Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

loveforever
4. apr 2008

Dakujem Vam velmi pekne baby za povzbudive slova.... tak verim ze mi bude v utorok na utz doktorka gratulovat... papa

pikino
4. apr 2008

loveforever podla mna si tehotna, pokial viem vela lekarov sa na testy spolieha a niekedy su lepsie ako ultrazvuk na ktorom tak skoro okrem zvatsenej maternice nie je nic vidiet. a ked mas tehu pocity neviem co ine by to mohlo byt. skoda ze tu buduci tyzden nie som lebo som zvedava ako dopadnes. Drzim palceky aby ti to vyslo.

pikino
4. apr 2008

ja som si tento tyzden spravila este jeden tehotensky test lebo mi je stale divne
a picha ma vo vajecnikoch a stale je mi tazko, brucho mam ako balon ale bol negativny,
nevadi o dva tyzden mam dalsiu ovu (dufam) tak zamestnam manzelicka na cely tyzden 😀 . mam pocit ze mu to snazilkovanie robi veeeelmi dobre 😉 .
pekny vikend vam zelam a drzim palceky vsetkym snazilkam.

jahoda
4. apr 2008

ahojte kocky, chcem sa spytat, 3 dni mi meska, zajtra si chcem spravit test...
vcera som vsak bola cvicit (bodyforming), myslite, ze to moze byt nebezpecne, ak som tehu? vdaka za odpoved...

sandrika
5. apr 2008

jahoda nemyslím si že si bábu ublížila, ale ak ti výnde pozitívny test buď opatrná a veľmi sa radčšej nenamáhaj aby si o mimi neprišla. Držím palce.

pikinko na koľký DC si si robila test? Aj mne vyšiel prvý nnegatívny 😉

jahoda
5. apr 2008

ahoj sandrika, dakujem za odpoved...robila som si rano test a negativny...a to som dnes 30DC. Uz som myslela, ze by mohli byt //...kedy vysiel pozitivny test Tebe?

zuzec
5. apr 2008

no co cervena_ciapocka? ako pokracujes? my dve mame toho viac spolocneho, az na to ze ty si ovela viac trpezliva, ja som si robila uz test ale bolo to este skoro :(

cervena_ciapocka
5. apr 2008

Ahoj 🙂 ja s testom pockam,az ked bude MS meskat aspon 3 dni. Inac dnes mam teplotu 37,4 a som prechladena.

montinka
5. apr 2008

hm cervena ciapocka a kedy ti budu meskat tri dni.som uz zvedava ako ti vyjde test. 🙂

cervena_ciapocka
6. apr 2008

Ak bude meskat,tak asi testnem v piatok, najneskor v sobotu. Dnes sa mi snivalo ze som to uz dostala☹ ale nastastie to bol len sen 😉

barbiek
6. apr 2008

ja som testovala 5dni pred MS

iwanka
6. apr 2008

Ahojte, ja som testovala asi na 14 den po vynechani cyklu, ale uz som citila, ze sa daco deje a duha palicka uz krasne svietila 😎. Mala som cudne pocity na zaludku, viac chuti do jedla a nafuknute brucho a trosku bolesti bruska, ako pri menštruacii, ale slabsie.
Tak si myslim, ze keby som testla uz aj skor, tak by bolo daco vidno.

ivetah
6. apr 2008

ahojte, mne vysiel prvy test 5 dni po vynechani cyklu negativne, az 14 dni po vynechani mi vysiel test pozitivne.
inak som nemala ziadne extra priznaky, len som dufala 😀
tak drzim palce!

jahoda
6. apr 2008

ahojte, ste ma potesili 😉 ja som totiz dnes 31 DC, teda mi meska len 3.den /mam pravidelnu MS/ a tiez mi vysiel negativny test...urcite este pockam tyzden, kym otestujem znovu. Inak sa citim dost podobne ako iwanka, dooost rychlo vyhladnem co doteraz nikdy nebyvalo, tiez mam nafuknute brusko a mam otazene-naliate prsia.
Dnes som mala slabulinky hnedasty vytok, tak dufam, ze je vsetko OK. Citala som, ze tak to niekedy byva, ked sa uchytava vajicko.
Co myslite?

tiana
7. apr 2008

Sandrika, diddi - dakujem za radu. Zajtra hned utekam k lekarovi🙂 Robila som si rozdielne teh. testy a su POZITIVNE!!! 🙂 Tak sa strasne teskame, teraz uz len dufat, aby bolo vsetko ok.🙂

cervena_ciapocka
7. apr 2008

Ahojte 🙂 tak ja teda neviem. Nechcem si nic namyslat. Vzdy 2 tyzdne pred MS ma strasne, ale strasne bolia prsia. A teraz den pred len tak velmi velmi jemne, takmer by som povedala, ze vobec. Tak teraz neviem co sa vlastne deje. Nechcem skoro testovat, lebo sa bojim, ze budem sklamana 😕

pinco
7. apr 2008

ahojte. Mne vysle tri testy negativne a este ani doktor mi nevedel naisto povedat, ci som tehu (menzes mi meskal 11 dni, ked som bola u doktora). Takze si zbytocne skoro nerobte testy, lebo to je skoda penazi, aj ked na nich pisu, ze uz 5 dni po styku sa to da zistit... Blbost. Mne vraj doslo k oplodneniu vajicka az 4 dni po styku a vtedy este nie je v tele matky ten hormon, co tehu testy zachytia.
S tymi prsiami neviem, to je asi individualne. Mna zas praveze zacali boliet... Este chvilu pockaj ciapocka, aby si naozaj nebola sklamana 🙂 Potom to bude radostnejsie 🙂

mechurik
7. apr 2008

Ktoré pravidlá porušuje: | Zrušbaby, a ked vam je zle, mavate aj hnacku v tehotenstve:?

cervena_ciapocka
7. apr 2008

Ved prave pinco 😉 ta bolest to je u mna isty priznak MS a teraz ked nic tak som zmetena.
Ale pri tych testoch - hodnota HCG zavisi od toho ci je uz vajicko uhniezdene, u niekoho dojde k uhniezdeniu uz po 5 dnoch a potom je aj test skor pozitivny, ako vtedy ked je uhniezdenie az okolo 14 dna.

pinco
7. apr 2008

Jaj aha... Tak mne sa asi uhniezdilo neskor. Inak ak mas vzdy bolesti a teraz nemas... Tak by to aj mohlo byt 🙂 A hlava sa ti netoci? Ani zaludok nic?

Mechurik, hnacku som veru nemala. Skor naopak... A zle mi byvalo teda dost. Ale vsetko som len vracala. 😒

mechurik
7. apr 2008

jejda, a to co mi tam skopirovalo hehe,
chcem sa opytat, ci ste mali aj hnacky pocas tehotenstva baby,.

cervena_ciapocka
7. apr 2008

Mne sa hlava toci aj inokedy, lebo mavam nizky tlak. Ale v poslednej dobe mavam casto nafuknute brucho. Minule som vizerala ako v 15 tt 😀

mechurik
7. apr 2008

no a nemali ste na zaciatku niektora aj hnacky?

montinka
7. apr 2008

hm mechurik mna skor trapili zapchy

dididi30
7. apr 2008

moja segra hnackuje sem tam, je v 26tt, ale ona ma to chronicke 😒 dali jej na to antibiotika a vyliecila to ako tak

mechurik
7. apr 2008

aha, hm, no dobre. tak diky 🙂 😉

clarissa
7. apr 2008

ja som si z netu stiahla taky dokument o tehotenstve,a celkovo o oplodneni a bolo tam pisane ze zena moze mat ako príznak hnačky alebo naopak zapchy..takze je to mozne..koniec koncov ja tiez cakam 🙂 a tez mi bolo divne ze mam skor hnacku ako zapchu

mechurik
7. apr 2008

clarissa - dakujem zlatko 🙂

jahoda
7. apr 2008

ahojte kocky, ja som dnes 32 DC s meska mi 5 den, ale zase sa mi objavilo slabulinke spinenie. myslite, ze to moze byt z uchycovania vajicka??? dakujem za odpoved...dost sa bojim...

jankaa26
7. apr 2008

ahojte, trapila tu niekoho od zaciatku nespavost?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre