Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

mareklucka
6. máj 2008

pikino to je pekný príbeh,ale čo spravíme keď niektorí chlapi su také svine a to ma hnevá 😠 A hnevá ma aj to,že niektorí ľudia sú nezodpovední a nerozmýšľaju ake to može mať následky! Bože veď niektoré páry by dali všetko na svete aby mohli mať svoje dieťa!

Teda nemyslím si,že by si bola tehotná,alebo žeby si to vedela už tak skoro.No každopádne sa porozprávaj s tým priateľom a ak Ti povie že si dieťa nemáš nechať tak nieje hodný byť otcom... Držím Ti prsty

andycic
6. máj 2008

áno a preto je to aj mne čudne kupila som si dva druhy testov že čo ked a predsa

mareklucka
6. máj 2008

Určite skoč k Dr. či Ti povie on

andycic
6. máj 2008

jooj teraz som si to prečitala cele teda pikino to ma mrzi čo sa stalo tvojej sestričke ale podla mna urobila dobre aj ja by som si nechala babo ako hovori mareklucka niektore pary by dali nevie čo zato aby mohli otehotnieť a ked mne sa to stalo tak asi pre niečo no uvidime čo stoho bude asi počkam ešte taky tyžden a urobim znovu test ...ale dakujem vám baby velmi ste mi pomohli ani neviete ako...som vam velmi vdačna 🙂

mareklucka
6. máj 2008

Andy ako myslíš každopadne želam veľa šťastia.daj potom vedieť ako si dopadla 😉

pikino
6. máj 2008

nemas za co andy, daj vediet, zelam pevne nervy, ak je tvoj frajer zodpovedny nevidim problem. tak drzim palce nech to dobre dopadne.

zuzec
6. máj 2008

boze konik nejak blbne, uz sa to snazim poslat asi 10-ty krat 🙂

andycic jak kukam jak blazon ze ti dva rozne testy ukazali uz na piaty den po...nemohlo sa vam podarit uz predtym a ze si tehotna uz dlhsie??? to by vysvetlovalo tu kratku menstruaciu, ktorej si sa cudovala, lebo taka niekedy v tehotenstve byva...to by sa mi zdalo ako logicke vysvetlenie, lebo prepac, ale ja tym testom velmi neverim, ze dokazu tak skoro ukazat...sama som si taky kupila a ukazal ledva az po vymeskani mentruacie...ale aj tak ti moc drzim palce!!!

kiana22
6. máj 2008

ahoj kto mi poradi uz 3 dni mi to meska test ukazuje ze niesom tehotna nemoze sa milit 😔 😅

mareklucka
6. máj 2008

kiana musíš byť trpezlivá,nie vždy test ukáže 3 dni po meškaní.Skús zopakovať o 2 dni neskor.

mareklucka
6. máj 2008

Kiana nie vždy test ukáže 3 dni po očakávanej MS.Skús o 2 dni neskor

kamkah
7. máj 2008

ahojte baby....skusalkovali sme...no a teraz mi je hádam tri dni uz nejak divne, na vracanie........ 🙄 a a mam take divne pocity...mam pred M...a neviem ci to je z toho dovodu,alebo som tehu. Robila som si test ale vysiel negativny......je mozne ze sa to nedalo zistit lebo bolo skoro?????

pikino
7. máj 2008

kamkah jasne ze bolo skoro, musis pockat kym ti bude meskat MS, inak to nema vyznam, Andy je svetla vynimka. 😉

andycic
9. máj 2008

Ahojky slečny 😉 hih že svetla vynimka no dakujem ...takže teraz mam ovulaciu a ako odvtedy ako som sem pisala mam vkuse iba vytok a nechapem tomu ako nema žiaden pach a ani nič je taky mliečny až žltkasty a neviem čo to znamena a bradavky ma bolia a su take čudne jak vlhke keby čo to znamena???? prosim o raduuuuu 😒

jahoda
9. máj 2008

ahoj andycic, a co test???

andycic
9. máj 2008

ahojky jahodka...mno test som si už robila a bol pozitivny ale podla mna moc skoro mi to vyšlo že je to pozitivne ako už 7 dni potom mi to mohlo vyjsť??? a čo stym čo som tam pisala? to može byť od čoho? prosim pomoocť ☹

zuzec
9. máj 2008

andycic, tak teraz som uz uplne vedla 🙂 predtym si pisala ze ti test ukazal uz po 4 dnoch, teraz pises ze po 7 dnoch a pises, ze mas teraz ovulaciu? tak ako ti mohol test ukazat tehotenstvo uz 3 dni pred ovulaciou? preto som sa ta pytala, ze ci niesi tehotna uz od minuleho mesiaca....

zuzec
9. máj 2008

a ten vytok je normalny, ja som taky mala v case uhniezdovania, tiez bez zapachu...a tie bradavky to neviem, to som ja nemala...kazda to ma inak 😉

andycic
9. máj 2008

no ako tri somsi robila stoho ten jeden po tych troch dnoch ale podla mna bol stary bo som ho mala z minuleho roka vieš pre istotu som si vždy robievala test a druhy som si robila tiež vtedy nejak a treti na ten 7 mi den a aj tam mi to vyšlo no a ako si tomuty nechcela veriť tak ani ja tak preto je mi to take že čudne ... žeby boli zle tie testy? dufam že hej potomby to vysvetlovalo že prečo som jedina ktorej to tak skoro ukazalo haha 😀

zuzec
9. máj 2008

no tak zas taka nahoda ze zrovna tri testy by boli zle, to asi nie 😉 no tak v tom pripade gratulujem, som zvedava ako sa to s tebou vyvinie, daj vediet 🙂

andycic
9. máj 2008

jooj taketo ani zo žartu nehovor ☹ dufam že to dopadne dobre už aspon viem že si musime davať inak pozor nabuduce ak bude nabuduce 😒 ...diki za všetko idem hajať bru nocku každemu 😉

vrtulka74
12. máj 2008

ahojte, som tu nová, ale myslím ze je to fakt skvelá stránka....Som rada ze si mozu snazilky takto pomáhat. Snazíme sa s priatelom o bábo MS mám dostat az o týzden ale mám bolesti ako kedy mala prísť uz dnes trvá to uz cca 3 dni a prsia ma bolia mám ich naliaté uz zhruba 5 dní. musela som zmenit aj typ podprsenky ( push-up som vymenila za klasiku bez výstuze 😀 -koli citlivosti... mate s tym skusenost? mozu to byt priznaky?

krpcek
12. máj 2008

wrtulka presne to iste mam aj ja s prsiami! take sa mi zdaju vacsie a bolia ma! zatial som push-upku nevymenila, ale zvazim aj tuto moznost! 😀 😀 😀 😀 😀
a vlastne prsia ma bolia uz od ovulacie!

len si teraz nie som ista, ci sa mi plnia, ze som tehu alebo z toho, ze som zacala cvicit a posilnovat (ved prsia su predsa sval! ) tak teraz neviem! 🙂 🙂 🙂

moncika15
12. máj 2008

ahoj krpcek aj ty?! 😀 ja mam tiez naliate prsia ale citlive tak normalne. a som strasne precitlivela 😅 . lenze od posledneho snazenia preslo len 6 dni a vsetky baby hovoria ze je na priznaky skoro 😒 co myslis/te?

cumlicek
12. máj 2008

caute kocky. prosim poradte mi. asi som tehotna v 4 tyzdni. len jedno co ma metie, ze ma hrozne bolia krize a stale ma nuti cikat. co si o tom myslite?

awe
12. máj 2008

ahojte 🙂
chcem sa spytat, kolko dni po uspesnom snazilkovanie je mozne citit prve priznaky?

zuzec
12. máj 2008

cumlicek nechapem preco ta to metie, ved to su jedny z prvych priznakov, hlavne to cikanie a tie krize ani nehovorim 😉

zuzec
12. máj 2008

awe, to je uplne ale uplne individualne 🙂 niektore citia hned v ten tyzden, niektore ani nevedia ze su tehotne, kym nezacne meskat mrcha

baskaj
12. máj 2008

ahojte kocky, skocila som vam len tak nakuk do temicky...
cumlicek, ved to su tiez priznaky. ja som na zaciatku tiez chodila castejsie cikat 😅

moncika15
13. máj 2008

😕 😕 😕 aj krize?!?!?! tak to cakam petoricky 😀

pikino
13. máj 2008

ahojte baby.

andy tomu vytoku z bradaviek sa nadava kolostrum a je to priznak tehotenstva. Takze
na tvojom mieste by som sa asi pripravila na to tehu.

a baby pokial vas bolievaju prsia pred MS rozmyslajte co ste jedli. jednou z pricin
je vysoky prolaktin, ak napriklad jedavate vela orechov, pijete vela kavy alebo sa cpete sladkostami. to vsetko moze sposobit ze vas bolia prsia.

a okial ide o tehotenske priznaky, niektore zeny to citia uz velmi skoro po ovulke ze su tehu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre