ved uvidim. dam vediet v pondelok.

danka24
25. apr 2008

petruci ked ja neviem sa bojim ze tam nic nebude ☹ uvidime ja vydrzim do pondelka

pikino
25. apr 2008

ahooj danka

petruci ma pravdu moze to byt oboje. bud pockas ci ta mrcha nebude meskat alebo skusis testnut s rapiclearom. aj ked ani ten nemusi nic ukazat.

pikino
25. apr 2008

a este som zabudla napisat ze odvcera chodim v kuse cikat aj ked som cez den nevypila viac ako 1,5 l vody.

danka24
25. apr 2008

no pekne pikinko zeby bola z teba tehulka 😀 😀 a kolky den si po ovulke??

daji
25. apr 2008

pikino, mne by to schudnutie aj pomohlo.

a nemavas aj navaly tepla? aj ja chodim castejsie na to wecko ale som aj prechladnuta a mam zapalene mocove cesty pravdepodobne. Ale najviac podozrive sa mi u teba zda ten obed. No neviem,neviem 🙂 ....

daji
25. apr 2008

a v pondelok mi nezabudni dat vediet. som hroooooooooooooooozne zvedava. Hadam to bude pozitivne.

dadka9
25. apr 2008

Ahojte babulky. Tak už viem prečo mi v stredu ráno vyšiel test neg., lebo v ten istý deň len večer mi prišla mrcha. Ale nevadí. skúšať budeme aj ďalej. snáď to budúci mesiac vyjde a keď nie tak potom budúci, a tak ďalej. musím sa vám pochváliť, že tentoraz ma to vôbec nehnevalo, že to nevyšlo. prešla som do pozície flegmatika. tak možno to pomôže. 😉

pikino
25. apr 2008

som osmy den po ovulke takze teoreticky by uz mohla byt potvorka uhniezdena. 🙂

daji mavam navaly tepla aj teraz mam jeden naval, ale ja ich mavam stale cely mesiac takze u mna nic nenormalne. podla toho sa prilis neorientujem. aj ja som zvedava ale nerobim si plane nadeje.

skoda dadka ale nabuduce to vyjde 🙂

arizona
25. apr 2008

čaute snažilky,

mám takú čisto teoreticko-praktickú otázku 😀

neviem nájsť nikde nič podobné, tak Vás idem pootravovať 🙂 som po vysadení HAK - prvý mesiac (t. j. minulý cyklus) mi krámy došli na 35. deň. teraz mám mrchové (alebo ovulkové alebo tehu) kŕče na pravej strane (minulý mesiac to bola ľavá strana) - ak by som mala mať cyklus 28-dňový, tak by som ich mala dostať až o týždeň (skôr očakávam 32 a viac dňový cyklus)... a trvá to už 6 dní... ak by som bola citlivá na ovulku, je možné, že by som ju pociťovala tak dlho? okrem toho mi je celých 6 dní na vracanie, dodnes mi bývalo zle až popoludní, dnes už celý deň, občas mám točáky (cca. raz denne) a vtedy neviem, či som už odpadla alebo ešte stojím na vlastných... nemyslím, že by som bola dvojpásiková, aj keď by som chcela, aj snaha bola 😵

ale viem, že hormóny sú svinky 🙂 a už nepatrím do tej vekovej kategórie, kedy je najväčšia šanca otehotnieť 😝

tak a ešte otázka - mali ste to aj Vy po vysadení HAK?? a ani neviem, kedy testnúť, keď ani neviem, kedy mám mrchu očakávať (či 4 alebo 5-týždňový cyklus)...

pikino
25. apr 2008

no arizona, po vysadeni HAk mozes mat vselico. ja som 4 mesiace po vysadeni a kazdy mesiac ma mrcha prekvapi nejakou inou novinkou. pokial ide o tvoje bolave vajecniky a pocity na zvracanie je dost mozne ze su to hormony, to vies po takom dlhsom case co lenosili sa im niet co cudovat. mna takto trapili minuly mesiac tiez som nevedela ci som tehu alebo proste sibe mojim hormonov. nakoniec to boli hormony.
a ovulku som citila teda riadne a tie bolesti skoncili az ked prisla mrcha. a kedze minuly mesiac ta bolelo vlavo a teraz vpravo tak su to vajecniky aspon vies ktorym menstruujes. ale tehu nevylucujem ak mas tocaky a chut zvracat tak si asi otehotnela este minuly mesiac, nemala si slabu mrchu? taku nijaku?

arizona
25. apr 2008

pikino, no boli také nijaké... trvali dosť dlho (6-7 dní), ale viac to bolo otrava ako krvácanie 😝 ale minulý mesiac som si robila test (cca. 30-ty deň) a nevyhrala som 😎

nech sa zadarí aspoň Vám 😀

pikino
25. apr 2008

30 den od ovulky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre